|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   peg perego-nasvet
22.3.2005 21:45:09   
aneja1
Punce prosim svetujte mi med Pramette in Plikotom, kaj se bolj splača, glede na opremo in seveda na ceno?
Ne pozabite še na jajčko, ki pa ne glede katerega vzamem, je še dodatno okrog 30 tisočakov!?


Rok imam konec junija, če vam to kaj pomaga pri ocenah


Lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   peg perego-nasvet
22.3.2005 22:10:18   
total
Meni je Pramette lepši:)

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   peg perego-nasvet
22.3.2005 22:26:25   
Anonimen
Imamo pramette in mi zelo odgovarja, da otrok gleda proti meni. Še predvsem zato, ker je dosti bljuvala in sem takoj videla! Cene od plikota niti ne vem. Mi svo za komplet z lupinico dali 105.000 sit!

Bojana

(odgovor članu aneja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   peg perego-nasvet
23.3.2005 7:34:42   
tejč
Rok imam 15.5., pa smo kupili Pramette, meni je zelo všeč, ker se da v vodoravni položaj in še k meni je lahko obrnjen. Tudi lepši je. Zraven dobiš še prevleko za dež. Mi smo kupili PP za 64000 decembra v akciji v trgovini v Šiški. Komaj čakam, da ga preizkusim!

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   peg perego-nasvet
23.3.2005 9:40:34   
mišika
Vsekakor Pramette.

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   peg perego-nasvet
23.3.2005 10:31:05   
ruki
mi mamo pramette in smo zelo zadovoljni.

ce imas moznost oditi v trebiž v italijo, ga dobiš nekoliko ceneje kot je pri nas. prej pa lahko poklices v trgovino. stevilko pa dobis nekje na forumu, je bla predčasno objavljena.

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   peg perego-nasvet
23.3.2005 15:13:37   
Mana
Tudi mi imamo pramette in nam se zdi zelo vredu, sploh ker dojenček gleda proti meni. Z lupinico smo dali za vse skupaj okoli 85000-89000 in sicer v trgovini MAMA na Celovški, kjer ti dajo popust na gotovino, če se včlaniš, kar te nič ne stane, pa še dodatnih 5%.

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   peg perego-nasvet
24.3.2005 14:39:53   
lin
Mi smo meli prve tri mesece ppPlico completo(vozek+košara+jajček)in smo bli ful zadovoljni,samo takrat še ni bilo Premette.ja!
Košaro smo rabli samo en mesec ker smo jo prerasli pa tudi sem rodila julija,tako da se mi je zdelo da ko se jo dala v vozek brez koare da ji je blo manj vroče.
Če bi sedaj izbirala med tema dvema bi vsekakor vzela premette+jajček

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   peg perego-nasvet
24.3.2005 21:43:08   
taca
tud mi mamo Pramette+jajček.
Ful zadovoljni.:bravo::bravo::bravo:

LPT

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?