Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2025
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Natisni

Glede spanja mislim.
ker včasih res ne vem kje je, a sem ga nesla že nazaj, ali sem ga pomečkala, ali je ravno jedel, ali mora kupčka podret. Danes sem verjetno naredila tahuj napako, ko sem zaspala zraven njega in se zbudila čez dve uri ko je še vedno žvečil mojo bradavico. Očitno mu paše hrana brez jajc in mleka
Včeraj smo bili na nečakovem praznovanju rojstnega dne. Same dobrote, jaz sem pa samo vohala. Eva in Jaša sta dobila miklavža od vseh babic stricev, tet. Ogromno čokolad, ki so sedaj v najtemnejšem kotu kuhinje in čakajo, da se jih kdo usmili. Malo sem pojamrala, zdaj se grem pa malo z Jašem igrat, ker se dolgočasi in kasneje komentiram.
Le kaj se dogaja z Rokom da se tako obnaša?
Boga...oba...
Še bolj zavrača dojenje!
S čim pa naj začnem? Riževe kašice?
pri 2m
pri 5m
- plazim se
- hodim

