|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
7.1.2009 8:50:38   
Marogica
Od kod pa se je ta tema iz leta 2005 vzela?user posted image

Očitno pa funkcionira pri nekaterih, kjerkoli že....od takrat(2005) je kar več otrok na svetu...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
7.1.2009 9:15:12   
Jančika_
Sem kar debelo pogledala, ko sem tole videla med Mojimi debatamiuser posted image . Sploh se nisem spomnila, da sem kdaj kako tako temo odprla. 2005, madona!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
7.1.2009 9:18:27   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Sem kar debelo pogledala, ko sem tole videla med Mojimi debatamiuser posted image . Sploh se nisem spomnila, da sem kdaj kako tako temo odprla. 2005, madona!


user posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
7.1.2009 9:19:34   
viv_
No, pri nas sprememba:

od leta 2005 do zdej smo v stanovanju pridelali še eno sobo, tko da je spalnica in otroška ločena. In ja, mamo tudi eno fraljico več user posted image

In ni nam žal user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
7.1.2009 9:22:46   
Maxica
Tudi pri nas en user posted image  več od takrat.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
7.1.2009 9:28:01   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Otroka spita vsak v svoji sobi

no, to je pa redkost user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
7.1.2009 9:46:10   
kalbo
Redkost? Ne vem. No zdaj bosta spala skupaj v eni sobi na pogradu, ker sta itak skos skupaj ko rit pa srajca, novo dete pa dobi zaenkrat Blaževo sobo, potem bomo pa videli. Je pa pograd huda atrakcija in mali vsak dan sprašuje, kdaj bomo kupil jogije in ga sestavli.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
7.1.2009 9:51:16   
Anonimen
Najina je stara dobrih 7 tednov in ker se ponoči samo 1x zbudi, pa še to je okrog 5-6ih zjutraj, sva se z mojim že začela menit, da jo dava v svojo sobico, ker oba že pogrešava user posted image , pa nama ni filing, če leži zraven ... sicer v svoji posteljici, ampak je vseeno v istem prostoru.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
7.1.2009 10:00:46   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Redkost? Ne vem. No zdaj bosta spala skupaj v eni sobi na pogradu, ker sta itak skos skupaj ko rit pa srajca, novo dete pa dobi zaenkrat Blaževo sobo, potem bomo pa videli. Je pa pograd huda atrakcija in mali vsak dan sprašuje, kdaj bomo kupil jogije in ga sestavli.

ne mislim nič slabega, če imaš prostor. ampak je danes redkost imeti toliko prostorja, da bi imela otroka vsak svojo sobo, pa spalnica, pa kuhna, pa dnevna... no, na žalost je tko user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
7.1.2009 10:12:57   
rija
Hb mamo jebodrom user posted image user posted image user posted image user posted image  poleg tega pa še veliko prostora....sploh še nisva uspela vsega sprobatuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
7.1.2009 10:13:29   
gregstrx
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Najina spalnica je pa sveti prostor in tako upam, da bo ostalo, ker nekje pa morava imeti malo intime. Saj podrediš svoje življenje otrokom, samo čisto popolnoma pa ne. Otroka spita vsak v svoji sobi, skupno posteljo imamo pa ob vikendih zjutraj, ko prideta oba in se premetavamo, gledamo knjigice. No zadnje čase gresta gledat risanke.


Bravo Kalbo. user posted image  Se popolnoma strinjam in tudi pri nas se trudimo, da je tako. Malo intime mora človek imet. Če imaš možnost seveda. Drugače bi pa tudi v dnevni mel spalnico samo, da imaš malo svojega miru.

Se pa sprašujem nekaj drugega ... zakaj tako besno čuvamo to našo intimo ali pa da otroci ne vidijo kako seksamo? A je kaj narobe s tem?

Če pa slučajno čez dan vidijo kako se streljajo na televiziji in mrtve otroke vozijo na nosilih? A to je pa vredu? user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
7.1.2009 10:23:14   
higuys
ne vem , če je ravno redkost...

Recimo, pa ne me zdaj požret, meni je fanj, da ne samo seksamo , pač pa celi ritual , malo poklepetat (o stvareh , ki pač pred triletnikom niso primerne) malo se pockrjat, naredit kakšen plan, masirat, se skregat, če je potrebno...

(odgovor članu gregstrx)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
7.1.2009 10:57:43   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Najina spalnica je pa sveti prostor in tako upam, da bo ostalo, ker nekje pa morava imeti malo intime. Saj podrediš svoje življenje otrokom, samo čisto popolnoma pa ne. Otroka spita vsak v svoji sobi, skupno posteljo imamo pa ob vikendih zjutraj, ko prideta oba in se premetavamo, gledamo knjigice. No zadnje čase gresta gledat risanke.


Evo Kalbo, pri nas je tudi tako. Sem rabila kar nekaj vztrajnosti da sem to dosegla, ampak sem. Pa niso bili rizični otroci - ti že od malega spijo lepo v svojih posteljah in kasneje v svojih sobah, ampak moj ljubi user posted image
Točno tako, vsaj en kotiček, ki je čist najin, enostavno morava imeti. Konec.
Tudi pri mojih starših je bilo tako in se nikoli nisem počutila nič prikrajšano...NASPROTNO...vedno mi je bilo všeč, kadar sm zaznala, da si moja starša na tak ali drug način izkazala ljubezenuser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
7.1.2009 11:03:47   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

ne vem , če je ravno redkost...

Recimo, pa ne me zdaj požret, meni je fanj, da ne samo seksamo , pač pa celi ritual , malo poklepetat (o stvareh , ki pač pred triletnikom niso primerne) malo se pockrjat, naredit kakšen plan, masirat, se skregat, če je potrebno...

se strinjam, ampak je redkost, da imamo toliko prostora. nevem, midva ga nimava in če bi imela otročička, nebi mogla met spalnice in otroške posebej user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
7.1.2009 11:12:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
7.1.2009 12:08:51   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
Midva nikoli ne seksava v spalnici.

user posted image user posted image  midva tut ne, k je nimava user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
7.1.2009 15:31:02   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: gregstrx


Se pa sprašujem nekaj drugega ... zakaj tako besno čuvamo to našo intimo ali pa da otroci ne vidijo kako seksamo? A je kaj narobe s tem?



Jaz ti lahko povem iz lastne izkušnje, da je blo meni to za videt ogabno, ko sem bila stara (po moje) pet let. In poslušat mi je blo tut grozno. In sem mogla mal delat na sebi, da sem kot odrasla razčistila s tem.
Sej z otrokom se pogovarjaš o tem pa vse...(pri nas je bla napaka tut to, da se nobeden ni pogovarjal o tem) Sam, da bi mi bilo pa vseeno, če me otroci vidijo pri tem...Ne vem, no...A tebi je vseeno, če bi npr. tvoji tastari al pa kolegi uletel v spalnico? Ja, ja kr used se...sam še mal imava do konca...oh, ah...No, povej kaj te muči, mama?
Če ti ni, zakaj bi pa bili otroci izzvzeti iz tega? Sploh pa zato, ker si čist majhni otroci razlagajo stvari čist po svoje in lahko resnično mislijo, da oče tepe mamo ali kaj podobnega. In to ni glih kej preveč lepa popotnica za naprej, če hočeš svojemu otroku dobro...(če hočeš, da ima občutek, da je spolnost nekaj lepega).
Plus to, da če nima smisla skrivat svojo intimo, zakaj pa to ne počnemo kr na ulici nekje?
Slabo pa se mi zdi tut to, da če se slučajno res zgodi, da te otrok zaloti, da se o tem ne govori. Se obnašamo, kot da ni bilo nič. Mislim, da je to stvar, o kateri se je treba z otrokom nujno pogovorit.

(odgovor članu gregstrx)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
7.1.2009 19:20:13   
Anonimen
picola1- se strinjam stabo.

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
8.1.2009 10:43:03   
mojcapr
V spalnici v svoji posteljici spi tamal in ko zaspi je akcija tu. Naju je pa zadnjič zalotla tamala. me je skor kap, ker je bila tiho ko miška in stala pri vratih, dober da nisem bila jaz zgoraj...
Drugače so pa tudi drugi placi v hiši dobrodošli, WC, shramba, dnevna, kopalnica...je pa super dopoldan, ko so otroci v šoli in vrtcu, midva pa doma sama, to je luksuz...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
8.1.2009 11:12:55   
gregstrx
IZVIRNO SPOROČILO: picola1


IZVIRNO SPOROČILO: gregstrx


Se pa sprašujem nekaj drugega ... zakaj tako besno čuvamo to našo intimo ali pa da otroci ne vidijo kako seksamo? A je kaj narobe s tem?



Jaz ti lahko povem iz lastne izkušnje, da je blo meni to za videt ogabno, ko sem bila stara (po moje) pet let. In poslušat mi je blo tut grozno. In sem mogla mal delat na sebi, da sem kot odrasla razčistila s tem.
Sej z otrokom se pogovarjaš o tem pa vse...(pri nas je bla napaka tut to, da se nobeden ni pogovarjal o tem) Sam, da bi mi bilo pa vseeno, če me otroci vidijo pri tem...Ne vem, no...A tebi je vseeno, če bi npr. tvoji tastari al pa kolegi uletel v spalnico? Ja, ja kr used se...sam še mal imava do konca...oh, ah...No, povej kaj te muči, mama?
Če ti ni, zakaj bi pa bili otroci izzvzeti iz tega? Sploh pa zato, ker si čist majhni otroci razlagajo stvari čist po svoje in lahko resnično mislijo, da oče tepe mamo ali kaj podobnega. In to ni glih kej preveč lepa popotnica za naprej, če hočeš svojemu otroku dobro...(če hočeš, da ima občutek, da je spolnost nekaj lepega).
Plus to, da če nima smisla skrivat svojo intimo, zakaj pa to ne počnemo kr na ulici nekje?
Slabo pa se mi zdi tut to, da če se slučajno res zgodi, da te otrok zaloti, da se o tem ne govori. Se obnašamo, kot da ni bilo nič. Mislim, da je to stvar, o kateri se je treba z otrokom nujno pogovorit.



user posted image  Sej nisem mislil, da naj kar gledajo. Bolj to, da jim je treba razložit, da mami in oči rabita svoj kotiček, ker se imata rada ... potem pa tudi če se kregaš otroc mislijo, da se ljubiš user posted image user posted image user posted image . hec.

No sej men to tudi ni bilo dobro, ko sem bil majhen, ampak problem je to ker smo potem tiho in se delamo kot da nič ni. A nam je nerodno?

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
8.1.2009 20:15:16   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Najina spalnica je pa sveti prostor in tako upam, da bo ostalo, ker nekje pa morava imeti malo intime. Saj podrediš svoje življenje otrokom, samo čisto popolnoma pa ne.


No, se kar podpišem pod tole. Jaz sem user posted image  in že sedaj je padla odločitev da bo otrok definitivno spal v svoji sobi in v svoji posteljki. Ne mislim se skrivat, če si česa zaželim...user posted image



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
8.1.2009 22:02:58   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: gregstrx

IZVIRNO SPOROČILO: picola1


IZVIRNO SPOROČILO: gregstrx


Se pa sprašujem nekaj drugega ... zakaj tako besno čuvamo to našo intimo ali pa da otroci ne vidijo kako seksamo? A je kaj narobe s tem?



Jaz ti lahko povem iz lastne izkušnje, da je blo meni to za videt ogabno, ko sem bila stara (po moje) pet let. In poslušat mi je blo tut grozno. In sem mogla mal delat na sebi, da sem kot odrasla razčistila s tem.
Sej z otrokom se pogovarjaš o tem pa vse...(pri nas je bla napaka tut to, da se nobeden ni pogovarjal o tem) Sam, da bi mi bilo pa vseeno, če me otroci vidijo pri tem...Ne vem, no...A tebi je vseeno, če bi npr. tvoji tastari al pa kolegi uletel v spalnico? Ja, ja kr used se...sam še mal imava do konca...oh, ah...No, povej kaj te muči, mama?
Če ti ni, zakaj bi pa bili otroci izzvzeti iz tega? Sploh pa zato, ker si čist majhni otroci razlagajo stvari čist po svoje in lahko resnično mislijo, da oče tepe mamo ali kaj podobnega. In to ni glih kej preveč lepa popotnica za naprej, če hočeš svojemu otroku dobro...(če hočeš, da ima občutek, da je spolnost nekaj lepega).
Plus to, da če nima smisla skrivat svojo intimo, zakaj pa to ne počnemo kr na ulici nekje?
Slabo pa se mi zdi tut to, da če se slučajno res zgodi, da te otrok zaloti, da se o tem ne govori. Se obnašamo, kot da ni bilo nič. Mislim, da je to stvar, o kateri se je treba z otrokom nujno pogovorit.



user posted image  Sej nisem mislil, da naj kar gledajo. Bolj to, da jim je treba razložit, da mami in oči rabita svoj kotiček, ker se imata rada ... potem pa tudi če se kregaš otroc mislijo, da se ljubiš user posted image user posted image user posted image . hec.

No sej men to tudi ni bilo dobro, ko sem bil majhen, ampak problem je to ker smo potem tiho in se delamo kot da nič ni. A nam je nerodno?


Aha, ok...user posted image user posted image
Ja, to pa itak...razložit otrokom, da imata starša svoj kotiček in da rabita čas zase. To si dobr reku...
Ja, po moje je večji problem to, da smo potem tiho, kot pa to, da nas otroci vidijo. Če nam je nerodno? Žal res. Spolnost je še vedno en tak tabu...Čeprav se veliko več pogovarjamo o njej kot včasih, se mi zdi, da nam je še vedno ful nerodno, ko se kaj menimo v živo (forum je drugače). Sploh pa če bi se šli eno resno in zrelo debato. Ponavadi se vsi nekaj režimo in pokamo štose, resne debate pa ni...(še posebej, če si z nekom nisi ful ful blizu)

(odgovor članu gregstrx)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
8.1.2009 23:39:05   
SINEJA
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Otroka spita vsak v svoji sobi

no, to je pa redkost user posted image

Ne vem zakaj bi to bila redkost.Kar nekaj hiš stoji v tej naši preljubi Sloveniji,ki imajo verjetno še več kot dve sobi.user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
9.1.2009 9:25:29   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: gregstrx



Se pa sprašujem nekaj drugega ... zakaj tako besno čuvamo to našo intimo ali pa da otroci ne vidijo kako seksamo? A je kaj narobe s tem?

Če pa slučajno čez dan vidijo kako se streljajo na televiziji in mrtve otroke vozijo na nosilih? A to je pa vredu? user posted image


se strinjam, da bi to lahko bilo celo čist naravno. tako sem jaz tud mislila, dokler nisem slišala tega:

no moj partner je spal v isti sobi s svojimi starši do svojega petega leta. je rekel, da njemu je blo hudo ogabno, ko je videl, da se postelja maje in da vzdihujeta. pravi, da je prav more podoživljal. očitno ni vse to tko hudo normalno to za otroke user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu gregstrx)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
9.1.2009 9:27:00   
misar
aja, midva največ telovadiva user posted image v dnevni sobi, kjer imava lahko luč prižgano pa muziko, pa svečke, če nama paše, pa vse možne atrakcije lahko zganjava...v spalnici pa mora bit to vse hudo na tiho, no saj včasih je tud to vznemirljivo, sam jaz pač nisem vsakič za tisto varianto čist potihem pa nahitro

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?