|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A ima katera ta vozek?
8.12.2008 12:34:13   
nutela
 

Pozdravljene,

Zanima me če ima katera katerega imed teh dveh vozekov in kako je kaj z njim zadooljna. Mi imamo buzza, ki pa ga bom, ko bo mali star kake 5,6 mesecev prodala skupaj s košaro in jajčkom in kupila kako marelo. Za hčerkico smo imeli zappa, ki pa ni imel naklona (kar je zame bila velikaaaaa) pomankljivost. Zdaj pa sem vidla tedva in sta mi oba všeč.

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=188742

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=192525

Ima katera kako mnenje, predlog...

Hvala že vnaprejuser posted image  za vaša mnenja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A ima katera ta vozek?
8.12.2008 13:10:27   
Pikapolonica_
Po mojem skromnem mnenju je Buzz lepši

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A ima katera ta vozek?
8.12.2008 13:50:00   
sonchek
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=192525
..jaz mam podobnega temu...mislim da je Moon..trikolesnih...in sem super zadovoljna z njim...ima vse kar rabim...naklon se da spreminjat, ima varovalni obroč...pa res mi je bil tudi lep...
za Buzz-a se ne bi nikoli odločila, ker nima naklonov in se mi prov smilijo k sede spijo...

no to je sam moje skromno mnenje...
l.p.

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A ima katera ta vozek?
8.12.2008 15:55:26   
mayci
Meni je všeč ta drugi, Kiss. Vsaj vizuelno, se mi pa zdi, da je tudi kvaliteta čist ok. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A ima katera ta vozek?
8.12.2008 16:07:18   
Mišni
Ta drugi izgleda ful boljši, ta prvi deluje kot ena najcenejša varianta marele. Saj ne da bi bilo s tem kaj narobe, samo se kaj ceneje verjetno tudi dobi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A ima katera ta vozek?
8.12.2008 16:11:19   
simin
saj pri vozičku je pomembno oboje: izgled in funkcionalnost. v tvojem primeru bi se jaz odločila za št. 2.
ne poznam pa nobenega, ki tak voziček ima, tako da ti ne morem svetovati! user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A ima katera ta vozek?
9.12.2008 16:03:29   
zirafa76
moje skromno mnenje...

meni je bilo najbolj pomembno to, da je voziček lahek in dobro obvladljiv, se ga dobro zloži za avto, ima naklone, da lahko spi ter kar sem sedaj ugotovila...da sem lahko dokupila kakšno stvar in jo dodala gor brez problema..tokrat je bila to zimska vreča .Imam osebno Maclarna, na katerega prisegam ter še Quinnija, ki pa ima malo zimsko vrečo, moja pa je stara 13.mesecev in sem mogla prav iskat nekaj kar bi lahko namontirala gor.Pa sem našla od Maclarna zimsko vrečo, debelo in fajn gre na oba voza.....
Drugače sem bila zelo zadovoljna z Quinnijem, ki je trikolesnik, ampak sedaj, ko je težja, ga ful težje obladujem, prav probleme imam včasih na kakšni podlagi. Zato večinoma hodim z Maclarnom okol, ki ima štiri kolesa.

Po moje jo daj v oba voza sedet v trgovini, pelji malo in boš vidla razliko..

Marele so lahko full boljše.v mojem primeru je..
user posted image



_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu simin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
10 stvari, ki jih otroci potrebujejo in 10...
Kaj otroci resnično potrebujejo in česa ne? Preberite, si zapomnite in delite s starši, ki jih poznate.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?