|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški voziček za tek
29.10.2008 7:43:48   
krtekxx
Da ne bom naredila cele študije, bi prosila tiste, ki z dojenčki v vozičkih tečete, če lahko napišete, kaki vozički se za ta namen najbolj obnesejo. Zanima me tudi, pri kateri starosti dojenčkov ste pričele teči z njimi v vozičku.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški voziček za tek
29.10.2008 9:23:23   
maja1488
Pri trikolesniku se mora sprednje kolo fiksirat, če se drugače obrača za 360 stopinj. Ali pa vzet takega ki ima samo fiksno kolo. Za 4 kolesnike pa ne vem.

Jaz imam quinny freestyle 3xl.

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški voziček za tek
1.11.2008 19:40:20   
merendina
Še sama ne tečem kaj šele z dojenčkom in vozičkom. Uf se enim da.

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški voziček za tek
3.11.2008 13:55:11   
piko12
TFK joggster, obstaja pa od TFK en prav za laufat. Meni je sicer to neizvedljivo (ker imam še psa, pa nimam srca, da ga pustim doma) in se grem pač čim hitrejšo hojo.

(odgovor članu merendina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški voziček za tek
7.11.2008 14:23:44   
krtekxx
Ja a res nobena ne teče z vozičkom? Saj vem za te posebne joggerje - vozičke, vendar so v nasprotju z Ameriko v Evropi zelo nepopularni in ne vem, kje bi takega lahko staknila. 

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški voziček za tek
7.11.2008 20:12:23   
tinaaja
Teces lahko prakticno z vsakim vozickom. user posted image Lazje bo seveda s trikolesnikom, ki ima vecja napihljiva kolesa.
Jaz sem sla tect s Traxx jaguarjem pa je bilo cist OK, samo za resen tek kot ti verjetno planiras je velik boljs nek light weight..

http://www.joggingstroller.com/custserv/custserv.jsp?pageName=how-to-choose


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroški voziček za tek
8.11.2008 9:26:59   
mklks
jst imam navaden štirikolesnik od chiccota z napihljivimi kolesi in samo fiksiram prednja kolesa pa se da ful lepo teč, že neki časa prakticiram, sam bom mogla nehat, ker je tamala začela hodit in nima več potrplenja

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroški voziček za tek
12.11.2008 8:57:53   
barika
Jaz butara tud nisem študirala, da bi šla kdaj malo tečt z mojim. Imam 4-kolesnika in ona držala ("rogove") in ne tisto držalo v celem.user posted image  Po moje je vsak 3-kolesninik dober za tek.

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?