|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 15:46:01   
mishel
SAYURI sicer pozno, ampak se vseeno pridružujem puncam, ki so ti že napisale, da se ne obremenjuj, ker si super mama. Kolikor te poznam od tukaj, si vedra, prijetna in bi za svoje otroke naredila vse. Včasih enostavno to ni dovolj in za to nisi kriva ti!!!! Jaz te kar očudujem, da s tako lahkoto zmoreš skrbeti za tri otroke. 

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 16:25:25   
dojenč
se podpišem

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 16:43:53   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

sayuri a je tvoj user posted image informatik? Kako delajo inf.dvojčke..sm mail dobila

user posted image
user posted image hec!



To slikco sem jaz na našo temo prilepila kak teden dni nazaj... pa ravno ti si meni očitala da ne berem pozorno?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 17:19:59   
anita goitan


iuser posted image in kej čmo zdejuser posted image user posted image user posted image user posted image

Moj me kliče da bo kmal fertik, čez 20min me kliče da bi šel še na en pir, ja no pa pejdi


< Sporočilo je popravil anita goitan -- 18.12.2008 17:20:41 >


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 17:23:56   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

karmar-ja sem je full lepo je glih sel moj jih razvijat da bodo pravi cas odposlane
da vam pokazem kaj mi je KARMAR nardila
prava umetnicauser posted image
user posted image



Kako je to naredila? Jaz bi tudi, vedar ne vem kako user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 18:38:01   
naty13
Čerrrrrrrrrr.

Počitnic konec. user posted image  Bilo je super. user posted image  Jošt je užival v vodi. je tako čofotal z rokami in nogami. user posted image user posted image user posted image  Nejc je bil mal prehlajen, pa še trebušček ga je bilel, ker ni mogel kakat. Smo dali svečko, pa še to je šlo ven šele drug dan. No, samo da se je poštimalo, je pa super prenašal. Za njega samo gusarska ladja in tobogani (taveliki). user posted image  Z Joštom smo meli malo težavi zvečer. je takoj na flaši zaspal od preotrujenosti, da smo se kar dolgo futrali. Ampak smo preživeli. user posted image

Kaj več pa bodo povedale slikice:

user posted image

user posted image

tako spimo po kopanju
user posted image

ko se zbudim
user posted image

v sobi
user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 18:39:00   
naty13
Pa še prosila bi eno, če mi napiše kratko obnovo zadnjih petih dni user posted image  Brat za nazaj 30 strani mi ne bo zneslo user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 18:44:21   
matejchi
Sayuri, to ste pa vi drugo leto: user posted image . A vidiš, tudi očita so zadeli
Pa mami je tudi skozi nasmejana...

Zoja Miša in tejka, jaz načeloma cajt imam. Je pa odvisno od vremena in mojega križa, kakšna bo situacija. V nedeljo gremo na kosilo, ima moževa svakinjo 30 in nečakinja 10 let. Če se bom uredu počutila, se lahko zmenimo. Sam z moje strani bom lahko potrdila šele v nedeljo zvečer.
Bolj sigurno bo v ponedeljek zjutraj.. user posted image

matejchi, pa upam, da ti je tvoj privoščil eno masažo vratu, drugo masažo pa potem, ko bo vrat OK
Je masiral je.. pol je pa pozabil roke umit in se je po moško popraskal in ni bilo fino...user posted image

Sinoči sem sklenila, da zdaj je pa dost in da bo treba hujšat. Ne bom uvedla kakih drastičnih ukrepov, le črtala bom cuker in po 20. uri ne bom več jedla.
Če ješ ob 21.00 je to pred 20.00, odvisno s katere strani gledaš.


Zakaj pa pri nas samo dežuje, pa nič ne sneži? Ljubljanica nam je že ful narasla ... (mamo hišo čist ob reki, sam dost dvignjeno, tko da mam kr nadzor nad tem ) Evo, trenutno nam race pod jablano plavajo
Krysia pazi, da ne boš mela pred oknom akvarija...user posted image



Jaz grem pa Marušo skopat, pol greva pa z Žigcom kekse "štancat"... je hotel s plastelinom delat pa sem se raje za drugo packanje odločila... oči je pa šel delat.. pol je pa moj do konca leta....user posted image


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 19:10:50   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi


Jaz grem pa Marušo skopat, pol greva pa z Žigcom kekse "štancat"... je hotel s plastelinom delat pa sem se raje za drugo packanje odločila... oči je pa šel delat.. pol je pa moj do konca leta....user posted image



Mi2 z Nejčkom se morava tudi ta vikend lotit piškotov ali pa začetek drugega tedna. Sem kupila božične modelčke. user posted image  Sem šla mal brat, pa mi ni žal, je Tejka en recept gor dala. user posted image

Vaaaaaaaavvvvvvvvvvv kar celo leta ga boš mela. user posted image user posted image user posted image user posted image  Fino. Boste lahko skupaj preživeli praznike. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 19:21:34   
matejchi
anita skeniraj Obraze.... samo pol te lahko tožijo... probaj

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 19:23:24   
matejchi
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

http://www.neckermann.si/artikel/3170765/Macke-proti-prepihu?print=1


Ja to ja, ampak te mačke so mi čist mimuser posted image


http://www.lovecnacene.si/jezki-proti-prepihu/m/126008/
Kaj pa tole?


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 19:24:45   
matejchi
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

Tomažinka ima ful srčkano Lilu, pa še ne razmišljata o drugem otročku, pa ...



Se moram pohvalit, da Tomažinovo v živo poznam. user posted image


Jaz pa Rudana user posted image (cepca). A je živa(hna)? user posted image

< Sporočilo je popravil matejchi -- 18.12.2008 19:33:12 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 19:32:57   
matejchi
user posted image user posted image user posted image
Anita a sta bile v LJ?


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 19:40:27   
matejchi
Sam je zanimivo, Bikarca je naša soseda in jo poznam čisto drugače kot pa je prikazana v medijih. Tomažinovo pa poznam preko drugega foruma, njena hči je isti letnik in mesec kot naša Eva in smo se kar dostkrat dobile na pijački in je tudi čisto drugačna kot pa v medijih. IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Pa saj ona tejkaz je tudi čisto druga kot na forumu... a jo poznateuser posted image

Glejte Nežouser posted image ...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
(mal heca mora bit a ne...)

< Sporočilo je popravil matejchi -- 18.12.2008 19:41:03 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 20:03:49   
Anonimen
Avgustovke, ki so naročile knjigo, javljam da grejo jutri na pošto, tako da bodo v soboto oz. v ponedeljek pri vas!user posted image



(odgovor članu matejchi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 20:06:44   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

user posted image user posted image user posted image
Anita a sta bile v LJ?


hoj, ne, greva jutri dopoldan k se vreme napoveduje, sam po darilo pa nahitro sodelavce pogledat, ma zlo na hitrouser posted image
Dns se ti pa dogaja matejchiuser posted image


< Sporočilo je popravil anita goitan -- 18.12.2008 20:07:23 >


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 20:08:36   
anita goitan


naty ti važičkauser posted image ,user posted image user posted image user posted image dobrodošla nazaj

šibam pod tuš in spat da mal nadoknadim,
nočko


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 20:51:37   
karmar
neža a še tebi naredim voščilnico?

hmmm...od kake knjige se pogovarjate?

matejchi moj pa dela kar non stop, še za silvestrovo bo imel nočno. Bom šla kar spat že ob 19h z Uršo od žalosti...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 21:00:30   
Amelia
Hej punce, eno vprašanje v zvezi z varstvom. Moja punca bo 25. 12. stara 4 meseca in zadnjič sem jo kot že večkrat pustila pri mami v varstvu, še prej jo podojila, previla in na hitro odbrzela po nakupih, čez pol ure me kliče mami, da se je 5 minut po tem ko sem šla začela jokat na ves glas in da se nikakor ne more potolažit. No, si me lahko predstavljate, kako hitro sem odbrzela nazaj iz trgovine. Ko sem prišla ji je že spala v naročju. Se mi je čudno zdelo, da bi imela krče, ker jih nikol nima, in se mi je kar zdelo, da je bila panika ker mene ni bilo. Pri mami sva sicer ene dvakrat na teden, ampak zaenkrat loči samo naju z možem in ostale. No, pol se je zbudila se spet smejala, sem šla v kuhinjo si sendvič narest in čez par minut spet jok, oz. dretje, sem jo vzela v naročje in se je v sekundi pomirila.

Kakšne imate ve izkušnje, mislim me prav mal skrbi, a to pomeni, da še nekaj časa je ne bo mogel nobeden pazit?!? Do treh mesecev sploh ni bilo problema, zdaj bom probala, da enkrat mami k meni pride, me prav zanima če bo kaj boljš ko bo znano okolje.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 21:06:14   
karmar
amelia naj te jaz "potolažim" da je pri nas isto, začela pa je pred 14 dnevi. Pri nobenmu noče bit, zdej niti pri možu ne več, če me ne vidi. Ko grem v trgovimo ima dretje dokler ne pridem...Mi je pa rekla ena kolegica, ki študira psihologijo da je to normalno ker je prišla v tako fazo, da se je razvila tako močna vez med nama in da bo minilo. Kdaj -se pa ne ve, odvisno od otroka. Smo pa res prvezane...

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 21:15:37   
URSKAP
Amelia tudi pri nas je popolnoma enaka situacija. sem mislila da je naš Žan tako razvajen in da je preveč samo mene navajen pa vidim da ni tako. Včeraj smo imeli "priprave na krst", ki ga imamo 28.12 in je moja mami, ki jo vidi vsak dan prišla k nama v stanovanje merkat in je bilo pol ure ok potem pa tak jok da sem morala domov. Ko sem prišla, je bilo v pol minute vse ok in se je začel smejat?!
Upam da je to res razvojna faza, sem pa brala da traja od takrat  ko se otrok začne zavedati okolice in si izbere svojo ljubljeno osebo ponavadi mamico in do nekako osmega meseca.
 

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 21:26:35   
matejchi
Najboljše jih dat v voziček pa na sprehod, če je to varstvo v popoldanskem času, če ne pa ne vem.. mogoče jih motivirat s kakšnimi igračami ali pa se pogovarjat z njimi, ležal itak ne bo pa v luft gledal.. hoče družbo.

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu URSKAP)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 21:37:49   
karmar
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Najboljše jih dat v voziček pa na sprehod, če je to varstvo v popoldanskem času, če ne pa ne vem.. mogoče jih motivirat s kakšnimi igračami ali pa se pogovarjat z njimi, ležal itak ne bo pa v luft gledal.. hoče družbo.

Pri Urši bi od vsega palil samo sprehod. Ta pa je v večini časa zaradi vremena nemogoč...

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 21:42:25   
matejchi
Pol si pa zapoj... Karmen naj bo doma... zvezana namesto psa.... pa kaj bi ti govorila.. saj veš.

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
18.12.2008 21:53:48   
karmar
hov hov user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?