|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 13:45:08   
MTFP
Punce, zanima me ko ste kupovale opremo, oblekci, kozmetiko itd... za svoje sončke. Za katere stvari vam je bilo žal, da ste jih kupile, ker so bile nepraktične, neuporabne, itd, in katerih stvari vam je ponavadi primanjkovalo... Pa vesela bi bila zraven tudi kakega razloga....user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 13:50:59   
Pikapolonica_
Super zadeva je bila pri nas kompatibilnost lupinice in vozička -> si recimo v avto (mi smo se kar precej prevozili), greš v trgovino, ne rabiš otroka vlačit iz lupinice, ampak zadevo pritrdiš kar na orodje.
Zgrešen nakup - posteljica user posted image ; se je dete usidralo kar pri namauser posted image user posted image in še zdaj to prakticira
Zgrešen nakup - plastična podloga za previjanje; sem se uspela kar dvakrat nasrat s temi podlogami in končno sem kupila tisto bombažno, pralno -> SUPER ZADEVA!
Zgrešen nakup - preveč cunj, nekatere ni mulo oblekel niti 1x; samo to se me še zdaj držiuser posted image
Super zadeva -> kengurujček; sem sesala, psa ven peljala, vse to v kengurujčku
Super zadeva -> igralni center, ki ga daš na tla. Otrok se zamoti, toliko da mimogrede kaj ščistiš, ali skuhaš, ali pa greš samo na sekret.user posted image
Zgrešen nakup -> ležalnik - niti 10sekund ni zdržal not
Super nakup -> Ikea Antilop stolček, otrok se niti poti ne notri, kot pa v tisti plastiki ali prima pappa

Se še bom kaj spomnila, 100%user posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 13:52:23   
Pikapolonica_
Super nakup - Tomyev potiskač, ki je najprej lok za igralni center, igračke so zanimive vsaj tja nekje do 8m, potem ko se postavlja na noge in že malo raca, pa ga spremeniš v potiskača

Super so tudi tiste Ikeine potiskane tetra plenice, men so prav luštne med tisto monotono belo -> definitivno jih moraš imeti vsaj 20 (tetra plenic, ni nujno, da so glih iz Ikeeuser posted image ), jaz sem jih imela 17 ali 18, pa jih je bilo skoz premalo. Najprej otroka široko povijaš, pa za kopanje so super, bolj kot tiste brisačke, ki so aktualne šele nekje od 6meseca naprej, ali pa za v toplice.

Čebriček - ful fajn; naš mali je tako užival not, meni je banjica čisto zgrešen nakup.
Fliper - iz čebrička pa v fliper v kad ali v tuš, da ga lahko normalno umiješ, ne da bi se zvijal otrok in delal salteuser posted image , pa še vmes malo kopalnico ščistiš.


< Sporočilo je popravil Pikapolonica_ -- 31.12.2008 13:55:36 >


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 13:54:41   
Hope2
zaenkrat nimamo zgrešenih nakupov, razen toto blazinic za joške, ker so takoj zamočile in pol postale trde ko kamen.

Dobila sem tudi črpalko za mleko, pa je sploh  ne rabim. TOrej ne kupuj, dokler ne rabiš


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 31.12.2008 13:56:38 >

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 13:55:57   
sonček33
Hope -katere balzinice pa potem priporočaš?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 13:57:53   
Hope2
chicco in avent. Danes sem kupila johnsson, ker drugih ni bilo, bom videla kako se bodo obnesle

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 13:58:32   
Pikapolonica_
Fajn so tudi tisti robčki za čiščenje iz Sanolaborja, ko jih je 90 v paketu in jih samo namočiš v vodi, pa jaz sem tiste nepokakane kar prat dala in so zdržali vsaj pol leta user posted image
Zgrešen nakup je pri nas bil vsekakor kozmetika tipa Nivea in bubchen, ne potrebuješ nič drugega kot malo olja za v kopel, trdo milo, da ga 1x na 14dni malo namilišuser posted image , kakšen Bebival za vneto ritko, ali pa Bepathen, pa seveda ribje mazilo -> Ribodermin za po kopanju in vsakodnevno nego kože.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 14:08:54   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Fajn so tudi tisti robčki za čiščenje iz Sanolaborja, ko jih je 90 v paketu in jih samo namočiš v vodi, pa jaz sem tiste nepokakane kar prat dala in so zdržali vsaj pol leta user posted image



Tole pa moram pogledat, je zanimivo. Zdaj rabim toto in so mi všeč, pa mal kombiniram z mullerjevimi robčke in vatiranimi blazinicami.

Najboljši nakup mi je bil še lanolin, sem si bradavice mazala že pred porodom in vsak podoj po porodi in nisem fasala nobene kraste, brazde, krvavitve.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 14:12:54   
melanija
Zgrešen nakup, ki to ni ker sem vse dobila za darilo: razna tekoča mila in šamponi - tega imam za izvoz in nismo še nič porabili.
                     - razna oblačila, ki sem jih večinoma dobila za darilo pa so bile napačne št. ali pa jih nismo mogli ponucat - kontra sezona oblačil. Kar sem upala sem prosila če lahko menjajo, nekaj stvari pa je šlo v škatle ne da bi ponosili.
                     - igralni center - most, naš ga ni povohal
                     -stajica -  res da podarjena, a je nismo nikoli rabili
Super zadeva:- mandljevo ali pa kar olivno olje za v kopel in za nego kože, tudi ritko se da lepo umit
                      - od toto baby soft krpice namesto vate, so meni bile super
                      - stolček-gugalnik - za spanje, za gledanje okoli, da sem se lahko šla stuširat, ko sem bila sama in sem ga kar v tem stolčku postavila v kopalnico, da sem ga imela na očeh
                      - posteljica za spanje-sem kar navadla na svojo posteljo, ne morem se naspat če je pri nama v postelji, spim na pol in pole se nič ne odpočijem

Sigurno bi se še kaj našlo, pa se sedaj ne spomnim.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 14:13:58   
sonček33
Jaz sem si tudi kupila kikotove balzinice za prsi.

A ima katera blazino za nadzor dihanja? katero pa?

lanolin je tudi že v torbi, ki bo romala v porodnišnico. Hope, si se mazala tudi pred dojenjem?


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 14:17:04   
ajataja
PRI NAS PA OBLAČILCA,KI TE V TRGOVINI KAR PREMAMIJO TOK SO LUŠNA POL KO PA RODIŠ ŠE PA PA FUL ZRAVEN DOBIŠ IN POTEM SE ZGODI TAKO KOT PRI NAS,DA PAČ NEKATERA SPLOH NISO PRIŠLA NA VRSTO ZA OBLEČT IN SO OSTALA ČIST NOVA.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 14:36:40   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

chicco in avent. Danes sem kupila johnsson, ker drugih ni bilo, bom videla kako se bodo obnesle


meni so ble pa blazinice od chiccota, ful trde, rob me je tiščal in sem imela od baby lova iz Dm-ja.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 14:55:29   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Jaz sem si tudi kupila kikotove balzinice za prsi.

A ima katera blazino za nadzor dihanja? katero pa?

lanolin je tudi že v torbi, ki bo romala v porodnišnico. Hope, si se mazala tudi pred dojenjem?



Jaz imam angel care (dobila od sestre). Moram rečt, da ni niti malo zgrešen nakup oz izposoja. Malček ima refluks in ima dvignjeno vzglevje, ap sva dala nek čuden paušter spodaj in je non stop piskalo, pa sva tisto noč ugasnila. Moram rečt, da takrat nisem nič spala in sem skoz gledala če diha. Ko je blazina vključena, bolj mirno spim in tudi čez dan ga ne rabim hodit non stop gledat.

Jap, lanolin sem si mazala ene 2 meseca že prejuser posted image , vsaka 2-3 dni oz kak sem se spomnila in sicer po tuširanju ali kopanju. Škodi nič, če pa pomaga pa ne vem, saj ne vem ali imam tako vzdržljive bradaviceuser posted image , ali pa je to mazanje pomagalo.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 14:58:44   
Tanja_
Ne se smejat, sem prvič noseča, pa ne štekam... Torej, zakaj so te blazinice za prsi dobre? Sej vem, grozna sem, sam res ne vem....
Men se zdi, da se vse ful znajdete, jaz pa sploh ne vem,kaj vse je treba kupit, kaj šele, da bi vedela, kje naj vse to kupim.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 15:03:35   
Hope2
Blazinice so zato, ker ti mleko curlja in maš vse majčke mokre. Če pa nimaš mleka nimaš teh problemov. Tudi prve dni nimaš teh problemov, ker še ni tolk mleka. Zato ne rabiš tega kupovat pred porodom. TI gre lahko mož iskat po enem ali dveh tednih. Ti mu samo prej pokaži kaj je to in kje lahko kupi.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 15:03:37   
ajataja
Ker mleko teče iz prsi,da nisi mokra.Sicer jih jaz zdaj tretjič sploh nisem rabila,ker sem imela bolj malo mleka pa nisem porabila niti ene,ampak si jih vseeno nesi zraven v Porodnišnico ker  ponavadi nekje tretji dan ko se začne pravo mleko delat ful lije iz tebe.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 15:46:56   
AnciM
Meni so bile prvi mesec, ko sem še bradavice mazala, super blazinice za enkratno uporabo iz Mullerja. Super mehke, pa še nalepijo se lepo na modrček. Sedaj pa imam aventove pralne in so tudi dobre. Manj mehke kot tiste iz Mullerja, vendar nič ne premočijo.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
31.12.2008 16:34:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MTFP)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 18:38:06   
Mišni
Zgrešeno: vsa oblačila št. 56, ker so bila premajhna.

Ostalo pa je bilo super, vključno s stolčkom prima papa, v katerega daš otroka že ob prvem hranjenju z gosto hrano in je zelo priročen, ker se mu naklon poleže. Eni imajo pa tudi tako narejeno, da se da še v gugalnico spremenit.

Aja, nekaj mi pa ni jasno: zakaj vse mislite, da morata lupinica in voziček biti kompatibilna, če hočeš dati lupinico na voziček. Saj jo samo v voz postaviš, pa je. Seveda če ima voz spredaj varovalo - tisto štango ali obroč ali kako remo rečete. Jaz sem imela za v avto navadno marelo, ki je imela to varovalo, pa sem potem samo lupinico not postavila in smo šli.

< Sporočilo je popravil Mišni -- 31.12.2008 18:40:03 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 18:42:05   
Mikica
Dojenčki se zelo razlikujejo, enemu paše to drugemo to.
Recimo, pri nas je bila prenosna posteljica nepogrešljiva, ker smo veliko hodili okrog.
Zgrešen je bil pa nakup kompleta stekleničk še pred rojstvom, saj jih nikoli nismo uporabili, nikoli ni pil iz stekleničke, tudi čaja ne.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Česa preveč in česa premalo
31.12.2008 21:06:08   
Jančika_
Tiste majčke na preklop s taužent trakci, tisto mi je bilo čisto brezveze. Banjice tudi nismo rabili, je bil čebriček boljši. Lupinico sem tudi jaz kar položila v voziček, tako kot Mišni. Je bila več kot dobro fiksirana. Pa je bila kompatibilna z vozičkom, samo je šlo tako hitreje tistih pakrkrat, ko sem to uporabila.

Vsekakor pa je večino opreme brezveze kupovati vnaprej (razen osnovnih stvari seveda). Ko in če rabiš, greš pač kupit, saj dandanes so štacune odprte v petek in svetek. Fajn je tudi, če si lahko kaj izposodiš. 

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Česa preveč in česa premalo
1.1.2009 19:04:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni
Zgrešeno: vsa oblačila št. 56, ker so bila premajhna.

No kako se naši otroci razlikujejo ... naši so bili pa pajacki št. 56 šele pri 5ih tednih vsaj približno prav. Na začetku je imela majčke št. 46.

Pri nas se prima obnese ležalnik, ki se skoraj čisto poleže, pa ful sem zadovoljna, da sva kupila AngelCare s senzorjem gibanja, Babe Jou banjica s podstavkom je tut fina, ker mi hrbet ne trpi, ko jo namakam ...

Zgrešen nakup ... hmmm ... zaenkrat se ni obnesel nakup mandljevega olja, ker ima po njem še bolj suho kožo in pa grelec stekleničk, ker se v njem flaška greje dlje kot pod vročo vodo iz pipe user posted image ...

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Česa preveč in česa premalo
1.1.2009 21:17:17   
Najaa
Tudi jaz mislim, da so otroci različni in ni nujno, da če je nekomu nek nakup zgrešen, da drugemu stvar ne pride prav. Pri nas je bil npr. totalno zgrešen nakup stajica, ker mala nikoli ni bila rada v njej. Tudi v ležalniku ne. Zgrešen nakup je bil tudi nakup ogromno nepotrebne kozmetike za otroka...
Dober nakup je bil pa ikea stolček, igralni center...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Česa preveč in česa premalo
2.1.2009 12:19:06   
mišk
Dober nakup:
- igralni center
- vrtiljak za nad posteljico
- Št. 50 za iz porodnišnice
- veliko tetra plenic
- kengurujček (no, bil je izposojen)
-kakovosten in všečen voziček
-banjica s podstavkom
-plastična previjalna podloga (samo obrišeš pa je)


Zgrešen nakup:
- preveč dekic
- preveč kozmetike
- vse cotke, ki jih moraš oblačt čez glavico

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Česa preveč in česa premalo
5.1.2009 15:23:04   
ZmajTolovaj
Predvsem kozmetika, ker je ne rabiš. Pa majčke s trakci - BV, so mi šli tako na živce, meni ga ni čez bodi. Kengurujčka nismo uporabili več kot 3x, stajice tudi ne.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?