|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tefalov novi cvrtnik
5.11.2008 20:00:32   
brina 1
Zanima me, če je katera že kupila novi cvrtnik od tefala, pri katerem potrebuješ le žličko olja in lahko narediš pomfri iz kilogram krompirja. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tefalov novi cvrtnik
5.11.2008 20:16:30   
Paštetka
No, jaz naredim pomfri brez olja in brez tefalovega cvrtnika user posted image . V pečici user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu brina 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tefalov novi cvrtnik
5.11.2008 20:28:17   
kaya2007
No, jaz naredim pomfri brez olja in brez tefalovega cvrtnika . V pečici


a ga samo na papir daš, ali kako?

je pa tudi meni zanimiv ta cvrtnik, tako da če ima kdo izkušnje...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tefalov novi cvrtnik
5.11.2008 20:34:42   
ZmajTolovaj
Jaz tud pečem krompirček v pečici, malo masla, pa je ... mmmmmm ... user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tefalov novi cvrtnik
5.11.2008 22:13:53   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

No, jaz naredim pomfri brez olja in brez tefalovega cvrtnika user posted image . V pečici user posted image


Pa si kaj pogledala na deklaracijo, kako/iz česa je ta "krompir" narejen?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tefalov novi cvrtnik
5.11.2008 22:15:34   
Anonimen
Nisem. Ne pecem pomfrija.

(odgovor članu brina 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tefalov novi cvrtnik
6.11.2008 8:22:57   
muška
En moj znanec ga ima, in pravi, da je OK. Z njegovo ženo itak jesta vsak dan samo cvrtje in sta baje naredila življenjsko investicijo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tefalov novi cvrtnik
6.11.2008 11:14:50   
zvesta
Kje se ga pa da kupiti in kakšna je cena?

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tefalov novi cvrtnik
7.11.2008 16:53:07   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

No, jaz naredim pomfri brez olja in brez tefalovega cvrtnika user posted image . V pečici user posted image


Pa si kaj pogledala na deklaracijo, kako/iz česa je ta "krompir" narejen?


user posted image  no jaz ne vem za tvojega, ampak moj krompir raste na vrtu in ne nosi deklaracije user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tefalov novi cvrtnik
8.11.2008 15:37:25   
JAPE
Kupiti se ga da v merkurju, mercatorju in Big bang, najbrž še kje. Cena je okoli 229 Eur.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tefalov novi cvrtnik
8.11.2008 16:44:09   
robinzon
V Merkurju je  akcija, kjer j z bonom 40€ cenejši, v novem Tušu v Kranju, kjer je ena trgovina z belo tehniko, katerega imena se trenutno ne morem spomnit, pa je 189€ brez bonov ali popustov.

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tefalov novi cvrtnik
11.11.2008 12:46:22   
JAPE
Mislim, da je v Avstriji v metroju samo 149 Eur. Nisem zihr.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tefalov novi cvrtnik
11.11.2008 12:51:29   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

No, jaz naredim pomfri brez olja in brez tefalovega cvrtnika user posted image . V pečici user posted image


Pa si kaj pogledala na deklaracijo, kako/iz česa je ta "krompir" narejen?


user posted image  no jaz ne vem za tvojega, ampak moj krompir raste na vrtu in ne nosi deklaracije user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tefalov novi cvrtnik
11.11.2008 12:51:40   
nena m
Kako pa ga to pripraviš? Naši imajo namreč zelo radi pomfri, pa bi bilo fino izvedet, kako se ga bolj zdravo pripravi, da bo lahko večkrat na mizi. lp

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tefalov novi cvrtnik
11.11.2008 13:01:58   
Volga
No, no, paštetka, pomfrit je pač "ocvrti krompirček". Ocvrti. In ocvreš ga lahko le v olju. Če pa ga spečeš na suho v pečici, potem je to pečen krompirček. malo razlike pa le je.

(odgovor članu nena m)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tefalov novi cvrtnik
11.11.2008 16:01:25   
zvesta
Mene pa zanima, kako pohaš v tem cvrtniku. Po moje zelo težko...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: tefalov novi cvrtnik
11.11.2008 17:34:09   
Leela
V bistvu se tisti krompir naolji, potem pa se meša in peče v vročem zraku. Če greš pogledat na you tube se vidi.

Sem pa brala, na kulinariki se mi zdi, da je okus podoben kot bi ga spekel v pečici. V Story ali obrazih, v glavnem eni taki reviji, piše da je Anja Tomažin izredno zadovolna s tem. Samo ni pa nič pisalo, da je plačana za to da dela reklamo (kar jo in je plačana).

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: tefalov novi cvrtnik
12.11.2008 4:40:25   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

V bistvu se tisti krompir naolji, potem pa se meša in peče v vročem zraku. Če greš pogledat na you tube se vidi.



saj za krompir mi je jasno. Samo recimo panirano bedrce pa ne moreš not vrečt, pa dat žličko olja, pa da ti pol s tisto lopatico meša. Ali pa dunajca?
Za samo pomfri delat, pa je to drag špas. Ga pa pol še vedno raje v pečici brez kančka olja spečem, pa mi je isti, le manj masen

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: tefalov novi cvrtnik
12.11.2008 6:44:30   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

No, jaz naredim pomfri brez olja in brez tefalovega cvrtnika user posted image . V pečici user posted image


Pa si kaj pogledala na deklaracijo, kako/iz česa je ta "krompir" narejen?


user posted image  no jaz ne vem za tvojega, ampak moj krompir raste na vrtu in ne nosi deklaracije user posted image


Tvoj domači sicer nima deklaracije, tisti v trgovini, ki je namenjen takemu pečenju, pa ja. In samo iz tistega v trgovini pride ven pomfri, tvoj je kvečjemu krompir, pečen v pečici.
Ti se sicer lahko hvališ, da je tebi isto, ampak to so samo pobožne želje.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: tefalov novi cvrtnik
12.11.2008 11:19:23   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


saj za krompir mi je jasno. Samo recimo panirano bedrce pa ne moreš not vrečt, pa dat žličko olja, pa da ti pol s tisto lopatico meša. Ali pa dunajca?
Za samo pomfri delat, pa je to drag špas. Ga pa pol še vedno raje v pečici brez kančka olja spečem, pa mi je isti, le manj masen


Mislim, da to ni za cvrtje, ampak je v bistvu neko pečenje user posted image  Mogoče bo kdo kupil in povedal, jaz imam občutek da je isto kot da bi v pečici pekel.

Kupljen pomfri, ki se ga peče v pečici je predpečen v boh ve kakšni rastlinski maščobi. Po moje je najbolj zdravo, da si dvakrat na mesec spečeš taprav pomfri iz tapravga krompirja v litru olja. Ostale dni pa ga pečeš v pečici.

meni je tudi precej predrago tole.

< Sporočilo je popravil Leela -- 12.11.2008 11:20:00 >

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: tefalov novi cvrtnik
13.11.2008 21:22:21   
Paštetka
Jaz pa vseeno ne štekam.
Tisti pomfri, ki je na pol pripravljen in ga lahko cvreš v litru olja ali v pečici so si ful podobni.

Če socvreš pomfri doma v litru olja, ta ne bo nikoli podoben tistemu  "lepemu"  iz vrečke ali Mc Donaldsa, niti okusa ne bo imel enakega. Bo pa zelo, zelo podoben tistemu v pečici. Narežeš ga na palčke, malo namažeš z oljem (jaz si naoljim roke in tako namažem), potem pa daš v ventilacijsko pečico pečt. Fajn je če imaš pleh z rešetkami, da ti res vse okrog kroži zrak.

In ne mi prosim rečt, da obstaja, kaj boljšega in bolj zdravega. Ker tisti domači ocvrti pomfri ni niti približek okusu kupljenemu ocvrtemu. Sem že tudi probala. Potem si raje že kupim na pol pripravljenega, če že moram cvreti. Kar se mogoče pri nas zgodi 1x na leto. Mogoče. Če se mi že zalušta tapravi pomfri. Ker zame je ta pravi pomfri samo tisti v Mc Donaldsu, ali kje v gostilni, ko ga dobiš, ko je torej že na pol pripravljen.

Je pa res zakon takole v pečici pečen oz. pol ocvret, domač krompir - pomfri.


PA saj Tale Tefalova ponev ni nič drugačna, kot če ga pečeš v pečici. Po moje. Ne vem, na pamet govorim, ker je nimam. Povsod se krompir malo naolji. Torej v Tefalovi tudi ne dobiš ocvrt krompirček, temveč pečen oz. napol ocvrt - kot v ventilacijski pečici.  

Je pa res, da ga pa ni čez doma ocvrt mlad krompir v litru olja user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 13.11.2008 21:25:35 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: tefalov novi cvrtnik
17.11.2008 11:17:58   
Zanica
ta cvtnik je bil predstavljen v Mercatorju enkrat, in sem probala en krompirček, in meni ima okus kot da je res v olju ocvrt. Ne kot pečen, ampak kot ocvrt krompirček. Tako, da tistim ki rada "cvrtajo" ga priporočam.
Pa tudi kuhalnik na paro je interesanten, samo mi je to vse skupaj malo predrago.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?