|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj nimajo radi?
3.12.2008 12:11:23   
madasa
Naša 9m poje vse kar ji naredim. Ni hrani, ki ji ne bi bila všeč- hvala Bogu. Ali je pri komu od vas tudi tako?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj nimajo radi?
3.12.2008 12:16:20   
Najaa
Naša že od začetka ne mara kislega zelja in toplega fižola (npr.pasulj ipd).

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj nimajo radi?
3.12.2008 12:29:10   
danijela in taja
čisto vse kar je ...od začetka je že tko ..razen sladkarij in riža bolj malo....tud js rečem hvala bogu...stari smo 16 mes...skoraj

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj nimajo radi?
3.12.2008 12:36:43   
andrejkam
Moj bo zdaj 8m, pa ne mara "dojenčkastih" stvari, to je nobenih kašic ... mislim, da se mu prav gravžajo

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj nimajo radi?
3.12.2008 12:55:38   
Mišni
To še nič ne pomeni. Moj je do enega leta jedel čisto vse, zdaj, pri 6 letih pa ne je skoraj ničesar.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj nimajo radi?
3.12.2008 13:05:07   
bskrle
To še nič ne pomeni. Moj je do enega leta jedel čisto vse, zdaj, pri 6 letih pa ne je skoraj ničesar.


Tudi pri nas se to dogaja. Eno obdobje niso jedle pire krompirja, trenutno so  čisto nore nanj. Edino juho vedno jedo.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj nimajo radi?
3.12.2008 13:24:26   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: madasa

Naša 9m poje vse kar ji naredim. Ni hrani, ki ji ne bi bila všeč- hvala Bogu. Ali je pri komu od vas tudi tako?
 Ne razumem, kaj želiš s tem postom user posted image   

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 3.12.2008 15:29:42 >


_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj nimajo radi?
3.12.2008 14:28:21   
matic0105
Uhhh, Tisana je nastrojena user posted image . Jaz se moram pohvalit - naš poje vse. Po drugi strani pa pojamram - vse v malih količinah - par žličk, potem se pa kar naveliča. Tako da je hranjenje kar zahteven projekt.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj nimajo radi?
3.12.2008 14:36:36   
ninonik
Ja do enega leta je jedo vse,skoraj vse . Zdaj pa pri dveh sam"MAMA UPO" (juho).user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj nimajo radi?
3.12.2008 14:58:35   
tosja
Kar smo probali do 8.meseca vse, razen cvetača in avokado sta bljak... user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj nimajo radi?
3.12.2008 15:31:52   
Bonnie_RR
Prosim, da se vzdržite nepotrebnih komentarjev in se ne oddaljujete od teme.

Lp, Bonnie

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj nimajo radi?
3.12.2008 15:35:22   
Intruder24
je vse, razen čokolade ne mara! in se ne pritožujem...user posted image

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj nimajo radi?
3.12.2008 16:47:30   
botrca
Moj tudi zaenkrat je vse kar sem mu dala za probat. Kaj bo pa čez 3,6 mesecev ali leto pa vam javimuser posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj nimajo radi?
3.12.2008 19:41:08   
inesc
Zaenkrat je vse kar je že poskusil, samo špinače ne mara preveč. Bomo videli kako bo naprej.

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj nimajo radi?
3.12.2008 21:47:11   
leaberni
Moja ne mara rdeče pese. Špinačo pa obožuje.

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj nimajo radi?
4.12.2008 8:21:35   
evi28
Mojauser posted image niti približno ne je vsega. Ne mara bolj pacastih stvari, kot je polenta, kakšna kašica žitna, pa tudi teh variant, kot so čokolino, rižolino, grisolino ne mara preveč. Juhe, enolončnice ji pa grejo, pa seveda kruh z dodatkiuser posted image .

(odgovor članu leaberni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj nimajo radi?
4.12.2008 8:27:42   
memole80
Naša je tudi sladkosneda. Edino kar ne mara je adaptirano mleko (je dojena). :)

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj nimajo radi?
11.12.2008 14:43:48   
Taula
Ne mara špinače, krompirjauser posted image , cvetače, graha, jabolka...zelenjavo ji skrivam v korenjeuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj nimajo radi?
11.12.2008 15:27:22   
polonca78
načeloma praktično vse je, res pa ne mara hippovih kašic (hoče kar bruhat), paprike, čokolade in pa suhih sliv. me pa prav zanima, če bom podobno lahko napisala, ko bo starejši. bo verjetno samo na čokoladi. ah, te babice in dedki user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj nimajo radi?
15.1.2009 18:47:37   
Neža7
Pri 6 mes že lepo jej od sadje: banane, jabolke, melone, kivi + mešene kašice iz sadje
                                     zel: krompir, korenček, cvetačo, brokoli... bučke so nasledje.

Do sedaj vse ima rada user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj nimajo radi?
15.1.2009 19:27:52   
sxy
Uf ste lahko srečne, naš pa ne je nič, oz. je samo rižolino, grisolino, ovseno kašo, kašo iz 7 žit mešane z AM, ponoči še dojenje. O sadju in zelenjavi ne duha ne sluha. Se je že zgodilo da je pojedel kakšno hippovo kašico sadno ali zelenjavno brez problema, a to je tako redko, kot prazniki user posted image , drugače pa samo pod prisilo spravim kakšno žlico v njega.  Tako da sem že kr obupala in ga niti ne silim, ker se mi zdi da pol bi pa še bolj zasovražu sadje in zelenjavo. No tudi govejo juho mu poskušam vsake tolk dni dat, pa nč, par žličk in konec.user posted image
Včasih se mi že zdi da že ko vidi hrano, ve da ni nekaj kar ima on rad in niti ust ne odpre, ko mu 5min po tistem nardima kašen rižolino, grisolino, "drekolino" pa usta veselo odpira in vse poje. user posted image
Včasih mu v rižolino mešam sadje in zelenjavo, da poje vsaj nekaj drugih okusov.

Tako da sem vam kr fauš ko vaši vse jejo, ker pri nas je hranjenje projekt. Najprej mu skuham kakšno juhico, ali pa pire ali pa korenček in mu poskušam dat, zraven pa že grejem vodo za rižolino,... da v primeru da ne bo jedel 1 hrane, da mu naredim njegove "specialitete".
Stari smo 7m in 14dni, uvajama Gh pa že od 5m in 3t, pa se mi zdi da smo še vedno na začetku ali pa sploh nikjer!!! user posted image

< Sporočilo je popravil sxy -- 15.1.2009 19:28:12 >


_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj nimajo radi?
27.1.2009 13:53:36   
josephine27
Moj pri 8m je začel zavračat sadje vse po vrsti razen banane. Drugače pa ne jemo polente.user posted image

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj nimajo radi?
27.1.2009 14:46:46   
nia5
Stara je 8m, ne mara pa špinače, ostalo še nekako spravim v njo. Ima pa raje kupljene kašice kar se tiče mesa-zelenjave, sadje pa raje sveže zmiksano.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj nimajo radi?
27.1.2009 15:44:20   
Elvircek
Naš ima 7M in zaenkrat je prav vse, kar mu pripravim. Tudi ni važno ali mu pripravimo obrok ali je kupljena kašica. Vse poje... Verjamem pa, da ko bo večji, da bomo verjetno imeli težave. No, vse ob svojem času.

_____________________________

Naj bo dan lep in prijeten!

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?