|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tudi jaz klomifen
13.12.2008 18:01:12   
Anonimen
Prebrala sem že vse teme na temo klomifen, pa bom vseeno odprla novo.
Od prvega poroda je minilo že več kot 10let.
Že 4leta se trudiva za še enega člana pa do danes še ni uspelo.
Pred letom in pol so mi ugotvili pregrado in jo odstranili, sedaj sem imela še eno kontrolo, ki naj bi ugotvila, če je ostalo še kaj pregrade v maternici, pa je pokazalo, da je vse OK. Moja m.je kar redna na 24-28 dni. Zdr. je rekel, da ne ve zakaj ne morem zanostiti? Spermiogram od  mojega moža je tudi ok. Sedaj mi bo zdr.dal klomifen. Upanje je veliko, vendar upam, da ni nemogoče. Kakšne so vaše izkušnje, ko ste pile klomifen, kolikokrat in v kakšnih presledkih ste imeli odnose in kakšni so bili vaši rezultati. Ste vmes hodile tudi na ultrazvok. Če mi tokrat ne uspe, kaj mi še ostane?
Hvala za vse odgovore in mnenja.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tudi jaz klomifen
13.12.2008 18:29:56   
Anonimen
Uz je skoraj obvezen, da sploh vidiš, če reagiraš na klomifen. Kaj ti preostane, če ne bo uspešno?  HSG so ti že delali? Drugače ti pa predlagam da se pridružiš na temi klomifenke 2008 - tam boš dobila odgovore na vprašanja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tudi jaz klomifen
13.12.2008 18:40:49   
Anonimen
Ne, HSG mi zdr.ni nikoli omenil. Verjetno smatra, da glede na to, da že imam otroka, tega ne potrebujem.
Kako pa opravijo ultrazvok med praznik. Sama bom dobila jutri m., torej če bom začela piti tablete peti dan, bo to ravno v četrtek, ko grem k zdr.in jih bom dobila. Potem pa sledijo prazniki. Kdo bo potem v takem primeru opazoval mojo ovulacijo?
Hvala za odgovor.
Se bom pa sedaj preselila na drugi forum.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tudi jaz klomifen
14.12.2008 10:22:06   
Fargesia
draga anonimna, pridi k nam...

http://www.ringaraja.net/forum/klomifenke_2008_II%25del/m_3146774/tm.htm


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tudi jaz klomifen
15.12.2008 3:39:06   
mojca345
sej bo boljš, ne obupat

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?