|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 12:38:48   
sonček33
Joj, kkao da nobena ni vzela Ronjine številke. Skrbi me zanjo.

Mene pa kr nekej panika daje.
Včeraj sem bila na masaži. Je bilo vroče tam kot sto hudičev in sem potem imela spodnje hlačke čist mokre, milsim čist, pač med nogami je bilo kr fajn mokro. In itak da sem švicala, sam pol me je pa kr čez čas nekaj prijelo in sem razmišljala o tem, kaj če je bila to plodovna voda.... In mi ni dalo spati. Celo noč sem se premetavala po postelji. Dete pa tudi ni dalo miru v trebuhu. jaz ne vem, kaj počne tam notri. SE vaši tudi še tako zelo gibljejo?




_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 13:55:20   
Ploha
ja res je čudno, da ni nobene na spregled,....

sonček: lahko ti tud urin uhaja nezavedno,...če te skrbi se pa pojdi pokazat, bolje kot pa da se sekiraš

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 14:02:13   
Zvezdica
Ojla

Sonček te čist razumem, men se dogaja da zarad tega belga toka take pomislim, pa sred noči hodim gledat, madona, kot da sem prvič nosečauser posted image . Ampak če bi ti voda odtekla, ne bi imela samo hlačk mokrihuser posted image Je to veliko več vode kot si predstavljamouser posted image

Brez skrbi, ok?

Ja, prav res ni nobene, jast mam pa čas. No, sem ga imela, zdaj grem po svojga sinka. Papa


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 14:34:55   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

jast mam številko sam od ulle, pa sončka, pa od niie. Tko da od ronje nimam.



pa od mene jo maš tud  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 14:36:23   
Ploha
jst mam pa cifro sam od ulle,...pa še ta je poniknla nekam user posted image user posted image

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 14:43:17   
sasa78
dan - spet sem sama tuki gor in neki sem razmišljala

Ki ni ronja napisala da ji je mala enkrat računalnik polulala in da ni mogla bit na rr, kaj če je zdaj spet mala ronja kaj ušpičila user posted image user posted image user posted image   Moj predlog - da ne bomo vse pomislile na najslabše oz. najboljše da ma ronja že malo Lejlo!!user posted image user posted image user posted image

Novo mesto nima kaj dosti stojnic je pa edinkrat ful okrašeno z lučkami. Pred mostom so rdeče, potem pa modre - drugač se pa nič ne dogaja - sploh ne vem kam folk hodi.

Sem malemu obljubila da bomo šli danes peš čez mesto če bo zaspal in to mislim tudi izpolniti - pa na hamburger jih mislim peljat - baje je od Geđota - tam so dobri - pa da vidmo.

Mož še vedno rije - mi je ful zameril včerejšni izpad - ampak po moje je bil upravičen!!!!
Kosila pa tud še nismo meli - smo pa naredili s fanti nalogo za jutri. Groza jutri je nov delovni dan - po eni strani hvala bogu - k gre moj v službo, pa je pol mal manj tečen, k sedaj je že 3 dni doma, po drugi strani mam pa ta teden tolk opravkov da se ven ne vidim user posted image user posted image user posted image

A je sloh kera tuki - men se čveka - vam pa ne


_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 14:55:18   
Ploha
saša: jst sm kle,...ampak kaj je bla sploh fora z vama z user posted image , nism čist dojela,...

jest se edin spovnem, ko je ronja rekla, da ji je G rekla, da je ful dobr k je nosečnost tako daleč prpelala,...tko da je zgleda pričakovala, da bo prej rodila,...

a nima od ronje oče nek vikend nevemkje,...loh da so šli tja,...pa niso v naprej vedl, da bojo šli pa ni mogla povedat, da je ne bo,...kaj pa veš,...loh da bo pa njen dragi kej sporočil, če je slušajno kej,...

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 15:48:29   
sasa78
ploha - šlo se je zaradi ego položaj - jaz jaz jaz, oz on on on ,....

Ma cel teden ni naredil nič (je imel v torek otroke k jih je peljal na telovadbo) pal pa teži v brez zveze - tečen je bil ker bi moral tud on met kaj otroke pa jih ni mel ker je samo okol hodu, pa že 14 dni smeti ni nesel dol,.............. skratka prčkarije, kar me je pa najbolj razkurilo je blo to da mi spet avtoriteto podru pri otrocih - jaz sem stroga ma ne stroga želim red, pol mi ga pa s svojim 5 minutnim prihodom čist poruši in govori kaj je to treba-user posted image user posted image user posted image  kaj ni že tako težko red vzpostavit. Pa kocke morjo tud pospravt - po njegovem bova pa že mi2 - ja vežde - ni šans

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

zato sem mu pač vrgla naprej vse kar mi je ležalo tisti trenutek na srcu - in pol je užaljen

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 16:01:58   
Ploha
aha zdej pa zastopm,...ja enkrat more počt, hvala bogu da si povesta oz. da mu rečeš (napizdiš) bolj to kot pa da se mulaš,...to gre pa men na k....c,...

glede avtoritete, ja je hudič, pol ko otroc vidjo take fore,...si kuj več upajo, pa si mislejo da ni treba, pa ni več tko ko more bit,....midva sva se že o tem velik pogovarjala in sva se zmenila, da kar bo glede vzgoje in teh reči, kaj kdo sme in kaj ne, da se bova med sabo zmenila in ne pred otroki (upam da nama uspeuser posted image ), ker otrok takoj ve, kaj pri komu sme in pol je vse skup en ku*rc.

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 16:20:19   
lunica12
Ojla punce....

Se javlam po parih dnevih,kajti sem bila v bolnisnici od torka..Zaradi otrdevanja trebuha in pa ker je ctg kobajagi kazal lazje krcenje maternice...No sedaj je nekoliko bolse samo me pa zdaj tako v trtici boli....Mislite da je zato ker sem zdaj vec lezala in sedela tam?Se katero kaj podobnega muci....

No jutri grem pa nazaj sem mela danes samo izhodni dan,juter pa pregled pa upam da bom dobila odpusnico....


_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 16:35:20   
sasa78
lunica12 - meni se to pogosto dogaje in verjamem ti da je prav nadležno - a v bolnici si bila - mene niso dal pa ronje tud ne - v katerem tednu si? Jaz v torek dopolnim 36t in grem lahko že kar not - sam bomo počakal na 1.1. - upamuser posted image user posted image user posted image

Ploha - ma moj je mel mal bol free vzgojo jaz sem bila pa bolj na kratkem in sedaj loviva ravnotežje - ma včasih sploh ne ve kaj bi od otrok - ma ne daje jim pravil, nalog - ampak on bere časopis otrok pa se lahko postavlja na glavo, razmetava,....  Samo da ma on tistih 15 minut mira - jaz ga pa nimam - skoraj nikoli - tako se on vedno vsede in gleda kak film, jaz moram pa čarat z mojim2 sončkoma -  ampak sedaj k sem ga nap.... bo spet ene 4 mesece boljš pol pa spet rabi dozo user posted image user posted image user posted image user posted image  zal tako je pri nasuser posted image user posted image user posted image user posted image

A  sem spet sama tuki gor?

AQ- kje se pa ti potepaš? Komaj čakaš fante ne?

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 17:05:56   
sonček33
Punce men je tolk čudn vse skupaj. tkole ko pišete, da ste ble v bolnici, pa ctg in to. mene nihče ne da na ctg. jaz nimam pojma kakšni so popadki, tudi če so lažji. Lunica, a ti si šla na redni pregled al te je kaj zvijalo pa si šla k G? Jojmene, koliko živcev je meni že šlo v tej nosečnosti. jaz se prav ne morem sprostiti. Groza.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 17:09:31   
sonček33
saša u ti si pa fajn že v 36t. Jaz jutri začenjam 34. Ma da bi blo vsaj vse ok do 36, pol pa naj se zgodi če se more.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 17:10:46   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: sasa78

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

jast mam številko sam od ulle, pa sončka, pa od niie. Tko da od ronje nimam.



pa od mene jo maš tud  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  



user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja res je:)


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 17:13:58   
Ploha
a tak mate pr vs,..dozo pravš user posted image user posted image user posted image ,...bomo vidl kako bo pr ns,...

prej ste od pregledov govorle,...jst sm jih mela do zdej na 5 tednov, no zdej zadnji je na 4 tedne, drug tedn pa zvem kdaj bo naslednji,...

sam neki mi pa še kr ni jasn, kako nej bi ta masaža presredka zgledala, k mam občutek oz. vidm da tega presredka ni vse skup nič,  nit ne vem kako prjet pa kva pa vem,...bom neki pogruntala,...sam morm kšno olje kupt al pa kej,....

drgač pa spet sanjam od une torte nutella,...jo bom v kratkem spet nardila,...(uršika: večno ti bom hvaležna user posted image user posted image user posted image )

a se takrat ko se otrok obrne na glavo,..a so večji problemi z mehurjem, mislm če bolj tišči na vodo,...ker jst lah cele hektolitre še zadržim v seb, predn grem na wc,...no če sedim me kr prime, če pa spim al pa ležim, čutm da me tišči sam ni tok hudo, da bi mogla ponoč vstajat, ker se mi ne da, pa vrjetn to glih dobr ni!



(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 17:17:41   
Ploha
sonček: jst tud ne vem nič, me tudi niso dali na CTG, pa niso me vaginalno pregledal, pa tud ni omenila, da bi me na naslednjem pregledu dala na CTG,...ker enkrat se mi je pa zgodl, da sm mela ponoč dokaj redno otdevanje trebuha pa tud ni blo tok neboleče (malo je bolel) pa sm si rekla sej bo minil, bom še mal počakala, pa sm zaspala pa je biu res poj mir,...tud zdej že nekaj časa ne pijem magnezija pa me nič ne grabi,...

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 17:32:25   
sonček33
Ploha sej to...a veš, k te vaginalno ne pregledajo, mene tudi ni, pol kako naj vem, kolk je vrat dolg pa kako zgleda tm spodaj. Trebuh tudi meni otrdeva... pa ponoči, ko se obračam iz boka na bok, včasih špikne v jajčnikih, kakšen krč se pojavi vsake tolko..ampak nisem delala panike do sedaj...pol pa berem...kao kar v bolnici pristanejo pa dtgji pol me pa začne skrbet.
Groza.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 17:39:29   
pikapoka2
Madonca, mene od vsega najbolj zanima Ronja!
Ker je drugač ful čveka user posted image , tako, da če bi bila ona doma, bi se po mojem javla, ker itak ne more brez nas user posted image
Tako, da jaz mislim, da ona že carta svojo user posted image .

Ma, ne vem kaj naj rečem glede mojga G. Oz. glede njegove zadnje izjave, da se vidiva samo še 1xuser posted image
Ker drugače sem maximalno zadovoljna z njim. Vedno si je vzel dosti časa zame, vedno vse pojasnil, odgovoril, čisto na vsakem pregledu sem imela UZ,
tud slikice skor vedno dobila... Vedno me je pregledal, tud vaginalno...
Tako da ne vem. Sicer pa imam pregled v četrtek in bom videla, kaj bouser posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 17:52:44   
lunica12
Sasa 78 sem v 33 tednu nosecnosti....Ja not so me dali da me mal pregledajo,ker sem mela en vecer tud krce sam mislim da sem neki takega pojedla pa so me dali not...Pa ti pogosto otrdeva trebuh no oz.te boli v trtici?

Soncek33 js sem pac klicala ginekologinji pa ji povedala kaj me matra.Pa je rekla naj se pridem pokazat pa mi je ctg posnela pa je neki malega kazalo pa je rekla da me bo dala za vsak slucaj na pregled v bolnico da ne bi do kakega prezgodnjega poroda prislo...Pa so mi naredili neke teste....

A ve katera po katerem tednu se ze lahko normalno rodi?

Drugace pa ctg zacnejo delat sele tam po 36 tednu nosecnosti,samo mene je dala ginekologinja prej da je vidla pac ce se kaj dogaja.Js mam zasebno ginekologinjo zato pa je mogoce tudi malo drugace...


_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 17:56:01   
Ploha
lunica: če si mislila od katerega tedna ima možnost preživetja,...ima baje od 24 tedna samo to je dokaj zgodaj, veliko večje so možnosti po 28 tednu,...drgač je od mojega fanta sestra rodila pri 26 tednih in 4/7 pa je punčka zdaj stara 6 let in je super, dobro se razvija,...

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   [Brisano sporočilo]
7.12.2008 18:01:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lunica12)
  Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 18:11:53   
African queen
Dober večer!

Here I am...še vedno v enem kosu!In upam,da tako ostane do januarja!!

Je pa res zelo čudno,da ronje ni na spregled...upajmo,da je vse ok z njo.

lunica,upam,da tvoja mala počaka še mal v bušiju....user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Januarčice 2009
7.12.2008 18:42:20   
Ploha
moja št. 051 371 394

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   [Brisano sporočilo]
7.12.2008 18:48:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ploha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4824
   [Brisano sporočilo]
7.12.2008 18:57:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?