|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HIPP mleko
23.3.2005 19:09:12   
čaki
a slučajno katera ve, kakšna je razlika med hipovim mlekom na katerem piše PRE in mlekom, ki ima napisano ŠT. 1?? JAZ SEM OBE DVE ŠKATLI prebrala do zadnjega pa nisem našla nobene razlike.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   HIPP mleko
23.3.2005 19:22:33   
kofetek2010
če se še prav spomnim, bi naj bil PRE za čisto majhne otroke, tisti s številkami pa po tem :zmeden2: (sorry je že dolgo tega, pa še dojila sem) ;)

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   HIPP mleko
23.3.2005 20:08:38   
Anonimen
Mleko "PRE" je namenjeno novorojenčkom in je manj hranljivo od 1.

(odgovor članu čaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   HIPP mleko
23.3.2005 20:11:52   
frutka_
Selena jaz bi rekla da je PRE BOLJ hranljivo kot 1. Ravno iz razloga, ker je namenjeno nedonošenčkom in novorojenčkom z nizko porodno težo, ki potrebujejo še več za razvoj in povišanje telesne teže.:love::love::love:

lp

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   HIPP mleko
23.3.2005 20:15:48   
Anonimen
Pred časom sem brala članek o tem in tam je pisalo, da je mleko manj hranljivo in da so mlečne beljakovine drugače modificirane od tistih v mleku 1.
Če članek dezinformira, dezinformiram tudi jaz :)-.

(odgovor članu čaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   HIPP mleko
23.3.2005 20:17:56   
frutka_
No, nekako se mi zdi logično, da glede na to, da je namenjeno "podhranjenemu" otroku bolj redilno...hm!? Morda pa tudi ne sme biti preveč...Ne vem, razmišljam...

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   HIPP mleko
23.3.2005 20:19:52   
čaki
hm...hm....torek- katero naj bi blo zdaj za 4 mesečnike???

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   HIPP mleko
23.3.2005 20:23:28   
Anonimen
Jah, odvisno, s katere strani gledaš. Glede na to, da je otrok še nerazvit, morda ne potrebuje še toliko kalorij?!
Sicer pa, glavno je, da punca ve, komu je namenjeno PRE mleko.
V članku je pisalo še to, da naj se mleka ne menjujejo z nižje na višjo stopnjo "po škatli", npr. št. 1 do 5. meseca, ampak takrat, ko se opazi, da je otroku trenutno mleko premalo kalorično (količina, ki je zadostovala do sedaj, je premajhna, otrok zahteva hrano bolj pogosto, se zbuja ponoči, ko se prej ni ipd.)

(odgovor članu čaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   HIPP mleko
23.3.2005 21:22:34   
Blink1
Ola

Jaz sem moji pri 4. mesecu začela dajat Hipp2. Tako mi je tudi pediater napisal recept.:bravo:

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   HIPP mleko
24.3.2005 6:57:49   
dory
Hipp pre je mislim da do porodne teze 3,5kg...je miljen bolj za nedonosencke,ker je bolj hranljiv..

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   HIPP mleko
24.3.2005 6:58:48   
dory
Mi smo ga mel v porodnisnici aptamil pre (matil)...tko,da je jasno,da je bolj hranljiv...pol smo sli tud na hipp pre..

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   HIPP mleko
24.3.2005 7:54:36   
BARBARA R.
Kot sem jaz brala ni kalorično bistvene razlike.Nekje drugje mora biti finta.Je pa PRE za otroke od rojstva do enega leta starosti.
ob pripravi obeh sem opazila,da je Pre bolj redek, prozoren,manj gost.Samo 1x smo ga poskusili.

:muca:

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?