|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:02:57   
lunca14
zvečer čvekam s kolegico


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image spet bom jokala,kaj smo pa meuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image smrk,smrkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...............me že ni večuser posted image .............smrk,smrkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti sm čvekej,pa lepo se mejuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4401
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:03:33   
lunca14
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sm,dobra,a nedauser posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 4402
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:05:42   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: ninny

IZVIRNO SPOROČILO: alea01

taanikaa, Izabela se ful dere, ko ji vlečem kapico gor. Na bundo se je že navadila. Se je pa tudi drla kot pri norcihuser posted image


enakouser posted image drugače imava  bundico št.62 pa ji je še vedno  prav




..........mi nosmo pa že 74 in 80user posted image ,pa sem prav danes gruntala,da je nekam lahek ratal,pa nič več ne raste................potem se pa spomnim,valda,ko pa mami na fitnes hodiuser posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4403
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:19:23   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image mi imamo zobeka,mi imamo zobeka,mi imamo zobeka jeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..sem tko vesela...spodaj nekaj začutim hrapavo,pa komaj viden je..zoooobbbbbbeeeeeeeeeekkkkkkkkkkk!!!!jeeeee
matr sem vesela kot da je shodiluser posted image

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 4404
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:23:44   
aleksandra silvija
potem se pa spomnim,valda,ko pa mami na fitnes hodi
user posted image
Lahek, kaj?user posted image
Naš Jernej ima 15 kg.....user posted image , torej ima Lovro še 3leta in pol časa, da iz 6-ih kg prileze na 15,...user posted image user posted image


Imena
Včasih sem pošteno komplicirala. Sploh pri Patricii in nič mi ni bilo všeč. Če pa že kaj, pa user posted image  niti pod razno. Sem hotela 2 imeni, eno dolgo, eno kratko, pa še kak pomen zraven,, pa da se dobro sliši, pa numerološko o.k..
Na koncu je postala kar Patriciauser posted image -daleč od mojih komplikacij....user posted image

No, pri Jerneju sem že manj komplicirala, ime sva izbrala na poti v Puser posted image .
So bili pa mnogi začudeni-zakaj Jernej!

Lovro pa-ime izbrali otroci, jaz nisem imela dela s to malenkostjouser posted image user posted image user posted image .


Sploh pa se mi ime sploh ne zdi več tako grozno pomembno. Osebnost je tista, ki je pomembna.  Res pa ne bi dala otroku ime tipa Esmeralda, Kunigundauser posted image ,...no, pa kakšne Jagode tudi ne bi imela,...za fanta pa ne vem, katero ime mi res ne sede,...

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 4405
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:24:43   
aleksandra silvija
mi imamo zobeka,mi imamo zobeka,mi imamo zobeka jeeeeeeeeee ..sem tko vesela...spodaj nekaj začutim hrapavo,pa komaj viden je..zoooobbbbbbeeeeeeeeeekkkkkkkkkkk!!!!jeeeee
matr sem vesela kot da je shodil
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 4406
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:28:13   
lunca14
za fanta pa ne vem, katero ime mi res ne sede,...



..............recimo Lunuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Taanikaa............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za zobeka,zdej pa hitro po koren,zobno pasto in krtačko,pa zobarja zbratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..................mal te špajsam,saj veš,ti me kr dejuser posted image ,če me ujamešuser posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 4407
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:28:13   
aleksandra silvija
sm,dobra,a neda
odličnauser posted image user posted image


Jaz sem pa danes pirin kruh speklauser posted image  in žemljice iz pire, skute, pa povrh sem mak potresla-mak ima Jernej rad....
Pa spet je imel hipo 2,4 in ko mu pripravljam sladkor se mi ob takih trenutkih roke tako grouno tresejo,...Ko me je mož videl, ni mogel verjeti,....me je vprašal če imam kakšnih 90 let.....user posted image
Če bi v službi tako reagirala,....

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 4408
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:28:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: taanikaa

user posted image user posted image user posted image mi imamo zobeka,mi imamo zobeka,mi imamo zobeka jeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..sem tko vesela...spodaj nekaj začutim hrapavo,pa komaj viden je..zoooobbbbbbeeeeeeeeeekkkkkkkkkkk!!!!jeeeee
matr sem vesela kot da je shodiluser posted image


čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4409
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:29:50   
aleksandra silvija
recimo Lun

Lun je pa svetlobne km daleč od kakšne Kunigunde,....user posted image
Ne, res ne vem---mmmmmmmmmmmmm mogoče Ludivikuser posted image , ja takšen stil mi ne sede,...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4410
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:31:32   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

sm,dobra,a neda
odličnauser posted image user posted image


Jaz sem pa danes pirin kruh speklauser posted image  in žemljice iz pire, skute, pa povrh sem mak potresla-mak ima Jernej rad....
Pa spet je imel hipo 2,4 in ko mu pripravljam sladkor se mi ob takih trenutkih roke tako grouno tresejo,...Ko me je mož videl, ni mogel verjeti,....me je vprašal če imam kakšnih 90 let.....user posted image
Če bi v službi tako reagirala,....


Aleksandra te čist štekam,pri nas ma kužika sladkorno,pa ji mora mož vsak dan pikat,jaz tega ne morem,me je ful strah igel,ne bi mogla bit norkomanka,vsaj na igli neuser posted image ........................če te lahko mal pohecam,,,,,,,,moj ata,zdejle kuha šnopec,pa prid na en štamprle,se bodo rokce takoj nehae trest............saj veš,če me hočeš me lahkouser posted image ,če me ujamešuser posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 4411
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:34:27   
Anonimen
AS tebi pa en velikuser posted image

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 4412
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:35:32   
Anonimen
lunca tebe pa na user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4413
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:36:54   
aleksandra silvija
saj veš,če me hočeš me lahko ,če me ujameš

Najprej-s svojimi komentarji me nasmeješ in ne razjezišuser posted image .
Ujela te pa se mi zdi ne bi-moja kondicija je čist na user posted image .user posted image
Pa veš da bi mi kakšen štamperle prav prišel?user posted image  No, saj ga imamo doma ene par sto litrov, pa ga oče še vedno vsako jesen-zimo kuha. Za prodat-pa nikoli nič ne proda.

Ja, kar se pa tiče narakomanov-že prej mi ni bilo jasno-ampak sedaj mi je pa še manj!!!!!!!! Kako lahko zapravljaš lastno zdravje???????? Si zdrav, pa se greš zbadat, pa ne vem kaj,....No, saj se ne začne z iglami, ampak vseeno.....mislim da diabetikom kaj takega ne more pasti na pamet,....

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 4414
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:37:29   
Anonimen
ampak res,jst sem tko vesela...prejšnji teden je bil obup,ko Žan sploh ni jokav otrok,pa je jokal skoz,res...je kt tolažba da vem zakaj je tko,k sem že študirala da ga bom P pelala,k neki ni vredu..no zdej pa vem kaj je bil vzrok..
kolk sem vesela resuser posted image ..zobeka imamo bejbeuser posted image user posted image user posted image jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4415
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:38:41   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: taanikaa

lunca tebe pa na user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nkol več ti ne bom rekla taanikaa,ti si pa prou fejst baba.......................user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4416
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:39:38   
Anonimen
gospa taanika, mene pa zanima kdaj bodo slikce?

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 4417
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:40:46   
Anonimen
Midva sva imela včeraj eno leto odkar sva poročenauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4418
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:40:55   
aleksandra silvija
gospa taanika, mene pa zanima kdaj bodo slikce?
user posted image
Taanikaa, taanikaa, slikceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4419
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:41:51   
aleksandra silvija
Midva sva imela včeraj eno leto odkar sva poročena

O, čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa sta kaj praznovala?

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 4420
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:43:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

Midva sva imela včeraj eno leto odkar sva poročena

O, čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa sta kaj praznovala?



ko je prišel domov mi je prinesel vrtnice, bomo pa šli za vikend nekam na kosilo. Med tednom je vse tako tako, pa on ima še full dela tako, da bomo za vikend izkoristili.

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4421
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:43:58   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

Midva sva imela včeraj eno leto odkar sva poročena

O, čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa sta kaj praznovala?



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
..............................eno leto,na koliko podlage?

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 4422
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:44:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

Midva sva imela včeraj eno leto odkar sva poročena

O, čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa sta kaj praznovala?



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
..............................eno leto,na koliko podlage?


decembra bo 10 letuser posted image

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 4423
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:48:29   
Anonimen
Cau

Sem se hotela malo distancirat od RR,me vcasih kar malo zjezi,pa se cas mi krade...samo mi ne rata,sem odvisnikuser posted image .

Tannikaauser posted image user posted image user posted image za zobek.Je res tak hepi obcutek,ko ga zatipas,sem bila ravn tako kot ti cist v user posted image .
Ninnyuser posted image user posted image user posted image za obletnico.Le tako naprej.

ASuser posted image saj bo,itak si taka supermami,da bos vse sfolgalauser posted image .
Lunca,tebi pa danes dogaja,si na desno nogo vstalauser posted image user posted image .

Ninny,zate imam spet vprasanje.Imava isti igralni center,pa me zanima ce si dala podlogo ze kaj prat,na koliko,pa da ne bo potem vse skupaj natlacenouser posted image .
In ce ima katera ovcjo podlogo za vozicek,se ta lahko pere v stroju,ali moram na roke?

Pa danes je tako lep dan,bo treba obvezno na spancir.

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4424
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
23.10.2008 10:48:51   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: ninny

IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

Midva sva imela včeraj eno leto odkar sva poročena

O, čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa sta kaj praznovala?



uuuuuuuuuuuuuuuvaaaaaaaaaaauuuuuuuuuu 10 let,lepo,lepo..........a lahko še jaz napišem kolk sva mela letos podage user posted image user posted image ............17 letuser posted image ,poročena pa sva 5 letuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
..............................eno leto,na koliko podlage?


decembra bo 10 letuser posted image



_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?