|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Presredek
25.3.2005 1:55:53   
NENAJANI
:hudicek:Mene je zelo strah tega, da mi bodo prerezali presredek. Ali pa da bi slučajno vse skupaj poknilo.:zmeden::zmeden:
Pa me zanima če katera prakticira masažo presredka in če lahko opiše postopek. Kdaj bi se pa to naj začelo početi, ali sem že prepozna?????:zmeden2:
Vsem eno rožico za Materinski dan, ga bomo v veliki večini praznovale naslednje leto!!!!!:rozica::rozica::rozica:
Vsem, ki pa ste že mamice pa tudi vse čestitke in :rozica::rozica::rozica:
L.P. Nena, 31t
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
25.3.2005 7:24:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NENAJANI)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Presredek
25.3.2005 7:55:11   
darjatimci
Punce moj nasvet je,da je dobro kaj naredit za presredek,ker je malo katera ki ni zašita.Ampak je pa tudi res,da ne moreš vedet kako si raztegljiv tam spodaj dokler ne rodiš,tudi ne čutiš pri porajanju kdaj se raztrgaš takrat itak nimaš časa mislit na to edini cilj ti je čimprej otroka spravit na svet,raztrganino čutiš šele pri šivanju, ampak to ni tako hudo da bi se že zdaj tako sekirale kako bo hudo.

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Presredek
25.3.2005 8:06:17   
Anonimen
Jaz pa mislim, da je 95% odvisno od tega, kako si res raztegljiva in da je masaža bolj blažev žegen.

Pa še to: verjemi, ampak ob vsem dogajanju in drugih bolečinah presredka še čutila ne boš. Niti če bo sam popustil, niti če ti ga bodo prerezali.

(odgovor članu NENAJANI)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Presredek
25.3.2005 9:27:53   
Anonimen
Jaz sem si masirala presredek z mandljevim oljem, ki je baje najboljše za to.
Navodila sem našla v reviji Mama (št.68/februar 2003).
Žal ne morem prepisati navodil, ker smo se pred kratkim selili in imam vse zapakirno. Lahko pa na njihovi spletni strani naročiš stare izdaje.

Šivana nisem bila, pa je imela Lea skoraj 4 kg!

(odgovor članu NENAJANI)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Presredek
25.3.2005 9:44:17   
Anonimen
Meni je pa prijateljica svetovala pitje čaja iz malinovih listov. Ampak šele od 34T naprej. Baje je to redna praksa pri njih v Nemčiji. Rekla mi sicer je, da ne ve, če je res kaj na tem (ni bila šivana), če ne drugega je pa čajček fajn dober :bravo:
Ampak ne sme bit tist iz filter vrečke.

Je pa baje zelo dober oljček WELEDA za masažo presredka, ki ga uporabljaš od 34T naprej.

Ne vem, ker me vse to še čaka...ampak bom sigurno poskusila...probat ni greh :)-

T.

(odgovor članu NENAJANI)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Presredek
25.3.2005 16:34:21   
Urša
Tudi jst sm si ga masirala z mandljevim oljem in nisem bila prerezana, ampak dvomim, da bi to kaj pomagalo, bolj verjamem v različno raztegljivost presredka in v obseg glavice, pa tudi to je pomembno kako pritisneš. Mene je babca nahrulila, ker sem si ga masirala, ker se s tem prenašajo infekcije in še vsa rdeča sm bla tm spodaj. :ups:

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?