|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko pojedo dvomesečniki?
11.4.2005 16:23:55   
Alina
Zdravo!

Mene zanima koliko pojedo vaši otročki? Naš Urban je star 2,5 meseca in ni dojen več. Dajem mu adaptirano mleko in sicer 135 ml (120 vode in 4 merice).Zanima me ali dobi dosti hrane! Vmes med obroki dobiva tudi malo čajčka - komarček. Včasih imam občutek, da bi mogoče pojedel več. Zgodi se tudi, da kdaj malo izbruha. Mislite, da ima takrat preveč hrane?

Ali vaši malčki že prespijo celo noč? Jaz ga hranim ob 22.00,2.00,6.00,...(odvisno tudi kdaj se zbudi, seveda se včasih tudi prej).

Lep,pa čeprav deževen dan vsem želita

;):sloncek:;) Alina in Urban ;);):sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Koliko pojedo dvomesečniki?
11.4.2005 16:25:56   
total
Hrane dobi dosti,bo že jokcal ko ne bo dost:)

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Koliko pojedo dvomesečniki?
11.4.2005 18:33:22   
ZARA
Ce ne jokca in se redi normalno pomoje ni lacen...Zara je pri teh mesecih pojedla se manj...
Od 5 tedna prespi celo noc in tud nikol vec jo nisem ponoc hranla...Alina ja kolk obrokov pa ima na dan potlej? A ga zbujas al se sam zbudi??

lp

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Koliko pojedo dvomesečniki?
11.4.2005 19:17:42   
Zea
Tako kot so že punce napisale, če se dobro redi, potem ni panike.

Prve tri mesece bi se moral rediti 150g na teden oz. 750g na mesec.

Da doseže to napredovanje v teži naj bi pojedel minimalno 100ml mleka na kg teže dnevno in idealno 150ml mleka na kg teže dnevno. Ampak tudi tu so ful odstopanja - naša sigurno ni pojedla toliko mleka pa se je dobro redila.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Koliko pojedo dvomesečniki?
11.4.2005 21:25:05   
Alina
Zara

Se ti opravičujem za zamudo.

Urban ima ponavadi 6 obrokov. Nikoli ga ne zbujam, vedno se sam zbudi. Ko se najema takoja zaspi nazaj. Zelo težko mu gre podiranje kupčkov ponoči, včasih traja vse skupaj tudi 45 minut.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Koliko pojedo dvomesečniki?
11.4.2005 21:42:40   
Alina
Mislim, da se lepo redi. Ni debelušček, meni se zdi da je zdaj ravno pravšen. Sem ga danes zvagala in ima pri 2,5 mesecih 5750 g. Sem izračunala in se je sedaj zredil 205 g na teden.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Koliko pojedo dvomesečniki?
11.4.2005 21:50:45   
ZARA
oj...6 obrokov na dan je cist kul!!
Zara jih je imela 4-5 ker je ogromno spala in ja kupcki so pri nas se zdej problem...ce ga zvecer ne podre se zbudi in joka dokler ga ne podreva...ne mors verjet...pol pa zaspi nazaj, ko da se ni nic zgodil...

lp

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Koliko pojedo dvomesečniki?
12.4.2005 9:24:40   
Maja0505
Živjo!
Tudi moja punčka se je rodila 23.1.2005. Kje si rodila? Jaz Nastjo dojim. Jo nameravam še nekaj časa. Pa sploh ne vem, kolk poje. Ko je nemirna in mal zacvili, ji dam jest. To je čez dan na 3 ali na 2, včasih tudi na 4 ali 5 ur, če smo zunaj v vozičku in spi. Zvečer jo dam spat ob 8.00, pa se zbudi ob pol 4 ali pol5. Potem pa spet čez 3 ure... To je čist odvisno od otroka. Če otrok napreduje je vse OK.
LP
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Koliko pojedo dvomesečniki?
12.4.2005 10:07:19   
Alina
Maja0505

Jaz sem rodila v porodnišnici Celje ob 2.30 uri zjutraj in sicer s CR.

Mi smo se zelo trudili z dojenjem pa ni šlo, zato sem si skoraj cela dva meseca samo izčrpavala in mu dajala po flaški. V porodnišnici mi je začela iz bradavi teči kri - na kar smo ugotovili, da moj sonček samo vleče nič pa ni bilo v njej. Ko so se bradavice pocelile sem ga doma zopet pristavila in je čisto lep pil vendar ni bilo dovolj.


Naredite si čim lepši dan, kljub temu, da še kar dežuje. Mi smo tako radi zunaj. No pa saj veste za dežjem vedno pride sonce.;):sloncek:;):sloncek:;)

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Koliko pojedo dvomesečniki?
12.4.2005 13:05:04   
SISI25
moja dva sta stara 4,5 mesece in jeta 5x na dan po 130. Ponoči ne jeta. jeta še ztvečer ob 8 pa spita do 6 zjutraj. Takšno količino sta pojedla že pri dveh mesecih in še kakšen obrok zraven zdaj še vedno isto. Sem jima probala dati več pa nočeta.
Se ap lepo redita. Sta imela pri 3,5 mesecih 6500 kg in sta velika 66 cm. Naj bi bilo veliko glede na porodno težo. Tako da ni straha.

Saj če ne bi bilo dovolj bi tvoj Urban jokal.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?