|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako odstraniti...
21.10.2008 19:23:27   
J.L.
kako odstranjujete razne madeže od GH? mi smo spackali jabolko in banano, pa ne gre ven. user posted image danes spet korenček, kar je še hujše. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako odstraniti...
21.10.2008 19:26:14   
tanikaa
Prisegam na veniš.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako odstraniti...
21.10.2008 19:33:51   
palas
Tud jst uporabljam Vanish pa gre kr fajn ven madež.

_____________________________

* Od 17.1.2008 naju osrečuje Leon *
*3.4.2010 je Leon postal starejši bratec Evi*

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako odstraniti...
21.10.2008 19:37:01   
koala
Jaz namočim in dam zraven Vanish, potem pa še k pranju eno merico in sem zelo uspešna pri boju z madeži. Dam pa dvojno izpiranje.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako odstraniti...
21.10.2008 20:06:34   
J.L.
bomo definitivno sprobali vanish. verjetno pa pri že opranih cotikah nebo več pomagal pri tmadežih ali naj vseeno poskusim? to mislite vanish v tekoči obliki ali prašku?

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako odstraniti...
21.10.2008 20:30:20   
Tisana
Pri nas pa vanish nič ne pomaga - noben user posted image . Mamo celo kolekcijo doma. user posted image  Mi smo imeli srečo, ker smo uvajali poleti in sem jo pred hranjenjem zmeri slekla, tko da je jedla samo v pamperski, pol pa kr pod tuš user posted image . Smo se hecali, da ko bo šla v vrtec in bodo zavpili "kosilo", naša se bo začela pa slačit user posted image . Drugače ji pa sedaj kar eno tetra plenico zavežemo okoli vratu, pol pa plenico v vanish whiteuser posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako odstraniti...
21.10.2008 20:47:30   
frutka_
Vreži venuser posted image .
Jaz sem uporabljala tiste velike slinčke, včasih sem še mu rokave gor zavihala. Ne vem, če je bil zapackan 1 bodi.user posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako odstraniti...
21.10.2008 20:55:18   
Anonimen
Pri nas pa vanish nič ne pomaga - noben . Mamo celo kolekcijo doma.


Enako pri nas.
Vse živo sem že sprobala, pa korenja ipd. nikakor ne dobim ve. nekatere madeže mi uspe z rumenim meglio, ampak to tiste bolj mastne, pri sadju in zelenjavi pa sem zaenkrat popolnoma neuspešna z vsem.

(odgovor članu Tisana)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako odstraniti...
21.10.2008 20:58:04   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

bomo definitivno sprobali vanish. verjetno pa pri že opranih cotikah nebo več pomagal pri tmadežih ali naj vseeno poskusim? to mislite vanish v tekoči obliki ali prašku?


Pri opranem perilu ti več ne bo pomagal. Žal. In če se le da, ga nanesi čim prej, ko nastane madež. In jaz uporabljam samo tekočega, ker tisti v prašku ni niti pol toliko učinkovit, kot tekoči. Probaj in se sama odloči.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako odstraniti...
21.10.2008 21:04:31   
inesc
Jaz pa uporabljam spray od Amwaya in je FUL učinkovit. Tudi pri posušenih madežih. Če je kakšen res trdovraten in ne gre prvič ven, gre pa sigurno nato pri naslednjem pranju!

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako odstraniti...
21.10.2008 21:07:25   
katy82
Inesc kje pa nabaviš ta sprej,men tamala v šusu prpopa kak madež nase,se vid da sem prvič mami brez izkušenjuser posted image


_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako odstraniti...
21.10.2008 21:08:59   
pezbar
Tudi jaz sem že imela take in podobne težave in sem že pred časom našla na RR tole:
http://www.ringaraja.net/forum/m_1122405/mpage_1/key_/tm.htm#1122405
Ne vem, še nisem sprobala, a baje se prekuhavanje cunj obnese.
LP

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako odstraniti...
21.10.2008 21:15:42   
inesc
Katy82, imam kolegico, ki je včlanjena v Amway in mi zrihta. Če želiš, mi napiši ZS in se bova nekako zmenili pa bova videli kako in kaj. Stane pa 9,70€. No, vsaj do sedaj je. Sem ga eni že zrihtala.

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako odstraniti...
21.10.2008 22:14:02   
J.L.
pezbar če prekuham, pol barva zbledi, pa bojo cotike isto uničene. imave velike slinčke z PVCja pa sve še vedno spackani obe. user posted image mala z spackanimi rokicami prijema povsod. user posted image mi je pa škoda cunjic. grem jutri po venish, da še preostala oblačilca ne spackave. 

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako odstraniti...
21.10.2008 23:10:51   
vesel
Jaz pa uporabljam omino bianco-zelen v gelu in sm zadovoljna.pa tud vanish imam.user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako odstraniti...
25.10.2008 14:24:27   
*kinnie*
Jaz te trdovratne madeže namažem z Megliotom in dam prat,...ponavadi gre proč....

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako odstraniti...
25.10.2008 14:44:09   
ada2
jaz pa uporabljam od Dr. Beckman (mogoče se piše z dvema m ali n - ne da se mi it zdaj v klet gledat) gel. dobi se v DM-ju. jaz sem zadovoljna z njimuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?