|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D pregled pri dr.Strah
28.10.2008 8:37:20   
Anonimen
Pozdravljeni,
mogoče kdo ve, ali moraš prinesti s seboj cd/dvd za snemanje, da ti posnamejo gor slike ali film? kaj pa print oblika, tud kaj dobiš?

Mam drug teden, pa se tko veselim, da se že danes pripravljam. user posted image

Hvala.

Lep dan.

user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D pregled pri dr.Strah
28.10.2008 8:50:43   
Piruri
Nam je kar ona dala cd na NS, ker smo ga pozabili....lahko pa ga sama prineseš in ti bo sličice prilepila gor....

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3D pregled pri dr.Strah
28.10.2008 9:32:01   
pomar*ANČA*
nama sicer ni posnela cd-ja, ker ni imela pravega uz, sva dobila 3 slike. mi je pa takrat, ko sem se naročila rekla, da naj cd prinesem s sabo, saj nimajo vedno cd-jev na zalogi.

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D pregled pri dr.Strah
28.10.2008 11:21:21   
Anonimen
Hvala vama za odgovor. Bom vzela s sabo!

Lep dan,
L

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3D pregled pri dr.Strah
28.10.2008 14:24:53   
Dali*
s sabo imej CD-R.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3D pregled pri dr.Strah
28.10.2008 19:17:01   
Blueeyes
jaz sem sicer imela s seboj prazen cd, da bi mi posnela gor vse slikce + bitje srčka mojega pikeca... pa se to ni zgodilo... tako da sem dobila samo slike... dobila pa sem jih 6, ker moj partner žal ni utegnil pridt z mano, pa da bo kao še on malo bolje videl kaj je zamudil... prvega utripa srčka pa žal ni slišal user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?