|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: na katerem boku
3.12.2008 18:10:46   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mi smo spali na levem in na desnem boku.Tudi na hrbtu.Jedli smo vse po vrsti, sexali do konca, delali normalno,pa nismo imeli nobenih težav.Zdaj se pa samo komplicira.


Jaz se kar podpišem. Pa ne bom anonimna. user posted image


Kr podpiši se ja,  saj v tvoje motu enostavno si sama zapisala: Je** se mi za vse in vsakogar. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



In kaj to tebe briga? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: na katerem boku
3.12.2008 18:13:18   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mi smo spali na levem in na desnem boku.Tudi na hrbtu.Jedli smo vse po vrsti, sexali do konca, delali normalno,pa nismo imeli nobenih težav.Zdaj se pa samo komplicira.


Jst si pa tega ne morem privoščiti, ker imam težave že od začetka in imam rizično nosečnost. Zato, prosim raje pomisli tudi na tiste, ki imajo težave in se ne morejo bahat z vsem tem, s čimer si se ti. Hvala za razumevanje.user posted image



Ja, tudi jaz sem mela kar rizično nosečnost.



Če si imela rizično nosečnost, si pa enostavno ravnala brezglavno in nisi najmanj pomislila na tvojega user posted image .

Zelo zelo žalostnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kakšna mati si ali pa šele bošuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Draga moja. Mej jajca pa me žali pod svojim nikom. A je prav? In mimogrede. Noseča  sem bila pred 15 leti, ko o tem kako spati ni še nihče kompliciral. A je prav?

In mimogrede. Nič ti ne pomaga, da klikneš anonimna, če se pa zgoraj nad temo vidi, kdo je prisoten. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: na katerem boku
3.12.2008 18:13:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mi smo spali na levem in na desnem boku.Tudi na hrbtu.Jedli smo vse po vrsti, sexali do konca, delali normalno,pa nismo imeli nobenih težav.Zdaj se pa samo komplicira.


Jst si pa tega ne morem privoščiti, ker imam težave že od začetka in imam rizično nosečnost. Zato, prosim raje pomisli tudi na tiste, ki imajo težave in se ne morejo bahat z vsem tem, s čimer si se ti. Hvala za razumevanje.user posted image



Ja, tudi jaz sem mela kar rizično nosečnost.



Če si imela rizično nosečnost, si pa enostavno ravnala brezglavno in nisi najmanj pomislila na tvojega user posted image .

Zelo zelo žalostnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kakšna mati si ali pa šele bošuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, no, smo pa korajžni. Pa še nesramni.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: na katerem boku
3.12.2008 18:18:22   
Miška2006
Pa dejte nehat s tem. Kaj ste naredile iz enega enostavnega vprašanja.

Dejte se mal zamislit, kako smetite!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: na katerem boku
3.12.2008 18:19:50   
bamoocham
Men ful paše spat na desnem boku, ampak me začne hitro bolet oz. tk pečt, pa se obrnem na levega, pa je.

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: na katerem boku
3.12.2008 18:37:34   
Jagodka*
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mi smo spali na levem in na desnem boku.Tudi na hrbtu.Jedli smo vse po vrsti, sexali do konca, delali normalno,pa nismo imeli nobenih težav.Zdaj se pa samo komplicira.


Jst si pa tega ne morem privoščiti, ker imam težave že od začetka in imam rizično nosečnost. Zato, prosim raje pomisli tudi na tiste, ki imajo težave in se ne morejo bahat z vsem tem, s čimer si se ti. Hvala za razumevanje.user posted image



Ja, tudi jaz sem mela kar rizično nosečnost.



Če si imela rizično nosečnost, si pa enostavno ravnala brezglavno in nisi najmanj pomislila na tvojega user posted image .

Zelo zelo žalostnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kakšna mati si ali pa šele bošuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Draga moja. Mej jajca pa me žali pod svojim nikom. A je prav? In mimogrede. Noseča  sem bila pred 15 leti, ko o tem kako spati ni še nihče kompliciral. A je prav?

In mimogrede. Nič ti ne pomaga, da klikneš anonimna, če se pa zgoraj nad temo vidi, kdo je prisoten. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: na katerem boku
3.12.2008 18:38:19   
Najaa
Trudim se spat in ležat čim več na levem, ker je tako boljši dotok hranil do otroka. Ker mi tako priporoča G zaradi zapletov v prejšnji nos.

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: na katerem boku
3.12.2008 19:07:17   
katra55
Meni je G priporočila spanje na levem boku, meni pa je bolj pasalo na desnem.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: na katerem boku
3.12.2008 19:32:15   
hubi
Odgovor dr. Pušenjaka na monu (upam, da je tak način odgovarjanja dovoljen)


Spoštovani,

morda bo koristil droben, splošen nasvet, ko v prihodnje naletite na podoben ali tudi povsem drugačen problem kakšne "prepovedi", ki vam ne bo povsem jasna. Vprašajte se le, kaj so "za vraga" počele naše prednice v eni od kovinskih ali celo v kameni dobi, ko niso bile tako pametne in načitane, kot smo mi danes? Mislite, da so ležale na levem boku? Mislite, da so se takrat rojevali otroci s poškodovanimi možgani samo zato, ker je takratna "skvo" ležala na ravnih tleh zravnano na hrbtu? Verjetno ne. In zakaj ne? zato, ker nam je narava vgradila številne čute, s pomočjo katerih zaznavamo neugodje in se odzivamo situaciji primerno ter za to niti ne potrebujemo razumskega dela možgan, ampak obstajajo refleksi, ki jih uravnava najnižja raven centralnega živčevja. Res je, da pri povečani maternici le ta lahko pritisne na spodnjo votlo veno, ki prinaša kri iz spodnjih delov telesa v srce ter s tem zmanjša tudi pretok krvi nazaj v maternico, vendar, šele v tretji tretjini nosečnosti in nikakor ne pri 15 tednih. Če se to zgodi in ne zgodi se vedno, ženski postane slabo in se nagonsko, sama, avtomatično, brez da bi sploh pomislila, za kaj gre, obrne na bok. Skratka, na vaš položaj vam ni potrebno misliti in smete ležati kakor vam drago, dokler vam drago in če vam bo všeč, se lahko tudi pri 40 tednih še uležete na trebuh in se kotalite po stanovanju, čeprav vem, da to verjetno nikomur ravno ne paše. Želim le sporočiti, da s tem otroku ne boste nič škodili.


(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: na katerem boku
3.12.2008 19:58:46   
tanikaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: na katerem boku
3.12.2008 20:00:36   
Anonimen
Pušenjak je faca user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: na katerem boku
3.12.2008 20:04:58   
Anonimen
hubi hvala, sem točno tole hotla prpopatuser posted image


skvouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: na katerem boku
3.12.2008 20:06:42   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Pušenjak je faca user posted image user posted image



Misliš, da bi me on tudi proglasil za slabo mamo? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: na katerem boku
3.12.2008 20:09:11   
Anonimen
user posted image  Ne slabo, samo normalno.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: na katerem boku
3.12.2008 20:11:12   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image  Ne slabo, samo normalno.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: na katerem boku
3.12.2008 20:11:26   
Anonimen
Pušenjak je faca user posted image user posted image


Vcasih ima prav blagodejne ucinke.
Saj je res, da zagovarjam sole, ampak kancek zdrave pameti in zdrave distance je pa vcasih nujen.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: na katerem boku
3.12.2008 20:16:04   
copka
hvala bogu za tale odgovoruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: na katerem boku
3.12.2008 20:20:24   
AnciM
pri 40 tednih še uležete na trebuh in se kotalite po stanovanju


Ampak morate pa priznat, da je to takrat najlažje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: na katerem boku
3.12.2008 20:29:11   
tasa_m
ma jaz sem v 25 tednu pa spim enkrat na levem, drugič na desnem. Odvisno kak mi je. Večini primerov pa se zjutraj zbudim na hrbtu, tak da... naredim tak da mi paše user posted image
če bi lahko bi verjetno spala še na trebuhu pa ne gre.. user posted image
Mogoče pa se bom res pri 40 tednih kotalila,hehe, samo da bo meni lažje. Ah ta Pušenjak user posted image user posted image

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: na katerem boku
4.12.2008 12:36:46   
linči 312
jst začnem na desnem (stvar navadeuser posted image ) se vmes obrnem na levega, pa na hrbet, pa spet na desnega pa mal na hrbet pa na levega,... skrtaka se vrtim kot na ražnjuuser posted image

je pa vse odvisno od noči, ker včasih pač spim povsem nemoteno (no vsaj mislm da je tko, ker se ne zbujam) in zutri sem še vedno na isto stran obrnjena.user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: na katerem boku
4.12.2008 12:42:38   
Anonimen
Joj punce, me je skor kap... iz enega čisto navadnega vprašanja tak bum. Joj zanimal me je samo razlog zaka je na enem - in katerem boku bolj priporočljivo spati. Ker sem o tem že nekaj slišala pa se nisem spomnila točno kaj. Ne pomeni pa ti zdaj da bom non stop ležala strikno na levem boku in se ne bom premaknila.... Madona samo vedeti sem želela.

Je pa res ko ti grozi splav se oprimeš vsakega še tako čudnega nasveta...

(odgovor članu linči 312)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: na katerem boku
4.12.2008 13:12:15   
Anonimen
V bolnišnicah tudi priporočajo čimveč ležanja na levem boku. Seveda to ni striktno ležanje na levem boku, ampak ČIMVEČ.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?