|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 13:20:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Če smem, kaj pa študiraš? Jaz sem imela tudi problem s podatki, zato sem potem menjala mentorja in temo diplomske...in tudi jaz sem imela čez 80 strani diplome, ki jih pri nas zahtevajo le max 60...ma nisem mogla skrajšat...pol sem bila pa na zagovoru tako razočarana, ker so me kar "rezali" in preganjali, da moram skrajšat...user posted image user posted image ...in toliko truda in straha za to...


Kmalu bom eden tistih večnih študentov. user posted image Študiram na ekon. fakulteti, VPŠ, smer Zavarovalstvo. Podatke sem pa morala dobiti od ene naše zavarovalnice, da je še iz praktičnega vidika ne samo teorija. In najprej sem preko enih vez hotela nekaj doiti in so rekli kao, da so to zaupni podatki, da jih ne morejo dat okoli, blablabla... Potem pa sem sama pisno poslala še prošnjo, da to rabim izključno za namene diplomske naloge,... no in najprej so mi odgovorili izmatične poslovalnice, potem sem morala za dodatne oziroma še to kar sem rabila zaprositi iz poslovalnice tu v Lj in končno vse dobila. Itak pa traja, da ti pripravijo vso gradivo, še največ sem pa se načakla, da so se sploh odločili ali so ti podatki javni ali njihova tajnost. Tako, da moram samo še dodat kar so mi nazadnje še poslali in par lepotnih popravkov, pa malo skrajšat in to je to. Se mi zdi, da bom pa kar vriskala, ko bo vsega konec, ker me že pošteno mori tale faks.

(odgovor članu Piruri)
  Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 13:34:21   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

mama_milchy- upam, da bo oz. že je, vse ok, če še te niso klicali iz vrtca. Evo eno user posted image za vaju.




bomo vidli kako je bilo v vrtcu, res me še niso klicali, danes sem do 14-ih v službi pol pa šibam po otročka v vrtec; ravno prej mi je pisal mož, da je bila posteljnina cela v krvi in ne samo tisto kar sem jaz vidla zjutaj (sej kolko sem bla zaspana), sej bi se lahko še zadušil revček; še dobro da spi na trebuhu.

In klicarim v ZD pa ni njegove zdravnice in da to ni nujno, če mu sedaj ne teče in če mu bo tekla, da naj pokličem dežurno otroško in bla, bla, bla; ma mislim to zdravstvo, včasih se vprašam zakaj ga sploh imamo. Bom popoldan klicala dežurno pa malo povprašala če mu lahko grlo pregleda....

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 13:37:44   
Lolita23
Živjo!!!

jasna verjemi, da boš v trenutku, ko diplomiraš pozabila na faks.Mene je mentorca in cel fax utrujal, tak da sem vsem govorila, ko diplomiram kušnem izhodna vrata, no jih nisem fizičnouser posted image sem jih pa podzavestno.Verjemi jaz sem diplomirala v čet. pa sem že vse pozabila, kaj in kako.user posted image

pupa7 hvala za seznam.

Me celjanke z okolico bi se morale tudi dobiti!!!!!

Caw


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 13:42:26   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Me celjanke z okolico bi se morale tudi dobiti!!!!!



Ma itak, da se bomo dobile, zato pa imamo svojo temo, kjer se lažje dogovorimo, ker smo vse na enem mestu.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 13:50:54   
jjasna85
Waaaaa... končno sm prišla na zadnjo stran!! Čestitke, Jasnauser posted image !!user posted image

Če vas človek ne bere med vikendom, je v pondeljek prow bogi res... pa ker se res trudim čisto vse prebrat, da ne spustim kaj pomembnega in pol sm čisto out, ko končam z branjemuser posted image

No, js sm pa mela uspešen vikend.. namreč - sem kupla poročno oblekoooo!! user posted image user posted image  Sicer se res poročim šele avgusta, ampak dokler še lahko kej nase zvlečem, pa dokler je trajala ta akcija, se mi je res splačalo it.. ker če marca rodim, si še kakšna 2 mesca nebi mogla privoščit it v iskanje poročne obleke.. pol bi bil pa avgust tik pred vrati, pa živci.. ne splača se...
no, tako da to smo rešli user posted image user posted image user posted image  veselje na polno... ma sem jo skrila k noni, ker vem, da je moj firbec in bi jo ziher gledal... (že prvi dan je težil vsem, ki so bli z mano, da naj vsaj namignejo kakšna jeuser posted image ... a-a... naw šlo joneyuser posted image !!).

Drugače sm pa včeraj po približno 5h letih tudi js pekla pecivo. Sicer neki simple ampak vseeno 'jammmiiiiuser posted image  Jogurtovo pecivo...

Upam, da se mate vse fajn...
mama_milchy- upam, da bo vse OK!user posted image

Nove marčevke DOBRODOŠLE!! in vse ki imate preglede SREČNO!!

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 13:53:41   
pondelak
živjo souser posted image !  dobrodošle nove marčevke!
r
es je že skoraj greh če med vikendom ne bereš,ker maš potem veeeliiiko dela v ponedeljek...

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 13:54:25   
nina3
čao

ve pa res pišete k nore. še en dan nism gor pa vas komi dohajam. drgač nič pametnega - tut jst kuham kosilo - špinačo. sm pa študentka tko da ne delam (no prej sm skos preko študenta) in je prav dolg čas bit skos doma-res nisem navajena. komi čakam marec:)

lp

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 14:05:29   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85
No, js sm pa mela uspešen vikend.. namreč - sem kupla poročno oblekoooo!! user posted image user posted image  Sicer se res poročim šele avgusta, ampak dokler še lahko kej nase zvlečem, pa dokler je trajala ta akcija, se mi je res splačalo it.. ker če marca rodim, si še kakšna 2 mesca nebi mogla privoščit it v iskanje poročne obleke.. pol bi bil pa avgust tik pred vrati, pa živci.. ne splača se...
no, tako da to smo rešli user posted image user posted image user posted image  veselje na polno... ma sem jo skrila k noni, ker vem, da je moj firbec in bi jo ziher gledal... (že prvi dan je težil vsem, ki so bli z mano, da naj vsaj namignejo kakšna jeuser posted image ... a-a... naw šlo joneyuser posted image !!).



user posted image user posted image ja čestitam, da si oblekco našla.Vem kakšne probleme je imela kolegica, katera se je slabe 3 tedne nazaj poročila..iskala, iskala, pol pa je končno 2 tedna pred poroko našla tako čisto na easy, ker si je pač tako želela.
Jaz pa še malo pa grem mal v mesto pogledat kaj imajo novega..pol pa na pijačko z kolegico pol pa domov v objem dragega (ki upam, da bo že doma).
Jaz pa dans ne kuham nič, samo juhico sem skuhala. Nama da stalno tašča še za pon. zraven, pol pa se glih kaj ne pretegnem v pon. z kuho.. user posted image   Zdaj se še lahko malo igračkam od marca bomo pa bolj redno kuhali (beri: bili več pri tašči )user posted image user posted image


(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 14:07:22   
pondelak
čvekice,jaz se že celi cajt jezim,pa nimam pojma kak si naj pod svojim nickom naštimam slikico!user posted image user posted image user posted image
mi lahko katera pomaga??
prosim

(odgovor članu nina3)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 14:09:26   
pondelak
aja kuhanje...
midve s taščo sma pa danes na izi samo pasulj naredle...

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 14:14:06   
mediuhec
čvekice,jaz se že celi cajt jezim,pa nimam pojma kak si naj pod svojim nickom naštimam slikico!


pojdi v svoj profil, potem si pod avatar naložiš želeno slikco.

vidim da si iz sv. tomaža. 1x sem bila tam, smo šli gledat vašo rastlinsko čistilno napravo.

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 15:33:45   
Pupa7
Hojla,

ko ravno govorite o poročnih oblekah, jaz se poročim januarja in nimam pojma kje bom dobila kako za moj veliki buši. Sicer nimamo v planu velike poroke, ma ravno v trenerki pa res ne morem bit... Sem razmišljala o kaki lepi beli ali beš tuniki spodaj pač hlače ali krilo. A ma mogoče kera kak predlog kje bi to loh dobila? Ma bom vesela kakršnega koli predloga user posted image

Ravno pečem pecivo z malinami in že prav lepo diši iz kuhinje (upam da bo ratalo user posted image ).

Pa blagor vam, ki mate fajne tašče hahaha, moja je ah brez besed user posted image

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 16:03:08   
Dali*
Waw, jasna85, ti si pa hitro poskrbela za obleko. Faca.

Pupa7 - pecivo z malinami. Njami...

Ma tkole, ko nas berem menim, da bi me marčevke morale imeti še eno podrubriko z naslovom - Recepti marčevk 2009, ker ugotavljam, da smo same fajne kuharce. Ob koncu nosečnosti bi izdale pa knjigo receptov.

No, potem, ko se bomo preselile na Dojenčkov forum, si bomo izmenjavale recepte glede uvajanja goste hrane, nato spet druge in tako naprej. Menim, da bi naša kuharska knjiga uspela biti prava uspešnica!

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 16:13:45   
Piruri
=jasna=...jaz sem tudi zavarovalništvo študirala...samo v Portorožu...zato me je pa zanimalo, kaj rabiš zavarovalniške podatke user posted image  user posted image ..jaz sem tudi pošiljala prošnje na SURS in na ministrstvo za notranje zadeve, pa je bilo vse kar sem dobila, le brošure, ki jih dobiš na netu...thanks a lot!...sej kot pravim sem potem menjala temo in me je mentor založil z idejami in literaturo...proti koncu me je pa še klical skoraj vsak mesec in "priganjal" naj končno spravim vse skupaj...res fajn super mentoruser posted image  user posted image ...


Jasna85...ja ti si pa res hitra...kaj pa me, lahko izvemo, kakšna je obleka? Sej mu ne bomo zašpecale...

Dali...ja kuharski recepti...midva z mojim sva že sestavila jedilnik za božično večerjo...moj dragi namreč tako uživa v kuhanju in nama čez vikend kuha same dobrote...jaz pa postajam user posted image ...in bomo kmalu potrebovali skrinjo zame...

Mama Milchy...joj, upam, da ni kaj resnega...ma je bil pred kratkim operiran? Naša je krvavela le prvi dan po operaciji...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 17:00:36   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Mama Milchy...joj, upam, da ni kaj resnega...ma je bil pred kratkim operiran? Naša je krvavela le prvi dan po operaciji...



Jaz tudi upam, da ni kaj hujega; sicer sem ga prej vzela iz vrtca in je rekla pomočnica vzgojiteljice, da mu ni nič teklo iz nosu samo ko sem mu jaz očistna nos z vato je bilo še videt nekaj krvi, ma take suhe čeprav sva zjutraj nos dobro očistla...ta ki je dežurna zdravnica je rekla, da naj ga danes malo spremljam in da mu čez noč dam višje povšter in naj ga jutri peljem k njegovi P, če bi pa začela kri teč spet danes da naj k njen pridem čeprav ima vse zabasano. Aja, operiran je bil 2.9.letos tako da to je kr nazaj, ni več tako sveže....
 
jjasna85, ooo, lepo, čestitke user posted image user posted image user posted image  a nam jo boš pa pokazala user posted image
 
me vse smo pa res pridne kar se tiče peke peciva; spomladi ali pa poleti se lahko zmenimo za piknik in vsaka nekaj speče, nekaj prinese pa bo žurka prava.


IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Ma tkole, ko nas berem menim, da bi me marčevke morale imeti še eno podrubriko z naslovom - Recepti marčevk 2009, ker ugotavljam, da smo same fajne kuharce. Ob koncu nosečnosti bi izdale pa knjigo receptov.

No, potem, ko se bomo preselile na Dojenčkov forum, si bomo izmenjavale recepte glede uvajanja goste hrane, nato spet druge in tako naprej. Menim, da bi naša kuharska knjiga uspela biti prava uspešnica!

Ja, Dali imaš prav; same dobre kuharice smo tu gor user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 17:12:49   
Dali*
Naja - kako je bilo na pregledu? Najbrž si si po pregledu privoščila še pohajkovanje po LJ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 17:46:11   
Infinity1
Mama_milchy - take krvavitve iz nosu sem imela tudi sama kot otrok in vem kako je to neprijetno, je pa res, da sem se tudi jaz zbujala zjutraj v mlaki krvi, brez da bi ponoči čutila karkoli. Očitno sem spala na hrbtu in vsa kri mi je odtekla po grlu navzdol v želodec. Te krvavitve so bile na urniku redno vsaj 1x tedensko, predvsem zjutraj in ponoči. Ko je bilo že tako hudo, da so starši mislili, da bom izkrvavela, so se odločili da mi bodo to žilici v nosu, ki rada zakrvavi enostavno zažgali... mislim da mi je po tem nikoli niso, ne vem zakaj in se ne spomnim. Je pa precej travmatično za otroka, ko se zbudi v lastni krvi, to vem. Pazi nanjga, vsaj ponoči, verjetno tudi sam ne bo vedel, da krvavi.

Pupa7 - cestitke za poroko, sigurno bos super lustna nevesta. Mogoče bi ti pa kakšna šivilja naredila kakšen luškan kompletek z všito trikotno elastiko za tvoj buši.

LP



(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 17:47:57   
helimaša
hej!

sva šla dons z mojim v lublano....sm mislna Maši kupit pižamco pa jo v Turbo Limaču niso mel.....sm ful zadovolna z njihovimi pižamcami pa še ful pocen so.....sm od leta pa pol naprej nimajo nč pižamc....tko da morm it en dan mal bluzit po lublan....dons pol nisva mela kej preveč časa....sva šla bol pozn.....pol sva pa itak hitela nazaj po tamalo v vrtec......
jasna dobra si da maš tamauga doma....pa ti znese vse narest.....namreč jst sm ful zadovolna ker je v vrtcu....ker z našo doma čisto nič ne naredim....je ful hiperaktivna....skoz neki nori....energije ji ne zmanjka.....pa še kr naprej mami gor, mami dol....in morm skoz zravn nje letat......jao.....tko da men res paše da je v vrtcu....ker drgač ne bi zmogla.....pa še te slabosti in bruhanja....no way.....itak je skoz za mano na WC hodila in spraševala kaj je narobe.....
je tok turoben dan.....se mi že cel dan ful spi......zdele je moj zaspal pred TV-jemuser posted image user posted image .....bogi.....jst lahko zjutri še mal potegnem......
drgač pa glede avatarja....men vedno napiše da so prevelike slike......tko da sm že stokrat poskušala naložit gor....pa ne gre......morm mojga mal nahecat da mi naloži gor.....ker očitno da jst ne znam......
zdej pa grem še mal mejle počikirat......pa se pol še mal oglasm....

papa

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 17:58:02   
Pupa7
Infinity1 - hvala za četitke in idejo, problem je le, da tukaj ne poznam nobene šivilje, sploh pa ne da bi ji na slepo zaupala kaj tako delikatnega, hmmm, sanja se mi ne kako bom rešla situacijo user posted image

(odgovor članu Infinity1)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 18:20:15   
Piruri
Sličica avtar...ja, sličico bo potrebno zmanjšat...to poizkusite tako, da si sliko, katero želite imeti kot avtar skopirate (npr. na namizje)...pol na njeno ikonco kliknete z desno tipko miške...in greste pod ODPRI Z...in poglejte, če je vmes Microsoft office picture manager...in odprete s tem programom...in je v orodni vrstici EDIT PICTUREs...ko se vam na desni strani prikažejo določeni ukazi...je vmes resize...in tam zmanjšate...v okence, kjer je na koncu %, se vpiše št (npr. za 70%, 50% ali 20%)...in pol se vse potrdi z OK...in nato bi moralo tudi na RR sprejeti velikost slike...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 20:03:02   
MalaČebelica
Zdravo user posted image

Kaj počnete v tem mrzlem večeru? Se mi zdi, da se je že kar pošteno ohladilo. No, saj je že čas...

Jaz moram gledat neko bedno tekmo, ker tak pač je pri nas včasih. Zdaj pa grem pripravit večerjo. Danes smo imeli kanelone za kosilo pa sta še dva ostala. mmmmm komaj čakam user posted image ni čudno, da grejo kile kar +++ user posted image

Mariborčanke - kaj smo me zmenjene jutri ob 16-ih??? Jaz sem razumela, da v sredo. Sem spet kaj zbluzila????




_____________________________




(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 20:06:54   
felix7
pišuka, punce, vse ste prave umetnice v kuhinji. Jaz sem se do zdaj kuhinji precej izogibala, kuhanje se mi je prav upiralo, potem pa... se mi je obrnilo in zdaj skuham vse od goveje župce naprej :)
Pupa7 hvala za seznam, slej ko prej bo prišel prav.
In vsem, ki načrtujete poroko, veliko užitkov, do sedaj je bil to zame najlepši dan v življenju.

Se tipkamo.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 20:06:57   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

Mariborčanke - kaj smo me zmenjene jutri ob 16-ih??? Jaz sem razumela, da v sredo. Sem spet kaj zbluzila????



ja, v sredo smo zmenjene. Jaz sem mizo rezervirala v sredo, mogoče pa sem narobe napisala, samo zagotovo smo zmenjene v sredo. Ju3 imam jaz pregled, pol pa polno vsega. Upam, samo da bo vse ok.

Zmrzazilo pa se je full ja user posted image .
Grem zdaj malo še po netu posrfat pol pa spat, da bom jutri pripravljena za "tehničnega" user posted image user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 20:11:18   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Naja - kako je bilo na pregledu? Najbrž si si po pregledu privoščila še pohajkovanje po LJ.


Ja, kaj pa drugega. user posted image  Kavica je mogla padit. user posted image
Na pregledu je bilo zelo lepo. Po dooolgem čakanju sem na Uz vidla svojo pikico, izvedela, da je vse ok in da imam MF šele čez 2t in sem pomirjena. No, sej ne da sem se nekaj ful sekirala, pa vseeno. Lepo je slišat, da se dete lepo razvija in da vse zgleda lepo. user posted image
Tako da nasl. pregled imam 28.11., to bo MF. Zredila sem se pa od začetka + 4,5kg.

Sem vas samo na hitro preletela in vidim, da se tema bobiči ponavlja. Počakajte, ta teden jih tudi jaz delala in se bo tema še nadaljevala. user posted image
Drugače pa - križ mi bo ven padel! user posted image  Boli ko sto user posted image . Tak da ne morem dolgo sedet za rač. dolgo. Grem nazaj na kavč. user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 20:15:19   
KOKICA32
ojla,

mariborčanke-štajerke-smo zmenjene v sredo ob 16h pri Ilichu!

kuhanje- res, smo prava kuharice,in res bi morale sestaviti neko knjigici z recepti. Jaz ravnokar pripravljam madžarski paprikaš za jutrišnje kosilo. Skoraj vedno moram kuhati en dan vnaprej, saj oba prideva iz službe ob cca 16.45 uri in takrat je lakota prevelika, da bi še kuhala in pripravljala kosilo do 18h! user posted image

Pupa-hvala za seznam



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?