|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Celiakija - testiranja
30.12.2008 19:07:35   
uwaga
Pozdravljeni!
Prebrala sem že kar nekaj strani o celiakiji, tako , da osnovne podatke imam.
Me pa zanima, saj nikjer nisem zasledila, ali pri potrjeni diagnozi testirajo celo družino.
Hvaležna bom za vsakršno informacijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Celiakija - testiranja
12.1.2009 8:00:56   
aki
Živjo!

Sama imam že 10 let potrjeno celiakijo. Ko so mi jo potrdili sem bila stara 15 let in takrat smo se pogovarjali o tem, da bi bilo pametno testirati tudi ostale člane družine, ampak moji se za to niso odločili, ker nihče ni imel težav.
Odločitev je verjetno vaša - vsak zase ve, ali ima ali nima težav, ki bi lahko pomenile celiakijo - sicer pa obstajajo preprosti krvni testi, ki pokažejo možnost celiakije, potem pa se zdravnik odloči za nadaljne preiskave, če obstaja sum na celiakijo.

Če te zanima še kaj, lahko pišeš tudi na zs.

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Celiakija - testiranja
15.1.2009 17:02:17   
uwaga
Aki hvala za odgovor!
Hčerka je stara 11 let in nima nobenih znakov celiakije ( vsaj jaz ne najdem nekih tipičnih), smo pa dobili obvestilo iz Pediatrične, da so v krvi prisotna protitelesa in da moramo na razgovor h gastro...
Sedaj pa čakamo da pride ta dan. Bi pa rada preverila še sinovo stanje, za vsak slučaj...
Malo me je strah.

(odgovor članu aki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?