|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtoglavica
27.11.2008 18:36:20   
arabela*
rodila sem pred tremi meseci.Na začetku ni bilo nobenih težav.Nato so se začele slabosti,ki so trajale kaka dva tedna,vročinski valovi.Sedaj pa imam že en teden vrtoglavico in nek čuden pritisk v glavi.Včasih mi tud roke drevenijo in se mi megli pred očmi.Nisem si več na jasnem ali je to od poroda ali kaj druga,saj se mi to nikoli ni dogajalo.Je imela katera podobne problemeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtoglavica
27.11.2008 19:57:54   
Anonimen
čer...ja jst sem imela podobne težave in so mi ugotovili da sem slabokrvna...pojdi k zdravniku,kjer boš dobila ustrezno terapijouser posted image

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtoglavica
27.11.2008 20:13:58   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: taanikaa

čer...ja jst sem imela podobne težave in so mi ugotovili da sem slabokrvna...pojdi k zdravniku,kjer boš dobila ustrezno terapijouser posted image


ravno v tem je finta,ker sem naredila krvne preiskave,pa je kri super,glede na to,da sem že od nekdaj bila bolj slabokrvna.pa tud pritisk je vreduuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtoglavica
28.11.2008 7:31:28   
Anonimen
ja pa imela sem tudi "padec ravnotežja" so mi rekli,tko da še zato povprašaj..sem bila slabotna ker sem imela CR in sem komaj hodila se mi je tko hudo vrtelo...potem so tudi ugotovili da sem slabokrvna...upam da bo kmalu bolje,vem kako je ko nisi siguren ko primeš otroka v roke...

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtoglavica
29.1.2009 15:19:39   
Foxina
jst sem bila cca 3 mesece po porodu tud čist adijo...švoh, vrtelo...potem se je malo umirilo...zdej je pa spet isto...tm od 8 meseca otrokove starosti (zdej je star 14 mesecev)...pa se mi spet ful vrti...mam pa kri v redu...in kao vse...tako,d a ne vem, kaj nej še probam...sem še zmeri švoh in se mi vrti...pa ponoči se ful potim...obvliva me vročina, pa tresem se...čist čudn, no user posted image

če boš našla kakšn recept za to - dej piši na ZS, bom ful vesela!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtoglavica
29.1.2009 21:13:28   
arabela*
ja,meni je stanje sedaj vredu.Je pa zdravnica rekla takrat,da bi naj šlo za hormonske motnje.Ti svetujem,da greš do ginekologa in ti naj naredijo test za estrogen,sploh če se ti zraven vrtoglacice še pojavljajo vročinski valovi.
Upam,da se ti čimprej uredi..user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Foxina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrtoglavica
2.2.2009 14:08:44   
klaja
Še ena ki ima podobne težave, kot jih naštevate; vrtoglavica, slabosti, vročinski valovi, potenje, glavoboli,... mogoče bi se še kaj našlo. Nimam pojma kaj mi je, pa tudi menstrualne cikluse imam katastrofalne, prvič po prenehanju dojenja na 60 dni, zdaj je minilo 45 dni pa še nič. Zgleda da bo treba it do zdravnika.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrtoglavica
5.2.2009 13:20:53   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: klaja

Še ena ki ima podobne težave, kot jih naštevate; vrtoglavica, slabosti, vročinski valovi, potenje, glavoboli,... mogoče bi se še kaj našlo.


Evo še ena...sem ravno danes bentila kaj za user posted image  je to, da se mi že 1 teden tako vrti, da je za popiz.... Sem ko ena kura...vsaj zboljena.

Če boste našle recept se priporočam

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vrtoglavica
6.2.2009 11:42:20   
alis
jaz sem imela podobne simptome med nosečnostjo - meglen vid, mravlinčaste roke in jezik. So me poslali k nevrlogu in je rekel, da je migrena (pa me v življenju še ni bolela glava). Baje tudi takšne migrene obstajajouser posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vrtoglavica
20.2.2009 11:58:50   
TanjaMami
Oh, nisem edina...jaz povrh vsega nimam apetita, še teža drastično upada.user posted image Se bojim da mi bo mleka zmankalo!! Bo treba k zdravniku 

(odgovor članu alis)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vrtoglavica
20.2.2009 15:16:22   
AnciM
Jaz sem zaradi tega prenehala dojit. Mi je tako pritisk nagajal in vrtoglavica, da se na koncu tudi z malim nisem več uspela na tleh igrat ali pa ga brez skrbi nesti do previjalne. Dojenje je napor za telo pa če se tega zavedamo ali pa ne. Sedaj pa se mi je stanje lepo popravilo in nimam več teh problemov.

(odgovor članu TanjaMami)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?