|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 9:50:54   
Janey
lilchy to je moralo pa bit težkouser posted image user posted image super mami si, da si tak prestala, pa user posted image user posted image za caco...jaz sem imela mici 2 tedna pa sem jo morala dat stran pa sem bila tako zalostna, kako je šele v tvojem primeru. user posted image

misaruser posted image user posted image za včerajšnje smučanje. ti si se tak odločila...tak je prav, ne misli da si smotana, itak bi lubi lahko šel sam, je imel izbiro. sej pa veš da ti je lana na prvem mestu. mora spoštovati tvojo odločitev. nima kaj bit jezen. to je moje mnenje seveda

mala_pikica ker dan imaš čas dopoldan? mi v torek ne moremo ker imamo plavanje, srečka mora povedat ker dan ona lahko, jaz lahko vsak...lahko tut jaz peljem, ker vozičkov tako ali tako najbrž nebova potrebovali??a ti bi šla v lj 22??

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 9:52:40   
itata
jutro,
spet sem koma. včeri je bilo sicer kul. mojemu se je "usral" ker ni blo treba mu dat mulčka spat, ker je zaspal že ob 19:30... važn da se je javu in je bil pripravljen. itak se mu je do 22:30 ko sem prišla nazaj 3x zbudu. pol sem šla hitr spat, da bom kao še za včeri not mal prinesla... pol se je pa mali zbudu mal pred 1h in ni zaspal nazaj do 3:30 pa nimam pojma zakaj in kako. sem mu dala mal čaja... mal joške... pol se je premetaval eno uro pol pa jokal in sploh ni mogu nazaj zaspat še skor 2 ure... crkneš. itak sva se z mojim pičla u nulo... sem se odločila, da bom šla v ikeo in kupila lepo še eno postlo za ta spodnjo sobo, ker k si tkole ponoč tolk pokonc ves adijo se itak takoj pičiš... brezveze. bom kao za mulca kupla posteljo že obično pa bova šla pač dol v primeru take krize. se ne grem več tkole vsi v eni sobi. mam prav dost. k pol moram še njega ponoč poslušat pa že tko mi ni jasn kaj če mulc od mene sred noči pa zakaj noče zaspat nazajuser posted image  pa ne me narobe razumet, sej mi je pomagal tko eno uro najprej pol je pa itak obema že film pokal... mah ni za govort. katastrofauser posted image  SPET

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 9:53:07   
Janey
aja user posted image user posted image user posted image user posted image za osmi del, če me nismo superuser posted image user posted image user posted image user posted image

februarka mi imamo enak problem, ampak jaz sem nehala vztrajat in se lepo z njim vležem....se še malo pocartamam, ko se tak drugače ne, ker se noče....pa je on srečen jaz pa tudiuser posted image user posted image
od mojih kolegov mala je pri 2 letih prvič sama v svoji postelji spala, pa nimajo nobeih problemov...mala sama zaspi spi do jutra in pride k njima zjutraj. pa smo vsi mislili kake probleme bodo imeli.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 9:53:33   
itata
misar: dec je smotan kaj pa ni šel sam...
lilči: user posted image user posted image user posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 9:55:00   
Janey
itata user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz te čist razumem....res ti želim da mali začne čimprej spat, ker naju tut ubijajo te nesprespane noči....menda je ni noči da se ne spičima kadar jaka se zbudi in noče nazaj zaspatuser posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 9:59:38   
Februarka08
Itata user posted image user posted image user posted image
Janey user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojegauser posted image (morm dat tvoj post mojmu prebratuser posted image )

Aja, naj povem, da ko Larisa enkrat zaspi, potem spi celo noč do npr. 7.30user posted image samo zaspat je problemuser posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 10:02:59   
Februarka08
Vidim pa da npr. proti Jakcu in Jakobu še nimamo takih problemovuser posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 10:03:08   
Janey
februarka v knjigi spi dete spi piše da hodiš na minuto v sobico, no pol vedno manj pogosto in popraviš dudico, rečeš da je zdaj čas za spanje in daš lupčka in spet to ponavaljaš in so ene punce rekle, da otroci po parih dneh spijo...jaz točno ne vem, ker nisem brala so mi pa rekli, mogoče bi si poskusila sposodit.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 10:04:16   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

Vidim pa da npr. proti Jakcu in Jakobu še nimamo takih problemovuser posted image


hehe, samo tudi če imaš probleme za zaspat ni fajn, ker zvečer je le čas ki ga imaš zase in če vložiš vso energijo v otroka, greš lahko samo še pod tuš in v posteljo...men je najbolše ko mali zaspi na flaši, čeprav to n tolkokrat

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 10:14:42   
Janey
tak smo pa včeraj uživali na snegecu
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 10:31:33   
Janey
v petek je šel lubi gledat tisto stanovanje za katerega sem se jaz tak zapalila in je malo premalouser posted image sem pa zdaj govorila z eno teto in gremo gledat jutri eno drugo ful veliko stanovanje in upam da je to to..je 500 m stran od moje mami in blizu mesta. joj ko bi le blo...pa še drago ni. stroški so sicer pavšal, kar je najdražje, ampak to je mogoče 50 eur razlike na leto...je povedala približno kolko je stroškov in tolko sma mi2 plačevala poleti tam ko sma bla prej in sma mela vse stroške lastno porabo, tako da itak se mi ne zdijo veliko. pa še ful nizka najemnina je, tak da upam da ga ne oddajo jutriuser posted image user posted image ker v mb gredo taka stanovanja za med, ki so poceni...tole je pa še komplet obnovljeno leta 2006

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 10:33:28   
Janey
moja2 miškota še kar ninita....je že več kot ena urauser posted image user posted image jaz pa bluzim tu in imam samogovore...no ja ena mora dežurat, da nas majčice ne prehitijouser posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 11:39:06   
Februarka08
Janey, luštne slikiceuser posted image user posted image Ja, res je, kar si napisala... zvečer naj bi imeli partnerji malo časa samo zase... jaz pa dežuram pri tamali do 22h da končno zaspi, potem greva pa midva spatuser posted image dobesedno. še v postelji včasih vstanem in potem samo še zaspivauser posted image men je tok hudo k ni nobenga večera več za naju, lubi je ves čas neki napet in samo tuhta, ni več crkljanja, če je, je tistih 5,10 minut... mah kje da bi se on kdaj spomnil za kakšno večerjo al pa vsaj svečkeuser posted image user posted image user posted image ni šans..... ko bom šla pa še jaz delat, pa sploh ne bo nič od nič... da bi vsaj zdaj še kaj nadoknadila... pa še popoldne bom delala in ne bomo nič skupuser posted image ah, bom nehala jamrat.... sem slabe volje ker me je prejle fajn razkuruuser posted image zdele gre tamala spat, midva pa baje smrekco postavlat... samo jaz jo ne mislim v takem vzdušjuuser posted image ah, zakaj vam jamramuser posted image saj mi itak ne morte nič pomagat......

Lepo nedeljo!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 11:52:42   
mlavla
jst sem pa tako vesela..končala sem raziskovalni seminar...user posted image

Janey..kje ste se pa sankali? prov luštni ste!! A jaka že hodi?


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 13:01:15   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: Bajsa

  RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 21:14:06    showPicture("12/13/2008 9:14:06 PM",1,0,0,3367809,154) jencili user posted image

titleAndStar(2380,0,0,false,"","")



Objave: 2380
Član od: 3.11.2007
Kraj: Kranj
Status: odsoten nagradno vprasanje : zakaj danes zvecer ob 22.00 zivljenje zastane ???

1. nagrada : pohane šojke
2. nagrada: šojke , eno pivo
3. nagrada : 2 porcije šojk, pivo pa en išler

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)


Evo odgovor je: NOGOMET!!!

Kdaj dobim šojke in pivo?

Nočko!



Jah...kaj pa vem, če bi ti to priznala. Odgovor je sicer pravilen, sam glede na to, da ti je moj to prej povedal...no pa ok, naj ti bo. Dobiš pa takoj ko ozdravimo, velja?user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 13:04:49   
itata
naš nadebudnež pa kar noče pa noče spat it danes... je pokonc že od 8h... mu ni to niti mal podobno. zdej verjetno ne bo spal ne ponoč ne podnev...user posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 13:14:55   
ELMA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pridne čveke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 13:18:38   
jencili
aja, danuser posted image

Pri nas se pa stanje izboljšuje. Taj je noč preživel pri mami v zg. štuku in je še vedno gor, ker mava midva še vedno vročino in se ne počutiva kot bi blo treba, je pa precej boljše.
Prej sva šla gor, da smo se malo pocartali in da sem ga podojila, zdej se pa spet lepo igrajo goruser posted image
Počasi bo prišla pa moja mami in ga odpeljala na mini počitnice v lj, jutri pred službo pa mi ga pripelje.

Sej vem, da se sliši grozno, da sva praktično cel vikend brez njega, sam vam pa povem, da je na začetku malo pasalo, pol ga začneš pa noro pogrešatuser posted image
Je pa tudi nekaj, o čemer sva ravno prej govorila. Imava res čas zase in prov super se imava, sproščena sva, se lepo cartava, nobenega krega na vidiku in nič, pa še ponoči sva se lepo naspala in se spočila, nafilala baterije.

Poanta vsega je pa v tem, da si res ne želiva, da bi še Taj fasal roto, ker pol smo lahko v orng riti, česar pa si res ne želiva, zato ga raje tudi na varno malo spraviva! Ziher, je ziher!!!

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 13:26:49   
ELMA
Mi mso se včeraj cel dan potepali od 9h zjutraj , ko smo štartali v Ljubljano na tekme user posted image user posted image user posted image Eno zgubili , eno pa so zmagali user posted image  , domov smo prišli ob 16h se spočili in ob 18h na žurko , otroci so ful uživali , starši pa tudiuser posted image .Vam povem da je Elma bila tko pridna navijačica in celi dan kot da je ni blo zraven , user posted image user posted image user posted image , sploh se ni slišal jok , ji je pasal mal spremembe .Naš očka je bil Božiček ki je prišel darila podelit , pa otroci ga sploh niso prepoznali user posted image
Skratka uživali smo .user posted image
Hvala bogu da je veseli december user posted image user posted image , denarnice so vsak dan tanjše user posted image


Janey kje ste se pa sankali?  Kak je lepo pogledat sneg,pri nas sam dežuje .
Jakec je papravi RAMBO user posted image


Mlavla user posted image user posted image user posted image pridna si da se tko učiš user posted image user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 13:54:37   
Janey
jaz mam pa novo frizuuurooo, pa novo barvo...jeiiiuser posted image user posted image

na pohorju smo bli

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 13:57:34   
buči
user posted image

user posted image

Evo, tole so daneašnje fotke ...

user posted image

Takole smrekico (za 2,63 evrov user posted image ) imamo kar na omari, ker je velika nevarnost, da si ta veliko Tilen vrže na glavo, ali pa se dvigne ob njej in oba padeta.

user posted image

Takole pa sva z Aljažem naredila našo familijo ... user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 13:59:04   
buči
a ja, pa bravo za nov del!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 14:00:41   
buči
hz k    h jm umnzz  bn7h7h65exd gr   tilen vas pozdravlja  



fbbghgvvcv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvd

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 16:17:58   
jencili
no, naš mali je šel na počitnice. Je pa začel zdej še kašlat, tko da smo mu nabavli sirupuser posted image

kje pa se ve vse skrivate?
Se cartate, ne?user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 17:19:20   
itata
jakob je pol vseen omagal in spal 2 ure. zdej pa že veselo razgrajauser posted image  je kar priden. upam, da bo ponoč kej bolš, ker drugač ne vem kako bo tole spet...

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?