|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   estetska kirurgija
14.11.2008 17:48:08   
kklara
Ima katera izkušnje s tem?

V mislih imam res kakšne mičkene stvari, kot npr. odstranjevanje kakšnih nenevarnih kožnih sprememb?

Kje ste to opravile?
Kot je meni osebni zdravnik razložil tega naj ne bi opravljali v  bolnišnicah, ampak bi si morala poiskati nekje privat.
Se moram malo lotit iskanja po netu, pa sem še raje malo vas tukaj povprašala. Mogoče ima katera kakšno izkušnjouser posted image

Hvala

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: estetska kirurgija
14.11.2008 17:54:42   
bumerang
Zdravnik naj ti da napotnico za dermatologa, tam pa povej, da te znamenje moti in ovira, lahko rečeš tudi, da krvavi, potem pa te dermatolog napoti na izrez znamenja.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: estetska kirurgija
14.11.2008 17:54:46   
Andra
ne vem čisto točno kaj si imela v mislih...
Ampak jaz sem imela male izrastke (kot neke vrste virusne bradavice) in sem si jih odšla odstranit v Rogaško Slatino. Zelo profesionalno opravljeno delo in ni drago. Upam, sa sem ti s tem kaj pomagala.

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: estetska kirurgija
14.11.2008 18:00:13   
kklara
Na delu obraza imam tak mičken izrastek, ki pa občasno res zna mal krvavet, če ga popraskam pa sploh.

In ravno zato, ker je na obrazu, je osebni zdr. zato rekel, da naj si najdem nekje privat, ker na obrazu v bolnici naj ne bi opravljali, pa čeprav z napotnico.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   estetska kirurgija
14.11.2008 18:02:11   
kklara
popravek

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: estetska kirurgija
14.11.2008 18:02:34   
Netopirčy81
Jest sm svoje pike dala odstraniti v privat kliniki Iatros. Je pa v lj, na parmovi.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: estetska kirurgija
14.11.2008 18:04:37   
kklara
Netopircy, a tud na obrazu? Se ti pozna zdaj kaj na tem mestu? Na kak način so ti to sploh naredili? Kolk si pa plačala?

V bistvu sem na netu našla par opcij, ampak skoraj vse v lj.

Kaj pa kje v mb?? Pozna katera kaj?

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: estetska kirurgija
14.11.2008 18:29:53   
bumerang
Seveda na obrazu odstranjujejo na napotnico, sploh, če krvavi. Meni so odstranili že tri, enega samo iz estetskih razlogov.
Delajo pa to kirurgi na ORL.
Ti samo prosi za napotnico za dermatologa, potem pa bo šlo naprej. Če ti ni odveč, vem jaz za enega na Obali, ki te bo zagotovo poslal na napotnico na rezanje.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: estetska kirurgija
14.11.2008 19:12:06   
kklara
Obala mi je kar daleč. Mi pride bolj v upoštev Mb.
Pol mislim, da bi blo najboljše, da kar zahtevam napotnico za dermatologa, pa da mi on napiše napej napotnico za tole?

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: estetska kirurgija
14.11.2008 19:14:18   
kklara
bumerang, kako so ti pa to na obrazu sploh odstranjevali?

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: estetska kirurgija
14.11.2008 19:21:17   
nadya
Meni so odstranili znamenje, ampak ne na obrazu. Dobila sem napotnico, odstranili so mi ga pa kar  na urgenci. Z napotnico so me poslali tja, zmenila sem se za datum in to je blo to.

Mene pa zanima, če si je katera z laserjem odstranjevala razpokane kapilare na obrazu? Jih imam sicer zlo malo, ampak me motijo.

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: estetska kirurgija
14.11.2008 19:25:46   
bumerang
V lokalni anesteziji.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: estetska kirurgija
14.11.2008 20:01:22   
mala maja
zelo dober dermatolog, ki tudi naredi manjše operacije takih nevarnih znamenj je Dr. Kralj (mislim da je Boris) samo je žal iz LJ, je pa v Murglah centru na Viču.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: estetska kirurgija
14.11.2008 20:15:15   
Jančika_
Jaz grem naslednji teden samoplačniško k plastični kirurginji na odstranitev znamenja na nosu. Tam si ne morem privoščiti take brazgotine, kot mi je ostala po odstranitvi znamenj pod dojko in na hrbtu, kar so mi delali v bolnici. Poleg tega sem na napotnico čakala pol leta, tu pa bi prišla na vrsto v šestih dneh, če ne bi imela drugih obveznosti, zaradi katerih sem prestavila zadevo. Malo me je strah, ker je res na vidnem mestu. Upam na najboljše.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: estetska kirurgija
15.11.2008 18:19:00   
ZmajTolovaj
Jaz imam na obrazu eno srednje veliko znamenje, ki pa me moti, ker je z leti čedalje bolj izbočeno, včasih je bil samo flek. Pa še eno manjše znamenje, tako da bi si dala dva odstranit in bi šla samoplačniško, ravno zaradi estetike, da ne bi imela brezgotin. Jančika, kam pa greš, pri vas kam ali v LJ? Koliko te bo stalo? Meni v bistvu ni tako pomembno, no kake nore cifre si ne želim, ampak za to mi ne bi bilo žal denarja. Koliko časa po operaciji se ti potem še pozna poseg?

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: estetska kirurgija
15.11.2008 19:40:30   
Lianna
Jaz sem bila v Lj. v KC. So mi popravili eno brazgotino. Sem bila zelo zadovoljna, ker se je dr. res potrudil in je sedaj veliko lepše.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: estetska kirurgija
15.11.2008 20:32:03   
jakaracman
Priporočam Bartenjeva-Rogl.Odvn nekaj delajo na Derčev iv Šiški, Nekaj pa v Rožni dolini- kirurški sanatorij.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: estetska kirurgija
15.11.2008 20:49:12   
turbo
Bila v Kranju, Fabjanova klinika, odstanjevanje nenevarnih kožnih znamenj, na obrazu in vratu, za prvega cena 50 ojrov, za 2. in 3. pa 30 ojrov, naredijo takoj, v lokalni a., pregled je brezplačen, če ostaneš tam in ti naredijo poseg. Sem zadovoljna.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: estetska kirurgija
15.11.2008 21:00:10   
petra2a
Mene pa zanima, če si je katera z laserjem odstranjevala razpokane kapilare na obrazu? Jih imam sicer zlo malo, ampak me motijo.
IZVIRNO SPOROČILO: nadya

Meni so odstranili znamenje, ampak ne na obrazu. Dobila sem napotnico, odstranili so mi ga pa kar  na urgenci. Z napotnico so me poslali tja, zmenila sem se za datum in to je blo to.

Mene pa zanima, če si je katera z laserjem odstranjevala razpokane kapilare na obrazu? Jih imam sicer zlo malo, ampak me motijo.


Za kapilare tudi mene zanima. Včasih mi tudi puder ne prekrije...a bi to šlo na napotnico...recimo iz zdr. razlogov, ali bi morala samoplačniško...pol pa itak ne bom šla, ker nimam denarja.

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: estetska kirurgija
15.11.2008 21:16:05   
robinzon
Turbo, a Fabijan še dela v Kranju? Sem mislila, da se je komplet preselil v Ankaran.

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: estetska kirurgija
15.11.2008 22:27:28   
Jančika_
ZmajTolovaj, semle grem. Menila sem se še pri Bartenjev-Rogl in še v eni ambulanti, zdajle se ne spomnim priimka (nekaj na Ž, tisti tip, ki večkrat v Oni kaj o dermatologiji piše), pa se mi je tu nekako najbolj dopadlo, kolikor pač lahko presodiš po telefonu (pri B-R je bila tak tečna sestra, da me je resno minilo, totalno odveč ji je bilo odgovarjatiuser posted image ). Kaj več bom pa lahko povedala naslednji teden. 

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: estetska kirurgija
15.11.2008 23:36:02   
Pia73
Jaz sem bila na odtranitvi dveh sumljivih znamenj na napotnico in sicer v bolnici. Sem kar hitro prišla na vrsto in so mi dokaj lepo naredili. Je pa res, da znamenja nisem imela na obrzu. Je pa bila istočasno sodelavka na odstranitvi zamašene lojnice, ki je izgledala kar hudo in jo je imela na sredi lica v isti bolnici kot jaz pa so ji tako lepo naredili, da se nič ne vidi.  

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: estetska kirurgija
16.11.2008 19:47:09   
Jančika_
Pia73, meni so v bolnici zamašeno lojnico (a.k.a. tur na ritiuser posted image ) tudi tako lepo zrihtali, da se nič ne vidi; tisti dve znamenji so mi pa tako mesarsko odstranili, da ni šans, da jih spustim nad moj nosuser posted image .

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: estetska kirurgija
16.11.2008 20:24:56   
abc100
Moj partner si je prejšen mesec dal odstraviti veliko materno znamenje z obraza, ker si ga je dosrtikrat ranil, ko se je bril. Šel je k plastičnemu in estetskemu kirurgu Tomažu Janežič. Naredil mu je zelo hitro in lepo. Ko si je šel k svoji zdravnici odstranit šive je rekla, da tako lepih in majhnih šivov še ni videla.

Če te še kaj zanima, me pa kontaktiraj na zs.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: estetska kirurgija
18.11.2008 20:38:43   
Jančika_
Zdaj lahko povem prve vtise. Odstranila mi je tri znamenja; dve na vratu in eno na nosu. Vse tri bi lahko odstranila samo z laserjem, brez šivanja, ampak iz tistih dveh na vratu rastejo dlake in le-tem laser ne bi prišel do živega, zato mi ju je izrezala in zašila. Tisto na nosu pa je samo skurila. Takoj po posegu je zgledalo fajn, od takrat pa imam gor obliže in ne vem, kako zgleda.

Obliž na nosu lahko nocoj odstranim, rano moram dobro osušiti in namazati z Bepanthenom Plus. Na vratu moram pustiti, da vrhnja obliža odpadeta sama, spodnja obliža pa moram po možnosti pustiti gor do kontrole čez en teden, ko mi bo tudi odstranila nitko. Bistveno je, da je zašila spodnje plasti kože, tako da se rana ne raztegne. Tisti šivi zgleda razpadejo sami, odstrani se samo tista vrhnja nitka.

Zdaj me malo boli na dotik, pa ko mi je vbrizgala anestetik, je tudi zabolelo. Ampak je za zdržat.

Aja, plačala sem 180€.


< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 18.11.2008 20:39:29 >

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?