|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
2.1.2009 7:37:35   
*Mojca*
ooouuuuujjjjjjeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaa prvič obrnjena stran v letu 2009 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4101
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
2.1.2009 8:27:20   
babysolza
IZVIRNO SPOROČILO: *Mojca*

babysolza: definitivno prva varianta user posted image


Okej, bom ubogala. user posted image user posted image

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4102
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
2.1.2009 9:27:08   
alea01
ojla mamičkeuser posted image

Uh, kako smo zgovorne v letu 2009user posted image user posted image .

tteeaa- superca, da si nazaj. smo te pogrešale. močno upam, da se bodo stvari porihtale kot trebajo bit. In kapo dol, da sfolgaš še diplomo pisatuser posted image user posted image user posted image . Lana je tudi cukrček.

kleopatra....tvoje slikice so tudi ful kul in ste lepa fotogenična familija

mtinca- brez skrbi....bo Lana že začela jest GH....še vsak je....sam mal potrpežljivosti pa bo.

drgač pa polno pikalon user posted image user posted image user posted image user posted image ..........za vse vasuser posted image

babysolza- sem že prepozna,ampak upam, da si ubogala *Mojco*user posted image

In jaz sem mal slikice spremenila v profilu...da se mal považimuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil alea01 -- 2.1.2009 9:28:53 >

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 4103
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
2.1.2009 11:10:14   
lunca14
alea............

In jaz sem mal slikice spremenila v profilu...da se mal považimuser posted image user posted image ................
............uaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuu,kako je mala fotogenična,prava mala manekenkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mtinca...........kaj naj pa jaz reče,ko mali sploh ust noče odpret za gh.samo moja mlekarna,še en mesec mmu dam,potem bo pa moral,ker me bo čist ožel,ampak ,da ne bo pomote,ne papa mojga špehca,ampka energijouser posted image user posted image user posted image user posted image
ninny...........upam,da sta že domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 4104
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
2.1.2009 11:48:10   
Anonimen
Jutro. Mi gremo spet pohajat, ima moj oči roj, dan. Jao, nikol konca s temi praznovanji, pa še cela žlahta je do aprila za obdarovat, ker smo vsi zimski.user posted image No, sej darila niso v ne vem kakšni vrednosti, sam človek ne ve kaj bi spljoh kupil.user posted image

Uživajte.

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 4105
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
2.1.2009 12:14:31   
Anonimen
Lep prvi pozdrav v letu 2009user posted image .Zdaj tece ze tretje leto odkar se "druzimo".user posted image user posted image
 
Novoletno noc smo v redu preziveli,pokanja je bilo veliko,najhujse "bombe"je metal moj moz,vse rakete in drugo sva spuscala iz balkona,drugi dan je priredil malo razzvetljave se za Meri,prav tako na balkonu,sva gledali iz dnevne...tako da so posledice"vse crno"vidne se danesuser posted image .
Danes sva sami,ker moz dela,pa malo poslusava glasbo,malo pospravljava,se igrava,kuhava...po starem.Trenutno Meri pancka,jaz sem vas sla pa hitro mal prebrat.

Alea,super slikice,res ste profiji,pa tamala itak da je zelo fotogenicnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Me veseli,da ji je zalaufala GH,manekenka bo pa se lahko kasnejeuser posted image user posted image .Pa,da je pridna in hoce bit se boljuser posted image user posted image .
Didlinaa,samo da se je vse dobro izteklouser posted image user posted image user posted image in lepo praznujte.
Ninnyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,upam,da sta ze doma.
Slovenka,me veseli za tvojo sestro,zdaj pa le tako naprej,in letos boste imeli spet dojenckauser posted image .

Grem zdaj se malo pucatuser posted image ,je cistilka na dopustuuser posted image ....pa evo vam malo glasbe.To danes poslusam,vsako po nestetokratuser posted image ...
http://de.youtube.com/watch?v=ogWcJeV7r4Y&feature=related  (Elvis je zakon)
http://de.youtube.com/watch?v=ogWcJeV7r4Y&feature=related
http://de.youtube.com/watch?v=ogWcJeV7r4Y&feature=related


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4106
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
2.1.2009 12:33:19   
Anonimen
http://de.youtube.com/watch?v=M8yQLbMtPFA&feature=channel    tle je zdaj Elvis

http://de.youtube.com/watch?v=lixDK_tMEhE&feature=related

Upam,da je zdaj prav,sem prej mal zabluzila,so vse tri isteuser posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4107
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
2.1.2009 16:59:59   
Anonimen
Samo toliko se vam oglašam, da vam povem, da sva pred eno urco prišle z Emo domov. Kaj več napišem kakšen drug dan, sedaj se gremo pa cartat

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4108
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
2.1.2009 18:33:40   
Tina 28
Ojla mamice

user posted image Enga srečna pa zdravga, pa veselga in debevgauser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4109
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
2.1.2009 18:40:47   
*anamor*
Joj ninny sem zelo vesela, da sta doma. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mene pa zanima kdaj ste začeli dajati juhico in kakšno. In s či ste začinile?

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 4110
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
2.1.2009 19:50:50   
Kaja08
ČEEEERRRR!!! Najprej vsem SREČNGA PA ZDRAVGA!!!!! Upam, da ste lepo praznovale in da rakete niso preveč motile spanca vaših čmrlov!! Pa user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse, ki ste bolni!!

Vidim pa tudi, da se je tteeaa vrnila!! Jeeejjj, sem že večkrat o teb razmišljala, če so se ti zadeve uredile!! Ja no, upam, da se bo vse poštimal tko, kot je treba in tebi najbolj ustreza. Sem pa pogledala Lano in je pravi cukr!!!!

No, mi smo kr u redu - Žigatu je Dedek Mraz prinesel zobka!! Smo tako važni!!! Sicer še ni zuni, danes se že čuti žagica, tko da ga nestrpno pričakujemo!! Pa še tudi zato, da bo Žiga nehal bit tako tečen...pa še vročino ima user posted image

Gosto hrano smo že lepo jedl, zdej se je pa neki uprl noče ničesar več jest user posted image  hmmm....ne vem še, kaj bomo naredil glede tega..

Upam, da se bom zdej kej bolj redno oglašala....

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 4111
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
2.1.2009 21:09:01   
mtinca1
lep pozdrav v novem letu! vsem želim, da bodo vaši otročki zdravi in igrivi.

saj ne morem verjet, da je čez 4 mesece že konec porodniške!?!

ninny - super, da sta z Emo doma!!!
alea - krasne slikce. je Izabela tak model, pa tako lepo napravljena, pa dobra fotografska roka in jaz bi kr pet minut lahko gledala v slikco, mi je tako všeč user posted image user posted image user posted image
kaja - Žiga bravo za zobek!

pa danes praznujeta:
Mark (HEI) 7. mesecev in
Sofija (Slovenka) 6. mesecev
vse lepo in user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 4112
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
2.1.2009 21:14:35   
mtinca1
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

mtinca...........kaj naj pa jaz reče,ko mali sploh ust noče odpret za gh.samo moja mlekarna,še en mesec mmu dam,potem bo pa moral,ker me bo čist ožel,ampak ,da ne bo pomote,ne papa mojga špehca,ampka energijouser posted image user posted image user posted image user posted image  


ja, znajo bit navihani ti naši user posted image . naša pa enkrat vedno odpre usta, v drugo pa odvisno od hrane, pa razpoloženja, pa ... kdo bi vedel.
je pa moja mlekarna tudi pri nas še vedno zakon.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 4113
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
3.1.2009 7:18:19   
aleksandra silvija
http://cards.123greetings.com/cgi-bin/newcards/showimage.pl?no=52338&q1=ejan_ny_inspirational&cat=Events&image=/thumbs/ejan_ny_inspirational/8607-007-41-1062.gif&title=New+Joys+'N+New+Hopes...&backgr=8607-007-41-1062_bg.gif&tcolor=7a0101&tsize=5&tface=comic+sans+ms&type=html&subcat=Inspirational+Wishes&log=123&newbgpath=new&newmuspath=eventsnew&src=&bigimagetype=new&DATE=[%20Jan%201%20]&tempval=New%20Year!!newyear.pl

Srečno, zdravo, uspešno, čudovito leto 2009!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Da bi bile mamice zadovoljne in srečne, otročički zdravi in da bi veselo osvajali prve kortake, prve besede.


Ninny-lepo, da si z Mašo nazaj doma. Uf, to pa ni bilo ravno prijetno silvestrovanje.  Ampak  tako je bila vsaj mača maša na varnem in imela je pri sebi to, kar najbolj potrebuje - mamico.
Sem ravno včeraj po tv slišala, da so bolišnice polne majhnih pacientov!


(odgovor članu mtinca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4114
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
3.1.2009 11:14:43   
NinKa
Pozdravljene punce,

Samo na hitro se oglasim, ker imam minutko časa. Vsem sončkom in sončicam vse naj naj najlepše v tem letu. No pa mamicam tudi.

Mi smo zdravi, dans praznujemo prvo polovičko svečke.

Aja, bom pa kr tukaj vprašala, ker me meri...odkar smo 2 obroka na GH, se mi zvečer, kljub Aptamilu 2 zbuja ob 2h in nato ob 7h. Prej smo vedno prespali noč od 20h do 6h....Ne sanja se mi namreč kaj naj naredim, da bo zopet spal.

Uživajte...bom malo prebrala za nazaj ko bom uspela, ampak dvomim, ker me v prihodnjih dnevih čakajo izpiti na faksu.


(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 4115
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
3.1.2009 13:30:54   
Kaja08
Dan! Kakšno mrtvilo je tle na RR user posted image  Še vse feštate novo leto user posted image

NinKa, ne znam ti svetovati, ker je pri nas čisto ista zgodba...pojma nimam, kaj naredit, da se ne bi več zbujal... Pa mu dam zvečer kašico, pa velikokrat tik preden zaspi še mleko, pa nič ne pomaga...

Aja, pa čestitke vsem za tini mini rojstne dneve user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 4116
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
3.1.2009 15:55:19   
mtinca1
ninKa, Kaja - tudi pri nas se zadnjih deset dni zbuja ponoči cca. ob enih in hoče mleko. prej je vedno spala celo noč. riževo kašico (cca. 30 ml) jemo zvečer ob šestih-pol sedmih, potem pa ob pol osmih še dojenje. razlog, da se zbudi ponoči je pri nas verjetno bolj to, da gre zdaj spat že ob osmih (?!?).

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 4117
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
3.1.2009 17:13:37   
babysolza
Živjo!

No, še ena, ki zadnje čase bolj malo spi se oglaša. Sabina še kr kašlja in to večinoma sam ponoči, čez dan pa skoraj nič. Pa dan ni enak dnevu - včeraj je bila kot angelček čez dan, danes pa je tečka. Ponoči bo pa najbrž spet veselica.user posted image user posted image

Alea, super fotke. user posted image

Anamor, jaz sem skuhala govejo juho in dala v kozico samo eno celo čebulo, korenje in meso. Čez eni dve uri sem malo juhice odlila za Sabino, ostalo pa začinila, da je za naju. 

Ninny, super da ste doma! user posted image  user posted image  user posted image


Če bomo tako 'pridno' čvekale, bomo ravno do novega leta prišle na 5. del. user posted image

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu mtinca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4118
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
3.1.2009 17:49:09   
tteeaa
alea  - izabela je krasna!!user posted image

ninka - Lana se še vedno zbuja ponoči na tri ure in hoče zizouser posted image , enako je, če jo zvečer samo podojim, ali pa dam kašico in nato čez kakšno uro še dojenje. Tako da....čakam na prvo prespano noč, ampak je še ni na vidikuuser posted image

ninny - super, da ste doma....le pocartajte seuser posted image


_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 4119
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
3.1.2009 18:47:55   
babysolza
Aja, pa prejle sem pozabila povedat, da sva se midve s Sabino najbrž včeraj zadnjič dojile. Odkar je odkrila čare žličkeuser posted image , se je količina popitega mleka pri mamici drastično manjšala, tako da sva v dobrih 3 tednih prišle s 5-6 dojenj na 1-2 dojenji dnevno. Sva fajn preživeli ta prehod, meni se pa tudi zdi fajn, ko končno lahko kakšno mal bolj seksi spalno srajco oblečem. user posted image user posted image

Katera je že omenila, da se nam kmalu izteče porodniška? Ajoj, ajoj. Po eni strani komi čakam, po drugi pa sploh ne. user posted image

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu tteeaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4120
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
3.1.2009 19:15:27   
slovenka
ojla pupe,

nam se praznični obiski še niso zaključili. Kar švicam od peke in vsega user posted image user posted image user posted image Ampak danes smo imeli pa en zelo fajn obisk, se z enimi tako fajn razumemo in jih zelo radi vidimo. user posted image Sedaj pa pečem sacher torto za svaka, ki ima jutri rojstni dan. A ne, da takim, ki imajo tako hitro po dedku mrazu rojstni dan, ni treba nič kupit? user posted image

Jutri gremo torej na obisk s to torto, potem pa v terme. user posted image user posted image user posted image

Jah, punce, porodniške bo res hitro konec - moje je bilo delno že oktobra, čeprav je moja služba taka, da tudi ob koncu porodniške ne bo nič drugače kot je sedaj... A ste že kaj razmišljale o vrtcu? Kako se vam zdijo jasli tam pri 15 mes? Jaz kar dosti mislim na to - čeprav je naša tako družabna in je tako vesela vsakič, ko ji ati in mami zrihtata kak obisk z dojenčkom user posted image tako da upam, da ne bo težav z jaslimi.

Alea - res zelo zelo lepe slikice. Prav kot bi šlo za hčerko Pitt/Jolie - tako si jaz predstavljam, da taki fotografirajo svoje otroke. Super!

Greste kaj ven? Me sva bili včeraj 45 minut zunaj - pri hiši imamo gozd in ker je malo pihal veter, sva zavili kar v gozd, kjer imamo lepo pot in sva naredili en krog, mala pa je tako občudovala drevesa.

Ja, mi smo tudi končno dočakali 6 mes - sem naredila polovico torte (z rumom notri user posted image user posted image user posted image user posted image ).

No, toliko - malo sem se oglasila. Zdravi bodite še naprej, sicer pa se čimprej pozdravite.

Aja, glede GH - naša kar naenkrat ful več je - zvečer je včeraj pojedla kakih 60 g korenčka, pa 200 ml grisa z banano in potem še 150 ml mleka. Ob 1h pa je bila spet lačna /150 ml mleka in ob 5h spet. Midva tega ne moreva verjeti. TAko da sem spet v klubu nespečih mamic in odganjam vse predloge, da naj čimprej Sofiji naredimo bratca ali sestrico...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 4121
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
3.1.2009 19:18:27   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

Aja, pa prejle sem pozabila povedat, da sva se midve s Sabino najbrž včeraj zadnjič dojile. Odkar je odkrila čare žličkeuser posted image , se je količina popitega mleka pri mamici drastično manjšala, tako da sva v dobrih 3 tednih prišle s 5-6 dojenj na 1-2 dojenji dnevno. Sva fajn preživeli ta prehod, meni se pa tudi zdi fajn, ko končno lahko kakšno mal bolj seksi spalno srajco oblečem. user posted image user posted image

Katera je že omenila, da se nam kmalu izteče porodniška? Ajoj, ajoj. Po eni strani komi čakam, po drugi pa sploh ne. user posted image



BS, naša je pa izgubila veselje do zize, ko je dobila flaško - mi je najprej zvečer zmanjkovalo mleka in smo ji dali flaško, potem pa ni več zize imela rada, ker ni tako fejst teklo. Pa me sedaj včasih butka noter, pa ji rečem, kaj bi rada, ko nisi imela več zizike rada... user posted image user posted image user posted image

Aja, punce, se spomnite, ko sem se zanimala, kaj se zgodi z zizami po dojenju - no, meni so se že zmanjšale. Sem iz D na C, verjetno bom pa še šla dol na B, kaj? user posted image user posted image user posted image Zadnje čase kar dosti te komentarje poslušam - če sem se znebila silikona, tako da je kar očitno izgleda... Še skoraj več kot je bilo prej komentarjev, kake vlke mam user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 4122
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
3.1.2009 19:59:31   
babysolza
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Aja, punce, se spomnite, ko sem se zanimala, kaj se zgodi z zizami po dojenju - no, meni so se že zmanjšale. Sem iz D na C, verjetno bom pa še šla dol na B, kaj? user posted image user posted image user posted image Zadnje čase kar dosti te komentarje poslušam - če sem se znebila silikona, tako da je kar očitno izgleda... Še skoraj več kot je bilo prej komentarjev, kake vlke mam user posted image user posted image user posted image



user posted image  user posted image  user posted image



_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4123
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
3.1.2009 20:04:43   
babysolza
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Jah, punce, porodniške bo res hitro konec - moje je bilo delno že oktobra, čeprav je moja služba taka, da tudi ob koncu porodniške ne bo nič drugače kot je sedaj... A ste že kaj razmišljale o vrtcu? Kako se vam zdijo jasli tam pri 15 mes? Jaz kar dosti mislim na to - čeprav je naša tako družabna in je tako vesela vsakič, ko ji ati in mami zrihtata kak obisk z dojenčkom user posted image tako da upam, da ne bo težav z jaslimi.



Nam so v našem vrtcu rekli, da ne bomo dobili mesta pred septembrom, ker maja kao ne sprejemajo novih. Tako da bo stara slabih 15 mesecev. Tiste 3 mesece vmes se bomo pa že nekako znajdli. Se bomo takrat sekirali, kako. user posted image

Sicer pa resno razmišljam o 6-urnem delavniku (ali pa če vsaj zamenjam službo za bližje, kar je trenutno bolj utopična ideja), tako da moram it kak dan na CSD, da mi povedo, kako to zgleda v praksi.

Uživajte jutri s svojimi družinicami, potem se bodo naši user posted image  povečini spet mal delat 'spravli. Upam, da bomo danes kaj bolje spali, si bom kr sama poslala mal pikapok. user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4124
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
3.1.2009 20:20:06   
mtinca1
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

Uživajte jutri s svojimi družinicami, potem se bodo naši user posted image  povečini spet mal delat 'spravli. Upam, da bomo danes kaj bolje spali, si bom kr sama poslala mal pikapok. user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


babysolza - še od mene kup pikapok za spanje user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za ziher user posted image .  

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 4125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?