|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razpis za neprofitna stanovanja....
8.11.2008 16:44:41   
Martina27
...midva z fantom razmišljava, da bi se prijavila, da vidim, če iimava srečo in nama rata.... čeprav imava namen kupit v roku leta parcelo in gradit, ampak se nama pa ne splača tuki noter živet in dajat astronomsko visoko najemnino.... če se to lahko razpolovi...

A ima katera izkušnje z temi vlogami.......če je katera že slučajno kdaj poskušala....no to me zanima.... 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razpis za neprofitna stanovanja....
8.11.2008 19:49:15   
Blacky30
Sicer ne poznam odgovora na tvoje vprašanje, samo sem te hotela pozdravit, ker te že dolgo nisem zasledila. Me veseli, da si našla novo srečo v življenju ali se motim in sta se pobotala z atijem od Žan Tai-ja? Drži se!user posted image

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razpis za neprofitna stanovanja....
8.11.2008 20:51:37   
kekec in mojca
Ne razumem te čisto točno, kaj želiš vprašat?

Živim v tem stanovanju, najemnina je definitivno nižja, kot je pa tista za privat stanovanja. Pa nihče te ne more ven vrečt, če si dober gospodar in redno plačuješ najemnino.

Slaba lastnost... mešajo neprofitna in "bivša socialna" stanovanja... zakaj slaba, ne me narobe razumet, ampak z večino slednjih najemnikov imamo vsi slabe izkušnje. Ne bom razlagala zakaj, si pa lahko marsikdaj prebereš o tem v časopisu.

Ko greš ven iz teh stanovanj imaš ful cirkuse z vračanjem... zahtevajo tipi top stanovanje, da ti povrnejo varščino. user posted image O tem, kakšno stanovanje dobiš, je pa druga zgodba. Za vskao prasko na ploščicah, v parketu, na vratih, na umivalniku, nabiralniku te gnjavijo... celo to, da moraš stanovanje še enkrat prebelit, čeprav je prebeljeno res vredu. user posted image user posted image user posted image

Daj vlogo, zgubit nimaš kaj... itak da ne. Če boš pa prišla noter, je pa spet druga zgodba.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razpis za neprofitna stanovanja....
8.11.2008 21:53:51   
Martina27
Mogoče sem res tko neumno napisala.....zanima me, če kater živi v takem stanovanju in kakšen je bil postopek, da ga je dobila.....

No smo mlada družina, oba zaposlena, z malim otročkom....kolk to šteje in kaj dejansko šteje pri teh vlogah.... če res moraš hodit od tam do tam, da dobiš papirje in neka potrdila....kje dobim vlogo itd.......

Kekec in mojca hvala ti za odgovor.......res....

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razpis za neprofitna stanovanja....
8.11.2008 23:17:01   
arabela*
jaz tud živim v takem stanovanjuuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razpis za neprofitna stanovanja....
8.11.2008 23:18:44   
arabela*
Vlogo mislim da dobiš kar na skladu-JMSSuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
9.11.2008 9:07:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razpis za neprofitna stanovanja....
9.11.2008 18:43:18   
J.L.
kaj ti razpisi so na enak datum po celi SLO? kje dobim vlogo za sprintat? se tudi mi odločamo:)
aja kolikšna je kaj najemnina za 1.5 sobno za 3člansko familijo?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razpis za neprofitna stanovanja....
9.11.2008 19:06:45   
kekec in mojca
Mislim, da najemnina nima veze s št. članov družine, temveč glede na m2 stanovanja, lokacijo, starost stanovanja... Starejša stanovanja imajo dokaj nizko najemnino, sploh če so potrebna obnove.

Za MB si lahko najdete marsikaj tukaj.

Mislim, da nimajo razpisov za celo SLO naenkrat, ker je to odvisno od občin oz. JMSS.

Obrazci so na omenjeni strani, samo malo bolj poklikajte in poiščite.


< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 9.11.2008 19:08:57 >

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razpis za neprofitna stanovanja....
9.11.2008 20:12:50   
J.L.
kekec in mojca poslala ZS

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razpis za neprofitna stanovanja....
9.11.2008 21:47:56   
pupika27
jaz prihajam iz ptuja in živim v neprofitnem stanovanju!!prijavla pa sem se na razpis za mlade družine(vlogo sem pa dobila na občini)kamor sem jo potem tud vrnila!!!najprej dobiš obvestilo če si dosegla dovolj točk in si se uvrstila na listo za stanovanje!!potem pa čakaš na prosto stanovanje!!pri nas je to trajalo to približno tri leta!!!pri nas najemnina znaša okrog 200 eurov + stroški in nas na koncu pride mesečno okrog 450 eurov!!!če te zanima še kaj piši na zs

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Razpis za neprofitna stanovanja....
9.11.2008 22:19:03   
arabela*
pupika27,mene samo zanima,koliko m2 imašuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Razpis za neprofitna stanovanja....
10.11.2008 5:30:27   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pupika27
pri nas najemnina znaša okrog 200 eurov + stroški in nas na koncu pride mesečno okrog 450 eurov!!!če te zanima še kaj piši na zs

Kakšno stanovanje pa ste dobili (velikost)?... ker 200€ najemnine za Ptuj je pa zelo visok znesek... takorekoč enakovreden tržnemu najemu... stroški pa itak so, kakršni so.

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Razpis za neprofitna stanovanja....
10.11.2008 10:26:02   
pupika27
5 družinskih članov jaz z otrokoma in starši z partnerjem pa sva se razšla  imamo pa 53 kvadratov in to je z kletnim prostorom skupaj.smo pa v več stanovanjski hiši

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Razpis za neprofitna stanovanja....
10.11.2008 12:09:03   
J.L.
pupika to je pa res visoka cena za 50kvadratov. takšne cene se gibljejo za privat stanovanja ista velikost. 

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Razpis za neprofitna stanovanja....
10.11.2008 20:09:04   
Kerensa*
Catch je v tem, da je neprofitna najemnina enaka za celo Slovenijo, ne glede na cene tržnih najemov na območju... po čemer se da hitro ugotoviti, da se neprofitni najem splača samo v Ljubljani (z bližnjo okolico) in na Obali, kjer cene najemnin rastejo v nedogled, drugače pa ne... 200€ za 50 m2 na Ptuju je enakovredno tržnemu najemu, v Ljubljani pa za 50 m2 plačuješ po cca. 500€... tukaj se splača... edino, kar je v plus najemniku ne glede na lokacijo, je varnost najema, ki je pri neprofitnem stanovanju bistveno višja kakor pri tržnem.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Razpis za neprofitna stanovanja....
11.11.2008 14:04:02   
Poka
Men gre na bruhanje kako je ta država oderuška. Za tako ceno dobiš v keteri drugi državi veliko večje stanovanje, s tem da plače imajo pa ful večje. 

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?