|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vlažilec zraka
3.12.2008 10:32:11   
ninini
Zanima me če ga imate in kakšne izkušnje imate.Ker je čez zimo v stanovanju pač bolj suh zrak razmišljam da ga bi kupila za ponoči da se lažje diha,ker so pač bolj pogosto zamašeni noski,pa me zanima ali sploh kaj pomagajo ,če se ga splača kupit.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vlažilec zraka
3.12.2008 10:49:42   
Blueeyes
jz ga mam, uporabljam ze kaksne pol leta... stanje se je full izboljsalo.. prej sem se zbujala cist z izsusenimi ustnicami, zdej pa nice vec... sem vzela tazga k ma v pari modro lucko, tko da zgleda vse skup malo bolj romanticno... je full fajn k zvecer vse luci pogasnes in ostane samo modra para iz vlazilca

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vlažilec zraka
3.12.2008 11:20:52   
urška76
e ma monost vzami takega s filtrom za apnenec, ker drugae bo imela prahu e pa e (tak fin bel prah, bolj ga brie ve ga je user posted image ). Drga je pa res fajn zadeva. Otroka sta zveer velik kaljala, zdej mamo e dve leti mir. Ja pa kaktus e dve let nisem zalila, pa e kar divja user posted image

Ps:Zakaj pa ni šumnikov not user posted image

< Sporočilo je popravil urška76 -- 3.12.2008 11:30:00 >

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vlažilec zraka
3.12.2008 11:22:20   
Blueeyes
men tud roze na fertik divjajo v zgornjem prostoru k mam vlazilec, spodaj v sobi pa crkujejo... ocitno bom mogla se enga kupit, he heuser posted image

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vlažilec zraka
3.12.2008 12:23:13   
pajkica
Kakšnega točno pa imate?
Kakšen link mogoče. Ker je tako težko izbrati med vso ponudbo.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vlažilec zraka
3.12.2008 12:30:30   
urška76
Mi imamo takega Klik . Nama je blo važno, da ga imava kam postavit (malo stanovanje), pa da ni nevarnosti, da se otroka poparita (kar pri ultrazvočnem uparjanju ni problem, je hladna para). pa še otrokoma je všeč, ko pingvin piha. user posted image
Bi pa zdej, ko pridno brišem prah defenitivno vzela takega z filtrom proti apnencu.  

< Sporočilo je popravil urška76 -- 3.12.2008 12:31:37 >

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vlažilec zraka
3.12.2008 13:43:20   
hrchy
meni je bil tudi super, ful fajn navlazi.... razen tistega apnenca.... jaz sem ga prav zato skenslala, ker je bilo vse belo (po temno rjavem pohistvu) takoj ko sem ga vklopila...
prahu se mi pa tudi ni dalo vsak dan brisat

urska76, kje je bil tvoj nasvet 4 leta nazaj!!!

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vlažilec zraka
3.12.2008 13:45:56   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: hrchy

urska76, kje je bil tvoj nasvet 4 leta nazaj!!!



Sej jest tud nima takega s filtrom, pol pa s cuno letam okol. Ampak, ko tega user posted image  vzame bomo pa definitivno takega s filtrom kupil. Res, da je kar neki dražji, sam če ne bo letanja s cuno, se bo splačal user posted image

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vlažilec zraka
3.12.2008 14:43:57   
ninini
A pol se pri teh brez filtra prah nabira po celi sobi ali samo na tisti omari,ki ga imate,ker praha je tko že brez vlažilca vedno dost.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vlažilec zraka
3.12.2008 18:00:14   
Klarita
Jaz sem ga nabavila, ker sem imela občutek, da je zrak v spalnici presuh. Potem, ko sem ga že nekajkrat uporabljala, sem nabavila še hidrometer in ugotovila, da imam v spalnici idealno vlažnost. Tako, da vam priporočam, da si nabavite najprej hidrometer potem pa komaj vlažilec zraka.
user posted image

< Sporočilo je popravil shorty -- 3.12.2008 18:03:45 >

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vlažilec zraka
3.12.2008 18:25:44   
Shorty_
Kaj pa ta novi Dormeo fresh ga katera imauser posted image

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vlažilec zraka
3.12.2008 20:40:40   
hrchy
ma prah je bil po celi dnevni sobi.... zanima me samo, koliko se ga je zazrlo v sedezno, ki sem jo imela takrat... user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vlažilec zraka
4.12.2008 19:02:21   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: Klarita

Jaz sem ga nabavila, ker sem imela občutek, da je zrak v spalnici presuh. Potem, ko sem ga že nekajkrat uporabljala, sem nabavila še hidrometer in ugotovila, da imam v spalnici idealno vlažnost. Tako, da vam priporočam, da si nabavite najprej hidrometer potem pa komaj vlažilec zraka.
user posted image  


Ja pr nas je bilo ob začetku kurjenja zrak vedno pod 35 %  vlažnost.
Prah je pa povsod. Sploh na monitorju, pa tv-ju. Tak zoprn fin bel prah.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vlažilec zraka
5.12.2008 14:03:44   
martka
http://www.dihajzdravo.com/produkti/a4-VICKS-airE.pdf

in 

http://www.dihajzdravo.com/produkti/ionizator_breathe.pdf

to pa imamo mi.

zelo smo zadovoljni!

želim ti dober nakup!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vlažilec zraka
15.12.2008 14:20:37   
Vlasta1
Živijo!

Mi smo letos kupili ultrazvočni vlažilec zraka in mislim, da smo storili prav, saj živimo v mansardi in je v hiši res suh zrak. Ko prikaže približno stanje vlažnosti, kar ne morem verjeti, saj je leta 30% ali ša nižja.

Tudi sama imam kar resne težave z grlom in sem bila ravno v preteklih dneh nahodna in me je peklo grlo, a ponoči, ko imamo prižgan vlažilec, glej ga zlomka, spim brez problema in tudi zamaše nos mi ne dela težav.

_____________________________

Vl:)st;)

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




"Pazi"
LinLin

Ali ste zanosile kjub "pazenju"?

Da (28%)

Ne (72%)


Število vseh glasov: 266

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!