|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Amniocenteza v torek
20.11.2008 10:02:11   
viledka
potem smo me pribljizno na istem karči - jaz imam 15 dan in sem danes ob 4 ponoci se spet zbudila, ker sem sanjala, da so me poklicali, ker ni bilo OK..... Meni se ponoci vedno neki sanja hudega, čeprav sem čez dan čisto OK, ampak ponoči pa udarijo črne misli.....
Držimo pesti - in vsem ostalim čertitke za B.P. rezultate...... Sem res vesela, ker vem, kaj ste dajale skoz.

(odgovor članu karči)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Amniocenteza v torek
20.11.2008 13:11:34   
tia12
karči in viledka še vedno držim pesti za vaju....če drug teden tam nekje do srede še vedno ne bo nič pošte lahko sami pokličeta v lj, bosta vsaj pomirjeni....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viledka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Amniocenteza v torek
22.11.2008 12:22:48   
PC Baby
No pa je tudi to za nami. Nisem prepričana ali bi delila svojo izkušnjo z vami, ker ni preveč lepa in zato ne vzpodbudna, ampak verjetno vsak doživlja in občuti po svoje, zato bo mogoče kateri OK slišati tudi tako izkušnjo.

In sicer jaz sem šla na AC popolnoma prepričana, ker sem to želela opraviti in me ni zanimalo koliko bo neprijetno ali če sploh bo. No, potem se je izkazalo, da je bilo - govorim zase - precej boeče. Mogoče zato, ker so me prvič zabodli prenizko in tam ni bilo dovolj plodovnice in so potem to iglo notri še obračali in probali priti do nje, ko pa ni šlo, so mi jo izvlekli in poskusili še na drugem mestu. Tam je šlo gladko in hitro, ampak vseeno boleče (ne toiko trebuh, kot hrbtenica, maternica, sramna kost, medenica, sploh ne vem kaj vse).

Čeprav vsak vbod podvoji možnst splava, nisem imela potem nobenih težav, razen tega, da je bilo vse razbolelo in sem 3 dni bolniške dobesdno preležala, ker je moj dragi za vse poskrbel kar je bilo treba in tudi kar ne user posted image

Vseeno pa informacija, ki jo imam ob AC je ta, da je za veliko večino to popolnoma neboleč postopek in je bil moj gotovo osamljen primer.
ZDAJ PA DOOOOLGO ČAKANJE NA IZVIDE!

< Sporočilo je popravil PC Baby -- 22.11.2008 12:24:07 >

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Amniocenteza v torek
22.11.2008 14:53:52   
sonce92
čau, sem nova na tem portalu. Zanima me, ali ste se vse odločile samo za amnio, al je katera šla tud na biopsijo horionskih celic?

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Amniocenteza v torek
24.11.2008 7:46:41   
borabara
jaz sem šla sam na amnio! to je vse, se mi zdi da je ta pregled najbolj obširen in skor 100°%

lp
nin@

(odgovor članu sonce92)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Amniocenteza v torek
24.11.2008 12:12:57   
viledka
danes je 19 dan - mene bo požrlo to čakanje..... Skoz sam na telefon gledam in se kar tresem...... A je res, da nekako do 21 dne pokličejo za slabe rezultate, če te do takrat ne, nekako pričakuješ da je OK?????

(odgovor članu borabara)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Amniocenteza v torek
24.11.2008 14:20:48   
ella.
viledka, pri meni mineva šele en teden od amnio, pa sem že nestrpna ;)
Kaj pa če jih sama pokličeš???




_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu viledka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Amniocenteza v torek
26.11.2008 14:45:45   
borabara
punce mogle bi nekatere že imet rezultate?


l
nin@

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Amniocenteza v torek
26.11.2008 15:32:36   
karči
Živjo,

danes sem dobila rezultate po pošti in je hvala bogu vse OK!!! Zdaj bo pa res bolj miren spanec. Ostale, ki še čakate pa držim pesti.

lp

(odgovor članu borabara)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Amniocenteza v torek
26.11.2008 16:18:51   
tia12
IZVIRNO SPOROČILO: karči

Živjo,

danes sem dobila rezultate po pošti in je hvala bogu vse OK!!! Zdaj bo pa res bolj miren spanec. Ostale, ki še čakate pa držim pesti.

lp




Čestitam karči!!!!!!user posted image user posted image user posted image

Kako pa je kaj s teboj viledka?

Mi pa smo včeraj imeli ehokardiografijo in je vse b.p.user posted image user posted image user posted image V ponedeljek nas čaka še morfologija....

(odgovor članu karči)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Amniocenteza v torek
26.11.2008 18:02:58   
viledka
jaz sem danes 21 dan in še nič. Čestitke vsem???? Kateri dan si dobila reziultate?????

(odgovor članu viledka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Amniocenteza v torek
28.11.2008 11:29:54   
viledka
a mogoče ve katera, če drži, da če te do 21 dne ne pokličejo, da je vse OK????
A so prijazni, če jih tja pokličeš, al moraš ful težit????  So nam rekli, da pred 4 tednom naj ne kličemo. Danes je 23 dan in imam že ful upanja da je OK - pa ne bi bila rada ful razočarana....

(odgovor članu viledka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Amniocenteza v torek
28.11.2008 12:29:14   
tia12
IZVIRNO SPOROČILO: viledka

a mogoče ve katera, če drži, da če te do 21 dne ne pokličejo, da je vse OK????
A so prijazni, če jih tja pokličeš, al moraš ful težit????  So nam rekli, da pred 4 tednom naj ne kličemo. Danes je 23 dan in imam že ful upanja da je OK - pa ne bi bila rada ful razočarana....


Kar pokliči, če ti bojo povedal bojo, če ne pa ne....probat ni greh kajne????
Kar hitro na telefon pa prasat....pa seveda nam sporočit....

(odgovor članu viledka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Amniocenteza v torek
28.11.2008 13:21:22   
viledka
bom drugi teden. Ima moj otrok cez vikend rojstni dan , pa nocem zamorit vikenda..... Upam, da obvestim z veselo novico

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Amniocenteza v torek
1.12.2008 19:13:56   
tia12
IZVIRNO SPOROČILO: viledka

bom drugi teden. Ima moj otrok cez vikend rojstni dan , pa nocem zamorit vikenda..... Upam, da obvestim z veselo novico




????????????????????

(odgovor članu viledka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Amniocenteza v torek
2.12.2008 14:02:35   
viledka
punce. So mi sporocili, da je vse b.p......
Skacem od veselja....
Tolk sem imela slab izvid, da sem bila res ze depresivna, na koncu pa sem se le lahko oddahnila. Upajmo, da bo še naprej vse OK.....
Drzite se in srečno nosečnost še naprej....

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Amniocenteza v torek
2.12.2008 14:23:40   
ella.
VILEDKAAAAAAA! bravo!
Popolnoma razumem tvojo srečo, sem popolnoma na istem, pred pol ure sem tudi jaz izvedela, da je vse SUPER ZDRAVO IN NA PRAVEM MESTU...norim od sreče. Danes je zgleda lucky day :))))
Zdaj pa pomirjeno naprej uživati v nosečnosti, kok je to dobr!!!!

Svet je lep!

_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu viledka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Amniocenteza v torek
2.12.2008 15:15:52   
tia12
Čestitam obemauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Full sem vesela za vaju....user posted image user posted image user posted image


Mi pa smo včeraj imeli še morfologijo in je vse b.p. HVALA BOGU!

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Amniocenteza v torek
2.12.2008 18:45:53   
Tanja_
Ella., VILEDKA ČESTITAM VAMA!!!!! BRAVO!!!! Zdaj pa res uživajta do konca... Pa zame držite pesti naslednji torek, ko imam amnio. Potem pa na izvide počakat, upam, da bo to najlepše božično darilo...

Me pa zanima, punce, koliko časa ste bile na bolniški po amnio? Vse 3 dni, ki pripadajo, ali je šla katera že prej v službo? Jaz namreč razmišljam, da bi šla že v četrtek v službo, če je amnio v torek. Kaj mislite?

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Amniocenteza v torek
2.12.2008 20:19:47   
tia12
Jst bi na tvojem izkoristila vse dni bolniške....moras se zavedat moznosti splava....sej ni velika ampak je pa...

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Amniocenteza v torek
2.12.2008 21:29:14   
viledka
odvisno kaksno delo imas. Jaz sem ostala 5 dni, ker sem se se mal slabo pocutila - se,m bila kar utrujena, mogoce mal psihično pa tudi ker mi otrok ni pustil stalnega počitka. Boš videla ....

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Amniocenteza v torek
3.12.2008 7:36:07   
borabara
čestitke vsem ki ste dobile že izvid od amnio.......b.p.


fino je pol ko veš da je vse b.p.

zdej pa sam še porod, pol pa bouser posted image

lp
nin@

(odgovor članu viledka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Amniocenteza v torek
3.12.2008 8:54:22   
ella.
vse moje drage sotrpinke, hvala za spodbudo!

Tanja; jaz sem tudi od torka do petka poležavala, za vsak slučaj, čez vikend šla malo na zrak, sprehod, v ponedlejek pa šele v službo.
Če imaš šanso, kar raje počivaj. razen prva dva dni, je rekel Pušenjak, ni treba prav skos ležati, ne smeš pa se hitro premikati ali naprezati kakorkoli. Najbolj pa počivaj 24 ur po posegu. To pa nujno daj. In če sklepam po sebi, boš za Božič hodila na oblakih od sreče in olajšanja. Itak bo vse ok!






_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu borabara)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Amniocenteza v torek
3.12.2008 11:24:09   
borabara
ej zihr bo vse b.p.

skor nobena ni dobila slab rezultat, no vsaj jz nobene ne poznam, pa sem letos imela že drugo amnio. Prvo sem imela tri leta nazaj. Pa tudi Pušenjak pravi da so redki slabi rezultati. Vem pa da je imela Ribič Tanja pred leti slab rezultat in prekinila nosečnostuser posted image Mogoč ste kje prebrale.


nisem pa še nikjer zasledila da če ima katera dober rezultat na amnio, da bi bilo pol kaj narobe...to še nisem slišala čeprav pravijo da je 99,9%


lp
nin@

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Amniocenteza v torek
3.12.2008 17:13:12   
Tanja_
Sej nisem sploh drugač mislila, kot da prva 2 dni ležim. Sem pa pripravnica in težko manjkam  in naslednji teden delam ravno od srede do nedelje. No, ja bom videla, kako se bom počutila in kaj bo Pušenjak rekel.

(odgovor članu borabara)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?