|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krčne žile
20.11.2008 10:08:45   
Anja24
Živjo,

mene pa zanima, če je imela katera že pred nosečnostjo krčne žile in kako je bilo potem pri samem porodu oziroma po njem? Sem v 35. tednu, od začetka nosečnosti pa do sedaj sem jemala tablete andol proti strjevanju krvi.

Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem. 

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krčne žile
20.11.2008 11:02:41   
mlinar
Kaj se je videlo med nosečnostjo se vidi sedaj po porodu ni izginilo ničuser posted image

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krčne žile
20.11.2008 11:03:11   
otročnica

Meni so se krčne žile v drugi nosečnosti zelo poslabšale. Nosila sem kompresijske nogavice, čimveč hodila, počivala z dvignjenimi nogami in oblivala noge z hladno vodo.
Po porodu se je stanje nekoliko izboljšalo, dobila sem 5 injekcij proti krvnim strdkom. Sicer pa sem po prvem porodu šla po injekcije v Dermatološki center na Parmovi, kar je stanje K.Ž. zelo izboljšalo.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krčne žile
20.11.2008 11:06:37   
Anja24
sej zaradi izgleda me niti ne skrbi - verjetno bom po porodu tako šla na operacijo, ker je res obupno...zanima me, kakšna je možnost, da pride do kakšnih komplikacij pri porodu, strdki pa to???

(odgovor članu otročnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krčne žile
20.11.2008 11:09:43   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

sej zaradi izgleda me niti ne skrbi - verjetno bom po porodu tako šla na operacijo, ker je res obupno...zanima me, kakšna je možnost, da pride do kakšnih komplikacij pri porodu, strdki pa to???

Najbolje da se posvetuješ s svojo G. Po porodu ti lahko dajo injekcijo proti strdkom.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krčne žile
20.11.2008 11:15:18   
Anja24

IZVIRNO SPOROČILO: katra55

IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

sej zaradi izgleda me niti ne skrbi - verjetno bom po porodu tako šla na operacijo, ker je res obupno...zanima me, kakšna je možnost, da pride do kakšnih komplikacij pri porodu, strdki pa to???

Najbolje da se posvetuješ s svojo G. Po porodu ti lahko dajo injekcijo proti strdkom.



G mi je dala tablete proti strjevanju krvi, bolj za preventivo. Jih je še katera dobivala??? Obvezovat si bi morala pa že tako prej...Injekcije pa pri meni ne pridejo v poštev, bo potrebna operacija... 

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krčne žile
26.11.2008 8:10:01   
moder
Jaz imam krčne žile že od prej, v tretji nosečnosti pa je bilo najhuje. Sicer me ni nič bolelo, samo zelo so se poznale. Zadnji mesec sem dopoldne veliko počivala z dvignjenimi nogami, popoldne pa pač bila aktivna kot sta to od mene zahtevala že dva otroka.

Ko me je babica v porodni sobi videla, je takoj rekla, da bom po porodu dobila inekcijo proti krvnim strdkom in res so mi jo takoj dali, takoj ko je bila prerezana popkovina in še preden se je porodila posteljica.

Zdaj, tri tedne po porodu, pa je precej bolje, žile so manj opazne. Res še veliko počivam. Ampak vsak porod je krajši in po vsakem se hitreje spravim k sebi.


_____________________________

Nika 12.10.2005
Nejc 12.3.2007
Leon 5.11.2008

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?