|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:28:46   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Neža7 - katero pediatrinjo pa imata? Rok je pri Jonkovi.


Ravno danes sem od vaše sosede (tam kjer imajo drevesnico) poslušala kako je Jonkova zanič. A je res tako?


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:29:54   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz


In še vprašanje: Katera čokolada vam je ljubša? Gorenjka sli Milka?



Horenjkauser posted image



Sem šele zdaj opazila napako v vprašanju. A si ziher? A ni milka boljša?  user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:30:19   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz


Meni pa vedno. In pediatrinja in na razvojni ambulanti. Vedno 15 dni odštejejo.




Na tvoj konc so pa fuuuuuuuuuuuuuuuul natančni. user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:30:55   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz


In še vprašanje: Katera čokolada vam je ljubša? Gorenjka sli Milka?



Horenjkauser posted image



Sem šele zdaj opazila napako v vprašanju. A si ziher? A ni milka boljša?  user posted image



meni ja, pa mal tud podpiram slov živil.industrijouser posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:32:19   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz
Ali je 120 g = 120 ml. Pedagoške matematičarke, kje ste?


Mislim, da je enako. Sem ravnokar iz firbca naredila test in stehtala 300ml vode, pa je pokazalo 302g. user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:33:14   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Neža7 - katero pediatrinjo pa imata? Rok je pri Jonkovi.


Ravno danes sem od vaše sosede (tam kjer imajo drevesnico) poslušala kako je Jonkova zanič. A je res tako?



Sedaj sem pa user posted image  kateri P je najboljši? Vidovič bi itak ful ne prijazna. Jaz ji vedno ob koncu pregleda dam rahel nasmeh... Si mislim "drugič bo smeh večji"user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:33:49   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Neža7 - katero pediatrinjo pa imata? Rok je pri Jonkovi.


Ravno danes sem od vaše sosede (tam kjer imajo drevesnico) poslušala kako je Jonkova zanič. A je res tako?



Mah, vedno se najde kdo, ki mu kaj ne paše. Meni je Jonkova čisto OK, poznam pa ljudi, ki jo ful hvalijo in tudi take, ki jo ful šinfajo... 100 ljudi, 100 čudi.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:34:54   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Neža7 - katero pediatrinjo pa imata? Rok je pri Jonkovi.


Ravno danes sem od vaše sosede (tam kjer imajo drevesnico) poslušala kako je Jonkova zanič. A je res tako?



Sedaj sem pa user posted image  kateri P je najboljši? Vidovič bi itak ful ne prijazna. Jaz ji vedno ob koncu pregleda dam rahel nasmeh... Si mislim "drugič bo smeh večji"user posted image


Vidovičke pa itak noben ne mara. Moja mati jo ima tako v goltancu.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:36:51   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz


Meni pa vedno. In pediatrinja in na razvojni ambulanti. Vedno 15 dni odštejejo.




Na tvoj konc so pa fuuuuuuuuuuuuuuuul natančni. user posted image


Sem mislila da je povsod tako. Meni je pa všeč tako. Ko je Eva shodila pri 11ih mesecih, je pediatrinja v kartoteko napisala da je shodila pri 10,5ih. user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:39:06   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz


Vidovičke pa itak noben ne mara. Moja mati jo ima tako v goltancu.



user posted image  Tudi jaz ne. Samo, da sem jo prvič videla sem že si že mislila, da to pa ne bo dobro. Na UZ je kar prijazna v tisti temni sobi na svetlobi pa user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:39:34   
sayuri
Milka Noisette.user posted image user posted image Pa ta velika mora bit, da zaleže....user posted image

user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:41:58   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz


Sem mislila da je povsod tako. Meni je pa všeč tako. Ko je Eva shodila pri 11ih mesecih, je pediatrinja v kartoteko napisala da je shodila pri 10,5ih. user posted image



Moja mama je rekla, da sem jaz shodila pri 10 mes (še slike imam kako hodim) hmmmmmmm... potem sem kar pri 9,5 mes shodila user posted image user posted image  I'M SOOOOOOOOOOOOOOOOOOO GOOD user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:43:00   
Zoja Miša
Hvala za kavico, Matejchi.
Madona, res jo rabim, če ne kar 2. user posted image  Sem bila včeraj nejprej ponosna, ker je Kaja Lina zaspala ob 20h! Ja, pa se je potem zbudila ob 23.25, pa sva jedli. Jaz sem se ravno ulegla, pa sem se lahko nazaj vstalauser posted image . Pa sem mislila, da bo sedaj vsaj do 5h, če ne do 6h mir. Ja, pa ja, ob 3.15 je bila budnicauser posted image . In potem zopet ob 7h. Sem čisto hinuser posted image .
Ampak sem ponoči poštudirala kaj bo moje darilce!user posted image user posted image user posted image

Tejkaz, ti dobiš pa majčkeno zahvalouser posted image . Pa še nekaj te prosim (grozna sem vem!), če mi lahko slikaš tvoj voziček z dežno prevleko, ker jaz glede na navodila (brez njih sem znala gor dat, potem sem po njih gledala, pa cela katastrofa) nimam pojma, kako naj to gor stojiuser posted image . Hvala ti!!!user posted image
Vse ostalo kasneje, hočem da Tejkaz tole vidi precuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:43:58   
anita goitan
jao babnce a sam čvekale boste dns, a nimate otrokuser posted image , in čokolada mislm ccc,  en ta prva sex vam manjka auser posted image user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:45:59   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz
In še vprašanje: Katera čokolada vam je ljubša? Gorenjka sli Milka?


katerakoli,sam da je čokoladna, lohk je tud tuševa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:48:56   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

jao babnce a sam čvekale boste dns, a nimate otrokuser posted image , in čokolada mislm ccc,  en ta prva sex vam manjka auser posted image user posted image


Moja spi... Sonček sije user posted image  Grem se rihtat, da gremo veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:49:00   
anita goitan
šibave z Zojo do Pikapolonce po eno stvar da bo grizla,lizla,cuzala k če ne mi bo prst uničlauser posted image

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:50:12   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: naty13
Gajka Tejka ima Jašo in ne Jošta. Jošt je mojjjjjjjjj. user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image Se oproščam! Sem na hitro po mojem spominu samo pobrskala za ime na J in s črko Š nekje zraven... user posted image user posted image A se ti lahko z 1 Milko oddolžim? user posted image


Če bo tavelka. user posted image user posted image user posted image

Hecam se, ni panike, samo popravila sem te, ko sem ravno opazila, ker Tejka pomojem ni. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:55:44   
naty13
Tejka 120ml naj bi bilo enako kot 120g. Ampak pri dojenju je varka. Baje, če imaš švoh mleko je lahko 120ml samo 100g. Hočem rečt poje ti 120ml, tehtnica pa pokaže 100g.  Pa če ti tolk poje in na dve uri je, potem mi ni jasno. user posted image user posted image user posted image Edino, če je zdej v parih dneh začel več jesti, ker je zdaj čas nekako za porast težeuser posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 9:56:39   
naty13
Pri nas je sončekkkkkkkkk. Še Jošt poje in gremo vennnnnnnnnn. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 10:00:33   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Kaja mogoče je res reakcija. Mislim, da driska paše notri. Ali ima tisti predel na stegnu kaj zatečen ali trd in vročuser posted image

Kašice in GH - sadne in zelenjavne kašice bom delala doma, mlečne bom pa kupila (sem mela pa pri Nejcu od Hippa in Milupe). Bom pa te mlečne delala, ki se mešajo z vodo. Kupila bom le kakšen Hipp, če bomo kam šli. user posted image  Glede uvajanja GH se strinjam s Tejko. Jaz bom poskusila pri 4ih mesecih, nisem pa ziher, da bo šlo. Če ne bo, bom tudi jaz počakala. user posted image  Aha, tudi meni je pediatrinja vedno lajala, naj z GH počakam do 6. meseca. Ji tudi nisem nikoli govorila, da karkoli že dajem, da me ne bi kaj kregala.

Kaja, upam, da sta se zrihtali! In da je vse o.k. Pomagati ti ne znam, žal!

Naty, tudi ti si polna dobrih nasvetov! Glede kreganja imaš pa tudi prav! Punce ne tako jeznotito!!!

Tatly user posted image  in Vilika user posted image , saj nobena ni mislila tako hudo, a ne punce!? Mejno se rade! Mogoče pa nes tudi vreme dajeuser posted image user posted image
Jaz tudi veliko sprašujem, pa še mlada nisem, kakšen pa naj bo moj izgovor?!user posted image  Prvi otrok, a ne???user posted image user posted image user posted image
In verjemite, staršev in tet in dedkov in babic...jaz jih sploh ne sprašujem, vse kar vem je iz knjig in porodnišnice in največ od VAS! Brez RR bi bila jaz bolj švoh mami! HVALA VAM VSEM!!! Sem ful vesela, da vas imam!

Anaya, jaz bom dala cepiti proti RV, sem z razliko od tebe slišala veliko zgodb o otrocih, ki so hirali pred očmi starševuser posted image  In moja mala pikica ima že tako malo kg, pa naj še to faše, sej jo bo pobralo!user posted image

Sayuri, cete bodo pošekale, nič se sekirat! Jaz sem tudi malo sklerizna, ampak ti imaš 3 otroke za porihtat!
Ja, Sandra res nas ignorira! Jaz bi poleg Teje in Taje rada še mami videla!!!user posted image

Neža, v Avstriji imajo Oleovit! AD3 so Slovenska pogruntavščina, pa malo mimo, če mene vprašaš! Krka NM jih dela, in potem bi jih pa kao vsi slovenski otroci morali jemati! Ja, pa ja! Grrruser posted image user posted image user posted image

Alarm, ostalo kasnejeuser posted image



_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 10:01:21   
sandra123

IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
A ste opazile, da nas sandra kar ignorira glede slik. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Me pa že vse na en glas vpijemo HOČMO SLIKE TEJE IN TAJE!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Sem že opazila ja,tudi komentira ne,kadar katera napiše za slike. Mogoče bo pa zdaj. Saj če jih n e želi kazar jih pač ne želi,sam čudno ker tega ne napiše. Jaz bi to zastopila.


Packe, danes ste se pa name spravile, al kajuser posted image user posted image user posted image user posted image ...slikce bodo, ampak vidim, da zelo slabo berete moje komentarjeuser posted image ...ni dolgo časa nazaj, ko sem napisala, da je tole user posted image služben računalnik pa se ne smem igrat z njimuser posted image ...pred kratkim nama je en disk cruser posted image , kjer imava vse fotke shranjene.......komaj sva rešila fotke pred nepovratnim izbrisomuser posted image , pa se zdaj jaz ne smem igrat preveč z rač.user posted image ...tako, da čakam mojega user posted image , da se loti tegauser posted image user posted image user posted image ....ja, je pa res, da je fotografiranje njegov hobi....ampak, saj veste...kovačeva kobila je vedno bosauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 10:01:22   
Erin


***~~~~~~~~~~~°°o°°~~~~~~~~~~~***
user posted image SREČANJE AVGUSTOVK inuser posted image :user posted image

petek 7.11.ob 11 h v Mercator- Šiška
° lokalček zraven Lumpijeve igralnice

~~~~~~~~~~

  • Erin & Tilen
  • Zoja Miša& Kaja Lina
  • Matejchi & Maruša
  • cebrca & Ivan
  • naty13 & Jošt 
  • vilika & Vid
  • anita goitan & Zoja 
  • bella02 & Teja
  • Krysia & Rok
  • tejkaz & Jaša
  • gajka& Rok
  • sayuri &Lovro & Zara
  • buhtlčk & Gašper
  • nevaeva in Alja
***~~~~~~~~~~~°°o°°~~~~~~~~~~~***


*** vsaka prinese darilce user posted image
v vrednosti cc. 5€user posted image - za nasuser posted image ***




 ŠE KATERA?????????????user posted image  




(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 10:02:41   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: naty13
Gajka Tejka ima Jašo in ne Jošta. Jošt je mojjjjjjjjj. user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image Se oproščam! Sem na hitro po mojem spominu samo pobrskala za ime na J in s črko Š nekje zraven... user posted image user posted image A se ti lahko z 1 Milko oddolžim? user posted image


Če bo tavelka. user posted image user posted image user posted image

Hecam se, ni panike, samo popravila sem te, ko sem ravno opazila, ker Tejka pomojem ni. user posted image


Hehe, tejka je opazila, sam je bila tiho. Da se ne oglasim glih za vsako, nooo


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 10:04:23   
Erin
Uf spet bom brala do večerauser posted image user posted image user posted image .. Komnetiram kaj kasneje..če bom lahko...sem šele na 190 straniuser posted image user posted image user posted image

No da popravim svoje predvidevanje včeraj: mali ni jedel 14x v celem dnevu ampak 15x.user posted image user posted image user posted image Ob 20.30 je zaspal in ko sem se ob 22.15 ulegla v posteljo je trajal le 5 min saj se je potem spet zbudil Jedel in ob 23 nazaj zaspal potem pa spal do 8.30 danes zjutraj... Ponoči je malo stokal ampak zbudil se pa ni...
Ne vem kaj mu je bilo????

No sedaj gremo pa spet na jošk...pa previt..se je tako pokakal da do mene smrdi...

BBL (be back later)

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?