|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AD3
16.12.2008 13:06:04   
Evica22
Pozdravljene!
Mene pa zanima, kdaj ste vašim otrokom začele dodajati kapljice ad3? Slišala sem, da nekatere dojenčke po njih zelo zvija in jih posledično nekatere mamice svojim otrokom ne dajejo. Kaj pravite na to?
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AD3
16.12.2008 13:07:37   
Petr_a
Vtipkaj v iskalnik pa dobiš svoj odg na vprašanje kaj pravite na to

(odgovor članu Evica22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AD3
16.12.2008 13:38:14   
bati

jaz sem imela zelo slabe izkušnje z AD3 tako da smo zamenjali z D3 začela sem dajat kapljice po prvem pregledu pri P ko mi jih je napisal ....D3 mislim ne da se primerjat kok so boljše ...res nobenih krčev več ni bilo

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AD3
16.12.2008 14:20:49   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Petr_a

Vtipkaj v iskalnik pa dobiš svoj odg na vprašanje kaj pravite na to


Se strinjam, boš mela čtiva za cel danuser posted image

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AD3
16.12.2008 15:41:58   
uursa
Hčeri sem jih dajala zelo kratek čas,sinu pa sploh ne zarad krčev.Pa je vse ok.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AD3
16.12.2008 17:10:08   
poli*
Meni so dali D3- dodajat pa sem jih začela pri dopolnjenem 6. tednu

(odgovor članu uursa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AD3
16.12.2008 17:42:09   
zmajaz
Saj se sploh ne spomnim več, kdaj sem jih začela dajati user posted image  - ko nam jih je P dal. Vem pa, da sem jih zelo zelo počasi uvajala - namesto bi začela z eno kapljico in vsak dan povečevala za 1, da bi v 1 tednu prišla na 7, sem povečala vsakih nekaj dni. Dokler nisva prišli na 5, je bilo vse v redu, potem jo je pa začelo malo matrat. Pa sva jih za nekaj dni ukinili, in potem sem ji spet nekaj časa dajala po 4. Nato pa šele čez par tednov povečala dozo. Res je nekaj časa dobivala manjšo dozo od predpisane, a se nisem veliko sekirala - kaj pa včasih, ko jih sploh bilo ni. Pri enih 4 mesecih pa sva potem začeli dajati po 7 na dan in takrat ni bilo več problemov. Od šestega meseca naprej pa se doza itak poveča že na 10 kapljic. Moja user posted image  ji zdaj prav obožuje - kot bi dobila posladek. user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AD3
16.12.2008 18:23:13   
majči22
Začela sem takoj, ko sem jih dobila! Po prvem pregledu. Kakšen dan sem vmes pozabila, drugače pa redno dajem!

_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: AD3
16.12.2008 20:09:17   
majaS80




Začeli smo po prvem obisku pri pediatru,
dajemo jih vsak dan in je vse ok,
res pa je, da smo začeli zelo počasi,
najprej 1 kapljico par dni, potem 2 nekaj dni....
v 3 tednih smo prišli na 6 kapljic
da se telo sproti navadi in sploh ni bilo krčev....




_____________________________

MajaK

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: AD3
16.12.2008 20:09:19   
vodica
nikoli jih nisem dajala pa so vsi trije zdravi.

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: AD3
17.12.2008 12:45:26   
vrtnica123
Na kakšen način jih pa dajete na žličko ali v mleko?

(odgovor članu vodica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: AD3
17.12.2008 13:21:07   
Hope2
Ne vem ali smo mi izjema ali je larifari z krči in kapljicami.  Naš je imel redno krče in ko nam je pediatrinja (prvi obisk pri 1 mesecu) dala AD3, sem rekla da ima že fajne krče. Rekla je naj začnemo z 1 in povečujemo za eno, do 7-8 kapljic, če bi bilo hudo pa naj pridemo nazaj in bo dala druge (najbrž samo D-vitamin). Danes smo na 6 kapljicah in v teh dneh nima nič hujše krče, s tem, da sem jaz te dni še jedla hrano, ki ga je prej zelo matrala.
Jaz bi mu jih kljub krčem dajala, saj lažje zdaj potrpimo s krči, njemu pa dam vetrovne kapljice ob hudih krčih, kot pa da bi imel kaj narobe z očmi ali kostmi. Če bi bilo zelo hudo s krči, pa bi vsaj D3 jemali.

(odgovor članu vrtnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: AD3
17.12.2008 13:22:21   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica123

Na kakšen način jih pa dajete na žličko ali v mleko?



Na žličko si nakapam nekaj mojega mleka, pol pa še kapljice.

(odgovor članu vrtnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: AD3
17.12.2008 13:39:05   
vrtnica123
A potem je boljš če počasi dodajam kaplice- ker midve bova danes začele z jemanjem? Ker v lekarni je rekla 5 kapljic na dan?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: AD3
17.12.2008 18:50:19   
**Petra**
Jst dajem same kapljice na žličko (brez mleka). Jih pa kar dostikrat pozabim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vrtnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: AD3
17.12.2008 20:00:57   
liliana
Jaz sem začela pri 6 tednih z AD3, krče pa je imela že kaka dva tedna pred kapljicami.......dajala sem ji pa tako, da sem jih dala v cucelj od stekleničke in prelila z malo mleka.....in do enega leta smo AD3 redno vsak dan jemali.....

(odgovor članu Evica22)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: AD3
17.12.2008 22:39:15   
evi28
Dobila sem jih pri njenih 6 tednih oz začela dajat. Ni bilo nobenih problemov in zdaj, ko vidi stekleničko s kapljicami, že začne usta odpiratuser posted image . Nisem pa nikoli pomislila, da ji jih nebi dajala.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: AD3
17.12.2008 22:45:20   
lejla969
Jaz sem začela s kapljicami pri štirih mesecih in pol. Najprej 1, potem 2 itd. do 6. Zdaj dajem vsaki dan zjutraj po 6 kapljic na žličko. Takoj za tem mu dam čaj. Prej mu jih pa nisem dajala, ker je imel ful krče.

(odgovor članu evi28)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: AD3
17.12.2008 22:52:45   
ronja
Ne vem ali smo mi izjema ali je larifari z krči in kapljicami

Ronjina pediatrinja prisega, da kapljice nimajo nič s krči, razen, da se jih začne dajat približno ob istem času, kot se navadno pojavijo krči (2 mesec življenja). No, Ronja ni imela krčev, ne pred kapljicami, ne po njih, tako da ne morem nič rečt, nanjo niso slabo vplivale in če nekaj ne škodi, pa lahko koristi, potem to naredim.
Dala sem jih same, ker se je mala itak polno dojila, na žličko in ni bil nikoli problem. Res pa smo začeli počasi in počasi nadaljevali, ker je bilo itak poletje in mala skoz zunaj, tako da ni bilo treba hitet.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: AD3
20.12.2008 9:40:53   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: majaS80





Začeli smo po prvem obisku pri pediatru,
dajemo jih vsak dan in je vse ok,
res pa je, da smo začeli zelo počasi,
najprej 1 kapljico par dni, potem 2 nekaj dni....
v 3 tednih smo prišli na 6 kapljic
da se telo sproti navadi in sploh ni bilo krčev....





enako

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu majaS80)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?