|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 11:04:22   
Tiamo
Punce, malo sem gledala vozičke, pa jih je toliko, da sem čist zmedena.

Kakšen voziček predlagate za novorojenčka? Kakšna naj bodo kolesa? Kaj pa zimska vreča, pregrinjalo za dež, marela za sonce, se vse dobi zdraven?

Na kaj moram paziti?

Se splača kupiti rabljen voziček?

Pomagajte?

Lp Tia74
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 11:10:32   
Čiračara
Tud jest sem zmedena, ko gledam vozičke:ups:. Meni je najbolj "padel v oči" od Peg Perego -Pramette, ker je kombiniran (voziček za novorojenčka lahko spremeniš v športnega), pa še zimsko vrečo ima. Men je to interesantno, ker bom rodila septembra in bo potem vedno hladneje.Pa zelo simpatična se mi zdita v plavo-bež in rdeče-bež varianti. Mi je pa prodajalka rekla, da gresta ravno ta dva ven iz programa:((...Se mi pa ne zdi ravno cenejši razred:(......

LP:metulj:

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 11:10:40   
malika
Definitivno se ti splača kupit rabljen kvaliteten voziček, ker je 100% boljši kot nov in slabši.

Mi smo se odločili za Quinny in če bi kupovala še 1x bi ga ponovno kupila. Priporočam košaro, tudi če se hrbtni del čisto poleže, ker je le v košari detece popolnoma zavarovano. Nekateri modeli vozičkov imajo zimsko vrečo, dežno pregrinjalo in senčnik že v kompletu, pri drugih dokupiš. Rabiš pa eno in drugo.

Pazljiva bodi predvsem na vodlljivost vozička, ker boš ti tista, ki ga bo tiščala in vlačila po najverjetneje vseh možnik terenih. Iz izkušenj priporočam, velika kolesa; jaz imam trikolesnik s sprednjim fiksnim kolesom in je čisto OK-lažji za vozit pa je seveda tisti s gibljivim kolesom.

Najenostavneje je, da greš v trgovino in najprej primerjaš vozičke med seboj, če imaš kakšno kolegico s dojenčkom, ti bo najverjetneje s veseljem priporočala ali odsvetovala npr. svojega,...itd. Važno je, da upoštevaš čimveč nasvetov, takšnih in drugačnih.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 11:11:16   
Anonimen
Hauckov voziček, trikolesnik, ki je primeren tudi za novorojenčka, takle:
http://www.hauckuk.com/en/products/products_onTheRoad4.asp?K=1&H=16&U=9&D=2

odlično ohranjen, skupaj s pregrinjalom za dež (ki sicer stane okrog 9.-000 SIT) lahko pri meni dobiš za 20.000 SIT.

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 11:18:41   
ZARA
Splisni ni mi jasno,da ne mores tega tvojega vozicka prodat,ker je res lep in za tako ceno zelo dober!!

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 11:19:37   
Anonimen
A ne? Meni tudi ni!

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 11:48:34   
Tiamo
Čist po pravici povedano, mojemu dragemu trikolesniki niso všeč? :zmeden2:

Čeprav je meni izgleda super, in verjetno si bolj okreten oz. ga lažje z njem upravljaš kot z štirikolesnikom? Pa to je za novorojenčka? Tvoj link mi ne odpre slike, a je takle?:zmeden:

http://www.preissuchmaschine.de/psm_frontend/popup.asp?pid=37379315&pnr=1&foto=1

Koliko časa pa lahko uporabljaš ta voziček? A je primeren tudi za zimo, rodila bom avgusta, se pravi potrebujem voziček za zimo ali ima ta voziček zimsko vrečo? Kako je pa s košaro in ali se hrbtni del čisto poleže?
Koliko pa je star?

LP Tia74

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 11:52:42   
lacoste7
Jaz imam voziček Hartan RACER S, ki ima velika zadnja kolesa, sprednja pa so vrtljiva, tako da je zelo lahko vodljiv. Pregrinjalo za dež je že v ceni vozička. Zraven sem kupila še zimsko vrečo, senčnik in nahrbnik za stvari, vse v barvi vozička. Uporabljala sem ga od rojstva dalje, ker se naslonjalo položi do ležeče pozicije (pazi na to, ko kupuješ voziček). Pazi tudi, kako je vodljiv, kako enostavno se zlaga. Ma rečem ti, izgleda kot pravi Mercedez, no saj je tudi cena zasoljena, nekaj čez 100 jurjev samo za voziček.

Včasih imajo tudi akcijo, mislim da sem nekaj zasledila tudi na forumu (-20%, če se ne motim).

Poglej na www.hartan.net

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 12:46:06   
Anonimen
Ne, Tia, ni tak, je en model pred tem. Ne vem, če se ga lažje upravlja kot štirikolesnik, ker pač takega štirikolesnika še nisem peljala. Je pa ta moj Heuck izredno lahek in lahko vodljiv. Zimske vreče nimam, sem jo eni šenkala, pa mi je seveda že žal, čeprav ni bila original od vozička, ker se je zraven ne dobi. Košaro pa lahko daš notri katero drugo, zraven je ni. Pa lupince tudi ni zraven, pa senčnika tudi. Prodajam voziček.

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 12:51:56   
Spicy Black
Ojla,

mi smo kupili Inglesina Zippy sistem, ki ima košaro za novorojenčka. Ko dete zraste košaro odstraniš in je športni. Zelo je lahek in vodljiv. Poleg smo dobili tudi prevleko za dež, torbo in še prevleko za čez noge. Meni je super no :bravo:!Slike si lahko pogledaš na Bob Čenča Žiri. Cena brez lupinice je pa tam okrog 120.000 sit če se ne motim.


Lp,
Nina99 + :duda:36t

http://www.bob.si/zippy.htm

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 12:57:53   
drejci
Pozdravljene,
Kaj pa vozički od Mothercare? a katera ve ali so dobri za novorojenčke?

lp:rozica:

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 13:19:12   
Tiamo
Jaz pa nekaj ne razumem, ko prebiram oglase za prodajo vozičkov.

Kako so lahko vozički malo rabljeni??? Sej ga verjetno skoraj vsak dan uporabiš, ko greš z :duda: ven na sprehod????? :zmeden::zmeden::zmeden:

Koliko časa uporabljaš voziček, vidim da ene prodajajo 3 mesece stare vozičke:zmeden::zmeden2: Razumem, da so vozički stari 1 leto ampak manj?? :zmeden::zmeden::zmeden:

Čist sem blond:zmeden:

Dejte mi razjasnit pojme?

Lp Tia74

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 13:30:20   
Anonimen
Evo, jaz vem en odgovor. Moj je malo rabljen zato, ker smo ga kupili, ko je bil otrok stra 5 mesecev, ker smo se preselili in šrejšnjega nisem mogla nesti po stopnicah, ker je bil pretežek. Pa še otrok se sploh ni hotel voztiti v vozičku, je pač malo težje narave, bi rekla. Pa spet je imela moja mama, ki ga je pazila, drugega, eno staro marelo, ker ji je bil lažji "za vozit", jaz bi rekla "za gledat". Trikolesnik se ji je zdel na pogled prevesoljski. No, tako je bilo s tem vozičkom pri nas.

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 13:35:20   
Tiamo
Hvala Splišni za odgovor,

takole, če se odločim za tvojega, moram dokupiti zimsko vrečo in košaro. A se da pri tvojem vozičku, hrbtni del čist položiti?

A ima tudi bremze? ;)

Lp Tia74

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 14:08:53   
Anonimen
Ja, hrbtni del se da položiti vodoravno, ima pa tudi zavori, ročno in nožno.

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 14:09:20   
Anonimen
Aja, pa še to: pogledaš ga lahko v albumu.

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 14:10:50   
dory
Evo morm se vtaknit...vozicek,ki ga prodaja splisni je kot nalasc zate :)...hitr si ga poglej v albumu :)

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 14:18:54   
TARA in MAJ
splisni ma res najbolši voziček od vseh na RR.

delam reklamo zate splisni če prodaš daš za pijačo:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 14:37:41   
Anonimen
Ja, itak. Še od zanjič velja.

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 15:12:45   
Tiamo
Punce vem, da samo dobro hočete.

Nakup ni samo od mene odvisen, moram še mojega "financ ministra" vprašat. Kateri je pa že v štartu proti trokolesnikom?

Tako, da bomo še videli kaj in kako?



Lp Tia74

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Kakšen voziček-novorojenček
5.4.2005 21:04:18   
Anonimen
Oh, Tia74, ti se ne sekiraj in kupita takega, ki vama bo všeč. Punce so samo moje zlate pomočnice in tako malo za šalo malo zares navalimo ob vsakem namigu o nakupu kakšnega vozička. Pamše pijejo ga rade, ha, ha. Saj boš verjetno še par let sledila isto pregovarjanje in navijanje za ta moj voziček. Po mojem dokler bo forum obstajal. Hec.
Če te še kaj zanima, naj ti ne bo zoprno vprašati. Saj ti ga ni treba kupiti niti se opravičevati za nenakup.

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Kakšen voziček-novorojenček
6.4.2005 7:14:24   
dory
Ej ce je pa 20k sit za vozicek velik pol pa tud ne vem..nikjer ne bos dobla vozicka,tko dobrega za tko pocen...nej ti splisni se 1x pove,kolk je ona dala za vse,pol pa s financ ministrom kar primerjejta :)

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?