|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 22:44:11   
sunny24
kayca, hvala za čestitke! user posted image user posted image user posted image

mala, hujšale bomo itak pol marca...to bo kar šlo...sprehodi, nočno vstajanje, ukvarjanje z našimi sončki, pol bomo lahko tudi spet sexale normalno brez čaki, da se obrnem, au in podobno...user posted image user posted image user posted image

zwer, kaj ti G teži, da si se preveč zredila? Ker 5 kil pa res ni nič...
Maš prov za masažo...Sam ni nobenga tle, k bi me s tem razveselil...

Joj, a vi že veste kaj boste jutri kuhale...Meni se sanja ne...Pomojem nič, k gre moj delat za ob 14h, ustal bo ob 12h in itak ne bo jedu, jst si bom pa pol popoldne kako pašto nardila al pa torteline.

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 22:46:12   
brkn83
ja js sem se do zdej vse skupaj zredila za 7 kilogramov, ampak me je kr strah, naslednjega pregleda, ko bo zopet treba na vago stopit. Js upam, da ne bo preveč pokazala. Sam men se pa zdi, da mi tudi voda zaostaja, namreč noge že imam zatekle, pa nasplošno cele noge imam bolj okrogle kot pa prej. No mogoče se mi sam dozdeva. Moderce še vedno nosim enake kot pa pred nosečnostjo in to je 75B. Zdi se mi, da so joški mal večji, ampak ne kej preveč.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 22:48:24   
mala*
Pri nas bo jutri nedeljsko kosilo v pravem pomenu besede!!!Komi ga čakam!!!

Ja Sunny glede sexa sva na isti valovni, sej bomo pol nadoknadli...
Samo res zwer kako pa to da teži za 5kg???pa sam še 2meseca sta do konca...to mi pa ni jasno..jst sm se do 24tedna za 8+ pa mi je rekel G da je še čist v mejah normale...no mogoče je fora tudi v tem s kolikimi štartaš, ampak 5 se mi v nobenem primeru ne zdi velikouser posted image user posted image user posted image
Kayica iz kje pa si?? ( se opravičujem če sem že kdaj spraševala, ampak... )

Masaža ja, moj spi kle zraven ko ubit na kavču z dekco pokrit, pa neki ga vetrovi dajejo- to mam namesto masažeuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 22:49:07   
zwer
ma jst bom jutri nardila govejo župo kr za čez cel teden, ker poli med tednom nimam nitit časa kuhat, pa meso za pašto tut za čez teden ... bova spravla v skrinjo in to je to ... kej pa naj za 2 kuham .. ma je drugače čisto dovolj ... za naslednji vikend sem se pa že prijavla na kosilu pri tašči v tvojem koncu sunny

_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 22:49:42   
kayica24
Mala jaz sem iz štajerskega konca..Iz okolice Ptuja

_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 22:49:58   
sunny24
Ajoj, sm si zdej šla zmert obseg trebuha in sm točno na 100 cm, pol sm si šla pa še joške, k so bli prej diskretnih 90 cm, ampak zdej....Pazte to... 99 cm...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Matr ej...Podiram vse rekorde. Kaj šele bo, ko bo mleko začelo...Ajoj!

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 22:51:38   
kayica24
joj, sm si zdej šla zmert obseg trebuha in sm točno na 100 cm,


Jaz pa 97...trebuh...

Joški pa...Hm..Nič hvale vrednegauser posted image user posted image


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 22:52:23   
mala*
IZVIRNO SPOROČILO: kayica24

Mala jaz sem iz štajerskega konca..Iz okolice Ptuja

Škoda ker nisi bližje...user posted image

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 22:53:22   
sunny24
zwer, kje maš taščo?

mala, tvoj pa skrbi za to, da boš lažje zaspala! user posted image user posted image user posted image

brkn, ma pomojem nam kar neki vode zastaja zdej...Smo bolj take lepe "zabuhle"...Trebuščkarski buhtlčki...Pa mamo novo ime! user posted image

Ma ja, sej kuhat za 2 je itak smotano. Tudi jst ponavadi nardim več, pa je pol za večkrat...Dam v skrinjo in je!

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 22:53:48   
kayica24
Bejbe..Kak feeling imate, ko se vležete na hrbet in vam user posted image beba fajn gor pritisne???A mate tud občutek kot da morate zakašljat,oz.,je vse v pljučih...Jaz dobim full čudn boleč/težek zgornji del ves....

Aja,pa seveda moram po novem sedet čist zravnanouser posted image user posted image


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 22:54:00   
zwer
ja jst sem mela prej mal viška kil, pa mi je zdej G rekla da se ne smem redit ... pa itak po njeno bi bilo idealno da se nobena nič ne zredi .. ah sej bo ... obsegi bojo šli gor in kile tut .... bomo poli hujšale, zdej je pomembno da se počutimo fajn ..


ma moj spi v spalnici ko polh, tak da lahko sanjam masažo ... lahko bi dala zdej musko naglas in ne bi slišu user posted image


_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 22:56:00   
zwer
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

zwer, kje maš taščo?



Na Gregorčičevi v Novi Goric


_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 22:56:56   
sunny24
A pol je tvoj iz Gregorčičeve? K moj je včasih tam živel, pa moja pranona tudi...lahko da ga še poznam...

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 22:59:37   
zwer
jp jp ... do letos je še živel tam ... poli sva pa zanosila in se odločila da se on preseli v LJ in tuki najde službo, kar je blje, ker ma večjo plačo tu kot jo je mel v Goric .. tak da je čisto možno da se poznata na videz ... 

_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 23:00:12   
mala*
eevo naš otroček se neki baše po bušiju,pomoje da mam dost sedenja, je treba vodoravno...
Punce lepo čvekejte še naprej, jst bom zdj mojga zbudila če ni zakomiral od lastnih plinov in počas v mižule mažule!!!

user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 23:02:10   
zwer
lepo aji mala pa spočij se, pa zaj ko boš dragega zbudila ga kr malo zrukaj da te zmasira user posted image


_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 23:03:54   
kayica24
Bejbe..Kak feeling imate, ko se vležete na hrbet in vam beba fajn gor pritisne???A mate tud občutek kot da morate zakašljat,oz.,je vse v pljučih...Jaz dobim full čudn boleč/težek zgornji del ves....

Aja,pa seveda moram po novem sedet čist zravnano



Mene ste pa čist zignoriraleuser posted image


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 23:04:12   
brkn83
mala - lahko noč. No sej moj user posted image  me tudi skoz brca, ker verjetn misli, da bi že bil čas če bi šli kej spat. Ampak kaj ko se mi nič ne spi. Bom pa verjetn šla v posteljo in še tam mal tv pogledala.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 23:04:26   
sunny24
mala nočko in lepe sanje! Kar ubogi user posted image !

zwer, a mi zaupaš na ZS ime tvojega dragega. Me daje firbec...user posted image

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 23:05:53   
zwer
kayica sorry ... ma zaenkrat nimam nobenega takega občutka .. je pa res da ne morem dolgo spat na hrbtu in se tak in tak celo noč kobacam iz enega boka na drugega, ker sem bila navajena spat na trebuhu prej, zdaj pa tega ne moem in poli ne spim dobr

_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 23:06:40   
sunny24
joj kayca, sm ti tela odgovort, ma sm pozabla...sorry. Ma jst če sm na hrbtu težje diham-to je k ta mala gor prtiska na želodc, pluča...Nč bat, vse normalno!user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 23:06:46   
brkn83
kayica, nismo te izignorirale. Ja pa pri meni, ko se js uležem večkrat moram zakašljati, ker me kr sili kašljat, pa potem moj misli, da sem se kje prehladila.  Ampak to sam zvečer, ko grem ležat, pa mogoče še kdaj ponoči, potem zjutraj pa nič. No pa sej ko mi ni treba na wc hodit, pa potem v postli kašljam.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 23:11:18   
kayica24
Ja pa pri meni, ko se js uležem večkrat moram zakašljati, ker me kr sili kašljat, pa potem moj misli, da sem se kje prehladila. Ampak to sam zvečer, ko grem ležat, pa mogoče še kdaj ponoči, potem zjutraj pa nič. No pa sej ko mi ni treba na wc hodit, pa potem v postli kašljam.


Misliš da je to od pritiskanja maternice navzgor?


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 23:15:16   
Čebel@
čer!
sem rabila kar en lep čas da sem vas prebrala.....a bomo danes ali jutri na 200user posted image user posted image

no pri mami mi je miklavž(no vsem) prinesel komplet za zibko keer sem ji enkrat rekla da mi je full predrago-je 7 delni tko da samo štango za baldahin kupiva in jogiuser posted image user posted image user posted image user posted image
potem sva šla se do moje sestre(me je klicala) in sva še tam dubila full sladkarij.......sem pa pri mami in pri tamali pija pomarančni sok in me zdej tko zgaga peče za popuser posted image

no komentirala vas ne bom samo neki:jaz sem kupila v mercatorju termometer za v ušesek in je lahko tudi da ga prisloniš na čelo-je pa 40 evrov s piko

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
6.12.2008 23:15:29   
brkn83
verjetn, ker ne vem zakaj bi drugače kašljala, sej me grlo ne boli, da bi bila prehlajena, al pa kaj druga. Ampak mislim, da ni tk hudo in bo za preživeti.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?