|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NORICE - nujno
8.11.2008 20:02:48   
ZARA
Sumim, da bo tamala fasala norice, ker ima ene 20 takih mozolju podobnih pik po telesu. Tako rdeče izgleda in na sredini je še ena mala bulica. A je to to? Koliko časa pa traja do izbruha? Dajmo malo izkušenj, lepo prosim.
Z.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 8.11.2008 20:14:02 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NORICE - nujno
8.11.2008 20:11:33   
April
ja, če ste bli v stiku, je najbrž to to.
pri nas se je pri obeh prvi dan pojavila samo ena, dve pikici. taki kot bucika velki mehurček. drugi dan se je potrdilo, da so norice, ker jih je bilo že več. tretji dan jih je pa največ nastalo. pikice nastajajo kakšne 4 dni.
mi vročine nismo imeli. pri dohtarju dobišflonidal ali kaj drugega proti srbenju. mi nismo nič dajali. pri starejšem sem pikice mazala z avene skin repair lotion. po tem so se hitro sušile.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NORICE - nujno
8.11.2008 20:16:16   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Sumim, da bo tamala fasala norice, ker ima ene 20 takih mozolju podobnih pik po telesu. Tako rdeče izgleda in na sredini je še ena mala bulica. A je to to? Koliko časa pa traja, do izbruha? Dajmo malo izkušenj, lepo prosim.
Z.


Očitno je to to. Pri nas smo imeli že v startu ogrooooooomno pikic in to res vsepovsod. Bil je star leto in pol. Takrat sem pri pediatru še dpbila neko tekočino za mazat, ki je baje zdaj ne dajejo, pa dobil je še Claritine proti srbežu. Kuhal je 39-40C, praskal pa se ni kaj dosti, sem mu pa ponoči dala čez rokice tiste dojenčkaste rokavičke, da si krastic ne bi spraskal. Trajalo je kak teden.

lp, Mojca

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NORICE - nujno
8.11.2008 20:17:38   
Jančika_
Naša dva sta sveže izpuščaje dobivala nekje 5 dni; peti dan je bilo najhuje, kar se tiče počutja (pa nič strašnega, pač vročina, tečnoba, Calpol je pomagal). Srbelo ju ni, vsaj ne tako, da bi bilo treba dat Claritine, ki smo ga dobili v ta namen. Vsaj pri nas je bilo tako, da je vse skupaj zgledalo veliko bolj grozno, kot je dejansko bilo.

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 8.11.2008 20:18:07 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NORICE - nujno
8.11.2008 20:22:23   
Mišni
Ja, to je to. Če ni puberteta.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NORICE - nujno
8.11.2008 20:24:03   
m@j@
Za norice je značilen mehurček, običajno se pojavijo po prsnem košu najprej. Sem pa ravno včeraj vidla v ZD reklamo za neko peno, ki preprečuje srbenje,

Lp,

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NORICE - nujno
8.11.2008 21:11:59   
Gina
Jap, to je to. Pojavi se približno 10-14 dni po stiku z boleznijo.

(odgovor članu m@j@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NORICE - nujno
9.11.2008 7:06:46   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Sumim, da bo tamala fasala norice, ker ima ene 20 takih mozolju podobnih pik po telesu. Tako rdeče izgleda in na sredini je še ena mala bulica. A je to to? Koliko časa pa traja do izbruha? Dajmo malo izkušenj, lepo prosim.
Z.


ja, ja; to bo to; pojavijo se pa nekje 12-14 dni po okužbi; Žiga jih je imel meseca maja letos in je bilo katastrofalno.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NORICE - nujno
9.11.2008 9:37:40   
Paštetka
A se ne pojavijo te najprej na obrazu, glavi, ušesi in se potem selijo dol? user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NORICE - nujno
9.11.2008 9:52:35   
CatJa
Naš jih je najprej dobil po trupu.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NORICE - nujno
9.11.2008 10:05:26   
nanka
Pena se imenuje Poxclin
http://www.lekarnar.com/PoxClin-hladilna-pena/

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NORICE - nujno
9.11.2008 10:23:32   
total
ZARA ja to so norice,mi smo jih letos dobili zadnje 3 dni na morju,sploh nismo najprej veeli da so norice,par izpoščajev je mel po vratu in to je to,nobene vročine nič,pol jih je še dobil par po telesu in ko smo prišli domov so že bile posušene,je rekla zdravnica da jih je že prebolel,hvala bgu,nič ni bilo hujega.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NORICE - nujno
9.11.2008 11:27:33   
aleks7
Naš ta mali jih ravno preboleva. Pri nas se je pojavil mehurček najprej na glavi, po obrazu, potem v mednožju, nato po trupu. Sprva je kazalo, da jih ne bo imel toliko, potem pa čez noč, groza kakšen je bil, lasišče je imel čisto rdeče, obraz, mednožje, mehur pri mehurju. Vročino je imel dva dni, skoraj 40, pa sm ga včeraj peljala k dežurnemu, je pa bogi vnetje dobil(ker se je praskal), zdaj imama pa antibiotik. Upam, da bo čim prej mimo.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NORICE - nujno
9.11.2008 11:38:36   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
A se ne pojavijo te najprej na obrazu, glavi, ušesi in se potem selijo dol? user posted image

Ne. Pomoje ni pravila. Zara jih po obrazu sploh nima. Nima niti vročine. Ima jih danes sicer malo več, ena se celo že suši. So pa po hrbtu, nogah, prsih. Na rokah jih ima ene par, pa tudi praska se ne. Malo jamra, da jo srbi. Volje je dobre, tudi apetit ima. Je pa danes že 3 dan kar sem opazila prvo, tako da ne vem kaj naj si mislim...Pa saj jo jutri peljem k P. Hvala vsem za odgovore.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NORICE - nujno
9.11.2008 21:00:00   
Jančika_
Pa kaj je nujno, da je pelješ k zdravniku? Jaz nisem nobenega, samo ob priliki sem povedala, da sta jih imela, zato da je to zapisano v kartoteki. 

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NORICE - nujno
9.11.2008 21:05:28   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Pa kaj je nujno, da je pelješ k zdravniku? Jaz nisem nobenega, samo ob priliki sem povedala, da sta jih imela, zato da je to zapisano v kartoteki. 


Ja, jaz tudi točno tako.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: NORICE - nujno
9.11.2008 21:21:55   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR
Pa kaj je nujno, da je pelješ k zdravniku? Jaz nisem nobenega, samo ob priliki sem povedala, da sta jih imela, zato da je to zapisano v kartoteki. 
Ja, saj je ne bom. Je bila pri meni moja frenda zdravnica in je rekla, da je BV. Samo po Claritin bom šla.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: NORICE - nujno
9.11.2008 21:24:54   
Jančika_
Ja, jaz sem tudi samo poklicala za Claritine, so pripravili recept, pa ga je mož dvignil na poti iz službe. Pol ga pa še niti rabili nismo. Saj kaj drugega pa res nimaš za naredit.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: NORICE - nujno
25.11.2008 15:29:47   
Nardika
Tudi mi smo imeli noričke, pa nam jih je uspelo premagat user posted image

Je rekla prijateljica, da Poxclin pomaga, ker ne srbi več. Je tudi lekarnarica priporočila, pa je res pomagalo.


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: NORICE - nujno
26.11.2008 6:20:46   
A.N.J.A.
Sem že na eni temi napisala, pa bom še tukaj. Norice čim manj mazat... Če je možno NE mazat, ker je največ možnosti za zaplete, če se jih maže!!! Rajš reskirajte par dni nespanja, pa ga nežno božajte po mestu, kjer srbi... Boljš to, kot infekcijska klinika !!

(odgovor članu Nardika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: NORICE - nujno
26.11.2008 7:29:13   
skokica01
Kot si opisala so norice. Mi smo jih imeli na morju in smo najprej mislilli, da gre za alergijo. Kasneje se je izkazalo, da so res norice, ampak smo jih preživeli brez vskaršnih težav. Od prve pikice je trajajo do 10 dni. Naša ni imela niti vročine, nič. Dajali smo ji Fenistil kaplice, da je ni skrbelo in umivali z antispet. milom (Lyctacid Derma). Baje pa je inkubacijska doba 3 tedne.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?