|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobra pričakujemo ||
28.10.2008 12:03:00   
spps
Držimo pestkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 1676
   RE: Oktobra pričakujemo ||
28.10.2008 12:03:36   
ella.
Martina, super, držim pesti. Btw; če pomislim, sem jaz tudi imela povečan beli tok oz. eno bolj vodeno sluz pred pluskom.
Zmagaj, bejbi!! Petek je pa itak (sicer mal po ameriško, ampak vseen) ČAROBEN :))




_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 1677
   RE: Oktobra pričakujemo ||
28.10.2008 12:11:38   
giotti
Martinca, se strinjam z Elči marelči. Petek je super dan za testiranje, recimo ob 7h zjutraj in 7 minut, rok za rodit pa si daj 7.7. To je bil moj plan, no, pa se je mogoče pri tebi ustavil, ko je potoval po vesolju do moje glave user posted image  Pa če si imela operacijo, si jo sigurno imela pred menoj, torej je že prav, da si zdaj tudi prva na vrsti. Kaj se bomo prerivali pri tako občutljivih zadevcah? No, s teboj odštevam, še manj kot tri dni user posted image
Enga velikega user posted image  za potrpežljivost user posted image

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 1678
   RE: Oktobra pričakujemo ||
28.10.2008 13:53:18   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: monty

sonček, ti si pa že tko lepa mamica. Men je ful hecno se počutit kok nosečnica, ko ni prav nič drugače. Razen tega, da se mi malo moti in vsake toliko me zbode v prsih. Krvavitev pa je prenehala no sicer me je včeraj G čudno gledal, ko sem bila spet tam, ker sva ravno v petek delala načrte za laparoskopijo in vse živo, če do novega leta ne bi ratalo.

hvala monty.Saj je bilo meni namenjeno, kajne?user posted image Tii pa svetujem ,da se ne sekiraš toliko o tem kaj si pila in ne ,saj ti bo samo še bolj škodilo.Uživaj in boš videla kaj bo na 1 pregledu.Želim ti da bo vse ok in vem da bo zato uživaj in božaj trebušček vsak dan ,vsako minutouser posted image user posted image user posted image user posted image
...martina...:upam ,da je to to in sporoči nam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 1679
   RE: Oktobra pričakujemo ||
28.10.2008 15:40:47   
...Martina...
ej, hvala vsem za pestke,

Giotti, res sem bila operirana za pregrado konec februarja letos. pa meni je naročila naj počakam tri menstruacije. Sem jih čakala več.. upam da je zdaj ne bo.
Superca zvenijo te tvoje 7 7 7 7 7. user posted image user posted image user posted image

lep popoldan,
m

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1680
   RE: Oktobra pričakujemo ||
28.10.2008 17:24:32   
Anya22
PUnce, mene lahko tudi obarvate v modro, ker me je včeraj obiskala user posted image , tako da se selim h novemberkam. Za tiste ki je še naprej ne pričakujete pa še navijam za vas. Dejmo punce!!!!

_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 1681
   RE: Oktobra pričakujemo ||
28.10.2008 17:46:51   
MiSka_82
punce moje M še ni ampak jo ta mesec ne pričakujem ker se nisva posvečala temu da bi kej delala na user posted image  sama sem probala to odmislit ker se vsak mesec znova psihično uničujem, tako da sem se včeraj spomnila da M danes "pride"

(odgovor članu Anya22)
Neposredna povezava do sporočila: 1682
   RE: Oktobra pričakujemo ||
28.10.2008 19:49:52   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: MiSka_82

punce moje M še ni ampak jo ta mesec ne pričakujem ker se nisva posvečala temu da bi kej delala na user posted image  sama sem probala to odmislit ker se vsak mesec znova psihično uničujem, tako da sem se včeraj spomnila da M danes "pride"


jaz sem nekako na  istem, tako da me lahko kar crtate s seznama. Moje M sicer se ni, ampak sva z mojim user posted image ta mesec zaradi selitve bila narazen, tako da ne bo nic.
Pa kak drug mesec user posted image

(odgovor članu MiSka_82)
Neposredna povezava do sporočila: 1683
   RE: Oktobra pričakujemo ||
28.10.2008 19:50:27   
a.jrad
Tdi jaz mislim, da ta mesec ne bo nič.......mam že vse znake za m, (sicer user posted image  še ni, ampak občutek me še ni nikoli prevaral....user posted image ),
upam samo, da čimprej pride, da lahko začnemo nov krog



(odgovor članu MiSka_82)
Neposredna povezava do sporočila: 1684
   RE: Oktobra pričakujemo ||
28.10.2008 19:54:42   
_ancica_
joj...sem forum sfalila user posted image sem hotla tisto v ''novembra ne pricakujemo napisat''...pardon!

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 1685
   RE: Oktobra pričakujemo ||
29.10.2008 7:20:14   
crvicek
Martinčka full stiskam pesti zate! user posted image user posted image user posted image user posted image

Vse me, ki smo imele operacijo pregrade smo nekako že s tiste teme povezane, tako da se že od tam spremljamo in ob vsaki lepi novički smo full vesele, saj nam take novičke vlijejo upanje.

Ravno danes ponoči sem dobila SMS od ene moje bivše sodelavke, da je postala mamica. Tudi ona je imela odstranjeno pregrado in to kar 2x. Čez 8 mesecev pa ja zagledala user posted image in danes ponoči dobila sinčka.




_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1686
   RE: Oktobra pričakujemo ||
29.10.2008 7:22:58   
crvicek
Čestitam pa tudi Gantar in Monty za user posted image ! Želim vama lepo in zdravo nosečnost in čim manj slabosti!

Ostale pupe, ki ste dobilo tečko; pa ne se pustit! Korajžno v nove boje!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 1687
   RE: Oktobra pričakujemo ||
29.10.2008 8:06:07   
dini
Tudi jst čestitam usem user posted image  za tiste ki pa je prišla user posted image pa ful user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 1688
   RE: Oktobra pričakujemo ||
29.10.2008 9:13:39   
dini
Je kera za debato al ni nobene?user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1689
   RE: Oktobra pričakujemo ||
29.10.2008 9:34:35   
tane
IZVIRNO SPOROČILO: ...Martina...

ej, hvala vsem za pestke,

Giotti, res sem bila operirana za pregrado konec februarja letos. pa meni je naročila naj počakam tri menstruacije. Sem jih čakala več.. upam da je zdaj ne bo.
Superca zvenijo te tvoje 7 7 7 7 7. user posted image user posted image user posted image

lep popoldan,
m


joj, ...Martina...ti jaz povem, da je to to...uspelo ti je, imam dober občutek, zaslužiš si 5 da tako dolg zdržiš da ne bi testa delala, ampak tako je prav, ko boš pripravljena, ker tudi meni osebno je težje zagledat -, kot pa če pride user posted image  . seveda pri tebi tega tokrat ne bo, ker bo debel+, močno navijamuser posted image

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 1690
   RE: Oktobra pričakujemo ||
29.10.2008 9:48:34   
dini
Sonček85 poveš kej?user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 1691
   RE: Oktobra pričakujemo ||
29.10.2008 9:51:15   
lenna
Še 2 dni do konca.....dajmo punce sporočit dobre rezultate, da bomo user posted image user posted image


(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1692
   RE: Oktobra pričakujemo ||
29.10.2008 10:47:05   
dini
Kako lepo, spet je mal sonček posijaluser posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 1693
   RE: Oktobra pričakujemo ||
29.10.2008 11:45:26   
giotti
Martina
še približno 43 ur do testa user posted image  Navijam, da me že vse boli

user posted image  user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1694
   RE: Oktobra pričakujemo ||
29.10.2008 11:46:08   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: dini

Je kera za debato al ni nobene?user posted image


Kaj bi pa ti debatirala? Pa ti kaj povej user posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1695
   RE: Oktobra pričakujemo ||
29.10.2008 11:48:02   
dini
giotti povej kako napreduješ?user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1696
   RE: Oktobra pričakujemo ||
29.10.2008 11:53:55   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: dini

giotti povej kako napreduješ?user posted image


To sem že na novembru ravnokar napisala, ker moje misli so zdaj že tam. Tule samo še navijam za zamudnice user posted image
Dajmo oktoberke, ful vas je še na seznamu user posted image  user posted image  user posted image  user posted image , torej smo lahko še 50 % ta mesec, če ste bile dovolj pridne in če boste to tudi povedale!

Dini, pridi na november, če želiš, da se kaj dogaja.

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1697
   RE: Oktobra pričakujemo ||
29.10.2008 11:56:03   
dini
Aha, ok.user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1698
   RE: Oktobra pričakujemo ||
29.10.2008 12:46:38   
monty
živjo pupe!

se malo javljam, da vas pozdravim in da vam povem, da vas še vedno berem. Giotti pa zakaj tako razmišljaš, da si ti tega ne zaslužiš. Prav vsaka ženska, ki si to želi si to zasluži. Po moje bi blo tut dobro,da bi se potrudila med tistimi dnevi, ki so ta pravi. Kupi si OV teste in potem je tudi dva dni zapored dovolj. Tako je bilo vsak pri nama. Razen če je ne veš kdaj imaš OV in ti je tudi testki ne zaznajo. Boš vidla da bo ratal. Bom jaz vsak mesec posebej nate mislila in ti poslala energijo,da se ti bo zaluštalo. Men se tudi velikokrat ni dalo pa potem sem mislila na to kak dober feeling je, ko doživim vrhunec in mi je bla kr krajša pot do tja. Moški so za te zadeve bolje programirani!

Jaz skušam odmislit kaj je bilo in mislim, da v 12 dnevu življenja mojega oplojenega jajčka je ta mel s sabo res še "rukzak" iz katerega se je hranil. Me je pa pošteno zašila tale moja očitno vgnezditvena krvavtiev. sem že pa itak povedala, da sem mela test v sredo v roki pa mi je moj prepovedal. No pa bi vedela že prej.user posted image Pa če se je takrat šele dobro namestil, sej prej se menda revež ni mogel, (ker sem jaz pridno jahala vsak dan in skakala na treningih) ,potem upam, da bo vse okej. Po moje bi se moralo vsaj malo videt na UZ, da bila najina povezava že vzpostvljena. zdaj pa nič več ne treniram in popoldnevi so mi dolgi kot cel teden.

A tečt pa mislte, da lahko grem? PA v hribe hodit?

objemčke pupe, dajte še kaj naštimat v teh dveh dneh kar je oktobra ostalo.

user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1699
   RE: Oktobra pričakujemo ||
29.10.2008 13:04:06   
tane






                                                                   user posted image
                               
user posted image   user posted image  user posted image
oz.  user posted image   pričakujemo oktobra
                                     
 
 
xx.10. - Barbara_L   v nove boje                    
xx.10. - M1987 (8. krog) user posted image user posted image user posted image v nove boje
xx.10. - anci banci  user posted image user posted image user posted image   v nove boje
xx.10. - rakica26
  v nove boje
xx.10. - _ancica_ (7. krog) user posted image user posted image user posted image   v nove boje
xx.10. - žabica00 (3. krog)   v nove boje          
xx.10. - liam   srečka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
xx.10. - pravoda (2. krog)user posted image
user posted image user posted image   v nove boje
xx.10. - Mala_princeska (1. krog) - srečka user posted image - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
xx.10. - miklarom
xx.10. - nia*
xx.10. - Matejčika (2. krog) user posted image user posted image user posted image v nove boje
xx.10. - db user posted image user posted image user posted image v nove boje
xx.10. - tropical (7. krog)
xx.10. - dulcinea
xx.10. - iskrica976
xx.10. - lidam   v nove boje
01.10. - mibi
01.10. - little angeluser posted image user posted image user posted image v nove boje
01.10. - Anya22 (10. krog) user posted image user posted image user posted image v nove boje
01.10. - obayifo user posted image user posted image user posted image v nove boje
02.10. - boob
03.10. - murkica
04.10. - S* (3. krog) user posted image  user posted image user posted image v nove boje
04.10. - tane user posted image  user posted image user posted image v nove boje
05.10. - skuštrana suzi  user posted image   user posted image   user posted image  v nove boje
05.10. - nhaya user posted image user posted image user posted image v nove boje
06.10. - R777 (3. krog) - srečka user posted image - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
06.10. - Gwendolen user posted image user posted image user posted image z optimizmom v nove boje
07.10. - talika81
07.10. - katka11
08.10. - loveforever (1. krog) - srečkauser posted image user posted image user posted image user posted image
08.10. - natasa28  srečkauser posted image user posted image user posted image user posted image
08.10. - Tejchy25 user posted image  user posted image user posted image v nove boje
08.10. - alekasandra
09.10. - didikaa (7. krog)
09.10. - pin - user posted image user posted image user posted image v nove boje
10.10. - Sulfinija (66. krog)
10.10. - bambinca - srečkauser posted image user posted image user posted image user posted image
10.10. - becky (9. krog)user posted image user posted image user posted image v nove boje
10.10. - kalypso (1.krog)
12.10. - Tiki55 (14. krog) user posted image user posted image user posted image v nove boje
13.10. - Muca83 (12. krog) user posted image user posted image user posted image  v nove boje
13.10. - la-na (6. krog)
14.10. - tetka5 (2. krog)
14.10. - ninca22
15.10. - 22zlatolaska19 (5. krog)-srečkauser posted image user posted image user posted image user posted image
17.10. - Upsss (5. krog)
18.10. - bjondi-srečkauser posted image user posted image user posted image user posted image
19.10. - krota (3. krog)
19.10. - gospodarica
20.10. - misk2 user posted image user posted image user posted image   v nove boje
20.10.- ursula3user posted image user posted image user posted image   v nove boje
21.10. - ziva1 (11. krog)
  v nove boje                            
22.10. - pikica25 (10. krog)
22.10. - pearl_shell (9. krog)
  v nove boje  
24.10. - Štručka1 (4. krog)
24.10. - a.jrad
24.10. - BEBIII   v nove boje 
25.10. - baby1978 (1. krog)   v nove boje
25.10. - ...Martina...
25.10. - avayauser posted image user posted image user posted image   v nove boje
26.10. - monty (5. krog) -srečkauser posted image user posted image user posted image user posted image
27.10. - lenna  user posted image user posted image    v nove boje
27.10. - luna81
28.10. - MiSka_82
28.10. - Anya22 (11. krog)
31.10. - giotti  user posted image user posted image    v nove boje user posted image

  
 
user posted image

 
 user posted image




66 nas je že!!! Od tega pa že 9 
nosečk user posted image !!!



user posted image  NAVIJAČICEuser posted image


* Cari
* witto
* pokica_
* giotti
* *kinnie*
* žabica00
* sonček85
* pikicao.
* kleja
* tinuška
* ursa30
* bambinca

* Tiki55
* spps
* živa25
* Majch

* DannyS
* *alina*
* skrivnost
* Orhideje
* Arual
* sončekm

* BEBIII
* 22zlatolaska19

user posted image     


NAŠA HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,
Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...  

                        
  OKTOBRSKA STAVNICA  

JANUAR.................................... 25,0% srečk nosečk  
FEBRUAR..................................19,4% srečk nosečk  
MAREC..................................... .20,9% srečk nosečk  
APRIL..........................................23,7% srečk nosečk  
MAJ............................................18,3% srečk nosečk  
JUNIJ...........................................22,5% srečk nosečk  
JULIJ ..........................................21.8% srečk nosečk
AVGUST.....................................19,30% srečk nosečk
SEPTEMBER...............................15,3% srečk nosečk
OKTOBER....................................--,--% srečk nosečk


(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?