|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
21.11.2008 23:20:49   
matejchi
hehe smo pa na kupu, buhtlčk, žanneža in jaz... ena za drugo kot četica. Žanneža pa še rodili sva na isti dan.



_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1801
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
21.11.2008 23:22:17   
žanneža
Mi smo bili spet pridni. Tokrat smo naredili božično vas iz pečenih keksov, bonbonov,medvedkov...

user posted image
user posted image

Neža7-Ti in tvoja princesa imata zelo lepe oči.

Zoja Miša- Tvoja dolgolasa lepotica pa ima še več lask kot moja Lana. Špangica ji paše.

Katja- Zelo lepa slika. Pravi zaspani medvedek.

Sayuri- Tvoja sončka sta že prava korenjaka. Tudi Filip obvlada kolo brez pomožnih koles.

Sedaj pa grem spat, čaka me naporen vikend (obiski na kosilu v soboto in nedeljo)!

Lepo spite!



_____________________________

zaljubljena mami

moji sončki:
Lana 20.08.2008,Neža 03.08.2001,Žan 23.02.1999

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 1802
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
21.11.2008 23:23:48   
bella02
matejchi, kaj si ti jasnovidna? Ok, bom user posted image . Faca si, le kje jih pobirašuser posted image user posted image user posted image

Sem ravnokar ugotovila, da bi mogla vrnit knjigo (ne Belo masajko) v knjižnico 22.10user posted image , me kar želodc boli, kolk bo zamudnineuser posted image

Nič posebnega se ni danes dogajalo, le Teja je bolj polivala. Za jutri imam eno torto za narest. Moj možek je prišel ob 22h dam in zdaj user posted image . Gleda eno grozljivko, zato je kar lepo sam. Jaz pa še malo knjige preberem, pa grem v mižule.

Kaj naj komentiram? Čekirala sem, kaj dela moja sestrica, pa sem jo ujela na delu (dobra fora), v Mullerja ne grem, morda gremo jutri do moje prijateljice. Pa še vedno nimam fotoaparatauser posted image , sem se prav razvadla z njim. Lahko vam pokažem, kako tortico je mela Teja.
user posted image

Več se mi ne da. Pa jutri ali v nedeljo! Vsem želim lep vikend!!!

Nočka!

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 1803
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
21.11.2008 23:24:07   
Erin
Grr sem bila sedaj jezna...vse napišem pa me ven vrže..potem sem pa še na laptopu pa ne morem back tipko pritisnit in kopirat...

U glavnem-

kaja - upam da je vse uredu  z malo in se bo pozdravila Mogoče se črevesje samo čisti. Kaj zdravnica pa ni nič predlaagala da bi se blato dalo v laboratorij? Pikice po obrazu je imel moj pri 6 tednih v HUDI obliki pa so same zginile. Sem pa mazala z bepantenom, mogoče zato. Se sedaj tudi nekaj delajo pa ne vem zakaj- mogoče čokolada?? Ampak sedaj so le v blagi obliki.

user posted image user posted image user posted image Gledala sem te mačje pogovore... pa si poglejte še te:

NAJPREJ tega:user posted image user posted image user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=z3U0udLH974&feature=related

ŠELE POTEM TEGA:user posted image user posted image user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=1JynBEX_kg8&feature=related

No pa še tega...

http://www.youtube.com/watch?v=7tRWRSfcDuQ&feature=related


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uf pri nas je tak močan veter...pa jutri bo sneguser posted image

Gremo spat....user posted image user posted image NOČKOOOOOOOOOOooooooooooo.....


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 1804
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
21.11.2008 23:24:14   
kaja02
 
se igramo
user posted image

cartanje sestric
user posted image

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 1805
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
21.11.2008 23:24:57   
matejchi
user posted image Žanneža in user posted image buhtlčk VSE NAJBOLJŠE!!!!


< Sporočilo je popravil matejchi -- 21.11.2008 23:47:40 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu žanneža)
Neposredna povezava do sporočila: 1806
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
21.11.2008 23:28:24   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: bella02

user posted image




Oooooooo kako lepa torta...user posted image Si to ti naredila?

Zej pa res grem....user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 1807
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
21.11.2008 23:30:40   
kaja02
erin- ne nič ni predlagala pregleda blata, me je kar po telefonu odpikala, češ, če dojim in če je alergija je ziher na KM zato naj ga izločim iz prehrane pa se tega držim pa bom vidla če je kaj boljš, mislim, zakva pa so sploh tamuser posted image grem drugi teden tja pa tud če cel dopoldne čakam

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1808
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
21.11.2008 23:32:36   
kaja02
žanneža- ste pa pravi mojstri, a posodiš kaj tvoje umetniške žilice, jo koj odkupimuser posted image

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 1809
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
21.11.2008 23:40:58   
karmar
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Žanneža in buhtlčk VSE NAJBOLJŠE!!!!


jeiii, tudi od mene.
Sm pozabla napisat- ti matejchi si pa prava naša tajnica ratala. bravo!

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1810
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
22.11.2008 7:00:48   
Neža7
Dobro jurtooooooooooooooooooooo user posted image Kavica je kuhana.



Vsi mi še spijo doma user posted image . Neža že 13 ur spi user posted image
Jaz se pa dala eno rudno oblečila oprat, ker gremo dopoldne že v Domžale na obisk in ne bo čas kasnej.

Želim vam lep vikend...... Tukaj bo sonce, ker je čist jasno user posted image  Domžale verjetno bo imelo meglo do 12 uri user posted image


žanneža......... mmmmm kako to dobro zgleda mnjami. Komaj čakam, da bom to drugo leto delala z Nežo, ko bo malo bolj velika.
Hvala user posted image  Oči je dobila po meni. Drugo je pa vse od očija. In seveda je punčka kot mami user posted image


lep vikend mamice in user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu žanneža)
Neposredna povezava do sporočila: 1811
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
22.11.2008 7:03:17   
Neža7
Opa sem še nekaj pozabila user posted image



user posted image Žanneža in user posted image buhtlčk VSE NAJBOLJŠE!!!!

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1812
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
22.11.2008 7:04:49   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: kaja02


se igramo
user posted image

cartanje sestric
user posted image


user posted image user posted image  za lepe slikice

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 1813
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
22.11.2008 7:37:16   
naty13
Buhtlčk vse najboljše ob tvojem prazniku.
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

pa pa

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 1814
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
22.11.2008 8:22:08   
bella02
Buhtlčk, vse naj naj

user posted image

Žanneža, tudi tebi vse naj naj

user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 1815
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
22.11.2008 9:04:40   
anita goitan
žanneža & buhtlčk lupčkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 1816
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
22.11.2008 9:07:27   
anita goitan
Jutro,
dns smo nekam sitni..no Zoja spi ona ni sitna, moj ma pa PMSuser posted image

Če bo še naprej lep dan, jo nekam mahnemo.
Včeraj moj šel v Mullerja po šihtu in nabavil pač kar nama je zmanjkalo in seveda full smo prišparalaiuser posted image user posted image user posted image -10%, no neki je pa že če glih tist nucaš a ne user posted image

Se pa že cel teden odpravljave z Zojo v šoping: rabi bundico, hlače, bodije,...vse nekam prerastla, pa par zadev za nečaka rabm kupit..upam da drug teden ko cestraji splužjouser posted image

Se beremo več ksno, lepo sobotouser posted image user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 1817
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
22.11.2008 9:08:21   
naty13
Žanneža vse najboljše ob tvojem prazniku
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

pa pa

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 1818
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
22.11.2008 9:11:05   
tatly
oj dobro jutro..pri nas pa je sončekuser posted image user posted image user posted image user posted image
ŽANEŽA IN BUHTLČEK VSE NAJBOLSE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1819
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
22.11.2008 9:14:05   
tatly
 azdaj sem pa vidla da so ze avgustovke 2009

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 1820
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
22.11.2008 9:16:56   
naty13
Jutro.

Neža hvala za user posted image user posted image . Pa user posted image user posted image user posted image user posted image  Nežiki za super nočko. user posted image

Matejchi sem se nasmejala. user posted image user posted image user posted image  In še pohvale za vodenje naših  seznamčkov. user posted image

Žanneža user posted image . Res pohvalno, kar sapo mi je vzelo. Res ste pravi umetniki.user posted image user posted image user posted image  user posted image Vse mi je jasno, kaj je kaj, ampak ne vem, kaj je tisto belo, ki vse skupaj drži. user posted image

Kaja luštni hčerkici imaš, ni kaj. user posted image user posted image user posted image  pa držim pesti, da se vaše stanje normalizira. user posted image user posted image

Buhtlčk upam, da ti bo torta od moža všeč. user posted image  Res je pozoren. user posted image  Si pa matejchi razkrinkala, kaj bo dobila za darilo. user posted image  (tisto s pentljo mislim). user posted image


Naša noč super. 18h-5h-7.15. user posted image  Smo pojedli, danes smo meli maratonski zajtrk, se je Nejc zmišljeval, kaj bi, potem sem ga pa pri mizi pustila, dokler ni pojedel. Matr par stvari sem mu zamenjala, potem sem pa rekla zdej pa dost. user posted image user posted image user posted image  Potem ga je pa še Jošt sračkal, ampak se mu nisem pustila, bo pa dobil čez dve uri. user posted image
user posted image  dela, jaz sem po tavelikem pospravla. Kaj več se mi pa ne da. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1821
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
22.11.2008 9:17:50   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

azdaj sem pa vidla da so ze avgustovke 2009


Sem lih hotla napisat...

Ne morem verjet da je že leto mimo... in "nova generacija" avgustovčkov na poti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 1822
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
22.11.2008 9:19:22   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: kaja02

mi pa še kar sluzasto kakamo, pa neke rjave nitke ma notri, pa sem že od ponedeljka na dieti, sem klicala P pa je rekla da naj grem na dieto , brez mlečnih izdelkov, zdaj mam pa ful probleme, VSEPOVSOD je prisoten mlek, še v krekerjih ga najdeš, men se pa tko lušta čokolade, pa kakšnega peciva, pa čokolino bi jedla....mogoč bom pa celo shujšala, ma ni važno, sam da bo Leja zdrava in zadovolna, pa tud če stradam


poznam to, sem bila 3 tedne na dieti, kar pobralo me jeuser posted image , jaz še od mesa nisem..user posted image pa tako rada mam mlečne stvari:sire,...
jah nimaš kaj, mleko je povsod, tudi v hrenovakh, tuninem namazu, balkan piškotih oz unih ala piknik varianta...
Ig so bili negativni, tako da na kožne teste nas niso poslali, samo občasno je v blatu še prisotna kri-take nitke mičkane..

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 1823
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
22.11.2008 9:25:13   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Žanneža user posted image . Res pohvalno, kar sapo mi je vzelo. Res ste pravi umetniki.user posted image user posted image user posted image  user posted image Vse mi je jasno, kaj je kaj, ampak ne vem, kaj je tisto belo, ki vse skupaj drži. user posted image




Jutrooooooooo...

A bo sneg al ne?user posted image

naty - nekaj podobnega sem jaz enkrat delala in takrat sem to belo "lepilo" naredila in stepenega beljaka in fino mletega sladkorja... mislim da je žanneža tudi tako naredila. Potem pa uporabiš albert kekse pa mrvice, bombone,... Pena se strdi in če hočeš lahko to kasneje poješ...samo meni je bilo škoda.. potem sem ni je pa valjalo na omari pol letauser posted image user posted image user posted image Bom pa kaj takega tud jaz ponovila  skupaj z našim T ko bomalo večji...
Drugače pa fullll lepo zgleda...
Žanneža - super da si me spomnila nato in dala še idejo za smrečicouser posted image user posted image user posted image Res si umetnik in imaš super ideje... take mi v vrtcu rabimouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1824
Stran:   <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?