|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 20:26:56   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

naša piška je ista........................smeji se, pa ful se pogovarja..........mi smo že vzeli črki A in G..................user posted image user posted image user posted image user posted image ...............tko nekak je slišati, kot ti dve črki...............user posted image

ja,točno tako kot si napisala,A in G,pa še O dodamuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 1776
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 20:27:13   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

user posted image  danes mi že cel dan nabija v glavi,pa šumi mi v ušesih.Pre se mi je tak zmotlo,kot da me bo kap zadelauser posted image


a premalo počivaš?? še vedno non stop glancaš bajto???

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1777
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 20:28:19   
arabela*
ne,ne glancam več.oz se ne naprezam.
Ma nimam pojma,kaj mi je,čudno mi je v glaviuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 1778
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 20:32:52   
arabela*
oj,je ta naš user posted image ubožica.Pa nonstop jo ti kupčki zezajo.Zaspančka,pol pa se obvezno čez kake četrt ure zbudi,ker jo kupček matra(ki ga je podrla),pol jo dvigujem,pa bljuva,pol jo kauca,včasih ji je sila,da joka.Pa to vedno,najhuje je zvečer.Včeraj sem jo trikrat v roku ene ure morala dvignit iz postlice,ker jo je tak matralo,da je bila kar rdeča od sile.Joj,upam,da se to čimprej normalizira,ker bom user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1779
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 20:36:10   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

oj,je ta naš user posted image ubožica.Pa nonstop jo ti kupčki zezajo.Zaspančka,pol pa se obvezno čez kake četrt ure zbudi,ker jo kupček matra(ki ga je podrla),pol jo dvigujem,pa bljuva,pol jo kauca,včasih ji je sila,da joka.Pa to vedno,najhuje je zvečer.Včeraj sem jo trikrat v roku ene ure morala dvignit iz postlice,ker jo je tak matralo,da je bila kar rdeča od sile.Joj,upam,da se to čimprej normalizira,ker bom user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

upam, da se kmalu uredi.............

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1780
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 20:41:30   
ključek
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176267

kaj menite...............user posted image .............se odločamo za nakup...............

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 1781
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 20:47:17   
arabela*
madona je drag ta ležalnik.

jaz ga ne upam nabavit,ker me je strah,da se user posted image notri pol preveč razvadi in da nebo hotela potem v svoji postlici spat.Veš,tu se miga,tam pa ničuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 1782
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 20:47:22   
ključek
nč, grem.............morm princesko še skopati, tako da..........bodite pridne, ne preveč naklofat, pa se tipkamo..................user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 1783
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 21:05:13   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176267

kaj menite...............user posted image .............se odločamo za nakup...............


Strehica je nepotrebna, je samo dodatna teža. Na sploh je ta ležalnik ful težek. Sva ga z mami gledali, pa je na koncu Chiccotovega kupila naši pupi.

Tega, pač druge barve:
http://www.chicco.com/chicco-dreams-baby-bouncing-chair/play/from-birth/scheda_prodotto.asp?menu=on&art=05.060877.480.000&idfascia=21&idsezione=16

Pa če mene vprašaš, bi bil ta starejši (in cenejši) model še boljši:
http://www.chicco.com/relax-&-play-bouncing-chair/play/from-birth/scheda_prodotto.asp?menu=on&art=05.066349.080.000&idfascia=21&idsezione=16



_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 1784
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 21:41:15   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish
....monologi ...user posted image
..... jaz tu na naši temi pogrešam kar nekaj punc, le kje souser posted image


So, so... samo se jim ne da pisat..... user posted image



jaz nisem nobene zasledila goruser posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 1785
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 21:44:25   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

user posted image ti se tud bolj poredko javljašuser posted image


pri nas so se zdaj malo bolj obiski začeli ...zato...user posted image , malo pa tudi zaradi tega ker obvladujem 2 pikeca enega mičkenega in enega šoloobveznega.....pa cajt beži....pol pa baterije spraznjeneuser posted image , pa komaj čakam postlouser posted image

...ampak se pa javim vsak danuser posted image ...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1786
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 21:46:54   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Jaz pa moram dat oba gor, da ne bi bilo zamere user posted image  Bubi namreč skoz čekira moj telefon, ker je bil do zdaj on gor. No, zdaj sta oba, pa se ni pritoževal. Ampak raje ne upam samo bubike dat user posted image

Sicer pa sta oba moja sončka in oba imam ful rada.


..mi tud to ful pazimo... ker je tudi pri nas  kontrolauser posted image .....

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1787
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 21:48:02   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

bubi,lep avataruser posted image


se podpišem...user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1788
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 21:50:18   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Lušno si to naredila... imaš kak poseben program?


Z PhotoScape. Potem pa z Picture Managerjem pomanjašala na 79x79 pikslov user posted image


hmmmm....ne poznam....ma bom nabavla piratsko kopjo....user posted image


Se bojim, da bo hotela ponoči not spravit


Lara je že od kar sva prišle stalno na joškah.... more nadoknadit....user posted image

Ležalnik imamo mi čist navaden.... sam kak vrtiljak bi mogla kupt in obest gor..user posted image
Drgač pa tisti zlo dobr zgleda...


nč, grem.............morm princesko še skopati,

Mi2 sva pravkar končale obred... masaža in kopanje....user posted image




(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1789
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 21:50:19   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Je tudi Lara utrujena od vse te hoje... Ma tudi jest ji ni rablo.. štiri ure ni vprašala....


Bubika je tudi danes ful spala user posted image   


..pa naš pikec je tud ful spal....user posted image ...jedel pa zmanjšane količine

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1790
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 21:51:10   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

mi smo se popoldne tudi šetkali, je spala LN k polhek..............user posted image user posted image user posted image


mi pa nismo bili danes nič zunaj....meni je bilo ful mrzlo....sem edino do trgovine skočila, pa še to z avtomuser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 1791
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 21:53:37   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

babe,vašiuser posted image  se dost smejčkajo??
Naša se full.Sploh ko se jaz al pa moj user posted image z njo pogovarjava.Pa neke štime že spušča kot so npr.ggggoouser posted image


naša piška je ista........................smeji se, pa ful se pogovarja..........mi smo že vzeli črki A in G..................user posted image user posted image user posted image user posted image ...............tko nekak je slišati, kot ti dve črki...............user posted image


mi pa smo jemali e pa g ....ege....ge..user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 1792
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 21:59:43   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

oj,je ta naš user posted image ubožica.Pa nonstop jo ti kupčki zezajo.Zaspančka,pol pa se obvezno čez kake četrt ure zbudi,ker jo kupček matra(ki ga je podrla),pol jo dvigujem,pa bljuva,pol jo kauca,včasih ji je sila,da joka.Pa to vedno,najhuje je zvečer.Včeraj sem jo trikrat v roku ene ure morala dvignit iz postlice,ker jo je tak matralo,da je bila kar rdeča od sile.Joj,upam,da se to čimprej normalizira,ker bom user posted image


jaz sem pa pogruntalauser posted image  kako midva podirava kupčka.......  obrnem ga k sebi, da ne gleda čez ramo, ampak je njegova glava pod mojim vratom....njegov buši na mojem.....    ga malo tapkam po ritki al pa krožno masiram po hrbtu..... se prav čuti, ko s trebuščkom diha in miga.....ko ga on napne ga napnem jaz...to naredim parkrat in kupček (kupčki) prletijo.....

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1793
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 22:09:08   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176267

kaj menite...............user posted image .............se odločamo za nakup...............


Strehica je nepotrebna, je samo dodatna teža. Na sploh je ta ležalnik ful težek. Sva ga z mami gledali, pa je na koncu Chiccotovega kupila naši pupi.

Tega, pač druge barve:
http://www.chicco.com/chicco-dreams-baby-bouncing-chair/play/from-birth/scheda_prodotto.asp?menu=on&art=05.060877.480.000&idfascia=21&idsezione=16

Pa če mene vprašaš, bi bil ta starejši (in cenejši) model še boljši:
http://www.chicco.com/relax-&-play-bouncing-chair/play/from-birth/scheda_prodotto.asp?menu=on&art=05.066349.080.000&idfascia=21&idsezione=16




bubi - se strinjam s tabo..... najboljši so ti čisto enostavni.....

Jaz sem dobila enega je tako težek in velik, da pikec sploh noče bit not, sicer nima loka ima pa sredaj kot neko mizico, ki sploh ni snemljiva...... 

Pri tavelikem pikecu sem pa imela podobnega kot je ta na drugem linku..... pa je bil super...je bil nonstop not....   Meni je bistveno, da ima naklone, čimbolj preprost lok za igrače in da je lok snemljiv..... pa seveda, da je lahek...aja, da ima ročaj za nosit....

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1794
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 22:10:37   
gold fish
bubi - a ta stari model ležalnika je še možno dobituser posted image ...Jaz bi imela enega takega.....

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 1795
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 22:14:28   
gold fish
...spet monologi....user posted image

...jutri bom mogoče spet pozna, ker dobim spet dvojni obiskuser posted image ....



(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 1796
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 22:15:37   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

babe,vašiuser posted image  se dost smejčkajo??
.Pa neke štime že spušča kot so npr.ggggoouser posted image


Jaaaaaaaaaaaaa.... Lara se tudi drugim, ki jo primejo smeje.....user posted image
Pa teh Gejev je tud ful...


danes mi že cel dan nabija v glavi,pa šumi mi v ušesih.Pre se mi je tak zmotlo,kot da me bo kap zadela


Dej mal izpreži, nooooooooo....user posted image

ima katera link od renta slingov

Jaz nimam,mi ne sede tiste štracauser posted image user posted image Imam pa kengurujčka.... tk da bm šla en dan na Tabor - en hribček tle- z njo...

oj,je ta naš ubožica.Pa nonstop jo ti kupčki


Pri nas je tudi kriza, če vsega zraka ne zriga ven...user posted image Ma vseeno ne tako, ku pri tebi.... jst kumi čakam, da se ne bo treba več z njimi ubadat... kupčki mislim....

Veš,tu se miga,tam pa nič

Ma to guganje  se da tud zablokirat, po moje.


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1797
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 22:21:42   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

jaz nisem nobene zasledila goruser posted image


Seveda, da ne, ker lahko bereš tudi odjavljen....


pri nas so se zdaj malo bolj obiski začeli

Kok sem hepi, da nimamo stika s sorodniki.... Po možnosti niti vejo ne vsi.... user posted image


mi pa nismo bili danes nič zunaj....meni je bilo ful mrzlo...

V Sežani je blo 5 stopinj manj ku v Kopru.... tku da tam je blo 19,20 stopinj in je blo res lepo..... user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 1798
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 23:44:40   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

...ampak se pa javim vsak danuser posted image ...


ja user posted image saj si pridnauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 1799
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
25.10.2008 23:46:06   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Kako pa naj kakajo trdo, če pijejo samo redko-saj niso kure


Ma kaj ne kure serejo redko, pa nej jejo kar hočejo?user posted image user posted image user posted image



A ne veš, kje se voda konča? Kure pijejo in jejo, lulajo pa nič. Torej vso tekočino predelajo v kakecuser posted image . Mater sem pametna, a?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 1800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?