|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naredi svoj koledar
30.11.2008 11:17:08   
tobajsi
A poznate kakšen program, ki ga ni treba inštalirati, kjer si lahko narediš svoj koledar, dodaš poljubne slikceuser posted image

lp tobajsi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: naredi svoj koledar
30.11.2008 11:46:06   
sunny24
Na forumu ustvarjamo skupaj je zadnjič ena punca dala link za koledar.

(odgovor članu tobajsi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: naredi svoj koledar
30.11.2008 12:41:50   
Netopirčy81
Sicer imaš tudi predloge v Wordu, drgač pa prek DM-ja recimo.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: naredi svoj koledar
17.12.2008 21:03:59   
valchy912
pozdravček,
kakšen link, kje se lahko najde?

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: naredi svoj koledar
17.12.2008 21:09:59   
Mariposy
Ej od foto gm-a je en program, no in ko želiš program prenesti nedaš shrani ampak samo zaženi nevem upam da tako dela ker jez sem si ga prenesla na računalnik in ravno pripravljam en koledarčekuser posted image

http://www.foto-gm.si/

To je ta link in skrajno desno je drugi v vrsti za prenestiuser posted image


_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu valchy912)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: naredi svoj koledar
17.12.2008 22:04:42   
moder
V MS Office obstaja en program Microsoft Office Publisher in se da naredit koledar. Ima cel kup predlog, da si res lahko izbereš, katero hočeš. Pa tudi urejanje je z nekaj vaje kar preprosto. No, meni je letos uspelo. 

_____________________________

Nika 12.10.2005
Nejc 12.3.2007
Leon 5.11.2008

(odgovor članu Mariposy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: naredi svoj koledar
19.12.2008 8:13:01   
fionaP
Jaz sem koledar že drugo leto zapored delala preko tega:

http://www.digifot.com/

shraniš si njihov program na svoj računalnik, izbereš obliko in velikost koledarja, dodaš slike z digitalca, program ima še svoja ozadja, ki jih lahko dodaš. Ko sem se enkrat odločila, katere fotografije uporabit in katere ne, je bil koledar narejen v pol ure.


Edina pomanjkljivost: prazniki na koledarju niso označeni, sicer sem se nekaj trudila sama narediti, a sem potem obupala. Jih bom zdaj s kakšnim markerjem na samem koledarju.

Naredila sem ga v nedeljo, dobila po pošti v sredo.

(odgovor članu moder)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?