|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November IVF/ICSI
22.11.2008 8:52:45   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

zarja1 - to!!!! Človek mora biti polne energije. Zdej si dej duška. Jaz sem včasih tudi dirkala okol. Zdaj pa spim, peglam kavč user posted image , sem takoooo utrujena. Sicer pa nismo vsi enaki in tudi vse nosečnice ne.user posted image  Še dobr, da sem v bolniški, ker drugače....

saj še boš dirkala čez kakšnih 8 mesecev....user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: go girl
22.11.2008 8:53:56   
zarja1
Želvi draga kako si ti?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: go girl
22.11.2008 9:03:32   
lučka 25
Dobro jutro punce in fantje. Blanč in mlinček, hvala za kavico in zajtrk.

želvica, upam da se tvoje bolelčine umirijo in bo HS res pripomogla k temu, da bo s tem uspeh zagotovljen. Vsaj tako pravijo, da HS pripomore k večji možnosti, da se zarodki vgnezdijo.


Tina, upam da bo vse kar te matra (vročina,...), da bo to pomagalo k temu, da vama uspe user posted image user posted image .user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Dobro jutro srčice...
še posebaj moji najbolj simpatični Miškici 73.....

zunaj sonček, dans na čago, pa še user posted image  je prišla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



To, zdaj bo pa akcija. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Otroci te že nestrpno pričakujejo.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: go girl
22.11.2008 9:17:54   
miska73
Dobro jutro pupe in fanta.

Blanč tole je pa prava kraljevska postrežba.

Mlinko hvala tudi tebi. Vidim, da se trend moškega kuhanja kave nadaljuje. Vsekakor pohvalno.

Zarja srčica, vsekakor en lep dan tudi tebi. Bravo za M. Vidim da ti gre zaenkrat vse po planu.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: go girl
22.11.2008 9:30:21   
lara light
Dobro jutro lepotičke moje, pa fanta!user posted image

Bom kar miško kopirala, ko je tko lepo napisala

IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Blanč tole je pa prava kraljevska postrežba. Uauuu, si ti še prosta?user posted image

Mlinko hvala tudi tebi. Vidim, da se trend moškega kuhanja kave nadaljuje. Vsekakor pohvalno.user posted image

Zarja srčica, vsekakor en lep dan tudi tebi. Bravo za M. Vidim da ti gre zaenkrat vse po planu. Super zajica, naj se nadaljuje!user posted image


Tudi mi imamo sončekuser posted image , letim ven! Lepo soboto vsem!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: go girl
22.11.2008 9:43:44   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Blanč in Mlinček, hvala za kavicouser posted image zakon sta


Podpis!
Mi je bilo prav čudno ko vidim da je že kuhanauser posted image

PS ponovno se približuje dan x - blu je modro, blu je .....

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: go girl
22.11.2008 10:24:35   
netka34
Jutro vsem! In en lep vikend...

Po hudo hudem četrtku in petku, se vam končno javljam.


Zjutraj sem na balkonu pila kafe in dimila...pogled se mi razprostira čez velik del vipavske doline. Vmes teče tudi reka Vipava. In že večkrat sem vidla leteti razne vrste ptic proti toku reke. Zdej pa že dolgo časa nič.
Danes pa gledam tistega belega ptiča in študiram, bogi, kako se mora matrat, ko leti,... toliko zamahov, da nekam pride....Ko je že skoraj izginil iz kadra mojega pogleda, se zavem, da je to bela čaplja!!!

Ampak ta ptič ima verjetno nasproten pomen kot štorklja, ane?

....user posted image Ker js grdo krvavimuser posted image .....(Z mojo grdo štorijo vam ne bom gnojila tuki po forumu, zanjo vejo Larči, Gigi in Sonček, katerim se tudi tukaj zahvaljujem za spodbudne in tolažilne besede!!)
Nič mi ne pošiljajte, sej vem da ste v mislih z mano, lahko me vpišete med navijačice.....ta post je samo informativni, tako da boste vedeli, zakaj me ni gor h vam, čeprav bom v mislih in srcu še vedno navijala za vas, mogoče čez en cajt tut kej pokukala, da vidim, kako vam gre.

Hvala, ker ste bli z mano, hvala, ker smo bli skupi in se meli fajn!!

Srečno!!!user posted image


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: go girl
22.11.2008 10:25:27   
zarja1
Lučka, Mišek in Larči lubeki...user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: go girl
22.11.2008 11:13:00   
bambi75
Netka user posted image .

Zarja user posted image  za user posted image . Kako je to ironično, da se je včasih razveselimo, a ne.

No pa še moje poročilce.
Jajčka tokrat nekaj štrajkajo, tako, da imam ponovni UZ zopet v ponedeljek. 24.11.

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: go girl
22.11.2008 11:16:35   
vijolica30
a pol res nobena ne ve kaj bi bla pikca v endometrijuuser posted image user posted image user posted image

lp,v

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: go girl
22.11.2008 11:25:20   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

Netka user posted image .

Zarja user posted image  za user posted image . Kako je to ironično, da se je včasih razveselimo, a ne.

No pa še moje poročilce.
Jajčka tokrat nekaj štrajkajo, tako, da imam ponovni UZ zopet v ponedeljek. 24.11.


Bambi jajčka in pivo in vponedeljek pade stopkauser posted image

netkauser posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: November IVF/ICSI
22.11.2008 11:35:35   
miska73
Netka user posted image Smo tu in s tabo, če nas boš rabila

Bambi jajčka+ pivo + rr fotostimulacija.
Povej, keri ti je všeč, pa da ti ustrežemo tle gor.

Vijolica jst ti žal ne znam pomagat.

Blanč kako otroc? So pridni?

Zarja a ti boš mela čisti naravni ciklus ali dobiš kakšno dodatno stimulacijo (no razen te na RR).

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: go girl
22.11.2008 11:44:35   
želvica99
Netka hudo mi je zate, pa za vse druge, če ne uspe in seveda mi bo tud zase. Nimamo kj, borba je zaj..... in zmerj težka. Jest res upam, da bomo vse zmogle do cilja - prej al kasnej. Drži se, ko bo filing se pa javiuser posted image

Zarja no vidiš, tvoja tečka je pa ubogat začelauser posted image . Se spomnim, kako smo jo čakale prejšnič v postopku, pa mantrale in ga srale na 100 načinovuser posted image . Jest sem pa trepetajoče, dobesedno, nimam nobenih nosečniških znakovuser posted image , čeprov tud ne vem, kakšni bi bli. Boli me pa itak skos. Mah bo že.

Kruce kaj je to dan x, res ne vem, sori blond semuser posted image

Bambi saj veš naš preverjeni recept za jajčka aneuser posted image

Vijolica jest res ne vem kaj bi to blouser posted image žal drugače bi ti pomagala.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: go girl
22.11.2008 11:45:40   
želvica99
Lučka skorj sem pozabila, hvala za vzpodbudo, dj povej a si ti že dojela, da si user posted image user posted image

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: go girl
22.11.2008 12:02:50   
Bumo
Tudi jaz sem nazaj iz UZ. Kaj naj rečem. Izvidov iz laboratorija niuser posted image
Velikih folikelčkov pa imam preveč. Za stopko sva se sicer z dr. zmenila,da si jo dam
in pridem na punkcijo v torek 25.11. če pa mi bodo delali ET, pa še ne vemouser posted image
Zdravnik pravi, da je rizik in bo mogoče treba zamrzniti pa prit po zamrznjenčke šele čez
3 meseceuser posted image user posted image user posted image .  Žalostna. 

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: go girl
22.11.2008 12:22:51   
blanč
Blanč kako otroc? So pridni?


Preveč pridni, nič ne nagajajouser posted image . Danes pa držim pesti še za ona dva, ki se morta danes dat zamrznituser posted image
Bumo, hvalabogu, da imaš folikle in da bodo otroci pa tudi, če z malo zakasnitvijo, vse ima svoj razlog.

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Bumo)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: go girl
22.11.2008 12:27:15   
bambi75
Vijolica žal ti tudi jaz ne znam pomagati.

Blanči, Miška-podganca in Želvica jajca mi že skozi ušesa gledajo. Tak, da mislim, da bo treba še malo na pivcu in stimulaciji delat. Priznam, da sem ga tokrat še najmanj spila, ker je mrzlo. Pa se bo treba pač potrudit, pa še vikend je.

Želvica pa še nekaj. A nisi ti na akupunkturo hodila? Se ti je potem postopek, kaj razlikoval od prejšnjega? Jaz malo sumin, da sem tokrat zaradi tega malo počasnejša.

Kruce naj bo tokrat močno blu. user posted image

Bumo upam, da se ti izteče tako, kot si  želiš in bo ET, če pa ne bomo pa čez tri mesece močno navijali. Veš zdravje je vseeno taprvo. Sem pa danes malo osmatrovala, katera bi lahko bila, pa mi ni bila nobena sumljiva.

(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: go girl
22.11.2008 12:30:48   
Bumo
Bumo upam, da se ti izteče tako, kot si želiš in bo ET, če pa ne bomo pa čez tri mesece močno navijali. Veš zdravje je vseeno taprvo. Sem pa danes malo osmatrovala, katera bi lahko bila, pa mi ni bila nobena sumljiva.


user posted image  jaz tudi Bambi, danes sem bila z možem že pred 8h uro tam,
pa  ti?

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: go girl
22.11.2008 12:37:00   
bambi75
Bumo jaz sem bila tudi, ampak sama, a smo čakale, da je prišla sestra odklenit vrata?

(odgovor članu Bumo)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: go girl
22.11.2008 12:39:23   
Pija76
Netka en objemček je vedno dobrodošel, a ne?user posted image

Punce dan je krasen, sam jaz sem se v delo fatice čist zatopila.........Imejte lepo soboto!

(odgovor članu Bumo)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: November IVF/ICSI
22.11.2008 12:41:20   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: miska73
Zarja a ti boš mela čisti naravni ciklus ali dobiš kakšno dodatno stimulacijo (no razen te na RR).


ne, ko se bo pošteno vlila začnem z estrofenom pol pa še utrogestanom. Pa vse spožerem kaj bodo rekli...vse za user posted image user posted image . Čist sem vesela, da se mi meša....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: go girl
22.11.2008 12:42:50   
zarja1
Želvica jaz tolk fejst stiskam pesti zate...draga...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: go girl
22.11.2008 12:45:18   
zarja1
Bumo jaz sem mela podobno štalo. 20 celic pa vsi folikli pred stopko od 22-26. Pol je bla pa HS tolk huda+vnetje zarad dolge punkcije, da mi je ET odpadel. Samo pupa, jaz ziher ne bi preživela še nosečnost takrat, je preveč. Verjemi. Nič na silo. Zdaj pa veselo grem po pingvinčke in upam, da tokrat bo. Bumo tud zamrznejčki so dosežek!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Bumo)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: go girl
22.11.2008 12:46:17   
Bumo
[
Bumo jaz sem bila tudi, ampak sama, a smo čakale, da je prišla sestra odklenit vrata?
[/quote]

Jap Bambiuser posted image , pa zraven še je bila ena, ki je šla pol na punkcijo.



(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: go girl
22.11.2008 12:46:51   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75
No pa še moje poročilce.
Jajčka tokrat nekaj štrajkajo, tako, da imam ponovni UZ zopet v ponedeljek. 24.11.

pivo pivo pivo!!!!!!!!!! Bom še jaz enga za tebe!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?