|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2-letnik in nalepkice za pridnost???
5.11.2008 20:26:08   
baby22
pozdravljene,
naj najprej razložim kaj mislim:
malo sem razmišljala in se spomnila da sem na TV enkrat videla da so za pridnost na plakat lepili nalepkice, pa sem se domislila, da bi iz šeleshamerja naredila tako veliko hiško, in toliko oken kolikor je dni v mesecu in bi potem moj user posted image  lepil nalepkice, ko bi bil priden, ko pa ne bi bil priden, bi mu jaz dala črno piko. in ko bi konec meseca preštela črne pike, če bi jih bilo manj kot 5 bi dobil nekaj za pohvalo. aja star je 2 leti in pol...
ali mislite da pretiravam, da je še premajhen za to??? drugače zelo rad lepi nalepkice....

hvala za odgovore... in lep pozdravček vsem....

_____________________________

UŽIVAJTE & IMEJTE SE ZELO, ZELO RADI S SVOJIMI SONČKI!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2-letnik in nalepkice za pridnost???
5.11.2008 20:27:04   
Naja31
Mislim, da je pri 2eh letih še prezgodaj za to.

(odgovor članu baby22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2-letnik in nalepkice za pridnost???
5.11.2008 20:29:54   
abi
Mislim da je nekje pri 3 letih boljše začeti.
Seveda pa ne bo nič narobe če prej, vendar če otrok dojema zadevo v celoti.

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
5.11.2008 20:34:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu abi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2-letnik in nalepkice za pridnost???
5.11.2008 20:51:17   
baby22
hruska debeluska, da bi si moj user posted image  zaslužil črno piko, mu ni potrebno veliko narediti, ker je včasih tako trmast da bi ga najraje kar nekam zaprla, kajti ta trma lahko traja tudi po uro ali dlje... in v takem primeru bi jo gotovo daobil...drugače pa ne...ker je to "zaenkrat " edina stvar zaradi katere se kregava... no na srečo sem jaz še bolj trmasta in vztrajam pri svojem...včasih popustim,sej vem da nebi smela ampak kaj naj...se zgodi...
drgač pa že ve da če je priden in npr.pospravi igrače za seboj, odnese knjige na svoje mesto je priden in kaj dobi v zahvalo, prej je dobil občasno pez bonbon, zdaj bi pa nalepkico, pa še fajn se mu zdi ko jih popa po plakatu...ali pa kje drugje...user posted image
l.p.

_____________________________

UŽIVAJTE & IMEJTE SE ZELO, ZELO RADI S SVOJIMI SONČKI!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2-letnik in nalepkice za pridnost???
5.11.2008 21:03:21   
zinkazi
Mislim, da je bolje da ga pohvalite, otrok je pohvale zelo vesel. Črne pike pa tudi pri starejšem otroku razvijajo slabo samopodobo. Če ga lahko pohvalite, pohvalite ga. Kadar otrok ni priden pomeni, da s pridnostjo ni bil deležen vaše pozornosti, zato pozornost pritegne z nečem, kar sigurno opazite, porednost.

(odgovor članu baby22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2-letnik in nalepkice za pridnost???
5.11.2008 21:05:50   
zinkazi
Trma je pa v tem obdobju na poti. poskusite ga preusmerit, ali ga ignorirajte, iščite kdaj ga lahko pohvalite.

(odgovor članu zinkazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2-letnik in nalepkice za pridnost???
5.11.2008 21:08:22   
rija
moj bo čez dva meseca star 3 leta, pa se mu fučka za take nalepkeuser posted image  se mu fučka za vse dobrine, s katerimi ga probamo podkupitiuser posted image

ko se on v nekaj zapiči, pomaga samo, da ga pustimo, da se stuli in to je to. po nekaj minutah je kot nov: priden in vodljivuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu baby22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2-letnik in nalepkice za pridnost???
5.11.2008 21:10:01   
lukec
Midva to prakticirava s štempilkami, ko je posebno priden ali se za kaj res potrudi dobi na koledar štampilko, brez črnih pik (tiste menda piše dedek Mrazuser posted image ). Včasih to vžge, včasih pa tudi ne. Aja, januarja bo star 4.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu zinkazi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 2-letnik in nalepkice za pridnost???
5.11.2008 21:25:12   
bobika
Naša bo januarja stara 3 leta in od avgusta lepimo nalepke. Jih obožuje. Mi ne lepimo nalepk za "pridnost". Začeli smo z nalepkami za lulanje na kahljico. Za vsakič, ko je šla na kahlo je dobila zvezdico. Ko je bil list poln je dobila darilo. Sedaj zbira zvezdice za dneve brez dude.
Mi lepimo kar Tuševe zvezsice, so kot nalašč za to user posted image . Za pridnost in porednost pa se mi ne zdi pametno lepit, ker ne vem kje je meja. Pa lahko imam tudi sam kdaj slab dan in potem je brez pomena.

Pri naši pike niso delovale. Se je zanalašč polula, da je lahko dobila črno piko. Kljub razlagi  kaj pomeni zvezdica in kaj pomeni pika, je njej bilo važno le to, da nekaj dobi - vseeno ali piko ali zvezdico user posted image

(odgovor članu zinkazi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 2-letnik in nalepkice za pridnost???
6.11.2008 5:04:25   
Lunca1
Jaz sem moji dajala štempeljčke, samo smo to uporabljali za lulanje v kahlo.

(odgovor članu baby22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 2-letnik in nalepkice za pridnost???
6.11.2008 7:21:05   
Anonimen
Mi smo imeli par mesecev zvezdice. In sicer zato, ker se je nenormalno jokala ko je šla v vrtec. Stara je bila dobra tri leta in jo je nekaj pičilo, da pa ni treba v vrtec. Potem smo uvedli zvezdico, kar je pomenilo, da je zvezdico dobila če se ni jokala in potem si je za pet zvezdic lahko nekaj izbrala (npr. Milchschnitte, kinder jajčko,... v glavnem nekaj malega, avtek). In potem se res nikoli več ni jokala, zdaj smo pa na zvezdice že pozabili.

MOgoče bi jih res morali uvesti za pridnost in poslušnost tu pa zdaj peša.user posted image

(odgovor članu baby22)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 2-letnik in nalepkice za pridnost???
6.11.2008 10:02:59   
Naja30
Po moje je premajhen. Važno je, da razume za kaj se gre pri tem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 2-letnik in nalepkice za pridnost???
6.11.2008 10:13:23   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: zinkazi

Trma je pa v tem obdobju na poti. poskusite ga preusmerit, ali ga ignorirajte, iščite kdaj ga lahko pohvalite.


Se strinjam. Za trmo črne pike dajat je čisto brez veze. Še bolj brez veze pa je, da mu v nečem, kar želi s trmo dosežt, ugodiš, pa potem njemu daš črno piko.
Potem pa še zase tako hišico naredi, pa jih raje sebi takrat daj. In to po pet naenkrat za eno tako dejanje, saj ti si ja odraslo, razumno bitje, a ne?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu zinkazi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 2-letnik in nalepkice za pridnost???
6.11.2008 11:38:52   
čipka
mislim da pretiravaš s tem črnim pikam-kot je ena napisala to uničuje samo njegovo samopodobo, boljše da se na lep način z njim pogovarjaš in mu rečeš da to pa ni lepo, kot da dobiva te črne pike. Ker roko na srce-Sej otrok nikoli ne more bit čisto priden. Kaj pa ko bo star 16 let in boš mogoče našla pri njemu cigarete-kaj mu boš pa potem dala? Črno piko al bi se rajši pogovorila z njim?   Ne vem, lej...to je moje mnenje, ti pa naredi kakor hočeš.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 2-letnik in nalepkice za pridnost???
6.11.2008 14:15:10   
dojenček223
user posted image pomojem moraš začet s tem pri 3-4 letih

_____________________________

smo že štirje :-)

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 2-letnik in nalepkice za pridnost???
6.11.2008 14:16:02   
dojenček223
po mojem moraš začet s tem 3-4 letihuser posted image

_____________________________

smo že štirje :-)

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 2-letnik in nalepkice za pridnost???
8.11.2008 14:01:13   
lutiropan
po mojem moraš začet s tem 3-4 letih

se podpišem

(odgovor članu dojenček223)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 2-letnik in nalepkice za pridnost???
8.11.2008 14:35:04   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: rija

moj bo čez dva meseca star 3 leta, pa se mu fučka za take nalepkeuser posted image  se mu fučka za vse dobrine, s katerimi ga probamo podkupitiuser posted image

ko se on v nekaj zapiči, pomaga samo, da ga pustimo, da se stuli in to je to. po nekaj minutah je kot nov: priden in vodljivuser posted image


točno tako, do zadnje pike

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?