|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Narobe obrnjena maternica
18.11.2008 14:46:05   
Amoss
Torej ravno zdaj sem prišla od G kjer sem imela pregled saj imam že nekaj časa bolečine v mehurju, jajčnikih in sploh me ves spodnji del trebuha boli.Torej G me pregleda in reče če jaz ne vem da imam narobe obrnjen maternični vrat in namesto dol ga imam obrnjenega gor.O.k.Nato ful šokirana ker nič ne vem odidem.Tako sem bila šokirana da nisem niti nič vprašala.Rekel je samo da bom težko zanosila in da imam bolečine zaradi tega, da se pa nič ne da naredit da naj živim s tem.
Zdaj pa me zanima kako je to mogoče, zakaj pride do tega, imam namreč že enega otroka ki sem ga rodila s CR ker se  nisem odpirala.A je to tako že od rojstva ali se lahko to kasneje spremeni in kako je s tem in zanositvijo.Upam da je imela katera takšne težave da mi zna kaj povedati ker sem ful presenečena in šokirana.
Hvala

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Narobe obrnjena maternica
18.11.2008 18:16:46   
onur
svetujem ti, da povprašaš kaj Pušenjaka na forumu medover.net, srečno

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Narobe obrnjena maternica
18.11.2008 18:40:31   
Amoss
Sem ga vprašala, ampak zaenkrat še ni nič odgovora, oz. še moderator niti ni odobril moje teme.Tako da čakam,...

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Narobe obrnjena maternica
18.11.2008 18:41:55   
taši84
ampak res ne razumem teh dohtarjev. kako je loh tok neodgovoren da ti reče kr navad se živet s tem. kok mi grejo taki na živce. loh bi bil vsaj tih ali pa ti povedal zakaj je do tega prišlo. js mislm da če že imaš enega otročka ni vrag da neb mogla met tut ta druzga. res malo povprašaj še na kakšnem forumu.

želim ti vse naj, naj in ne obremenjuj se stem.

lp + user posted image user posted image user posted image


_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Narobe obrnjena maternica
18.11.2008 18:56:26   
janapan
Jaz imam narobe obrnjeno maternico tako kot jo je imela moja mama. Moji mami so rekli da ne bo mogla imet otrok, pa ima brez problemov 3 hčerke, jaz pa tudi nisem imela nobenih težav z zanositvijo in ima doma 1 mesečno hči.  Lega maternice je pač obrnjena pri nosečnosti pa se obrne in se postavi v normalno lego - tak je bil tudi odgovor moje g, ko sem jo vprašala ali to kaj vpliva na zanositev. Tako da brez panike.

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Narobe obrnjena maternica
18.11.2008 18:57:32   
janapan
Aja - jaz sem imela vedno boleče menstruacije in baje da je sicer možno da zaradi tega ..... obrnjena maternica pa je prirojena

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Narobe obrnjena maternica
18.11.2008 18:59:53   
Amoss
V bistvu me ne moti ta zanositev toliko saj enga otroka imam, pa tud če nebi mogla več imet sem materinstvo izkusila.Najbolj me muči da mene to zelo boli, in mehur in ledvice pa tud po hrani mi je slabo in mi gre na bruhanje.To je tisto kar me moti, G pa je rekel da ve da so to bolečine in da naj se naučim živeti s tem.A tebe tudi to boli ali nič?

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Narobe obrnjena maternica
18.11.2008 19:12:02   
Ancy
Jaz bi šla na tvojem mestu nazaj do ginekologa, ker takšen odgovor ni vse skupaj nič in je zelo nestrokovno. Če pa te boli ti pa more pomagat, ne pa da se moraš naučit živet s tem, vedno je rešitev, zato se pozanimaj bolj in naj ti odgovori vse v zvezi s tem, zakaj, kako se pozdravi, če ne pa zamenjaj ginekologa, ker to ti pa mora vsak povedat, saj je to njegovo delo, ne pa da reče da bo pač bolelo....... groza.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Narobe obrnjena maternica
18.11.2008 19:17:16   
Amoss
Ja saj to mene muči, predpisal mi je tablete proti bolečinam in mi rekel naj jih vzamem ko me bo bolelo.In če je res to da je to prirojeno zakaj sem jaz to zvedela komaj zdaj, imam že 3,5 let starega otroka in zelo težek porod za sabo, pa so me skozi med nosečnostjo opazovali in pregledovali pa nihče ni nič rekel,...Je pa res da so mi rekli da verjetno nebom več mogla imeti otrok, to so mi pa že v prvi nosečnosti povedali, ampak o tem nihče ni rekel niti besede,..user posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Narobe obrnjena maternica
18.11.2008 20:08:21   
Ancy
Ja pa kaj nisi nič vprašala zakaj jih ne bi mogla imeti? Mogoče se ti je pa tak maternični vrat naredil šele po porodu, da so ti šele zdaj omenili. Ampak vseeno imaš pravico vedeti o vsem in imaš tudi pravico do zdravljenja tega problema, sploh če te ovira.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Narobe obrnjena maternica
18.11.2008 21:37:39   
tancy25
Pozdravljena!
Jst bi šla na tvojem mestu nazaj do ginekologa in mu povedala enih par krepkih.Če nisi z njim zadovoljna ga pa menjaj.
Gre se za tvoje zdravje in ne pusti,da te tako odpravi.Sploh pa ne na takšen način.
A si se vprašala mogoče pa ni videl prav?Verjemi to se je zgodilo meni.V enem dnevu so mi podali tri diagnoze(miom,nosečnost,PCO).Jaz cela panična,pa še moj prejšnji gin.se je nekaj delal norce in me je razjezilo.Zamenjala sem gin.,ta pa me  temeljito pregledal(ultrazvok,kri,urin,...)in ugotovil da sem popolnoma zdrava.Pa še to da me je na ginekološkem oddelku spraševala kje imam maternico,ko mi je delala ultrazvok.
Tako da glede doktorjev sploh nimam več besed.
Poišči še drugo mnenje in pojdi do konca.Bodi tečna in vztrajna.Pa srečno

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Narobe obrnjena maternica
19.11.2008 9:06:04   
Anonimen
Jaz jo imam tudi, pa je G rekel, da to naj ne bi vplivalo na zanositev.

(odgovor članu tancy25)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Narobe obrnjena maternica
19.11.2008 9:39:12   
Mona Liza
Hehe, da se še malo jaz vmešam. Jaz sem za narobe obrnjeno maternico tudi že slišala. Sem pa tudi slišala, ampak ne vem, koliko je to res, da ko user posted image  , da mora partner v tebi končati v položaju kužka. Hehe user posted image  , mogoče malo za šalo ali pa tudi zares... Ne vem. No, samo toliko, da sem še jaz pristavila svoj piskrček user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Narobe obrnjena maternica
19.11.2008 10:00:16   
Amoss
Mona Liza a veš da men tud tako najbolj ustreza, da drugače me boliuser posted image , mogoče pa je ta tvoja šala resnična,...

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Narobe obrnjena maternica
19.11.2008 10:04:20   
Mona Liza
IZVIRNO SPOROČILO: Amoss

Mona Liza a veš da men tud tako najbolj ustreza, da drugače me boliuser posted image , mogoče pa je ta tvoja šala resnična,...


Hehe Amoss, meni tudi ta položaj ful ustreza, ampak mi še noben gin. ni rekel, da bi imela narobe obrnjeno maternico. Sicer sem pa vesela, da kdaj tudi kaj pametnega povem. Hura zame user posted image

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Narobe obrnjena maternica
19.11.2008 12:56:29   
Anonimen
To, da mora partner končati v tebi v pasjem položaju je meni rekel moj G. Ker tako spermiji lažje pridejo do cilja. Tako, da mislim, da je to celo res.user posted image

(odgovor članu Mona Liza)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Narobe obrnjena maternica
20.11.2008 17:20:16   
sončekm
Amoss, jst bi ti pa mogoče svetovala, da se obrneš na dr. Ribič v Ljubljani, ker je zelo vredu ginekologinja in tudi vsi jo zelo hvalijo. Veliko jih pride nazaj k njej, da jih zrihta, če še do kaj pride. Meni je napotnico za njo napisala moja G. Vsaj na pregled, mogoče ti bo ona kaj lepšega povedala kot pa tvoj G!
Držim pesti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?