|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:16:32   
bella02
tejkaz, tudi Tjaša je bila vedno na spodnji meji, samo ji je že pri enem mesecu pokazalo alergijo na mleko user posted image . Teja se je prvi mesec dost zredila. Pa sej računam, da se je prvih šest tednov zredila skor 1,5kg, tako da mislim, da ni panike. Je pa res, da vseskozi poliva in je morda razlog tudi v tem. Bom v torek točno vedela, pri čem sem. Čakam, da se zbudi in da jo stehtam. Potem pa čof čofuser posted image user posted image user posted image
Z mojo alergijo je trenutno uredu, jemljem Claritin, po eno tableto na dan. Me pa prijatelji z vseh strani opozarjajo, da imam verjetno garjeuser posted image user posted image user posted image . Nimam jih, so drugačni znaki. Pa v tesnem telesnem stiku sem le s Tejo im možekom, grem pa tud skor nikamor ne. Torej?
Je pa res, da v času dojenja ne moremo ugotavljat, kaj bi to bilo. Po tednu, ko bom končala s Claritinom, pa bom v primeru ponovne pojavitve izpuščajev verjetno mogla it na strogo dieto. Pa upam, da ne bo treba.
Pa lepo prosim za brošurouser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Hm,... Vsi ki ga pestvujejo, ga morajo izvajati. Če ga ne bodo, bo tilen po liniji najmanjšega upora delal kot njemu paše, to je C oziroma kifeljček.



Ja, sam men se ne da skoz taščo popravljat, kako jo drži. Sama jo držim v "lupinci". Bomo videli. Je pa ena prejšnji teden dala gor pravilni handling, sam men je linija prepočasna in nisem nič videla.

Erin, jest bi tud mandarinouser posted image user posted image user posted image , pa ne upamuser posted image user posted image user posted image , čeprav drugače res jem skoraj vse.

Vilika, jaz imam prijateljico blizu Kočevja, ki je slaščičarka in doma peče zelo dobre in lepe torte. Če te zanima, sporoči.

Pa user posted image user posted image user posted image zame, je perilo zlikano. Sam en stroj spet visi, eden se pa pere. Začaran krog, kaj čmouser posted image .

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4101
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:19:45   
tejkaz
Bella, na ZS mi pošlji naslov

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4102
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:20:53   
ozziebo
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz


Ozziebo, pa iz kje si ti, da imate sonce? Pri nas dežuje že cel dan.




NM, samo ste mi pa že dež poslale, babnce, ko sam čvekate!!!user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4103
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:22:27   
bella02
tejkaz, sem nekako mislila, da imaš v el. obliki, ma sem čist zmešana. Glej, imam v torek P in če tam ne dobim, pa se potem obrnem nate. Velja?

anita, moja Teja bi v takem položaju zbruhala vse ven in še mal od včeraj, če bi šlo. Sem enak ležalnik dobila v dar od sestrice in sem kar žalostna, ker ga ne morem uporabljat. Sam, da jo dam noter, pa ji ful odzignem ležišče, že poliva. In potem bi se sam preoblačili. To se mi pa ne da.


< Sporočilo je popravil bella02 -- 29.10.2008 12:25:16 >

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4104
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:29:29   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: bella02


anita, moja Teja bi v takem položaju zbruhala vse ven in še mal od včeraj, če bi šlo. Sem enak ležalnik dobila v dar od sestrice in sem kar žalostna, ker ga ne morem uporabljat. Sam, da jo dam noter, pa ji ful odzignem ležišče, že poliva. In potem bi se sam preoblačili. To se mi pa ne da.



ma jaz nimam dvignenjega ležišča, v ležečkem jo imam


(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4105
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:31:03   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: bella02


anita, moja Teja bi v takem položaju zbruhala vse ven in še mal od včeraj, če bi šlo. Sem enak ležalnik dobila v dar od sestrice in sem kar žalostna, ker ga ne morem uporabljat. Sam, da jo dam noter, pa ji ful odzignem ležišče, že poliva. In potem bi se sam preoblačili. To se mi pa ne da.



ma jaz nimam dvignenjega ležišča, v ležečkem jo imam in včasih potem tud protestira, pa če je notzr max 1uro na dan, na to prime igračke in dela trebušnjake, se hoče gor vlečt




(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4106
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:31:23   
anita goitan
haloo kaj je sedaj touser posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4107
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:35:50   
andrejaboris
hoj
sayuri super za super nočuser posted image user posted image user posted image sem vesela za tebe!!! pri nas še zdaj ne gre brez 2 hranjenj ponoči. Samo hvala bogu takoj nazaj zaspi. Zdaj pa spi na Lanovi veliki postli!user posted image

Filip je pa pravi šarmer.

Jaz se pa spet bašem. Meni se tut mandarine ful luštajo pa jih ne jem, ker baje ful napenjajo! Priporočljiva so jabolka in jabolčni sok. So dobra za proizvodnjo mleka.

Pri nas tak piha kot da smo na primorskem. Je prava burja!Hvala bogu da še ne dežuje!

Bambi kaj hodiš kaj po MB? BI se kdaj lahko dobile na kaki kavi al pa ostale MB jevke!user posted image user posted image

Danes sem se odločla da grem za eno urco na hitro hojo, ker laufat ne morem, ker bi mi zize razneslo!user posted image user posted image user posted image MI pa hitra hoja ful paše!

Tatly jaz ko rečem da sem stara 27 let in imam 2 otroka sploh ne morejo verjet, Tako da je 21 let res hitro za otroka. Ker danes je moda imet otroke po 30. Kakor komu paše. BOš pa mlada babica!user posted image user posted image user posted image Samo je pa meni bolše imet hitreje otroke kot pa prepozno!

SE Enej zbija šibam.

papa






_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4108
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:39:05   
andrejaboris
Lažn alarm!

Zdaj pa še nekaj sladkega paše! LInolada njami!Jaz mam neke lušte kot da sem noseča.user posted image user posted image user posted image   pa nisem!


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4109
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:45:56   
andrejaboris
Kaj že imate poporodno kontracepcijo?



_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4110
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:50:50   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

Lažn alarm!

Zdaj pa še nekaj sladkega paše! LInolada njami!Jaz mam neke lušte kot da sem noseča.user posted image user posted image user posted image   pa nisem!



Ne govor user posted image  Mene prsi ful bolijo in sem ful tečna, kot pri 2. user posted image  Upam, da dobim user posted image  drugo soboto.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4111
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:52:18   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: majči22

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: majči22


Midva pa sedaj kupujeva še en avto, da bo mami lahko hodila okrog ko user posted image ni doma. Pa vsi so iz štajerske, pa mi je kr mal daleč s tamalo gor it.



Midva iščeva nov avto zame (s klimo) user posted image  Moj je pa v soboto kupil avto, da sem mojega že nazaj dobila user posted image


Midva pa enga imava s klimouser posted image , ampaj kaj ko je sam en. Ma sej po eni strani mi je brezveze met še en avto doma, zarad stroška, sam kaj ko pa pol nisem mobilna. Moj pa večinoma do 17 vsak dan dela. Lih sam z vozičkom se mi pa res ne da hodit. Pa k tok rada hodim v Ljubljano. user posted image




Se je res... Jaz tudi zelo malo vozi avto. Ko sem mojimu avto pokvaril sem avto takoj pogrešala user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 4112
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:52:27   
tejkaz
Še mal pa bomo imeli kup nosečk user posted image user posted image

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4113
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:52:51   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

Kaj že imate poporodno kontracepcijo?




ja. Cerazette


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4114
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:54:02   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa


Neža7 user posted image user posted image za kravice. Naš se nekaj matra in vsake toliko mu tudi rata, vsak dan mu gre boljše. Bo pa lažje ko se znebimo širokega povijanja, saj je zdaj revež kar precej omejen.






Saj bo user posted image  Moja je kmalu 4 mesecev stara in je komaj začela user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4115
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:54:48   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Še mal pa bomo imeli kup nosečk user posted image user posted image


Jaz ne sem zanosit, ker sem imela CR user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4116
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:55:17   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: bella02

anita, moja Teja bi v takem položaju zbruhala vse ven in še mal od včeraj, če bi šlo. Sem enak ležalnik dobila v dar od sestrice in sem kar žalostna, ker ga ne morem uporabljat. Sam, da jo dam noter, pa ji ful odzignem ležišče, že poliva. In potem bi se sam preoblačili. To se mi pa ne da.



Mi imamo tudi tega pa tudi vse ven zmeče...je kot en arafat v njem ko ga skoz s pleničko ovijam. Pa dere se v njem nenormalno, ...no ene par dni nazaj je bil prvikrat malo tiho pa ne veva sedaj: je bil od tega ker sva malo dvignila vzglavje, ali ker je bil naspan ali pa ker je namesto mene očija gledal... gotovo bo slednjeuser posted image   evo otrok me ma pouhn kuferuser posted image user posted image user posted image

Evo našega arafata v ležalniku ko je bil star okoli 2 tedna (uf kje je že to):
user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4117
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:55:49   
naty13
Dannnnnnnnn.

Moram kar mal pohvalit tale dež. Je bil saj user posted image  mal z nami. user posted image  Smo šli mal Planet Tuš pogledat, pa v BC po ograjco za na stopnišče, pa v sekundi sem se odločla za nakup kengurujčka. user posted image  Ga bo treba sprobat.

Tejka si mogoče kaj opazila, ali mi2 saj približno dobro drživa Jošta, ali see mi kaj zvija v Cuser posted image  Ker jaz točno ne vem, kako je čisto tisti C, ali mora biti fejst zvit ali samo malouser posted image  Upam, da nisem zakomplicirala.

Erin jaz grem tudi zadnje čase prehitro v luft. Ampak do tega se pa ne pripeljem sama. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4118
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:56:26   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

Lažn alarm!

Zdaj pa še nekaj sladkega paše! LInolada njami!Jaz mam neke lušte kot da sem noseča.user posted image user posted image user posted image   pa nisem!



Evo jaz pa kavico pijem pa rolado zraven jem..mali se pa igra in je tako zaposlen da me tud vidi neuser posted image

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4119
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:57:29   
andrejaboris
Tejkaz in je vredu to?
Meni je G: tut te priporočala al pa neki hormonski obroček, vendar se še nisem odločla! Pa bom mogla kmalu. Ker 3. ne bomo imeliuser posted image user posted image user posted image !


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4120
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:59:05   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Še mal pa bomo imeli kup nosečk user posted image user posted image


Še malo pa bodo na temi Nosečnost nove avgustovke začeleuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

Kaj že imate poporodno kontracepcijo?




Odmik ja..user posted image Tabletk ne smem zaradi srca...

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4121
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 12:59:46   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Krysia


Neža7: a ti s svojo Nežo govoriš slovensko al angleško al oboje? Pa kako se odziva? Meni je bilo zadnjič ful hecno, ko je Rok ful poslušal, ko sem mu v hrvaščini nekaj govorila ... pa zadnjič ga je ena gospa v poljščini ogovarjala pa jo je prav začudeno gledal, ampak se ji je potem začel smejat ... (ja, Rok pač ve, da je mamica mahnjena na jezike, čeprav je matematik ... upam, da bo podedoval navdušenje nad jeziki ...)



Naj jih naštejem user posted image  Jaz in user posted image  = slovensko (jaz ji tudi angleške knjige berem)
                              sestra = slovensko (včasih angleško)
                              babica = angleško (včasih slovensko)
                              dedek = angleško in francosko

Čim več je čim bolje user posted image  Sedaj imajo možgani kot goba.....

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4122
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 13:00:06   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris



Bambi kaj hodiš kaj po MB? BI se kdaj lahko dobile na kaki kavi al pa ostale MB jevke!user posted image user posted image

Danes sem se odločla da grem za eno urco na hitro hojo, ker laufat ne morem, ker bi mi zize razneslo!user posted image user posted image user posted image MI pa hitra hoja ful paše!







ja bi blo super.

Sem ravno iz sprehoda, sem malo oblekla ko da je 10 stopinj, pa je zunaj ful vroče......in piha - grrrrrrrrrrr, začenja se slabo vreme in zima.user posted image

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4123
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 13:00:06   
naty13
Pa M sem dobila, po izračunih sem ravno pravi termin za toplice rezervirala. user posted image  Če bom sitna, ko pridem s toplic, veste zakaj. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4124
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 13:02:26   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Pa M sem dobila, po izračunih sem ravno pravi termin za toplice rezervirala. user posted image  Če bom sitna, ko pridem s toplic, veste zakaj. user posted image


A se bo tamali tudi kopal?, mislima it v toplice decembra in me zanima kako vam bo uspelo tovorit vso kramo s sabo?user posted image ,....kaj vzeti na bazen za user posted image .

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?