|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 9:57:23   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dali, sem brala včeraj, da ponoči grickaš čokolado. user posted image  Ti to resno? Mislim, da se ti da še jest ponoči. Jaz sem čista koma, ko grem do wc-ja in nazaj.


Ja, Najaa zelo resno... Zfejle jem Mikado riževo čokolado...Včerja sem pojedla eno milko z lešniki...

Grozna sem...vem...


Te kar vleče na čokolado al kaj?
Tako sem jaz včeraj imela manijo z nutelo, sploh je nisem mogla nehat jest. Prav nekaj me je gnalo, da jem in jem... to se mi bolj redko zgodi, ker se znam ustavit, no včeraj se pa kar nisem. Moj mi je nekaj razlagal, jaz sem pa kot zasvojena buljila v njega in jedla. user posted image   user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:02:13   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mal neumno vprašanje pa vendar?koliko vas tuki gor kadi?jaz kadim.ram me je da ne morem nehat...user posted image je živahen,za zdaj vredu nabira na teži(super nabira)...skadim max 10


Jaz ne kadim, nimam pa nič proti kadilcom. Vsak ve kaj je prav in kaj ne. Da ti nekaj pamet solimo vsi nekadilci pa je itak brezveze!
Moja mami je kadila pri vseh 4 nenormalno veliko, pa smo vsi 3 zdravi in navihani. Mogoče še preveč navihani...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:03:49   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Te kar vleče na čokolado al kaj?
Tako sem jaz včeraj imela manijo z nutelo, sploh je nisem mogla nehat jest. Prav nekaj me je gnalo, da jem in jem... to se mi bolj redko zgodi, ker se znam ustavit, no včeraj se pa kar nisem. Moj mi je nekaj razlagal, jaz sem pa kot zasvojena buljila v njega in jedla. user posted image   user posted image user posted image

no saj če si vsaj bulila v njega je verjetno tak mislil da ga poslušaš user posted image  

jaz pa mam manijo na sadjeuser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:05:08   
Yassy
Jutro pupe- evo se mene sem se lih iz pojstle skobacala, sej se še nebi ce me nebi poštar zbudu:S
a je kej novega, pomembnega, da morem brat za nazaj,...se mi ne da, pa raj kr za obnovo prasamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:05:42   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Glede tašč----tudi jaz imam zlato..pa tasta tudi...Ful se štekamo!user posted image


Pod to se pa tut js podpišem...res sta zlata vredna obauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:06:33   
Najaa
Dali, a s 27. tednom se začne 3. tromesečje? Tega nikoli nisem točno vedela.
Na mojem tickerju za 25.t pa piše, da mi mora dragi masirat stopala. user posted image  Kot da bi vedeli, ker se je včeraj kar malo ustrašil, ko sem mu rekla, da mi na trenutke desno nogo mrtviči in me je pol ful fajn zmasiral.

Mama - tako z mamo kot s taščo se super razumemo tako da sem zelo vesela zarad tega. Odkar je Tija, smo še bolj povezani. Obožujejo jo in vsega boga bi ji dali.

mojčika, kaj te je pa tako zvilo? Prebava?
A veš, da imam tudi jaz ekcem. Ampak v vsaki nos. se je stanje zelo izboljšalo. Imam pozitivne hormone, zgleda. user posted image
Streptokok - dobro, da si omenila, da vprašam na pregledu. Baje delajo test okoli 28t in če je pozitiven, te zdravijo in test ponovijo pred porodom.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:07:14   
trezika
Zdaj pa se morn spravit malo k čiščenju...je zadnje dni vse malo zastalouser posted image  

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:07:20   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Te kar vleče na čokolado al kaj?
Tako sem jaz včeraj imela manijo z nutelo, sploh je nisem mogla nehat jest. Prav nekaj me je gnalo, da jem in jem... to se mi bolj redko zgodi, ker se znam ustavit, no včeraj se pa kar nisem. Moj mi je nekaj razlagal, jaz sem pa kot zasvojena buljila v njega in jedla. user posted image   user posted image user posted image

no saj če si vsaj bulila v njega je verjetno tak mislil da ga poslušaš user posted image  

jaz pa mam manijo na sadjeuser posted image


Meni tudi paše sadje zelo, ampak zvečer ga ne smem jest, ker me potem še bolj svinjsko peče zgaga. Zato pa napadam sladkarije.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:12:05   
yania
Jutroooo....mene pa je zob bolel preden sem zaspala, pa kr eni krči spodaj v trebuhu, ene dve uri skup zvečer, samo po mojem res prebava. Še dobro, da me je moja G včeraj opozorila na to, ker drugače bi že paniko delala včeraj. Je bilo boljše ko sem ležala na boku, ko pa sem vstala pa spet...pa spila sem zvečer ene 2 dcl donata, pa me je fuuul napenjalo. To je bilo potem to, a ne....Sem pa danes hotela malo pogreti v kozarcu donat, da bo bolj prijel in  šla medtem na wc...haha, kak je počilo, razneslo kozarec....no ja...sem potem hladnega spila....
Zob še ni uredu. včeraj mi je ful kri tekla z dlesni, ko sem si ga sčistla z medzobno krtačko...upam da se umiri zadeva, se mi ne da k zobarju.

Mama, tašča: no ja, ni neke fuuulll pohvale, je pa kr v mejah normale...rada imam mir, da se kdo ne vtika in to kar imam...

Glede petka še ne vem, mogoče bom sama ali pa zrave pripeljem mojo malo...bom videla kake volje bova...

Ali katera ve kdaj bodo kaki popusti v baby centru?  Jaz čakam na sms, ki ga vsako leto pošljejo (ob vsakem nakupu nad 50 E, vam podarimo bon za 10 E...)

greva zdej zajtrkovat...potem pa bova delale skutine štruklje, ob 14ih pa imava kontrolo za očko na Metelkovi....

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:12:49   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Te kar vleče na čokolado al kaj?
Tako sem jaz včeraj imela manijo z nutelo, sploh je nisem mogla nehat jest. Prav nekaj me je gnalo, da jem in jem... to se mi bolj redko zgodi, ker se znam ustavit, no včeraj se pa kar nisem. Moj mi je nekaj razlagal, jaz sem pa kot zasvojena buljila v njega in jedla. user posted image   user posted image user posted image

no saj če si vsaj bulila v njega je verjetno tak mislil da ga poslušaš user posted image  

jaz pa mam manijo na sadjeuser posted image


Meni tudi paše sadje zelo, ampak zvečer ga ne smem jest, ker me potem še bolj svinjsko peče zgaga. Zato pa napadam sladkarije.



To sn pa js včeraj prvič opazla...sn zvečer dve jabolki pojedla in me je pol tako žgalo vse da sn skor znorela...pa do zdaj ni bil nikol problem, če sn zvečer kaj sadja pojedlauser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:22:12   
Pupa7
pupe, pogreša se spps, če jo kera vidi naj jo pripelje, ker tak ne mormo začet dneva user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:24:30   
Najaa
trezika, maternica se vedno bolj gor pomika in pritiska na želodec. Zato je to tako.

yania, ne vem točno kdaj BC pošlje tudi tisti bon za popust, ko se celoletni nakupi seštevajo. Vsekakor pa bodo po novem letu razprodaje in si bomo lahko dale duška. user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:24:58   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

pupe, pogreša se spps, če jo kera vidi naj jo pripelje, ker tak ne mormo začet dneva user posted image user posted image user posted image





Mogoče je pa na msn?? user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:26:58   
Yassy
ooo pupa, pa ti si tu,...sem ze misla jaz objavit za vaju obe, da sta pogresani danes:)
mogoce se je spps danes odlocila da malo potegne , pa se se pod odejo kje skriva, kdo bo vedu,..sicer je pa itak vedno nevidna tu tak da tud ce je in se ne oglasi, ne mormo vedt,....

spps- KJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII?
dan je treba zacet pravi pupauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:29:39   
Pupa7


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

pupe, pogreša se spps, če jo kera vidi naj jo pripelje, ker tak ne mormo začet dneva user posted image user posted image user posted image





Mogoče je pa na msn?? user posted image


je ni tud tam ne user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:30:40   
Yassy
kam je pa nasa tasa zdej zginla??? cuden dan vse ste neki tiho, kaj je zdej to,...dejmo treba je cebljat, mormo nov del odpretuser posted image user posted image user posted image user posted image smo ze v zaostanku user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Yassy)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:31:21   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Yassy

ooo pupa, pa ti si tu,...sem ze misla jaz objavit za vaju obe, da sta pogresani danes:)
mogoce se je spps danes odlocila da malo potegne , pa se se pod odejo kje skriva, kdo bo vedu,..sicer je pa itak vedno nevidna tu tak da tud ce je in se ne oglasi, ne mormo vedt,....

spps- KJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII?
dan je treba zacet pravi pupauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jaz sem vedno tu, tudi če me ni hahahhaa user posted image user posted image user posted image
zakaj ni danes že četrtek, in popoldan user posted image komejjjjj čakam jutri pregled so mi ga dal tko pozno, da bom je cela tečna cel dan hahahah

(odgovor članu Yassy)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:37:28   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Yassy

kam je pa nasa tasa zdej zginla??? cuden dan vse ste neki tiho, kaj je zdej to,...dejmo treba je cebljat, mormo nov del odpretuser posted image user posted image user posted image user posted image smo ze v zaostanku user posted image user posted image user posted image user posted image


Če pa brez spps ne mormo začet. user posted image

hehe, jaz sem tukaj. Bašem se z mandarinami in berem...

(odgovor članu Yassy)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:38:16   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Yassy

ooo pupa, pa ti si tu,...sem ze misla jaz objavit za vaju obe, da sta pogresani danes:)
mogoce se je spps danes odlocila da malo potegne , pa se se pod odejo kje skriva, kdo bo vedu,..sicer je pa itak vedno nevidna tu tak da tud ce je in se ne oglasi, ne mormo vedt,....

spps- KJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII?
dan je treba zacet pravi pupauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jaz sem vedno tu, tudi če me ni hahahhaa user posted image user posted image user posted image
zakaj ni danes že četrtek, in popoldan user posted image komejjjjj čakam jutri pregled so mi ga dal tko pozno, da bom je cela tečna cel dan hahahah

zato ker je danes sreda user posted image  in zato da boš lahko ti še malo tečna in tvojega spravlala v obup user posted image

Yassy saj sem tu. Sem pošiljala mojemu neke slikice v službo, da mi jih sprinta te pa kr vse dol vgasnem, če me povezava zadnje čase tak jezi user posted image

Najaa že veš kaj boš kuhala danes??

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:39:25   
Yassy

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Yassy

ooo pupa, pa ti si tu,...sem ze misla jaz objavit za vaju obe, da sta pogresani danes:)
mogoce se je spps danes odlocila da malo potegne , pa se se pod odejo kje skriva, kdo bo vedu,..sicer je pa itak vedno nevidna tu tak da tud ce je in se ne oglasi, ne mormo vedt,....

spps- KJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII?
dan je treba zacet pravi pupauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jaz sem vedno tu, tudi če me ni hahahhaa user posted image user posted image user posted image
zakaj ni danes že četrtek, in popoldan user posted image komejjjjj čakam jutri pregled so mi ga dal tko pozno, da bom je cela tečna cel dan hahahah





sej bo vse ok pupa, malo pa je treba ˝trpet˝, tud ce nas cakanje ubija, bos pa po pregledu toliko bol vsesela, ko bo ze mim pa bos vidla da je vse ok

Mene je pa vceraj tako zvilo, od takrat ko sem se poslovila, sem sla leza in mela napade joka, spoh nisem mogla nehat jokat, pol mi pa se moj user posted image sms napise, pa je bla mera polna.Za povrh ma pa se dans RD in itak, je zalosten ker nisem z njim, jst pa tud ful, pa sem sla pol vceri(beri danes) spat spet vsa v solzahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tezko je to tkole se it, bolj ko si govorim da morem bit mocna slabse je in vse vec je teh dnevov, ko mi ni do nicesar samo lezanja in jokanja, pa vem da ni to dobro za pupu, se poskusam prepricat, ampak mi ne ratauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:41:37   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Yassy
sej bo vse ok pupa, malo pa je treba ˝trpet˝, tud ce nas cakanje ubija, bos pa po pregledu toliko bol vsesela, ko bo ze mim pa bos vidla da je vse ok

Mene je pa vceraj tako zvilo, od takrat ko sem se poslovila, sem sla leza in mela napade joka, spoh nisem mogla nehat jokat, pol mi pa se moj user posted image sms napise, pa je bla mera polna.Za povrh ma pa se dans RD in itak, je zalosten ker nisem z njim, jst pa tud ful, pa sem sla pol vceri(beri danes) spat spet vsa v solzahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tezko je to tkole se it, bolj ko si govorim da morem bit mocna slabse je in vse vec je teh dnevov, ko mi ni do nicesar samo lezanja in jokanja, pa vem da ni to dobro za pupu, se poskusam prepricat, ampak mi ne ratauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

yassy saj bo tudi za vaju prišel čas, ko bosta vse nadoknadla in se boš samo smejala na te čase, ko si ga morala čakat. Verjamem da je težko ampak saj veš kak pravijo vse je za nekaj dobro..vse ob pravem času.. user posted image user posted image

(odgovor članu Yassy)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:44:38   
Najaa
yassy, saj bo. Božaj trebuščka in mu povej, kako rada ga imata z atijem. Hitro se bo vrnil in boste skupaj. user posted image

tasa, nič ne bom kuhala. Ko me je mož gledal, kako se vlečem po stanovanju, je rekel, da greva ven jest. user posted image user posted image user posted image  Pa res nimam energije stat za štedilnikom zdajle.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:44:51   
Dali*
MARČEVKE 2009


    PDP    Ime            (št. user posted image , št. user posted image )    Pregledi, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image  

01.03.  
jjasna85 
(23) 
           
(št.1 user posted image , št. user posted image 0) 19.12., Izola  user posted image   +9 kg 
cita (27)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 10.12., CE user posted image +9 kg
02.03
ada2 
(30)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2) 15.12, Ptuj user posted image
+6 kg 
hedviga (34) user posted image user posted image      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  ?, LJ user posted image user posted image
mihaela20
(?)               (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  10.12., SG  user posted image
03.03. 
=jasna=
(26)              (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 
30.12. , LJ user posted image +4kg, 110cm
Tijaša (24)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 17.12. , LJ user posted image   +8,5kg, 97cm 
04.03.  
mihaela01 (27)           (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 17.12, Ptuj user posted image +6 kg, 88 cm 
dushka (26)                 (št. 1user posted image , št. user posted image 0) ?, LJ user posted image   +2 kg
05.03. 
Linda25
(28)              
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  ?, ?    user posted image    +6,5 kg    
06.03. 
Grahec (30)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 10.12., LJ user posted image +2,5 kg, 99 cm   
07.03. 
spps
(26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 6.1., CE user posted image
+8,5 kg, 99cm
Steffi (32)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, ? user posted image +3 kg, 92 cm
08.03. 
yania
(29)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 6.1.,
LJ user posted image +6 kg, 90cm
Lolita23 (23)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 14.1, CE  user posted image +10 kg
09.03.  
sahary (29)                      (št. 4 user posted image , št. user posted image 3) 11.12, CE user posted image + 9 kg
11.03. 
petrcaK
(25)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, CE user posted image +6 kg,100 cm
mama_milchy (27)       (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 6.1., Izola user posted image +8 kg
12.03. 
PERSIDA (32) user posted image  user posted image (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 16.12., MBuser posted image user posted image +7,6 kg,104 cm
helimaša                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1) 23.12., LJ user posted image    -1 kg, 93 cm
13.03.
trezika (24)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 17.12., Ptuj user posted image +12,5 kg
an_angel (28)               (št. 1user posted image , št. user posted image   0)  ?, ? user posted image  +8 kg
14.03.  
*TEJČI* (24)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, ?, user posted image    +5 kg  
Skorpija (30) user posted image  user posted image        (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) ?, ? user posted image  user posted image +8 kg
trinity22 (30)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  22.12., CE-SG  user posted image + 8 kg
15.03. 
lejca
(32)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0) ?, ITA user posted image +12 kg, 105 cm 
16.03.
dana
(30)                      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 12.1., LJ, user posted image
+8 kg, 110 cm
Infinity1 (26)            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.12, NM user posted image  +2,4 kg, 113 cm 
babyg                         (št. 1user posted image   , št.  user posted image 0) 12.12., CE user posted image   +9kg, 94 cm 
17.03. 
mediuhec
(29)
            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 5.1., MB user posted image   +7,5kg, 93 cm
MalaČebelica (27)             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, MB user posted image +10kg, 96 cm
18.03. 
Dali*
(28)                     
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 23.12., CE user posted image
+ 8 kg, 90 cm
buksi                             (št.1 user posted image , št. user posted image 0) 23.12., PO user posted image +8 kg
tasa_m (25)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 6.1., MB user posted image +8 kg, 107cm
19.03.  
urška13 (32)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, CE, user posted image + 9 kg  
20.03.
KOKICA32 (33)             (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 23.12., MB user posted image +7 kg, 95 cm
pocka (29)                    (št. 2 user posted image , št. user posted image   1) 8.1., Izola  user posted image  +10 kg,93cm 
nina3 (25)                      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, CE user posted image +5,5 kg  
Janjap(26)                     (št.1 user posted image ,št. user posted image 1)   22.12, FRAuser posted image +0kg ,88cm
  21.3.
_andreja_
  (24)          (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)?,TRB user posted image +4,5kg,123 cm     
mojčika (32)                 (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) ?, LJ user posted image +7 kg, 97 cm
Pupa7 (28)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.12, CH user posted image +6 kg, 110 cm
jadrnica                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 19.12., LJ user posted image +6 kg, 90cm
čebeica maja (30)           (št. 2user posted image , št. user posted image  1) 23.12., NM  user posted image +8 kg, 86 cm
yassy (25)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, LJ user posted image +0 kg
22.03.
pikapoka12345 (26)     (št. 2user posted image , št.user posted image 0) ?, LJ user posted image +4 kg, 82 cm
peugeot (34)                  (št. 1 user posted image , št.user posted image 0)  15.12., KR  user posted image +6kg, 88 cm
23.03.
Zasanjana
(26)              (št.3 user posted image , št. user posted image 2) ?, FRA user posted image
+8 kg, 105 cm
pondelak (19)                (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 22.12., MS user posted image +7,5 kg, 103 cm 
majabh (29)                   (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 15.12., CE user posted image +4,5 kg, 89 cm 
24.03.  
felix7 (26)                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 6.1., LJ user posted image +6 kg   
25.03.

piamaria
                        (št. 4 user posted image , št. user posted image 2) ?, LJ user posted image
+7,5 kg
MONIKQ                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, MS user posted image  + 2 kg, 96 cm 
marec 2009 (31)            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 18.12., LJ user posted image  -1 kg, 120 cm
27.03.

SRCCEK (28)                   (št. 2user posted image , št. user posted image 1 ) ?, LJ user posted image  +5 kg
novo (29)                        (št. 3 user posted image ,  št. user posted image 0) 10.12., CE user posted image +7 kg, 95 cm
28.03.
Nina00
(35)                    (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 16.12., LJ user posted image   +6,5 kg
suncicica (29) user posted image  user posted image      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 0) ?, Ptuj user posted image +5kg
Tejči H                            (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 10.12, LJ user posted image +2 kg
mkkl (23)                      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, LJ, user posted image  +3 kg, 94cm
29.03.
mikroB
(25)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.12.,SG-CEuser posted image
+10 kg, 105 cm
drevozivljenja (22)     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 10.12., ? user posted image +9 kg
30.03.
janaja
(25)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 19.12, KR user posted image
 +2,5kg,113cm
31.03.
Najaa
(30)                  
(št.2 user posted image , št. user posted image 1) 15.12.,  LJ user posted image +6 kg
dolči (29)                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.12., ? user posted image +6 kg, 89 cm
Irena83 (25)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 14.12., LJ user posted image +9 kg
03.04
Piruri (30)                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1) 18.12., PO user posted image , +4 kg, 91 cm

user posted image  - 23 fantkov
user posted image  - 18 punčk
user posted image  - 29 presenečenj 

Skupaj nas je 67 marčevskih nosečk!

user posted image

user posted image  

Z nami so pot začele: 
user posted image  fragola - ponovno srečka user posted image  user posted image

user posted image  Nikita   - ponovno srečka user posted image  user posted image
 
 
user posted image  zasavka, pikica36, MAŠKA, ajja, enkratna   user posted image  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka 




(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:44:56   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Yassy


IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Yassy

ooo pupa, pa ti si tu,...sem ze misla jaz objavit za vaju obe, da sta pogresani danes:)
mogoce se je spps danes odlocila da malo potegne , pa se se pod odejo kje skriva, kdo bo vedu,..sicer je pa itak vedno nevidna tu tak da tud ce je in se ne oglasi, ne mormo vedt,....

spps- KJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII?
dan je treba zacet pravi pupauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jaz sem vedno tu, tudi če me ni hahahhaa user posted image user posted image user posted image
zakaj ni danes že četrtek, in popoldan user posted image komejjjjj čakam jutri pregled so mi ga dal tko pozno, da bom je cela tečna cel dan hahahah





sej bo vse ok pupa, malo pa je treba ˝trpet˝, tud ce nas cakanje ubija, bos pa po pregledu toliko bol vsesela, ko bo ze mim pa bos vidla da je vse ok

Mene je pa vceraj tako zvilo, od takrat ko sem se poslovila, sem sla leza in mela napade joka, spoh nisem mogla nehat jokat, pol mi pa se moj user posted image sms napise, pa je bla mera polna.Za povrh ma pa se dans RD in itak, je zalosten ker nisem z njim, jst pa tud ful, pa sem sla pol vceri(beri danes) spat spet vsa v solzahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tezko je to tkole se it, bolj ko si govorim da morem bit mocna slabse je in vse vec je teh dnevov, ko mi ni do nicesar samo lezanja in jokanja, pa vem da ni to dobro za pupu, se poskusam prepricat, ampak mi ne ratauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


yassy pupa moja, ne bit tko žalostna, ker res ni fajn... tud jaz sem mela take dneve, pa jih je blo treba prebrodit, probaj se pogovorit s svojim očetom, to je edina rešitev. Res ni fajna tvoja situacija ampak nič ni nerešljivega! Mi smo vedno tukaj zate al pa na msn, saj veš... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Yassy)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 10:45:01   
tasa_m
stalno ko hočem kako bedarijo napisat mi internet zašteka in me vrže ven.. očitno me še net začel nazaj držat user posted image

no kaj sem htela napisat? aja glede spps: saj ni čudno da je ni, njen je doma, tamala v šoli ona dva pa morata nadoknadit zamujeno,..akcija mora bit..user posted image ... user posted image user posted image  

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?