|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tinka74
25.3.2005 10:13:05   
Dari

Oj! Sem prebrala da ima tvoj brat irskega volčjega hrta. Nama z možem je ta pes takooooo všeč, in sva resno razmišljala da bi ga kupila. A mi lahko malo napišešp, kakšen je ta kuža (karakter, zdravje, ubogljivost, odnos do otrok, lajanja...)
Hvala tanajtabeltalepša :)
Dari
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tinka74
25.3.2005 10:15:33   
Anonimen
Dari a mate ful veliko stanovanje? :)-

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tinka74
25.3.2005 10:16:35   
Anonimen
Aja, jaz mam eno sliko od takega kuža v albumu od kužkov.

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tinka74
25.3.2005 10:17:02   
Dari

Stanovanje je dokaj veliko, bi bil pa kuža itak zunaj. Imamo velik vrt :bravo:

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tinka74
25.3.2005 10:20:34   
Anonimen
Samo en nasvet iz lastnih izkušenj. Najprej počakaj, da se rodi :duda:, potem pa boš videla kdaj boš pripravljena na :kuza:. Na začetku boš verjetno težko uskladila

oboje, sploh z kužkom mladičkom, ki ravno tako potrebuje veliko pozornosti

in časa.

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Tinka74
25.3.2005 10:23:28   
Dari

Saj vem. Tako upam da bomo za začetek jeseni dobili vsaj mucka :muca: (nam je enega povozilo :(( ). Kuža :kuza: pa nameravamo kupiti naslednjo pomlad, ko bom še na porodniški, pa :duda: bo že malo večji. Pogrešam kakšnega ljubljenčka, ampak verjetno ne več dolgo ;)

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Tinka74
25.3.2005 10:39:12   
Anonimen
Dari,
Irci so grozni scrkljančki :)-
Moj brat je imel Svetovnega prvaka :bravo:
Ampak se zavedaj, da imajo fejst kratko življenjsko dobo :(
Ker so tolk veliki, da so že kar mal deformirani :grrr:

http://www.mojpes.net/modules/pasme/index.php?id=41

Sej v bistvu sploh ne vem, kaj nej ti še napišem...so prijazni do otrok in nasploh prijazni, ne glede na to, da so ogrrrrrrroooomni.
Moj brat živi v Murglah in imajo hišo z atrijem, pa je mal lažje...je pa frajer (pes) imel v dn. sobi na tleh kar en star jogi, da je gor spal :)-

Po dveh Ircih, so se odločili, da kupijo Border Collie-a in ti povem, da jo to 10x hujša pasma...morš imet pa res velik velik časa za tele male naspidirane kužate.

To je to :zmeden2:

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Tinka74
25.3.2005 10:40:16   
saba
Dari vem kako je lepo imeti ljubljenčke, ampak za mucko bi jaz tudi počakala:zmeden::zmeden::zmeden: predvsem zaradi toxe

ne vem zakaj taka nuja po domačih živalih, saj imaš zdaj za božat bušija ;)

aja se strinjam z zgoraj napisanim...

:kuza: mladiček + :duda: gre težko skupaj, predvsem zaradi časa, ker te že :kuza: brez :duda: zasede 100%

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Tinka74
25.3.2005 10:41:37   
Anonimen
Alja,
tale tvoja slikca je pa iz pasjega piknika, a ne?
Pa če se ne motim je lastnik tega Irca moj sosed, ki ima zraven hiše postavljeno še eno hiško in notri PET Ircev!!!
Noro, sploh ne morem verjet, kako shendla vse to...pa še dva otroka pa ženo :)-

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Tinka74
25.3.2005 10:53:50   
Anonimen
Ja Tinka iz piknika so slike.
Lastnika drugače ne poznm ampak zdaj ko si napisala :zmeden:, kje mu čas za vse???

Drugače pa je za moje pojme idealen ljubljenček mali angleški hrt. So ravno prav veliki, scrkljanci, ne smrdijo, ne slinijo se, praktično nič ne lajajo, kar dolgo živijo je pa res, da niso kuži za zunaj. V albumu Bol in Miška sta mala angleška hrta (whippeta). Je pa kužika že od začetka od moje tašče, Bol je pa iz zavetišča, sicer čistokrven, sva ga pa midva vzela ko sem bila še noseča. No, ko je bila Lea čisto mala, pa mi ni zneslo vsega poštimat. zdaj sta oba pri tašči.

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Tinka74
25.3.2005 10:58:09   
Anonimen
Dej mi povej, kako pa Bol pa Miša gledata na to, da sta zdej kr pri tašči? A nista nič užaljena oz. jezna, ker si ju dala stran...mislim, ne čist stran, ampak stran od doma :zmeden:
Se mi pa zdi, da sem ravno eno leto nazaj vidla na Gmajnicah enga Whippeta (mogoče Bola), pa se mi je tko čudno zdel, kaj za hudiča dela ta čistokrven kuža tam :zmeden:
:bravo: zate, da si ga vzela :bravo: je bil čist suhcan bogi :(

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Tinka74
25.3.2005 11:09:21   
Anonimen
Miška je že od samega začetka pri tašči. Bol je bil pa na začetku pri nama in je bil zelo navezan name, saj sem bila na bolniški in sem bila stalno z njim. Ne vem pa, kaj se je z njim dogajalo pri prejšnjem lastniku in ga nisem smela samega puščat doma, ker je vse zgrizel, polulal in postal čisto paničen. No, takrat sem imela še čas in sem ga počasi navajala tudi na to in moram rečt da kar uspešno. Potem ko sem rodila pa enostavno ni bilo časa, pa smo bili spet na začetku. tudi sama sem postala bolj občutljiva na čistočo, čeprav je zelo čist kuža. Z možem sva se tako dogovorila, da mu bova poskusila poiskat nove lastnike, po možnosti kakšne upokojence, ki bi imeli dovolj časa za njega. Zavetišče ni bil opcija. Potem sva ga potuhnjeno dala tašči "na počitnice" za 14 dni. Za probo. No, po 14 dneh so bili vsi tako zadovoljni, da Bol sploh ni hotel več domov. Seveda sva ga vzela nazaj, potem pa prav previdno začela tašči namigovat. In se je odločila, da ga vzame. Tako smo bili vsi zadovoljni in ko zdaj pridejo na obisk je Bol prvi v avtu ko odhajajo, da ga ne bo slučajno pri nas pozabila! :)-

Sva ga pa res vzela iz Gmajnic julija 2003. Bil je pa revež čisto shiran, prestrašen, eno vnetje zoba je imel skratka bogi.
Zdaj je pa najsrečnejši kuža.

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Tinka74
25.3.2005 11:13:37   
Anonimen
:bravo: :bravo: za aljo - rešiteljico :kuza:

Eno :rozica: zate

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Tinka74
25.3.2005 11:16:22   
Anonimen
O hvala, tudi zate :rozica::rozica::rozica:!

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?