|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pričakujemo Novembra
25.11.2008 19:30:25   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *csaje*

Sonček, iiii kak lepe slikice. kak bi bla na tvojem mestu. še zdaj se spomnim kak sem bla srečna,ko sem vidla svojo pikico. iiiii.

za dodatek pa še tole. mojemu ni uspelo priti na niti en ultrazvok.user posted image user posted image user posted image na enem je sicer bil na drugi strani zida. je kozlal ko hudič. še njega sem morala pacati v 8mescu nosečnosti. en dan prej je sestrin sin mel prvo obhajilo. moj se je napokal in šel brsat žogo na 35 stopinj. pol pa so bile pristotne povratne informacije.
ja hvala.

ojoj to pa ni dobro ,da brca žogo na 35stopinjah,potem pa zamudi najlepši trenutek ,gledanje bejbija na UZ.Moj je bil že 2x polg in na NS ,se pravi 3x.decembra bo 4ič.jjojkak lepo ,kr razneži seuser posted image user posted image user posted image
bo pa pri drugem tvoj dragi bolj poleg


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 1826
   RE: || pričakujemo Novembra
25.11.2008 20:19:44   
crvicek
sonček, bravo za dobro opravljen pregled!user posted image user posted image user posted image
Tvoja pikica, pa bo res pravi korenjak. Ja, jaz stavim na korenjaka z lulijem.user posted image user posted image Bomo pa viddli aprila, če mam prav al ne.


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1827
   RE: || pričakujemo Novembra
25.11.2008 20:36:11   
ursula3
Punce, včeri sem sicer napisala da me obarvate v modro, a lahk to spremenite??? Včeri sem mislna da sem dobila user posted image pa sem dans mela vložke cel dan za brezveze... zdej sem šla pa test narest pa sta ble user posted image ....uffff jutr ga sicer še ponovim, ke me tko boli trebuh

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1828
   RE: || pričakujemo Novembra
25.11.2008 20:43:10   
Nončika
Sonček, jaz sem ga skoraj zadavila. vzel si je fraj, da grema na UZ, pol pa tako sranje. mu je bilo grozno žal. je rekel, da pri drugem otroku tega niti pod razno ne bo zamudil. pa da bova šla tudi na 3D. nevarnosti zaradi fuzbala več ni, kajti poškodoval si je gleženj in je šel v "penzijo".user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 1829
   RE: || pričakujemo Novembra
25.11.2008 21:17:09   
S*
user posted image   user posted image   user posted image ursula3 user posted image   user posted image   user posted image  Upam da je to, to, tako da ti kar čestitam.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 1830
   RE: || pričakujemo Novembra
25.11.2008 21:20:15   
giotti
user posted image
user posted image

oz.  user posted image user posted image   pričakujemo novembra
                                     
 
 
xx.11. - Arual (13. krog) user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje
xx.11. - M1987 (9. krog)
xx.11. - D0aisy
xx.11. - TamaraJ (1.krog)
xx.11. - murkica  user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje
xx.11. - karin82  user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje
xx.11. - pravoda (3. krog) user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje
01.11. - andy28 (1. krog)- srečkauser posted image user posted image user posted image user posted image
01.11. - pikapolonica 24  user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje
02.11. - nhaya
02.11. - Ylenia
02.11. - zana21 (5.krog) user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje 
03.11. - S* (4. krog) user posted image user posted image user posted image v nove boje
03.11. - loli (1. krog)
04.11. - D.Mateja
04.11. - Sulfinija user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje  
05.11. - iskrica976 user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje
05.11. - kolovoz (5. krog)
05.11. - soncek_25 user posted image    user posted image user posted image   v nove boje
05.11. - pin   user posted image  user posted image  user posted image    v nove boje
06.11. - anci banci - srečkauser posted image  user posted image   user posted image   user posted image
06.11. - lucy86 (1. krog)
06.11. - miklarom user posted image    user posted image user posted image user posted image   v nove boje
08.11. - skuštrana suzi (7. krog) user posted image  user posted image user posted image   v nove boje
08.11. - pufi 2003 (3. krog) - srečka    user posted image user posted image user posted image user posted image  
08.11. - Tiki55 (veliko krogov user posted image )  user posted image user posted image user posted image   v nove boje
08.11. - ROmama (1. krog)  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
08.11. - Bojana82 user posted image user posted image user posted image    v nove boje
09.11. - Matejčika (3. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
10.11. - kalypso (2.krog)   user posted image user posted image user posted image    v nove boje
10.11. - chebellca - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
11.11. - *Neja- srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
11.11. - krota (4.krog)

11.11. - spelci22 (4.krog)
11.11. - katka11 user posted image user posted image user posted image    v nove boje
11.11. - taneuser posted image user posted image user posted image      v nove boje
12.11. - Tanisha (1. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
13.11. - Tejchy25 user posted image user posted image user posted image    v nove boje
13.11. - Muca83 (13. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
15.11. - DannyS (2. krog) - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
15.11. - Brenčačka - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
15.11. - nincika (1. krog) user posted image user posted image user posted image  v nove boje
15.11. - charlyka user posted image user posted image user posted image    v nove boje
15.11. - Upsss  - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
16.11. - aprilčica07 (2. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
17.11. - MTFP  - srečka  user posted image user posted image user posted image user posted image

18.11. - baby1978 (2.krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
18.11. - luna80 - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
19.11. - lenna
20.11. - žabica00 (4.krog)
20.11. - pikicaa25 (11. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
20.11. - SMELIKA (1. krog)  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
20.11. - Inčika - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
21.11. - martinca user posted image user posted image user posted image    v nove boje
21.11. - barbaraj - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
21.11. - bubika86 user posted image user posted image user posted image    v nove boje
21.11. - En_ya
23.11. - misk2 user posted image user posted image user posted image    v nove boje
23.11. - Tanchy (1. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
24.11. - Inana user posted image user posted image user posted image    v nove boje
24.11. - ursula3 - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
24.11. - BEBIII
24.11. - Giotti (5. krog)  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
24.11. - Anonimen Račka (1. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
24.11. - tihoupanje - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
25.11. - Anya22 (22. krog)  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
25.11. - Anonimna VITA
26.11. - evolinca (4.krog)  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
26.11. - Anonimen
27.11. - METULJ1 user posted image user posted image user posted image    v nove boje
28.11. - MiSka_82
29.11. - tropical (7. krog)
30.11. - dini
  
 
user posted image
user posted image  
 
Novembrk nas je: 73 od tega že 10 srečk user posted image
 
user posted image   modrih:    39
user posted image   roza:           14
user posted image skupaj:       53
 
  user posted image      NAVIJAČICE     user posted image


* žabica00
* aqua77
* Tiki 55
* Ursa30
* spps
* Orhideje
* bambinca
* *alina*
* aqua77
* sonček85
* pikicao.
* *kinnie*
* becky *
* Matejčika *
*živa25
*gantar
* liam
*crvicek
*Barcula
*Anja PiPi
*_ancica_


  


user posted image      


NAŠA HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,
Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...  



NOVEMBRSKA STAVNICA 

           
JANUAR.................................... 25,0% srečk nosečk  
FEBRUAR..................................19,4% srečk nosečk  
MAREC..................................... 20,9% srečk nosečk  
APRIL.........................................23,7% srečk nosečk  
MAJ...........................................18,3% srečk nosečk  
JUNIJ..........................................22,5% srečk nosečk  
JULIJ ..........................................21.8% srečk nosečk
AVGUST.....................................19,3% srečk nosečk
SEPTEMBER...............................21,0% srečk nosečk
OKTOBER...................................22,2% srečk nosečk
NOVEMBER................................trenutno 26,4% srečk nosečk


Jej, ursula, bravissimo user posted image  user posted image  user posted image . Vidis, pa te je le nasla ena dusica, ki si je izbrala za mamico ravno tebe izmed toliko razlicnih drugih user posted image Srecno na novi poti!
En_ya, naj se cimprej prikaze mocen plusek. Navijam zate user posted image


Anya, ti si pa pretekla ze toliko krogov, da se mi je kar milo storilo, ko sem te sla baravat v modro user posted image  user posted image Ko bi se ti tako kot Soncku ze naslednji mesec po dveh letih odprla vrata novem poglavju. Mocno, mocno navijam user posted image

Soncek, slikice so vesoljsko lepe user posted image  Cuvajte se se naprej user posted image

Ste vidle pupe, vec kot 26 % noseck trenutno user posted image Noro, a ne, tale mesec user posted image Mogoce pa tole sprotno preracunavanje procentov sploh ni tako slaba ideja user posted image Ker je skoz v zraku neka napetost in teznja po rekordu user posted image

Za skupno lulanje pa sploh vec ni kandidatk user posted image Nam je bilo ze vse razrkito pred mlajem. No, ostala bi mogoce samo se Dini, ampak ker ni vec nobene ostale, lahko lula prav, kadarkoli se ji zazdi. Dini, povej kaj, no... tvoj dan se priblizuje... mogoce pa te spet zeza racunalnik? Hitro zrihtaj in se javi, pupe kle, ki navijamo zate, smo ze fejst nestrpne user posted image

No, pocasi se bomo premaknile na naslednji mesec...

Tihoupanje, ne cakaj name. Mogoce se ne javim vec na forum, mogoce spremenim ime... mogoce si premislim in si ne zelim vec otrok... ta mesec sem se namrec nekaj pogovarjala s tistim "tam zgoraj" in se dogovorila za dolocene stvari, glede na to, ce pride user posted image  oziroma ce pride user posted image  Ker je prisla user posted image , to pomeni ene zelo cudne stvari, ki so me presenetile. In zdaj sem precej razcepljena na dvoje... user posted image  Bom mogla tole zdaj dodobra razmislit. Ne vem, kaj bodo prinesli prihodnji tedni, definitvno pa vem, da tale forum in tovrstne teme ne bodo moja prioriteta niti na desetem mestu. No, ce pa se kdaj vrnem, pa raje jaz tebe poiscem user posted image Bodi srecna vsak trenutek in naj ti na vrtu zraste najbolj sladka zelenjava z okusom ljubezni user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1831
   RE: || pričakujemo Novembra
25.11.2008 21:32:34   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: ursula3

Punce, včeri sem sicer napisala da me obarvate v modro, a lahk to spremenite??? Včeri sem mislna da sem dobila user posted image pa sem dans mela vložke cel dan za brezveze... zdej sem šla pa test narest pa sta ble user posted image ....uffff jutr ga sicer še ponovim, ke me tko boli trebuh
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: crviceksonček, bravo za dobro opravljen pregled!
Tvoja pikica, pa bo res pravi korenjak. Ja, jaz stavim na korenjaka z lulijem. Bomo pa viddli aprila, če mam prav al ne.
bomo videli če imaš pravuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja je pa res pravi korenjak tale naš bebi,mere so kar dobre
*csaje*:ja potem pa res ni več nevarnosti ,da nebi šel poleg.Bo videl kako lepo doživetje je to.Ja moj je pa rekel da ne greva na 4duser posted image sem malo user posted image ,a kaj čem bom pa tistih 60e dala za lepe cotke za bejbijauser posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: giottiSoncek, slikice so vesoljsko lepe   Cuvajte se se naprej
ja res je ,hvala .In draga moja nikar imena ne spreminjajuser posted image
anya:tudi jaz držim pesti ,da se ti naslednji krog pojavi + ,kot meni po dolgem pričakovanem času





_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ursula3)
Neposredna povezava do sporočila: 1832
   RE: || pričakujemo Novembra
25.11.2008 21:42:24   
Inana
IZVIRNO SPOROČILO: giotti

Mogoce se ne javim vec na forum, mogoce spremenim ime... mogoce si premislim in si ne zelim vec otrok... ta mesec sem se namrec nekaj pogovarjala s tistim "tam zgoraj" in se dogovorila za dolocene stvari, glede na to, ce pride user posted image  oziroma ce pride user posted image  Ker je prisla user posted image , to pomeni ene zelo cudne stvari, ki so me presenetile. In zdaj sem precej razcepljena na dvoje... user posted image  Bom mogla tole zdaj dodobra razmislit. Ne vem, kaj bodo prinesli prihodnji tedni, definitvno pa vem, da tale forum in tovrstne teme ne bodo moja prioriteta niti na desetem mestu.


Giotti, tudi če si spremeniš ime, te bomo prepoznale user posted image user posted image user posted image Imaš svoj stil, ne da ne user posted image user posted image user posted image
Seveda je tvoja odločitev, na katero mesto po prioritetah boš postavila forum in te čisto razumem, kaj misliš. Hočem samo, da veš, da si marsikateri od nas lepšala čakajoče dneve. In upam, da jih boš še user posted image .
Drži se, Giottika user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1833
   RE: || pričakujemo Novembra
25.11.2008 21:46:27   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Inana

IZVIRNO SPOROČILO: giotti

Mogoce se ne javim vec na forum, mogoce spremenim ime... mogoce si premislim in si ne zelim vec otrok... ta mesec sem se namrec nekaj pogovarjala s tistim "tam zgoraj" in se dogovorila za dolocene stvari, glede na to, ce pride user posted image  oziroma ce pride user posted image  Ker je prisla user posted image , to pomeni ene zelo cudne stvari, ki so me presenetile. In zdaj sem precej razcepljena na dvoje... user posted image  Bom mogla tole zdaj dodobra razmislit. Ne vem, kaj bodo prinesli prihodnji tedni, definitvno pa vem, da tale forum in tovrstne teme ne bodo moja prioriteta niti na desetem mestu.


Giotti, tudi če si spremeniš ime, te bomo prepoznale user posted image user posted image user posted image Imaš svoj stil, ne da ne user posted image user posted image user posted image
Seveda je tvoja odločitev, na katero mesto po prioritetah boš postavila forum in te čisto razumem, kaj misliš. Hočem samo, da veš, da si marsikateri od nas lepšala čakajoče dneve. In upam, da jih boš še user posted image .
Drži se, Giottika user posted image user posted image user posted image

se podpišem


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Inana)
Neposredna povezava do sporočila: 1834
   RE: || pričakujemo Novembra
25.11.2008 21:47:21   
dini
Večer,

me ni blo, sm bla na snegcuuser posted image user posted image user posted image , zdej pa berem kako ste ble pridne.user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu Inana)
Neposredna povezava do sporočila: 1835
   RE: || pričakujemo Novembra
25.11.2008 22:06:40   
sonček85
diniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image si se le javila,smo e pogrešaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no samo da zdaj pa grem jaz počas spat ,spim sama ker dragi dela ,pa bejbi tudi aja z manouser posted image user posted image user posted image user posted image
lepo nočko vsem


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1836
   RE: || pričakujemo Novembra
25.11.2008 22:40:40   
dini
Čestitam usem novimuser posted image , za tiste ki je pršlauser posted image pa ful user posted image user posted image user posted image
Sonček85 čestitam, res lepa slikca. Joj veste, men se je zgodilo ponoči kot da bi me en brcnu ponoči v trebuh, me je zbudilo.user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1837
   RE: || pričakujemo Novembra
25.11.2008 22:57:27   
dini
Je še kera gor?user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1838
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 8:08:34   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: dini

Čestitam usem novimuser posted image , za tiste ki je pršlauser posted image pa ful user posted image user posted image user posted image
Sonček85 čestitam, res lepa slikca. Joj veste, men se je zgodilo ponoči kot da bi me en brcnu ponoči v trebuh, me je zbudilo.user posted image
mogoče se pa kaj dogaja ,je to mogoče znak da boš ta mesec srečka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jutrčka vsem skupaj pa ena user posted image za dobro jutro


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1839
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 8:11:46   
ursa30
jutrouser posted image user posted image user posted image

ursula, čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1840
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 9:12:39   
tane


user posted image
user posted image

oz.  user posted image user posted image   pričakujemo novembra
                                     
 
 
xx.11. - Arual (13. krog) user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje
xx.11. - M1987 (9. krog)
xx.11. - D0aisy
xx.11. - TamaraJ (1.krog)
xx.11. - murkica  user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje
xx.11. - karin82  user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje
xx.11. - pravoda (3. krog) user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje
01.11. - andy28 (1. krog)- srečkauser posted image user posted image user posted image user posted image
01.11. - pikapolonica 24  user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje
02.11. - nhaya
02.11. - Ylenia
02.11. - zana21 (5.krog) user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje 
03.11. - S* (4. krog) user posted image user posted image user posted image v nove boje
03.11. - loli (1. krog)
04.11. - D.Mateja
04.11. - Sulfinija user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje  
05.11. - iskrica976 user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje
05.11. - kolovoz (5. krog)
05.11. - soncek_25 user posted image    user posted image user posted image   v nove boje
05.11. - pin   user posted image  user posted image  user posted image    v nove boje
06.11. - anci banci - srečkauser posted image  user posted image   user posted image   user posted image
06.11. - lucy86 (1. krog)
06.11. - miklarom user posted image    user posted image user posted image user posted image   v nove boje
08.11. - skuštrana suzi (7. krog) user posted image  user posted image user posted image   v nove boje
08.11. - pufi 2003 (3. krog) - srečka    user posted image user posted image user posted image user posted image  
08.11. - Tiki55 (veliko krogov user posted image )  user posted image user posted image user posted image   v nove boje
08.11. - ROmama (1. krog)  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
08.11. - Bojana82 user posted image user posted image user posted image    v nove boje
09.11. - Matejčika (3. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
10.11. - kalypso (2.krog)   user posted image user posted image user posted image    v nove boje
10.11. - chebellca - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
11.11. - *Neja- srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
11.11. - krota (4.krog)

11.11. - spelci22 (4.krog)
11.11. - katka11 user posted image user posted image user posted image    v nove boje
11.11. - taneuser posted image user posted image user posted image      v nove boje
12.11. - Tanisha (1. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
13.11. - Tejchy25 user posted image user posted image user posted image    v nove boje
13.11. - Muca83 (13. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
15.11. - DannyS (2. krog) - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
15.11. - Brenčačka - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
15.11. - nincika (1. krog) user posted image user posted image user posted image  v nove boje
15.11. - charlyka user posted image user posted image user posted image    v nove boje
15.11. - Upsss  - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
16.11. - aprilčica07 (2. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
17.11. - MTFP  - srečka  user posted image user posted image user posted image user posted image

18.11. - baby1978 (2.krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
18.11. - luna80 - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
19.11. - lenna
20.11. - žabica00 (4.krog)
20.11. - pikicaa25 (11. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
20.11. - SMELIKA (1. krog)  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
20.11. - Inčika - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
21.11. - martinca user posted image user posted image user posted image    v nove boje
21.11. - barbaraj - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
21.11. - bubika86 user posted image user posted image user posted image    v nove boje
21.11. - En_ya
23.11. - misk2 user posted image user posted image user posted image    v nove boje
23.11. - Tanchy (1. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
24.11. - Inana user posted image user posted image user posted image    v nove boje
24.11. - ursula3 - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
24.11. - BEBIII
24.11. - Giotti (5. krog)  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
24.11. - Anonimen Račka (1. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
24.11. - luna80 - srečka  
24.11. - tihoupanje - srečka user posted image user posted image user posted image  

25.11. - Anya22 (22. krog)  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
25.11. - Anonimna VITA
26.11. - evolinca (4.krog)  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
26.11. - Anonimen
27.11. - METULJ1 user posted image user posted image user posted image    v nove boje
28.11. - MiSka_82
29.11. - tropical (7. krog)
30.11. - dini
  
 
user posted image
user posted image  
 
Novembrk nas je: 73 od tega že 10 srečk user posted image
 
user posted image   modrih:    39
user posted image   roza:           15
user posted image skupaj:       54
 
  user posted image      NAVIJAČICE     user posted image


* žabica00
* aqua77
* Tiki 55
* Ursa30
* spps
* Orhideje
* bambinca
* *alina*
* aqua77
* sonček85
* pikicao.
* *kinnie*
* becky *
* Matejčika *
*živa25
*gantar
* liam
*crvicek
*Barcula
*Anja PiPi
*_ancica_


  


user posted image      


NAŠA HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,
Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...  



NOVEMBRSKA STAVNICA 

           
JANUAR.................................... 25,0% srečk nosečk  
FEBRUAR..................................19,4% srečk nosečk  
MAREC..................................... 20,9% srečk nosečk  
APRIL.........................................23,7% srečk nosečk  
MAJ...........................................18,3% srečk nosečk  
JUNIJ..........................................22,5% srečk nosečk  
JULIJ ..........................................21.8% srečk nosečk
AVGUST.....................................19,3% srečk nosečk
SEPTEMBER...............................21,0% srečk nosečk
OKTOBER...................................22,2% srečk nosečk
NOVEMBER................................trenutno 27,7% srečk nosečk



(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1841
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 9:17:36   
ursula3
Hvala punce vsaki posebi, sem ful vesela, še kar ne dojemam čist dober...držim pesti še naprej  za vsako posebej, upam da giotti se nisi čisto poslovila....
dini...si se dala malo klicat :)

Še eno vprašanje, kam se selm zdej?

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1842
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 9:21:58   
tane
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85


No sedaj pa da jaz poročam kako je bilo pri nas.Čakala sem dobrih pet minut da sem prišla na vrsto in grem ,mi zmeri pritisk nato pa me zvaga-zredili smo se za 4,5kg
No in grem h G se pomeniva ,kri in voda vse ok in greva gledat preko UZ ,seveda je moj dragi prišel poleg,kar solzn je bil ,in pogleda  in reče uu mi smo pa že veliki pravi korenjak je tale vaš bebi in spet je imel roke nad glavo koda bi se božal malo sam po glavi ,zmerila je premer bušija(ne vem točno ali je bilo 168 ali 186mm)in težki smo 230g,kazala mi je rokice nogice,vse koda bi že imela MF ki jo imam čez tri tedne
16.12
in potem mi je dala še slikico,srček lepo bije ,pljučka so lepa ,hrbtenica se full lepo vidi in rebrca tudi.Tako lepo se vse vidi da mi gre prav na ko gledam ,seveda mi gre na jok od veselja. To bi bilo to in sem tako vesela ,jupijupi



sonček, lepe novičke...je šlo skoraj meni na jok ko sem to brala....neskončno sme vesela zate, da ti je uspelo po tolikem času in da tako lepo napredujete...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1843
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 9:35:17   
tane
Mogoce se ne javim vec na forum, mogoce spremenim ime... mogoce si premislim in si ne zelim vec otrok... ta mesec sem se namrec nekaj pogovarjala s tistim "tam zgoraj" in se dogovorila za dolocene stvari, glede na to, ce pride oziroma ce pride Ker je prisla , to pomeni ene zelo cudne stvari, ki so me presenetile. In zdaj sem precej razcepljena na dvoje... Bom mogla tole zdaj dodobra razmislit. Ne vem, kaj bodo prinesli prihodnji tedni, definitvno pa vem, da tale forum in tovrstne teme ne bodo moja prioriteta niti na desetem mestu.


giottka, kaj se je zgodilo s tvojim optimizmom in kaj s tvojo izjavo... da je lahko to tvoj 1 dan k nosečnosti...pa še to, da je normalna doba za zanositev 1 leto?, kot vem pri tebi še 6 mesecev ni minilo...saj vem mogoče ti težim z tvojimi 'quoti' ampak vse to je res, boš res tako hitro vrgla puško v koruzo, se boš res (tako hitro) predala brez boja, se boš res tako hitro vdala obupu?...jaz sem te spoznala v drugačni luči, si oblikovala drugačno mnenjeuser posted image
mogoče je res čas, da dodobra razmisliš vse skupaj in se odločiš, morda je to najbolje vendar daj vztrajaj potem pri tem, oprosti za te besede, ampak verjamem (upam), da mi ne boš zamerila, pogovori se s 'tistim' zgoraj in se potem ravnaj po tem...tudi s tisto tvojo izjavo, da si sami krojimo usodo se ne strinjam preveč, jaz verjamem, da nam je usoda začrtana ob rojstvu...ampak to je moje mnenje, ti imaš seveda vso pravico do svojega mnenja, kot imaš vso pravico, da 'nas' zapustiš in greš drugo pot, ampak svetujem ti le...odloči se in izpelji to kakrkoli bo...sem pripravljena, da jih slišim od tebe, ampak vedi, da je vse napisano samo iz ljubezni, ker ti privoščim notranji mir in srečo

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 1844
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 9:36:32   
spps
novemberskim borkam,pa vam po statistiki lepo kažeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako lepih procentov še letos ni bilo.
in ne dvomim,da se v teh zadnjih dneh novembra ne bo še zvišaluser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 1845
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 9:38:32   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: tane

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85


No sedaj pa da jaz poročam kako je bilo pri nas.Čakala sem dobrih pet minut da sem prišla na vrsto in grem ,mi zmeri pritisk nato pa me zvaga-zredili smo se za 4,5kg
No in grem h G se pomeniva ,kri in voda vse ok in greva gledat preko UZ ,seveda je moj dragi prišel poleg,kar solzn je bil ,in pogleda  in reče uu mi smo pa že veliki pravi korenjak je tale vaš bebi in spet je imel roke nad glavo koda bi se božal malo sam po glavi ,zmerila je premer bušija(ne vem točno ali je bilo 168 ali 186mm)in težki smo 230g,kazala mi je rokice nogice,vse koda bi že imela MF ki jo imam čez tri tedne
16.12
in potem mi je dala še slikico,srček lepo bije ,pljučka so lepa ,hrbtenica se full lepo vidi in rebrca tudi.Tako lepo se vse vidi da mi gre prav na ko gledam ,seveda mi gre na jok od veselja. To bi bilo to in sem tako vesela ,jupijupi



sonček, lepe novičke...je šlo skoraj meni na jok ko sem to brala....neskončno sme vesela zate, da ti je uspelo po tolikem času in da tako lepo napredujete...

hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čakamo tebe ,ko bom jst rodila boš ti zanosilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ursula
ti se seliš na to temo in še kdaj pa kdaj počvekaš tukaj kot jaz in potem vsak mesec do poroda ,potem pa tako ne boš imela več časa ko bo delo z bejbijem se javljat tako bžpogostouser posted image user posted image user posted image user posted image :http://www.ringaraja.net/forum/Avgustovke_2009/m_3414262/tm.htm

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 1846
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 10:37:20   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: tane
giottka, kaj se je zgodilo s tvojim optimizmom , se boš res (tako hitro) predala brez boja, se boš res tako hitro vdala obupu?...


Hej, Tanči sladka, pa saj se ni nič zgodilo z mojim optimizmom in še vedno vse drži, kar sem napisala, in si ti ponovila. Pa hvala za tako skrb, je pa mene spet zaskrbelo, kaj sem takega napisala, da se je razumelo, kot se je user posted image

Govoriš o vdaji obupu user posted image Madonca, pa kaj se res tako čudno berejo moji posti user posted image  user posted image  user posted image  Zadnjič Tihoupajoča pravi, da sem jezna, zdaj ti, da sem obupana. Moram še enkrat prebrat, kaj sem napisala.... počakaj...
Joj, jaz res preveč "na glas" razmišljam in potem poskušam misli spravit na ekran in seveda vmes se zgodi en velik šum, kot tista igrica telefon, in pride ven famozna interpretacija.

Torej, dve stvari moram razčistit, da se ne bo spet narobe razumelo. Prva stvar je, da nisem vrgla puške v koruzo in da se mi zdi eno leto poskušanja še vedno popolnoma okej doba in se s tem sploh trenutno ne ukvarjam oziroma obremenjujem, ker, kot praviš, ni minilo še niti pol leta. To sploh ni predmet kakršnegakoli mojega mnenja tule gor razen da se zdi res okej čakat do enega leta.

Druga stvar, ki pa je vzrok mojega včerajšnjega pisanja, pa je zelo osebne narave. Gre za odnos z mojim fantom in to je bila tema pogovora s tistim "tam zgoraj" Skratka, trenutno sem v enem stanju quo, kjer se kaj dosti ne dogaja, poleg tega sem malo takole user posted image , ker ne razumem določenih stvari v zvezi s tem in jih moram malo premislit. That's it.

In pa še ena stvar je, da me trenutno ta forum ne zanima več kaj dosti, ker razmišljam trenutno o popolnoma drugih stvareh kot pa ovulaciji, menstruaciji, slončkanju in otrocih.

Ti pa pišem še na mail...

Vsem en velik user posted image

PS Tisto o usodi pa naslednjič na kavi. Ker ne vem, kako to spravit na ekran, pa tudi čist preveč bi se oddaljila od osrednje teme.

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 1847
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 12:03:49   
giotti
user posted image
user posted image

oz.  user posted image user posted image   pričakujemo novembra
                                     
 
 
xx.11. - Arual (13. krog) user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje
xx.11. - M1987 (9. krog)
xx.11. - D0aisy
xx.11. - TamaraJ (1.krog)
xx.11. - murkica  user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje
xx.11. - karin82  user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje
xx.11. - pravoda (3. krog) user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje
01.11. - andy28 (1. krog)- srečkauser posted image user posted image user posted image user posted image
01.11. - pikapolonica 24  user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje
02.11. - nhaya
02.11. - Ylenia
02.11. - zana21 (5.krog) user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje 
03.11. - S* (4. krog) user posted image user posted image user posted image v nove boje
03.11. - loli (1. krog)
04.11. - D.Mateja
04.11. - Sulfinija user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje  
05.11. - iskrica976 user posted image  user posted image  user posted image  v nove boje
05.11. - kolovoz (5. krog)
05.11. - soncek_25 user posted image    user posted image user posted image   v nove boje
05.11. - pin   user posted image  user posted image  user posted image    v nove boje
06.11. - anci banci - srečkauser posted image  user posted image   user posted image   user posted image
06.11. - lucy86 (1. krog)
06.11. - miklarom user posted image    user posted image user posted image user posted image   v nove boje
08.11. - skuštrana suzi (7. krog) user posted image  user posted image user posted image   v nove boje
08.11. - pufi 2003 (3. krog) - srečka    user posted image user posted image user posted image user posted image  
08.11. - Tiki55 (veliko krogov user posted image )  user posted image user posted image user posted image   v nove boje
08.11. - ROmama (1. krog)  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
08.11. - Bojana82 user posted image user posted image user posted image    v nove boje
09.11. - Matejčika (3. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
10.11. - kalypso (2.krog)   user posted image user posted image user posted image    v nove boje
10.11. - chebellca - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
11.11. - *Neja- srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
11.11. - krota (4.krog)

11.11. - spelci22 (4.krog)
11.11. - katka11 user posted image user posted image user posted image    v nove boje
11.11. - taneuser posted image user posted image user posted image      v nove boje
12.11. - Tanisha (1. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
13.11. - Tejchy25 user posted image user posted image user posted image    v nove boje
13.11. - Muca83 (13. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
15.11. - DannyS (2. krog) - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
15.11. - Brenčačka - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
15.11. - nincika (1. krog) user posted image user posted image user posted image  v nove boje
15.11. - charlyka user posted image user posted image user posted image    v nove boje
15.11. - Upsss  - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
16.11. - aprilčica07 (2. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
17.11. - MTFP  - srečka  user posted image user posted image user posted image user posted image

18.11. - baby1978 (2.krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
18.11. - luna80 - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
19.11. - lenna
20.11. - žabica00 (4.krog)
20.11. - pikicaa25 (11. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
20.11. - SMELIKA (1. krog)  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
20.11. - Inčika - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
21.11. - martinca user posted image user posted image user posted image    v nove boje
21.11. - barbaraj - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
21.11. - bubika86 user posted image user posted image user posted image    v nove boje
21.11. - En_ya
23.11. - misk2 user posted image user posted image user posted image    v nove boje
23.11. - Tanchy (1. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
24.11. - Inana user posted image user posted image user posted image    v nove boje
24.11. - ursula3 - srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
24.11. - BEBIII
24.11. - Giotti (5. krog)  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
24.11. - Anonimen Račka (1. krog) user posted image user posted image user posted image    v nove boje
24.11. - tihoupanje - srečka user posted image user posted image user posted image   
25.11. - Anya22 (22. krog)  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
25.11. - Anonimna VITA
26.11. - evolinca (4.krog)  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
26.11. - Anonimen
27.11. - METULJ1 user posted image user posted image user posted image    v nove boje
28.11. - MiSka_82
29.11. - tropical (7. krog)
30.11. - dini
  
 
user posted image
user posted image  
 
Novembrk nas je: 73 od tega že 10 srečk user posted image
 
user posted image   modrih:    39
user posted image   roza:           14
user posted image skupaj:       53
 
  user posted image      NAVIJAČICE     user posted image


* žabica00
* aqua77
* Tiki 55
* Ursa30
* spps
* Orhideje
* bambinca
* *alina*
* aqua77
* sonček85
* pikicao.
* *kinnie*
* becky *
* Matejčika *
*živa25
*gantar
* liam
*crvicek
*Barcula
*Anja PiPi
*_ancica_


  


user posted image      


NAŠA HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,
Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...  



NOVEMBRSKA STAVNICA 

           
JANUAR.................................... 25,0% srečk nosečk  
FEBRUAR..................................19,4% srečk nosečk  
MAREC..................................... 20,9% srečk nosečk  
APRIL.........................................23,7% srečk nosečk  
MAJ...........................................18,3% srečk nosečk  
JUNIJ..........................................22,5% srečk nosečk  
JULIJ ..........................................21.8% srečk nosečk
AVGUST.....................................19,3% srečk nosečk
SEPTEMBER...............................21,0% srečk nosečk
OKTOBER...................................22,2% srečk nosečk
NOVEMBER................................trenutno 26,4% srečk nosečk



Malo mi je bil čuden seznamček, kako kar naenkrat še ena nosečka več, pa sem vidla, da je luna80 dvakrat napisana (18. in 24.) 18. je ni pričakovala, 24. pa je naredila test. Sem zdaj popravila.

NAJ PLUSKI DEŽUJEJO. ŠE JE ČAS ZA PLUSKE TA MESEC... DINI, TROPICAL, MISKA, VITA, EN_YA, BEBII... NAVIJAMO ZA VSE user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 1848
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 12:05:25   
tane
IZVIRNO SPOROČILO: giotti

IZVIRNO SPOROČILO: tane
giottka, kaj se je zgodilo s tvojim optimizmom , se boš res (tako hitro) predala brez boja, se boš res tako hitro vdala obupu?...


Hej, Tanči sladka, pa saj se ni nič zgodilo z mojim optimizmom in še vedno vse drži, kar sem napisala, in si ti ponovila. Pa hvala za tako skrb, je pa mene spet zaskrbelo, kaj sem takega napisala, da se je razumelo, kot se je user posted image

Prva stvar je, da nisem vrgla puške v koruzouser posted image in da se mi zdi eno leto poskušanja še vedno popolnoma okej...

Druga stvar, ki pa je vzrok mojega včerajšnjega pisanja, pa je zelo osebne narave...poleg tega sem malo takole user posted image , ker ne razumem določenih stvari v zvezi s tem in jih moram malo premislit. That's it.

In pa še ena stvar je, da me trenutno ta forum ne zanima več kaj dosti, ker razmišljam trenutno o popolnoma drugih stvareh kot pa ovulaciji, menstruaciji, slončkanju in otrocih.



giottka, hvala za razumevane sem bila kar malo v skrbeh, da sem bila pregroba.user posted image

super, da nisi vrgla puške v koruzo in ostajš pri istem mišljenju...glede tistega personal pa tudi razumem in te podpiram, da dodobra razmisliš...to da te ta forum ne zanima in da se ne boš več oglašala tako pogosto alisploh ne več, pa me sploh ne moti, super, da ne razmišljaš o O, slončkanju itd...hotela sem ti samo reči, da upam, da ostaneš v boju, ker še ni čas za obup...no to smo razčistili.

elči, morda je cajt za en kafe, kuhanček, medico ali samo klepet, giottka si za?

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1849
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 12:17:34   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: tane

elči, morda je cajt za en kafe, kuhanček, medico ali samo klepet, giottka si za?


Always user posted image  user posted image

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 1850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?