|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 10:42:12   
Zoja Miša
O.K. Katera bi še 22.12. prišla, v Hipermarket Šiška?

Šibam, jokec.

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 10:42:43   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

In Tatly, poslušaj Tejkaz, ona veliko ve in pametno svetuje! Res pa preberi večkrat nasvet, ker o tem smo že pisale, oz. Tejkaz je.


O hvala. Sicer vse veliko veste, sam jaz imam toliko preveč časa, da vse natipkam user posted image user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 10:46:58   
sayuri
Babe, zdaj so mi pa res solze učke zalile user posted image . Ste tko lepo napisale user posted image . Ma včasih paše dat ven iz sebe tisto, kar tišči. Vsaj jaz se bolje počutim. Pa tkole dopoldne mam samo vas user posted image , tko da me morte ve poslušatuser posted image  >Sem vam že povedala, pa bom še enkrat, da vas mam rada vse po vrsti user posted image user posted image user posted image

Jst bom tud 22.12. dopoldne v LJ. V Supernovi bom. Grem k februarkam na kafe, pa februarska šefica mi bo Fredov obroč prinesla, pa ji morm kafe častit user posted image . Tko, da če se boste res zmenile, uletim user posted image

Beeelllaaa, sneeeežinnkkkaaa, kiii padaaaa user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 10:48:20   
Zoja Miša
Še to, ali ve katera kje lahko dobim takeča ''črva'' ali kako se reče, za vrata podložit. Bi dala igralno podlogo na tla, pa se mi zdi da od balkona preveč vleče spodaj, pa sem slišala da se to dobi, pa nimam pojma kje. Brisačo podložit je grdo za videti, ker je to v dnevni.

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 10:55:03   
sayuri
Še eden od težkokategoričnih avgustovčkov user posted image
user posted image

Tkole se Zara jezi, ko si drgne dlesni
user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 10:56:57   
sayuri
Zoja Miša hm...enkrat sem pri Nekermannu al pri Quelle vidla eno takšno gosenico al mucko za pod vrata. Sam nism zihr. Po moje bi morali kaj takega kje v Bauhausu al Obiju imet....

MajaT je ok, sem se včeraj z njo pogovarjala. Je rekla, da nima nč cajta za RR user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 10:57:25   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Še to, ali ve katera kje lahko dobim takeča ''črva'' ali kako se reče, za vrata podložit. Bi dala igralno podlogo na tla, pa se mi zdi da od balkona preveč vleče spodaj, pa sem slišala da se to dobi, pa nimam pojma kje. Brisačo podložit je grdo za videti, ker je to v dnevni.


A ai mislila kaj takega http://http://www.neckermann.si/artikel/3170765/Macke-proti-prepihu?print=1.

kako pa funkcionira ti pa ne vem povedat

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 11:08:28   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Še to, ali ve katera kje lahko dobim takeča ''črva'' ali kako se reče, za vrata podložit. Bi dala igralno podlogo na tla, pa se mi zdi da od balkona preveč vleče spodaj, pa sem slišala da se to dobi, pa nimam pojma kje. Brisačo podložit je grdo za videti, ker je to v dnevni.


A ai mislila kaj takega http://http://www.neckermann.si/artikel/3170765/Macke-proti-prepihu?print=1.

kako pa funkcionira ti pa ne vem povedat


Mi ne odpreuser posted image .

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 11:08:30   
bella02
user posted image
Hej!
Sem bolš, sam me še vseen boli. Nekaj časa lahko sedim, pol grem pa v horizontalo.

Sayuri, user posted image zate, da bo mal bolš. So ti že punce napisale in se jim pridružujem. Si super mamica in nič ni čudnega, da ta vrže iz tira. Tiste, ki imamo 2 otroka, imamo včasih vsega dovolj, ne pa ti s tremi. Pa še 2user posted image user posted image naenkrat ni mačji kašelj, zato se ne obremenjuj, da nisi dobra mamica. Nudiš jim vsem kar lahko. Je pa zdaj čas, ko se mali najbolj razvijajo oziroma najbolj napredujejo, po enem letu se to počasi ustavlja. Pa še te noči. Jaz bi ti svojo podarila, tako kot sem to enkrat že napisala Sandri. Ko jo dam ob cca 22h spat, imam mir do 6h. Im če bi hodila z njo spat, bi imela dovolj spanca. Tako vama pa tega ne morem podarit. Žal.
Obema s Sandro pa povem, da pride čas, ko bojo mali zrasli in jih bo dvojno veselje gledat. Takrat bo vse pozabljeno in poplačano. Še en user posted image za vsako posebej!
Sayuri, to ste pa vi drugo leto: user posted image . A vidiš, tudi očita so zadeliuser posted image user posted image user posted image

bambi, ful fajn za podelitev. Maš lepo oblekco in želim ti prekrasen dan!

Zoja Miša in tejka, jaz načeloma cajt imam. Je pa odvisno od vremena in mojega križa, kakšna bo situacija. V nedeljo gremo na kosilo, ima moževa svakinjo 30 in nečakinja 10 let. Če se bom uredu počutila, se lahko zmenimo. Sam z moje strani bom lahko potrdila šele v nedeljo zvečer.

matejchi, pa upam, da ti je tvoj privoščil eno masažo vratu, drugo masažo pa potem, ko bo vrat OK

Sinoči sem sklenila, da zdaj je pa dost in da bo treba hujšat. Ne bom uvedla kakih drastičnih ukrepov, le črtala bom cuker in po 20. uri ne bom več jedla. Pa ločevala bom OH in beljakovine.Pa december gor ali dol. Sej verjetno se bom mal pregrešila, samo v osnovi pa bo akcija. Verjetno je tud kilaža pripomogla k tem težavam s križem. Do aprila moram spravt dol vsaj 15kg. Se mi katera pridruži? Zaradi motivacije mislim.

Z mlekom sem že tolk na koncu, da je le vprašanje časa. Sem jo hotla v torek vagat po vsakem obroku, pa mu je potem neslo. Bom pa drug teden. Zdaj sem še preveč odvisna od možeka. Je ful priden, Tejo preoblači, podira kupčka in vse ostalo. Je še danes ne upam odzignit. Saj hodim lahko, včeraj pa si še krožnika nisem mogla dat na mizo.

No, zaenkrat toliko. Gajka, cebrca, buhtlčk, Maja T. Žanneža, Erin, Krysa, iva77 in še katera, kje ste?
user posted image


< Sporočilo je popravil bella02 -- 18.12.2008 11:18:35 >

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 11:14:59   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Še to, ali ve katera kje lahko dobim takeča ''črva'' ali kako se reče, za vrata podložit. Bi dala igralno podlogo na tla, pa se mi zdi da od balkona preveč vleče spodaj, pa sem slišala da se to dobi, pa nimam pojma kje. Brisačo podložit je grdo za videti, ker je to v dnevni.


A ai mislila kaj takega http://http://www.neckermann.si/artikel/3170765/Macke-proti-prepihu?print=1.

kako pa funkcionira ti pa ne vem povedat


Mi ne odpreuser posted image .


bom probala pol še enkrat,zdaj morm tamalga spat dat, se mi dere v naročju

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 11:32:15   
tejkaz
http://www.neckermann.si/artikel/3170765/Macke-proti-prepihu?print=1

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 11:35:26   
Krysia
No, pa sem spet pogrešana ... enostavno ne vem, kaj je to - ne spimo, ponoč se zbujamo še enkrat dodatno, pa tko lepo smo bli že navajeni prespat noč (no, do 5:30, pa pol jest pa potegnit do 8h). Skratka, jst sm ful utrujena ...

Sayuri,
a dej, no! Ti pa res ne moreš bit nesposobna! Sej vem - pridejo taki dnevi, ko si to mislimo, ampak definitivno NI res! En velik user posted image zate. Jst te prov občudujem, sploh ko mi gre včasih pri mojem enem na user posted image , pol se pa spomnim, da ti 3 rihtaš. Zlata mamica si!

Bella02, naj tele bolečine čimprej minejo! Za hujšanje pa ... jst bi sicer tudmogla kakšno kilo stran vržt, ampak se ti ne upam pridružit pri dieti, ker sem skoraj prepričana, da ne bi zdržala ... sploh zdej, ko ne jem svojega najljubšega sadja (mandarine, kivi, pomaranče ...) in zelenjave (cvetača, brokoli, ...), pol mi pa sam sladkarije ostanejo ... Upam pa, da ti načrt uspe in držim pesti zate!

Pa res, kje je cebrca? Pa buhtlčk?

Tejkaz
, vi imate tudi pestro, vidim ... Ne vem, kaj naj ti rečem - očitno Evo res ljubosumje daje, pa pri takih težko kaj narediš - je dost stara, da vidi, da se z Jašo več ukvarjate, pa ni dost stara, da bi ji bilo jasno, zakaj je tako ... Tud zate en user posted image

22.12.: jst ne morem pa tud mi ni v gužvo za rinit ... pa že zvečer grem s sodelavci na pijačo, tko da ... bom kr 22.1. prišla, če ta datum še velja ...

bambi
, uživaj na podelitvi diplome in v termah! Si si zaslužila!

Danes bomo pa voščilnice pisal - so kr iz trgovine, kaj jst morem user posted image Čeprov sm zadnjič (po srečanju) mela ful idej, kako bom jst letos voščilnice delala ... aha, seveda, spet smo pri kupljenih user posted image

Zoja Miša, ful dobra frizurca od Kaje Line! Super. Nam pa laski tko počas rastejo ... sam sm bla baje jst ista, pa še blond, tko da se itak sploh ni vidlo, da mam lase - sam čutil si puh, če si me pobožal po glavi ... tko da zna bit, da bo mel naš Rok ful čupo user posted image

Zakaj pa pri nas samo dežuje, pa nič ne sneži? Ljubljanica nam je že ful narasla ... (mamo hišo čist ob reki, sam dost dvignjeno, tko da mam kr nadzor nad tem user posted image ) Evo, trenutno nam race pod jablano plavajo user posted image

OK, dobim obiske, moram še mal pospravit ... pa ne mi zamerit, če se ne bom oglasila te dni - jutr mamo P, v soboto grem na eno predstavo, v nedeljo mamo krst, v ponedeljek grem s sodelavci ven, v torek pa v službo na obisk ... se vam vmes verjetno kaj javim, ampak bo bolj na hitro.

pridne bodte!

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 11:46:14   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

http://www.neckermann.si/artikel/3170765/Macke-proti-prepihu?print=1


Hvala tejkaz,sem ga nekaj usračkala ko sem link pripenjala,sem kar 2x http dala,.. jah to je pa emšo

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 11:46:25   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

http://www.neckermann.si/artikel/3170765/Macke-proti-prepihu?print=1


Ja to ja, ampak te mačke so mi čist mimuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 11:53:42   
anita goitan
sva ble zuni, ma sej n maram Kamnikauser posted image , pogrešam Lj, no srce je pa itak vedno in bo na primorskemuser posted image , sam ok, tuki mam pa blizu tiste osnovne štacune da mi ni treba Zoje vedno za vsak drek v avto basat.
No ble zuni, sm kupla mal strokovne literatureuser posted image , jah Obrazce, pa..user posted image user posted image user posted image a vam kaj preberm: no Einsiedlerca je ful zaposlena, pa oh in sploh srečna, user posted image user posted image user posted image , Tomažinka ima ful srčkano Lilu, pa še ne razmišljata o drugem otročku, pa ...






_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 11:53:57   
miškolinček
Zoja MIša, mislim da bi mogla te ''črve '' za pod vrata dobiti v vsaki trgovini,kjer prodajajo preproge,v Rutarju sem jih enkrat vidla,sam če jih še majo pa ne vem.
Pa mogoče majo tudi v Baby centru.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 11:54:36   
bella02
user posted image

Zoja Miša, zdi se mi , da sem to videla v Bauhausu

Sayuri, saj zato smo pa tle, tud me te mamo user posted image
user posted image




< Sporočilo je popravil bella02 -- 18.12.2008 12:04:49 >

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 12:00:11   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Še eden od težkokategoričnih avgustovčkov user posted image
user posted image



oooo kašne mišelinkeuser posted image , mam dobr ti to futraš!!user posted image


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 12:05:36   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

Tomažinka ima ful srčkano Lilu, pa še ne razmišljata o drugem otročku, pa ...



Se moram pohvalit, da Tomažinovo v živo poznam. user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 12:06:57   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: bella02

user posted image

Zoja Miša, zdi se mi , da sem to videla v Bauhausu

Sayuri, saj zato smo pa tle, tud me te mamo user posted image
user posted image




od kod jemlješ te okraske, povejj..lepo


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 12:07:34   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

Tomažinka ima ful srčkano Lilu, pa še ne razmišljata o drugem otročku, pa ...



Se moram pohvalit, da Tomažinovo v živo poznam. user posted image


ej pa tvoja Bikarjeva..ja on2 sta pa stalna gosta družabnih prireditev..ja neč se ne smejte, vse tako piše user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 12:12:22   
dojenč
doooooober dan,slab dan
takabeda ker vuni sneži, no je znežilo. zdaj pa ta pre.....ti dežuser posted image

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 12:16:32   
tejkaz
Sam je zanimivo, Bikarca je naša soseda in jo poznam čisto drugače kot pa je prikazana v medijih. Tomažinovo pa poznam preko drugega foruma, njena hči je isti letnik in mesec kot naša Eva in smo se kar dostkrat dobile na pijački in je tudi čisto drugačna kot pa v medijih.

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 12:17:32   
anita goitan
KUham zelenjavnoi župco, vse kar mam v hladilniku vrgla notr: por, korenček, krompir, brokoli in cvetača..bo kar bouser posted image , ne bom se je glih nažrla, ma ima da se moja bejba navadi kaj je dobra hranauser posted image

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 12:18:10   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Sam je zanimivo, Bikarca je naša soseda in jo poznam čisto drugače kot pa je prikazana v medijih. Tomažinovo pa poznam preko drugega foruma, njena hči je isti letnik in mesec kot naša Eva in smo se kar dostkrat dobile na pijački in je tudi čisto drugačna kot pa v medijih.

ma sej normalno, pač človek kot mi vsi, kir letnik je Tomažinkauser posted image
aja, če kira rabi recepte za piškote..sem jih zdej en kup po mailu dobila


< Sporočilo je popravil anita goitan -- 18.12.2008 12:23:32 >


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?