|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kolike
10.11.2008 9:10:29   
analucija
 a je možno da dojenček pri treh mesecih dobi kolike. a ima katera podoben primer
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kolike
10.11.2008 10:50:34   
botrca
Seveda je možno, zakaj pa ne? Si mu začela dajat ad3 kapljice ali pa si menjala mleko...ne vem kaj bi še lahko bilo. Naj se javijo tiste, ki imajo enake težave, ker jaz ti ne znam kaj dosti pomagat. Najin Jan jih ni imel.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kolike
10.11.2008 11:18:47   
analucija
ad3 jih ima že od prvega meseca. ni bilo nič. p mi je rekel naj zamenjaam mleko pa nič.on se samo zvija in jamra joka skoraj nič. dobro vem kaj so prave kolike. sem vidla otroka z njimi

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kolike
10.11.2008 11:22:43   
analucija
sem pozabla napisat da je zdaj star že štiri in pol pa še vedno isto traja

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kolike
10.11.2008 11:42:34   
matic0105
Poskusi dieto brez mleka - včasih je potreben čas (kao neka senzibilizacija al kako že) in se šele potem pojavijo krči.

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kolike
10.11.2008 12:58:28   
alisha_2008
mi smo menjal mleko ko po tekocem traku :) da smo zadel pravega...zdaj je na hippu in ji odgovarja....
evo en odlicen clanek o tem
http://med.over.net/forum5/read.php?94,1978260,1978279#msg-1978279

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kolike
10.11.2008 21:43:37   
Tisana
Lahko je alergija na KM. Ta se razvije postopno. Pri nas so jo krvni izvidi pokazali šele pri 6,5 mesecih, pa je bila takrat že itak na Pregominu na podlagi bioresonančnega testiranja, kjer je bilo že 1,5 meseca prej ugotovljeno, da ima alergijo na KM. Kri ji je bila vzeta tudi pri 5,5 meseca, pa je bila mejna, vendar "uradno" takrat še ni imela alergije. Alergija se zelo pogosto kaže s krči ali drugimi bolečinami (npr. v želodcu).

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kolike
11.11.2008 9:13:49   
analucija
tudi na to sem pomislila. bom videla kaj bo jutri rekel p. ga že kar vidim otrok je poln zraka to je vse kar mi zna povedat


(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kolike
11.11.2008 10:05:43   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: analucija

tudi na to sem pomislila. bom videla kaj bo jutri rekel p. ga že kar vidim otrok je poln zraka to je vse kar mi zna povedat


 Vztrajaj, zateži, udari z roko po mizi, če je treba, da ti da napotnico

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?