|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 10:22:59   
katy82
Čau mačkice moje

Naše spanje se je malo umirilo,vsaj ne bedimo več ponoč ampak spijemo flašo benkota in spimo dalje-HB ker se mi je že trgalo.

Sem se hotla za vikend kej javt pa kr ni zneslo ker sem imela čez dan lubija doma pa še kratek stik sva imela pol smo bili pa še vabljeni na en RD pa je cajta zmanjkal.Za nočne maratone sem bila pa preutrujena ker se me spet neki prehlad loteva.

Čestitke Žanu in Varji mixijini žabici in hvala lepa za čestitke za mojo mačkico je ratal ful popularno delat brrrrrrrrrrrrr tko da vse popluva in se smeji zraven.


Še enkrat se moram zahvalt barbaw,estrelli in še drugim ki ste mi pomagale da tamalo tko lepo spet uspavam,se je hitro vdala a ne?Ji dam flašo benkota da ga spije 2-3 x popravim dudo in prinčipesa spiuser posted image user posted image user posted image

Grem mleko prštimat k vidm da  je že lačna



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 10:35:51   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Čau mačkice moje

Naše spanje se je malo umirilo,vsaj ne bedimo več ponoč ampak spijemo flašo benkota in spimo dalje-HB ker se mi je že trgalo.

Sem se hotla za vikend kej javt pa kr ni zneslo ker sem imela čez dan lubija doma pa še kratek stik sva imela pol smo bili pa še vabljeni na en RD pa je cajta zmanjkal.Za nočne maratone sem bila pa preutrujena ker se me spet neki prehlad loteva.

Čestitke Žanu in Varji mixijini žabici in hvala lepa za čestitke za mojo mačkico je ratal ful popularno delat brrrrrrrrrrrrr tko da vse popluva in se smeji zraven.


Še enkrat se moram zahvalt barbaw,estrelli in še drugim ki ste mi pomagale da tamalo tko lepo spet uspavam,se je hitro vdala a ne?Ji dam flašo benkota da ga spije 2-3 x popravim dudo in prinčipesa spiuser posted image user posted image user posted image

Grem mleko prštimat k vidm da  je že lačna




Bravo Lara user posted image user posted image , pa pridna mama, da je vztrajala in pogruntala pravo potegavščinouser posted image user posted image . Je pa iz tvojih napisanih besed čutit tvojo veliko olajšanje.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 10:46:40   
hijenca
Ja kje ste vse?? Zunaj je pravi uššššš, ampak vas ni nikjer.user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 10:49:25   
Naty*
katy super, da bolš spite user posted image user posted image user posted image , a to je sam benko naredu?? Pa hvala za čestitke!


IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
A prideš na čvek?



Estrella
a ti se pa kujaš na mene... aaaa... s kakim posebnim razlogom...user posted image user posted image user posted image user posted image ???? Pa na Žana se tud kujaš ane hehe...


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 10:51:56   
katy82
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

katy super, da bolš spite user posted image user posted image user posted image , a to je sam benko naredu?? Pa hvala za čestitke!





Ja prejšnji teden mi je nehala kr naenkrat jest in ker HB ni na nič alergična sem probala še to in je ratal.

Sem pa včer zvečer in dons zjutri spet zagledala glistice in sem lubija poslala v lekarno,upam da bo kej dobil



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 10:53:55   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

katy super, da bolš spite user posted image user posted image user posted image , a to je sam benko naredu?? Pa hvala za čestitke!


IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
A prideš na čvek?



Estrella
a ti se pa kujaš na mene... aaaa... s kakim posebnim razlogom...user posted image user posted image user posted image user posted image ???? Pa na Žana se tud kujaš ane hehe...


Vidla, pa pzabla odgovorituser posted image Odvisno kdaj bo. Načeloma ja.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 10:55:35   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


Srčekgirll, že vidim, da moram priti v tvoj konec, jaz nujno rabim frizerja, ki ne sme biti predrag...
 


Ti kr prid, na kofe in se polepšat. Redko pr kermu frizerju ti strežejo kofe in v mes te še polepšajo.user posted image user posted image user posted image user posted image Pa še poceni bouser posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 10:55:52   
Naty*
O bošček gliste ma??? Pol je pa mogoče zato nehala jest... oprosti, ker ne vem kaj se je kej dogajalo zadnje čase, ker nism bla nič na RR.
No za spanje pa res super, da ste zrihtali user posted image .


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 11:00:38   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*


barbaw hvala za razlago glede copatkuser posted image . Ja sej verjetno bova šla kr po cicibanke. Sva bla že v soboto v Logatcu v trgovini, kjer jih majo, ampak prodajalka ni znala nč svetovat, tko da bova šla v njihovo trgovino v Postojno. Pa še mali ma tolk visok nart, da mu je bla po dolžini prav 18, po višini pa no way... bo treba kako cifro večje user posted image .



Pravi model rabiš, pa bo ok tudi za nart. Najboljši so bili pri nas na vezalke ali pa zapenjanje. tisti na zadrgo se ne obnesejo najbolje. V Mb sta obe prodajalki ful prijazni in znata svetovat.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 11:00:43   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

pri nas s5 naletava ta user posted image  sneg.
upam, da so samo mraznice


Enako in to vedno ob ponedelkih in četrtkih. Za četrtek je baje napovedan sneguser posted image Pa kljub temu, da je oblačno je -12 stuser posted image user posted image user posted image user posted image


Enkrat za spremembo tudi pri nas, pa je -7. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 11:06:02   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

katy super, da bolš spite user posted image user posted image user posted image , a to je sam benko naredu?? Pa hvala za čestitke!


IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
A prideš na čvek?



Estrella
a ti se pa kujaš na mene... aaaa... s kakim posebnim razlogom...user posted image user posted image user posted image user posted image ???? Pa na Žana se tud kujaš ane hehe...


Vidla, pa pzabla odgovorituser posted image Odvisno kdaj bo. Načeloma ja.


Ja sej glede dneva se bomo jutri dogovorile, ko bo tasončna vidla, kdaj gre na zmenek z zobarjem user posted image .

barbaw
ja mislim, da bi cicibanke na vezalke mogle bit vredu. Gremo pojutrišnjem na lov user posted image !


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 11:08:53   
tana7
Pozdravljene!

Nisem brala za nazaj, tako da nič ne vem, o čem teče debata user posted image
Včeraj smo imeli naporen dan... dopoldan je sporočila sestra od mojega, da se pri vračanju v Zagreb s smučanja ustavijo pri nas in sem morala na hitro sčarat eno kosilo za 6 ljudiuser posted image pa nismo imeli ravno polnega hladilnika. No, na koncu se je dobro izšlo.

Danes pa imamo čisto porušen ritem. Brina se je zbudila že ob 5.20 (včeraj pa ob 5.30 - in konec spanjauser posted image ) in nikakor ne zaspat nazaj. Zaspala je šele ob 8.00user posted image Pred tem je pojedla nekaj malega mlečne kašice, potem pa hitro zaključila, in si že mencala oči in zehala. Spala pa natanko 25 minut. Prej sem ji hotela pripraviti sadni obrok, jo dam v stolček in spet začne zehat. Ker nisem še imela pripravljene papice, ji hitro odprem kozji probiotični jogurt z jagodami in je odprla parkrat usta. Ke rje bil dokaj tekoč, sem ji malo kruha nadrobila vanj. Pojedla je še dve žlički, potem pa začela jokcat. Sem jo dvignila in kmalu je zadremala. Zdaj spi. Pa ta otrok res TAKO ZELO malo papa. Jaz tega več res ne razumemuser posted image

ob 13.30 pa morava biti pri P - bodo dali urin v laboratorij. Kako to izgleda z vrečkouser posted image Sestra namontira to nekako gor...Kaj pa potem? Kje čakaš, da polula? Al kako to zgledauser posted image
Bom prosila, da jo še stehtajo in zmerijo. Res zgleda kar zbita ta naša frača, ampak od kod ji to, ker res malo malo papauser posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 11:14:00   
darmar
Živjo,

tudi Zala dobila novga zobka, levga zgornjega sekalca.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 11:15:56   
Soncnica Sandra ***
Evo, midve sva nazaj od moje stare mami in HB je danes stanje boljše user posted image user posted image user posted image
 
Drugače pa je tak mraz zunaj, da je groza, brrrrrr. Tistih 20m do njene hiše pame je zeblo kot psa user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu tana7)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 11:16:20   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: darmar

Živjo,

tudi Zala dobila novga zobka, levga zgornjega sekalca.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 11:16:38   
darmar
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

O bošček gliste ma??? Pol je pa mogoče zato nehala jest... oprosti, ker ne vem kaj se je kej dogajalo zadnje čase, ker nism bla nič na RR.
No za spanje pa res super, da ste zrihtali user posted image .



Sori ker nisem sledila, kdo ima gliste??? To pa trebušček fajn boli. Dobro da ste jih odkrili.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 11:17:31   
tally
hoj

se še jaz malo oglasim, se vidi da je ponedeljek je takoj več napisanega user posted image
sem brala sam potem je zmanjkalo časa za kej napisat, ker je ati bil doma in se takoj pozna.
No sej danes je tudi sam sem si malo časa vzela za RR user posted image .
Mi spimo in jemo tako kot ponavadi edino danes zjutri je pojedla 200ml keksolina za zajtrk, čudeži se dogajajo user posted image

Čestitke vsem za zobke in user posted image user posted image za bubančke.






_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu tana7)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 11:18:58   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tana7

Pozdravljene!

Nisem brala za nazaj, tako da nič ne vem, o čem teče debata user posted image
Včeraj smo imeli naporen dan... dopoldan je sporočila sestra od mojega, da se pri vračanju v Zagreb s smučanja ustavijo pri nas in sem morala na hitro sčarat eno kosilo za 6 ljudiuser posted image pa nismo imeli ravno polnega hladilnika. No, na koncu se je dobro izšlo.

Danes pa imamo čisto porušen ritem. Brina se je zbudila že ob 5.20 (včeraj pa ob 5.30 - in konec spanjauser posted image ) in nikakor ne zaspat nazaj. Zaspala je šele ob 8.00user posted image Pred tem je pojedla nekaj malega mlečne kašice, potem pa hitro zaključila, in si že mencala oči in zehala. Spala pa natanko 25 minut. Prej sem ji hotela pripraviti sadni obrok, jo dam v stolček in spet začne zehat. Ker nisem še imela pripravljene papice, ji hitro odprem kozji probiotični jogurt z jagodami in je odprla parkrat usta. Ke rje bil dokaj tekoč, sem ji malo kruha nadrobila vanj. Pojedla je še dve žlički, potem pa začela jokcat. Sem jo dvignila in kmalu je zadremala. Zdaj spi. Pa ta otrok res TAKO ZELO malo papa. Jaz tega več res ne razumemuser posted image
Dobrodošla v klubu zgodaj vstajajočih mamic user posted image . Pri nas je to že od nekdaj, tako da če kakšen dan potegnemo do pol 7ih al pa 7ih, tako kot danes, je to pravi luksuz

ob 13.30 pa morava biti pri P - bodo dali urin v laboratorij. Kako to izgleda z vrečkouser posted image Sestra namontira to nekako gor...Kaj pa potem? Kje čakaš, da polula? Al kako to zgledauser posted image
Midve sva vrečko dobili kar za domov in sva doma to naredili, potem pa sem jaz nesla v laboratorij.

Bom prosila, da jo še stehtajo in zmerijo. Res zgleda kar zbita ta naša frača, ampak od kod ji to, ker res malo malo papauser posted image



_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu tana7)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 11:19:03   
darmar
Tale luna je pa tokrat res močno sijala. Pri nas je bila Zala ful nemiran 3 noči, danes je še tavelik jokal ponoči, da ga je bilo strah pravi (mogoče posledice iz včerajšnega smučanja - grozlivka). Pa ne ve česa. Zala ima pa po novem spet ful zabasan nos. Ne vem ali smo jo včeri na Starem vrhu prehladili, je bla 4 ure na lufu, tak sonce. Tuki v dolini pa taka meglauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 11:19:26   
katy82
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Evo, midve sva nazaj od moje stare mami in HB je danes stanje boljše user posted image user posted image user posted image
 
Drugače pa je tak mraz zunaj, da je groza, brrrrrr. Tistih 20m do njene hiše pame je zeblo kot psa user posted image


Super mačkica kaj pa jo je tko zdelalo?Najbrž starost in to vreme?



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 11:19:27   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

katy super, da bolš spite user posted image user posted image user posted image , a to je sam benko naredu?? Pa hvala za čestitke!


IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
A prideš na čvek?



Estrella
a ti se pa kujaš na mene... aaaa... s kakim posebnim razlogom...user posted image user posted image user posted image user posted image ???? Pa na Žana se tud kujaš ane hehe...


Vidla, pa pzabla odgovorituser posted image Odvisno kdaj bo. Načeloma ja.


Ja sej glede dneva se bomo jutri dogovorile, ko bo tasončna vidla, kdaj gre na zmenek z zobarjem user posted image .

barbaw
ja mislim, da bi cicibanke na vezalke mogle bit vredu. Gremo pojutrišnjem na lov user posted image !



Jaz sicer nisem kupovala cicibank, ampak katja in alen, pa vseeno, na vezalke se nam niso obnesle, ker je mali kar napreji odvezaval in se igral z njimiuser posted image Tako sem mu kupovala na ježa, to je bilo edino zanjuser posted image
Superfit za fanzte tud niso bile najboljše, za pupice, vsaj kasneje, pa super, preverjeno pri 2 kolegicah.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 11:20:01   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tally

hoj

se še jaz malo oglasim, se vidi da je ponedeljek je takoj več napisanega user posted image
sem brala sam potem je zmanjkalo časa za kej napisat, ker je ati bil doma in se takoj pozna.
No sej danes je tudi sam sem si malo časa vzela za RR user posted image .
Mi spimo in jemo tako kot ponavadi edino danes zjutri je pojedla 200ml keksolina za zajtrk, čudeži se dogajajo user posted image

Čestitke vsem za zobke in user posted image user posted image za bubančke.







čupko je pa ratala pravi mali požeruh user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 11:20:13   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw: kako pa vozita z Mr. A zadnje dni? Mi2 sva včeraj imela spet kratek stikuser posted image


Sem te že včeraj vprašala, pa najbrž nisi videla, ker nisi brala za nazaj: kako kaj mr. M?
 
Je bil priden na smučanju al sta zaorala, kot si mu napovedala user posted image


Zaorala sva, ker se je njegova smuka končala ob 23huser posted image Gre sem ter tja ven,m potem pa izkoristi. Saj meni ni za to, kdaj pride domov, problem jr ko kaj spije. Pa pravi saj sem samo 1 ali pa 2 pira; seveda po dveh je on že v rožcah in potem za volanuser posted image user posted image user posted image Zaradi tega sem ga nadrla , pa mi potem vedno pravi; saj imaš prav....in tako do naslednjega incidenta


Oh Estrella kako te dobro razumem user posted image user posted image user posted image
Meni gre tudi to tako na živce, da pije in vozi, da ti ne znam razložit, bi mu kar glavo odgriznila user posted image

uh tole pa tudi mene razjezi tako da ni besed da bi opisala user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 11:21:02   
darmar
Tudi naš tavelik se je skoz ful zgodi zbujal, noro, zuni trda tema ti pa že pokonci, sploh ne veš kaj bil skoraj sredi noči počel. Pol je pa tok zrastu, da je vsaj risanke gledu in smo še mal pospali.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 11:21:02   
katy82
IZVIRNO SPOROČILO: darmar

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

O bošček gliste ma??? Pol je pa mogoče zato nehala jest... oprosti, ker ne vem kaj se je kej dogajalo zadnje čase, ker nism bla nič na RR.
No za spanje pa res super, da ste zrihtali user posted image .



Sori ker nisem sledila, kdo ima gliste??? To pa trebušček fajn boli. Dobro da ste jih odkrili.


Naša jih ima


_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?