|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dodajanje rižolinota zvečer
25.12.2008 11:08:56   
vesna23
Pozdravljene!

Moj malček je star 3 mesece user posted image in se mi že kakšnih 14 dni zbuja ponoči na 2 uri oz. 1,5 h, kar tega prej ni. Pred tem se mi je zbudil enkrat ali mogoče dvakrat na noč. Ko je bila patronažna pri meni je imel sinček 2 meseca in mi svetovala, če že pride do pogostega prebujanja ponoči mu lahko začnem dodajati rižolino.Pa me zanimajo vaše izkušnje z dodajanjem, kako dodajati in koliko?user posted image

Vesel in miren božič vam želimuser posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dodajanje rižolinota zvečer
25.12.2008 12:32:25   
suprmedo
pozdravljene!
tudi mene zanima kako je s tem. Sicer smo mi stari skoraj 6 mesecev in se kar veliko zbujamo ponoči. sicer se dojimo, ampak mi bi jedli skoraj celo noč. mleka imam zadosti, tako da primankuje ga ne. bi pa rada poskusila s čim bolj sitostnim.

Želim vam srečen in miren božič

(odgovor članu vesna23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dodajanje rižolinota zvečer
25.12.2008 17:41:25   
kajajaka
Jaz dodajam od 3,5 meseca, čeprav na škatli piše po 4. mesecu.

Dajem ji riževe kosmiče od Millupe, brez mleka in kristalnega sladkorja, v modri škatli (v rumeni je že mleko v prahu). Vmešam v AM (lahko bi tudi v moje načrpano, pa ga žal nimam več) in od takrat spi celo noč. Prej se je zbujala okoli 2h, ker je bila lačna.


(odgovor članu suprmedo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dodajanje rižolinota zvečer
25.12.2008 17:42:51   
kajajaka
aja, še to
Rižolina (od Linota) ji pa ne dajem, ker ima primešan sladkor in še kup drugih - po moje nepotrebnih - stvari. Pa šele po 6. mesecu naj bi se ga dalo

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dodajanje rižolinota zvečer
25.12.2008 19:18:22   
Anonimen
Jaz sem hčeri dajala rižkota v mleko pri vsakem obroku že po enem mesecu in pol pred leti, ko še ni bilo teh tako prilagojenih mlek zaradi refluksa. Sem ga dala pa eno do dve žlički na 200 ml.

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dodajanje rižolinota zvečer
26.12.2008 9:16:10   
potepinček
Jaz mojemu 5,5m dodajam rižko od Milupe od 4. meseca dalje in od takrat naprej veliko bolje spi. Dam mu kar po žlički.

(odgovor članu vesna23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dodajanje rižolinota zvečer
26.12.2008 9:39:31   
majči22
IZVIRNO SPOROČILO: vesna23

Pozdravljene!

Moj malček je star 3 mesece user posted image in se mi že kakšnih 14 dni zbuja ponoči na 2 uri oz. 1,5 h, kar tega prej ni. Pred tem se mi je zbudil enkrat ali mogoče dvakrat na noč. Ko je bila patronažna pri meni je imel sinček 2 meseca in mi svetovala, če že pride do pogostega prebujanja ponoči mu lahko začnem dodajati rižolino.Pa me zanimajo vaše izkušnje z dodajanjem, kako dodajati in koliko?user posted image

Vesel in miren božič vam želimuser posted image



Jaz bi na tvojem mestu počakala še kakšen mesec. Poznam prijateljico, ki se ji kljub dodajanju ponoči zbuja.
Če pa imaš željo po dodajanju pa bi res samo kakšno žličko dala noter v mleko, tako kot ti je že ena prej napisala. Naša je imela okrog enega meseca tud obdobje, ko se je zbujala kar pogosto. Sedaj je bolje. Se pa samo dojimo, stara je 4,5meseca.


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu vesna23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?