|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 22:01:43   
Čebel@
brkn.....veš da bom sporočila kako je zgledal za cuker.......veš se bom nehala sikerat za mto ker če ne bom v 1 nardila bom pa v 2-bom žeuser posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 22:04:29   
Čebel@
birdy......tole si bom pa prov izpisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz nikoli ne vem katere cifre so večje in katere manjše-tole mi bo res prav prišlo

mene zdele tok zgaga peče k user posted image .......moram malo vode spit

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 22:13:19   
Čebel@
imam že monologeuser posted image user posted image user posted image user posted image  grem  v mižule ker bo kriza zjutrej ustati
se tipkamo ko pridem iz ZD
nočkouser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 8:25:29   
Balonchy
Jutro trebuščkarce...

Da vam v tem meglenem dnevu mal polepšam jutro... user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil Balonchy -- 10.11.2008 8:26:26 >

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 8:48:34   
Balonchy
No pa še 1x - dobro jutro...
Zadnjič je pomagalo, da sem jamrala tukaj na RR-ju upam, da bo tut danes!!!

Danes je že drugi dan od kar našega pobalina zelo slabo (beri skoraj nič) ne čutim. Gibi so nenormalno redki in to nikakor niso brcike, ampak res gibi.
Naj delam paniko???
Na zadnjem pregledu mi je G rekel, da se zna zgodit v teh tednih, da ima baby tut mal pavze in kak dan mal manj giba.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 8:53:18   
sunny24
Jutro! Pri nas je pa sonček...JEEEE!

balonchy, hvala za kavico! Glede gibov pa se mi ne sanja...jst če je ne čutim, se uležem na hrbet in pol hmali začne protestirat...Če ne pa user posted image  mal požoki, al pa kej kislega pojej. Če pa ne bo nič bujše, pokliči G pa ti bo že on pol svetoval kako in kaj!

Jst pa mam pregled...Vse lepo in prav, ampak prezgodi....user posted image   Tko, da se grem oblečt počasi pa pičim...se tipkamo kej pole!

papa user posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 8:57:10   
Urša08
Ojla!

Balonchy kot da bi sebe brala. Jaz sem bla včer že čist panična k sem ga tok mal čutla. No dons pa zganja vragolije. Dej se probej ulešt, pa na hitrco iz enga boka na drug bok parkrat prekucni, al pa kej sladkega pojej. A je možno, da preveč delaš in nisi pozorna na otročka?

poročej

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 9:09:37   
Vesnozaver
Dobro jutro!

Balonchy hvala za se en njami kofeuser posted image
Naš se je tudi začel premikati, če sem zakašljala ali hitro iz enega na drugi bok se prevalila. Sva pa z mozekom ugotovila, da zacne muvati, ko slisi kako 'govejo muziko'....user posted image user posted image user posted image  Jaz pravim, da se buni, daj mama skini toto muziko, ati pa se veseli, da bosta ob nedeljah skupaj uzivala...user posted image  

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 9:10:26   
Vesnozaver
sunny fajn  zrihtaj, itak da bos, pa hitro pol porocat!user posted image

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 9:22:09   
rebeka84
dobro jutro! Jaz pa imam neprespano noč za sabo, najin falot me je brcal kot nor. Ni mu pasalo če sem obrjena na levo, na desno... No zaspala sem šele okrog pol šestih.
Balonchy- tudi meni se je že zgodilo da ga nisem čutila po dva dni oziroma čist malo in čist rahlo. Pravijo da moreš pojest čokolado oziroma spit hladen sok, pol pa se vležt na hrbet in baje da ga začutiš.

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 9:25:05   
rebeka84
Vesnozaver-kakšno vreme imate v mojem lepem Mariboru?
user posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 9:32:42   
Vesnozaver
rebeka: megleno....user posted image  ravno pravo za pod odejouser posted image

a ti si nam pa med studijem pobegnila v lj in tam ostala ali kako?user posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 9:34:57   
Balonchy
Zdej k sem v rebekinem postu vidla ticker, sem šla še svojga pogledat. In? Kmal me je kap... Samo še 82 dni... user posted image  Joooooojjjj... kolk bo mene kej nabasalo... user posted image


Kar se pa tiče vaših receptov "za gibe" - včeraj sem sprobala čist vse, razen mrzlega soka... Rezultat? Pr men ne deluje... user posted image
Danes pa teh vragolij ne morem izvajat, ker sem v službi user posted image ...
Upam, da se nam naš tamauček kmal "oglasi"...  in se začne mal premikatuser posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 9:36:51   
rebeka84
Ne, jaz sem prišla sem z mojim možem. On tukaj študira, jaz pa sem si delo našla. No nameravam se vrnit ko bo moj končal študij. In komaj čakam!!!user posted image

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 9:43:34   
Čebel@
dan!!
evo mene iz ZD!!sem popila 3dcl tiste sladke brozge-sam tanajhujš je blo pa čakanje-me je že full rit bolelauser posted image user posted image user posted image ena reva je mogla čakat 3 ureuser posted image
no zdej pa upam da me ne bo klicala in da so izvidi user posted image
balonchy......če se res ne bo nič premikov danes bi jaz poklicala g in da te pogleda-samo veliko bo že to da boste user posted image  poslušal in da te pomiri......držim pestke da ti hiter mine dan

jaz grem pa spet delat vaje za matematiko-še prej pa si bom krof privoščilauser posted image user posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 9:54:03   
boma2
Dobro jutro souser posted image

...Želim vam lepo jutro z ne rpeveč dežja... :)


za vse, ki imate danes pregled pa držim pesti... dobro opravite...

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 10:00:18   
petrap
ojla čveke....sem kar pogledala danes...že tretji del...joj kok ste načvekale čez vikend...

no brala sem na hitrco še drugi del, tretjega se bom pa zdaj mal bl posvetila,...danes je bla katastrofa na cesti, povsod ene nesreče, tko da sem se vozila 2 uri..ravno prav sem pršla na sestanek z mojo zamenjavo...zaenkrat jo še zanima, upam da smo našli no, ker se mi res ne da še enkrat imet razgovore in vse ostalo...pa še fajn mi je tale....

katjusa - upam, da vam bo uspelo s kreditom in boš kmalu ponosna lastnica 206 user posted image

majchy - držim pestke za danes...saj si se tako pridno učila, da bi moglo bit, morm pa jaz povedat, da nism popolnoma nč naredila za diplomo, ker sem še cel petek in soboto imela krče in mi je trebuh otrdeval na pol ure...tko da sem pridno ležala in počivala, pa magnetij pila...tko da se je stanje v nedeljo izbolšalo, sam nism hotla pretiravat in sem še kar počivala, da bom lahko zdržala ta teden v službi...

balonchy - pri meni je isto...ta vikend je bil zelo miren kar se tiče brcik...bo zdaj kaj bolje upam...sicer pa tko težko že čakam pregled naslednji ponedeljek, da mi gin pove, da je vse okej in da lepo rastemo user posted image ... letijo ti dnevi, a ne? mene vsak ponedeljek čist fascinira, kok se številka hitro manjša in je dan D čedalje bljižje...to najbrž tud zato, ker čez vikend nč ne kukam tukaj gor...

sunny - lep pregled ti želim, jaz bi tud ob 5h zjutraj ustala, sam da bi vidla našo štručko..no mi smo ga kar buhtlnčk poimenovali user posted image user posted image user posted image ... čakamo poročilo...

rebeka - tudi jaz sem tko slabo spala danes, sploh proti jutru, pa še na vsake 3 ure morm it lulat...pol me pa še moj zbudi, ko gre pred mano v službo...pa je res vsaka noč težja..ne paše mi ne na levem boku, ne na desnem, nč...ma saj bo...

no jaz mam pa še 27 delavnih dni, oziroma še 39 dni do konca mojega dela v službi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 10:03:13   
boma2
balonchy....

user posted image user posted image  bravo za novi del....

držim pesti in upam, da boš kamlu čutila gibe.... Jaz bi na tvojem mestu še dnes poklicala ginekologinjo in jo vprašala... bolje, da si ti mirna.... Upam, da boš danes začutila gibeuser posted image tolk hitre kot tale slonček koraka... držim pesti zate...


(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 10:13:39   
brkn83
dobro jutro vsem.

Danes sem kr malo bolj pozna,...................sem si privoščila malo daljši počitek, in nato zajtrk. Zdej pa še ne vem kaj bom delala. Popoldne moram na predavanja, pa se mi že zdej ne da nič.

majchy - 3 dcl te sladkane vodeuser posted image moreš spiti. Dej mi povej, a je res ful sladka, al se jo da spiti na prazen želodec?
Pridno rešuj naloge, da bo zopet petica padla. Aja kdaj pa imaš izpit? No da vem kdaj moram pesti držati.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 10:18:50   
rebeka84
brkn-jaz sem to vodo pila prejšnji teden in ja full je bla sladkauser posted image . nekak mi jo je uspelo na eks spit pa nos sem si držala, čeprav ni nič pomagalo.user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 10:22:07   
Vesnozaver
jaz sem jo pila dvakrat.....saj se da, ni glih fajn, ampak pri nas v mb dajo limonin sok zraven, tako da gre lazje dol

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 10:29:23   
petrap
vidim, da mate skoraj vse ta test za sladkor...men pa ni do sedaj niso še nč omenil kak tak test, a je možno, da to ne delajo vsi? no mogoče mi bojo pa v ponedeljek kaj povedal o tem...

no pa je ura že pol enajstih...danes gre hitro, ker sem bila tako pozna...upam, da se čas zdaj ne bo ustavil user posted image


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 10:31:01   
Čebel@
brkn....v domžalah dajo cedevito v vodo......se da popiti samo res je veliko tega pa še na tešče moraš bitiuser posted image izpit imam ob 17h-sem tok živčna da me kar želodec boliuser posted image
petrap........sem vesela da si počila-čeprav je bila cena za to otrdevanje bušija.....prov odštevam dneve s tabo do konca službe.........no pa upam da tvoje zamenjave ne mine veselje do delauser posted image

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 10:41:46   
akvalina
dober dan vsemuser posted image !

no sem prešpricala samo nedeljo in kaj se zgodi, čveke ste načvekale tolk da je mogla balonchy odpret 3. deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Balonchy- jaz bi na tvojem mestu kar poklicala G če se ti zdi da user posted image  ne čutiš že dva dni, upam pa da te bo pomirilo dejstvo da naše user posted image  rastejo zelo hitro in kmalu ne bo več čutit tolk brcik, čutile bomo bolj premikanje in napet trebuh kadar nas bodo tiščali z rokicam ali nogicam.ti si skoraj en mesec pred mano tako da je možno da že občutiš spremembe.

Kako ste pa kej ostale???user posted image


(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 10:42:53   
Katjusa
Balonchy.... pomoje je normalno pa sej tud če niso brcike če se giba je to pač znak da je vredu..... je pa tud tak včasih moj roko gor drži pa reče au jst pa sploh nimsem nič čutla... tak da pomoje vsega tud ne čutimo in če hodiš al pa kej delaš tud ne čutiš vsega.... če te pa preveč skrbi pa vseen G poklič boljše da si mirna kot pa da te je strah....

Sunny lep pregled in poročaj kak je blo upam da ti bo delala UZ

majchy a kr 3 dcl si doblauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image faj piši danesuser posted image user posted image user posted image user posted image

petrap hvala jst tud upam pol okol 5 bom zvedla k more moj na banko it pa sej po pravem bi moglo it k nimama nobenga drugega kredita vsaj na banki neuser posted image user posted image user posted image   zdej maš pa reš ša malo delovnih dniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ni kej naše štručke se vedno bolj približujejo točki k jih bo treba it spoznatuser posted image user posted image user posted image
Ne ne delajo vsi testa za sladkor nekateri sam tistim k so ogroženi, čeprav postaja počas praksa da dajejo vse....

Brkin sej ni tak hudo spit tiste 50 g glukoze sej se da... pač maš pol tak sladkast okus in s eti same vode lušta pa dober se potrpi sej je sam 1 uro za čakat....





(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?