|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kupim Aptamil Allergy Digestive Care
9.12.2008 23:28:58   
J.L.
če mi katera podari ali proda po ugodni ceni več orginal zaprtih škatel.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kupim Aptamil Allergy Digestive Care
10.12.2008 21:20:15   
jazabel
Oj!
Če te še zanima, me pokliči 040515753.
Lp

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kupim Aptamil Allergy Digestive Care
11.12.2008 17:13:55   
silvanija
A ste dobili to mleko na recept! Jaz sem namreč dobila danes na pediatriji v Lj recept, ki pa mi je v lekarni rekla da se ji zdi da to ne gre pod recept in da bodo preverili. A ve katera če lahko dobim to mleko na recep ali ne! Zanima me še če je boljšega okusa kot Allernova, ker to mleko mu ni preveč odgovarjalo. Pil ga je sicer 2 meseca ampat smo se zelo trudili da ga je sprejel.

Lep pozdrav s Štajerske!

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kupim Aptamil Allergy Digestive Care
11.12.2008 21:02:16   
jazabel
Ojla!
Jp, jaz sem ga dobila na recept. Moji je sicer boljši kot Alernova, saj tega nikakor ni hotla pit, a ji tudi ta ne tekne preveč - ni ga čez mamičinega user posted image . Pomojem je še najraje imela Pregomin, al pa se mi to le zdi, saj takrat moje mlekarne niso delale s polno paro kot sedaj, tako da  ni imela izbire user posted image .
Lp

(odgovor članu silvanija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?